Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) -B- válasza ntomka (#4550) üzenetére


-B-
senior tag

Ez is több, mint a semmi!

(#4552) DeFranco válasza ntomka (#4550) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Neked semmi sem jó? ;) :P

(#4553) ntomka válasza DeFranco (#4552) üzenetére


ntomka
nagyúr

Mit vársz azok után, hogy kivetted a kiegészítőm az aláírásodból? ;] :P

ツ Headphones on - World off

(#4554) hodostamas válasza dunc (#4548) üzenetére


hodostamas
addikt

market: app2sd
valamelyiket felrakod, az kilistázza melyiket lehet átrakni a feltelepítettek közül, melyikek vannak már ott stb..

(#4555) DeFranco válasza ntomka (#4553) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Legyen neked karácsony. :)
Amúgy ráfüggtem a kiegre, bent a cégnél nagyon hiányzik IE alól...

(#4556) tomy_cz válasza dunc (#4548) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Ha támogatja az adott program, akkor át tudod másolni az Alkalmazások kezelésében.
Persze 2.2 esetében.

Megelőztek.. :)

App2SD esetében kell a 2.1 rootolása is asszem.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#4557) evil007 válasza ntomka (#4550) üzenetére


evil007
tag

van hívás megszakító gomb :D
beállítások /kisegítő lehetőségek / hívás befejezése

(#4558) ntomka válasza DeFranco (#4555) üzenetére


ntomka
nagyúr

:DDD Nem lett volna muszáj, eddig sem vártam el, de örülök neki, hogy tetszik. :)

Na majd ha kedvet (és időt) kapok androidra fejleszteni. ;]

(#4557) evil007: Nekem ott valami alkalmazást hiányol.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#4559) dunc


dunc
nagyúr

Felraktam a 2.2 -öt. :B (tele volt ganéval a teló,á mondom úgyis meg kell csinálni, kíváncsi vagyok ha jön a hivatalos akkor tudjuk e majd frissíteni? )

(#4560) kodmen válasza huh87 (#4516) üzenetére


kodmen
tag

áezzel mit lehet csinálni? Lehet fizetni a fizetős alkalmazásokért? Hogyan, honnan vonja le az összeget?

(#4561) hodostamas válasza dunc (#4559) üzenetére


hodostamas
addikt

aszem vissza kell majd rakni valami régebbi 2.1-est, aztán utána a kies majd felajánlja az újat. (bár szerintem samfirmware-n úgyis fent lesz a sima europai, szal odinnal is fel lehet majd rakni gond nélkül)

(#4562) DeFranco válasza evil007 (#4557) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem is hiányol innen egy alkalmazást. Azt írja, le kell tölteni, de nem tudom honnan. Gyári firmwared van, vagy frissítettél?

@ntomka: ez a legkevesebb, ha már ingyen van egy ilyen jó kis program, akkor legalább supportáljuk :)

(#4563) ntomka válasza DeFranco (#4562) üzenetére


ntomka
nagyúr

:R

ツ Headphones on - World off

(#4564) dunc


dunc
nagyúr

Srácok van egy olyan tünet,hogy sms-nél,és mailnál nem jelez a telefon max rezeg ! (eddig a sms hang,és a e mail hang is volt.)

(#4565) hodostamas válasza dunc (#4564) üzenetére


hodostamas
addikt

be van állítva hogy hangot is adjanak? :D
(factory reset megvolt mikor felraktad?)

szerk.: akkor nemtudom :/ Próbálj beállítani mást jelzés hangnak.. Fura, ilyen gondja még senkinek nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#4566) dunc válasza hodostamas (#4565) üzenetére


dunc
nagyúr

Megvolt,be van persze.

(#4567) evil007 válasza DeFranco (#4562) üzenetére


evil007
tag

nem XXJPF 2.2

(#4568) dunc válasza hodostamas (#4565) üzenetére


dunc
nagyúr

Ki be kapcsoltam még egyszer és most jó. :K

(#4569) Redneck


Redneck
veterán

Sziasztok!

Valamelyik nap kérdeztem de nem válaszoltatok. :( Kérdésem a következő: Telenornál 180 perc néven van egy csomag:

(Havidíj: 5220 Ft, 100%-ban lebeszélhető. Percdíj: 29 Ft. SMS díja: 29 Ft.)
Ha így veszem webshopbab a telefon elvileg 23740 Ft-ba kerül.
Wi-fin neteznék tehát nem kell a lehúzós net csomag...
Hol itt az átvágás?

T Mobile-nál igaziból csak lehúzós csomagokat találtam, a Vodát meg végképp nem akarom erőltetni.

Esetleg T-nél Médiamánia M csomaggal venném de az nekem sok bár csak úgy akciós... De úgy is 34 ezer Ft 1 év hűséggel.

A Telenoros ajánlat nagyon szimpi de félek hogy átbaszás van benne!

Segítségeteket várom!
Vélemények?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4570) ntomka válasza Redneck (#4569) üzenetére


ntomka
nagyúr

Mi lenne benne az átverés?

ツ Headphones on - World off

(#4571) Inarus válasza Redneck (#4569) üzenetére


Inarus
addikt

Mégis mivel tudnak átverni, ha elolvastad a szerződési feltételeket? :U

(#4572) Redneck válasza Inarus (#4571) üzenetére


Redneck
veterán

Például azzal hogy a telefon folyamatosan netezik, nem kikapcsolható a kapcsolat. Nekem csak Wi-fin kell a net. Egyébként csak telefonálok és zenét hallgatok. Letiltható a net??? Nem akarok nagy számlát!!!! Se Facebookom se Twitterem se semmi közösségi oldalas kapcsolatom nincs.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4573) TBG válasza Redneck (#4572) üzenetére


TBG
senior tag

Alapvetően nem a netet kell letiltani, hanem a háttérben futó szinkronizálásokat és akkor nem lesz miért netezzen..

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#4574) DeFranco válasza Redneck (#4572) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mondjuk ha elolvasnád az első hozzászólást, rögtön tudnád a választ. :((( Ugyan ez vonatkozik az előfizetésre is. Olvasd el, és értelmezd. Miért várod, hogy most álljunk neki, keressük ki a kiválasztott díjcsomagodat, értelmezzük külön neked, és rágjuk szájba?

Nem biztos, hogy kell neked okostelefon.

(#4575) Sprite75


Sprite75
tag

Hali

Én vagyok a béna vagy tényleg nem lehet azt beállítani hogy a híváslistában ha valakit egy nap többször is hívok az ne szerepeljen többször csak egyszer és majd csak ha rányomok az adott számra akkor részletezze a hívás időket.
Másik gongom hogy a névjegyzékben nem nagyon megy a jobb oldalon az "abc lista" Hiába tapogatom annál a betűnél amit ki akarok keresni csak néha veszi be. Ezt mi okozhatja?

Vagy esetleg valaki tud ajánlani híváskezelő/névjegyzékkezelő progit? létezik egyáltalán ilyen?

Üdv Sprite

(#4576) DeFranco válasza Sprite75 (#4575) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az oldalsó navigálást meg kell szokni, nem egyszerű, ezt elrontották a samsungnál. Hiányzik a kis csúszkafül.

Úgy csináld, hogy képzeld oda a kis csúszkát, mint ha ott lenne. Indítsd meg a listát, hogy kifehéredjen az abc, és ahol éppen jár (mondjuk a b betűnél) ott ragadd meg, és húzd a kívánt betűre. NAGYON a szélén kell megragadni, egészen kint.

Amúgy 400+ telefonszámmal én van hogy inkább bepörgetem a görgetést. Iszonyat gyorsan tud görgetni, ha húzol rajta egymás után 4-5-öt. 1-2 mp alatt lenyom 300 névjegyet simán.

(#4577) dunc válasza Redneck (#4569) üzenetére


dunc
nagyúr

Hát a telenornál csúnyán meg lehet szívni,mert kőkemény adatforgalmai díjjak vannak,és a 180 as csomagba ráadásul 1mb net sincs bent,az általad kizártnak tartott vodafone csomagja (9900ft)
havi 4000 ft,és van benne 100 mb,és ha lejár nincs túlfizetés csak lassítják következő számlazárasig. De az első lépes a APNdroid nevű alkalmazás amivel kilövöd a netet.

(#4578) hodostamas válasza Redneck (#4569) üzenetére


hodostamas
addikt

felhívod az ügyfélszolgálatot, és megmondod hogy minden netet tiltsanak le az előfizetésedről.
utána az android már mehet ahova akar, nem fog tudni leszedni pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#4579) szabof1 válasza Sprite75 (#4575) üzenetére


szabof1
őstag

Valaki (lehet, hogy pont itt) a Youlu telefonkönyv programot javasolta, abban a jobb szélen az ABC szélesebb és könnyedén használható. Nekem is fent van.

(#4580) Sprite75 válasza szabof1 (#4579) üzenetére


Sprite75
tag

Köszi az ötletet.
Majdnem jó :) Neked a telefonkönyvben a nevek fordítva vannak beírva (keresztnév-vezetéknév) ? Vagy úgy használod hogy a keresztnevek alapján teszi abc be?
Fura ez a magyar nyelv. Anno a wn mobilos telefonomon is átírtam a neveket mert az sem akarta sehogy a vezetéknév alapján rendezni a neveket :)

Üdv Sprite

(#4581) szabof1 válasza Sprite75 (#4580) üzenetére


szabof1
őstag

Én a Google-ben írtam be a neveket. Ott nincs keresztnév vagy vezetéknév. Hanem előtag, első, középső, utolsó és utótag. Én pedig az első és az utolsó nevet töltögetem ki úgy magyarosan és jól is jönnek a nevek.

(#4582) Redneck válasza hodostamas (#4578) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi!

Így kértem az előfizetést, nekem főleg telefonálni és zenét hallgatni kell. Wi-fi közelben vagyok majdhogynem 0-24 órában szóval nem kell nekem semmilyen netcsomag. 5 ezer Ft/hó-nál nem akarok többet költeni telefonszámlára mert egész egyszerűen nem telefonálok többet. Az itthoni netemen kívül végképp nem fogok netet fizetni.
Kikapcsoltattam az előfizetésnél a netet, csak Wi-Fin keresztül tudom használni. Ha letelik az egy év majd meglátom milyen csomagot válasszak. Addigra talán eljutunk az értelmes korlátlan csomagokig.

Így 25 rugóért vettem egy jó kis telefont, nekem többet amúgy sem ér a dolog, hamar elavulnak.
A segítségeket köszönöm!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4583) Redneck válasza DeFranco (#4574) üzenetére


Redneck
veterán

Nem vártam el, nem kötelező segíteni... Bocs de megszoktam hogy Ph!-n rengeteg lelkes és segítőkész user van ezért bátran fordulhatok hozzájuk a kérdéseimmel.

El tudom dönteni mire van szükségem és bocs de nem mindenki akkora kocka hogy mindig képben legyen és 10 rugót megérjen neki egy csomag amit nem is használ ki. Amire én akarom használni arra így is tökéletesen megfelel. Mivel nem veszek hetente új telefont és nem is követem annyira ezt a piacot ezért inkább tutira megkérdezek a fórumokban hozzáértőket.

Tudatos vásárlónak tartom magam, és nem akarom hogy egy szaros telekommunikációs cég rajtam keressen többet mint amennyit érdemel a szolgáltatásaiért.

Béke

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4584) waccamár válasza Redneck (#4569) üzenetére


waccamár
senior tag

Miért lenne átvágás? És miért nem akarod erőltetni a vodát? Én vodánál vettem ezt a telót december elején 10.000 Ft-ért. 4000 ft-os előfizetési díjjal, amiben 100Mb net, 100 perc hívás mindenhova, 1000 sms hálón belül van. Már 4 éve vodás vagyok, de most hogy lejárt a hűség, böngészgettem más szolgáltatók árait, és az én igényeimnek messze ez volt a legmegfelelőbb...

(#4585) iMPeRi0R válasza Redneck (#4583) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Nem kockának kell lenni. DeFranco arra próbálta meg felhívni a figyelmed, hogy az első hozzászólás (nem mind a sokezer, csak az első) elolvasásával nem kérdeztél volna butaságot.

szerk: zenélni és telefonálni meg minek okostelefon?

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4586) Redneck válasza waccamár (#4584) üzenetére


Redneck
veterán

Volt már problémám Vodánál vásárolt készülékkel és nem tetszett a hozzáállásuk. Most dobom majd ki a Vodás számomat. Ez a csomag jól hangzik, de én nem akarok mobilnetezni mert Wi-fi közelben vagyok, egyébként meg telefonálni kell főleg és zenére. SMS-t nem írok róla mert van másik Pannonos számom amiről ingyen küldök illetve 100 perc nekem kevés.
Ettől függetlenül nem rossz a csomagod. Nem örökre írtam le a Vodafone-t csak egy időre. Anno nagyon vártam hogy Vodás legyek de nem jött be :(

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4587) Redneck válasza Redneck (#4586) üzenetére


Redneck
veterán

Minek BMW ha a Daewoo Matiz is elvisz A-ból B-be... Ez körülbelül ilyen.

Leírom röviden mert úgy látom nem világos :)

Sokat dolgozom, utazok BKV-n ahol zenét hallgatok. Néha 1-1 filmet, sorozatot is felteszek a 8gb-os kártyára mert van hogy nézni szeretném ha van épp munka közben időm mert épp ráérek(ritka). Szeretnék telefonon képeket küldeni, e-mailezni, megnézni menetrendeket, kaját rendelni. Mivel nincs időm és esélyem munka közben folyamatosan gép előtt ülni ezért nagyon jó ha meg tudom ezt tenni Wi-fin keresztüé mondjuk kávézás közben. Elvből nem érdekel a faszbúk és társai, iwiwen is csak azért vagyok fent mert még a wiw.hu-s időkben regisztráltam és régen tényleg jó volt.

Erre mindenképp érintős mobil kell, és ez a készülék amit már érdemes megvenni szerintem.
Kielégítő válasz?:)

Szerk:

Amúgy ha ténylegesen úgy használnám amekkora net igényem van akkor 15 rugó per hó lenne vagyis inkább korlátlan net kéne... Ameddig nincs ilyen addig nekem ez bőven tökéletes ennyi pénzért :)

Még 1 dolog: Pl azért mert 20 rugóért vettem volna egyébként mp3 lejátszós mobilt (nálam ez a lélektani határ amennyit telefon ér, mert 2 év múlva úgyis elavul és kipurcan, hogy újat vegyél).
Akkor már inkább 25ért ez, és 1 év múlva talán lesz normális csomag:)

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4588) DeFranco válasza Redneck (#4583) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Két dolgot kérdeztél, az egyik benne volt az első hozzászólásban, amihez már hozzászokhattál, hogy illik elolvasni. A másik kérdésedre pedig leginkább a telenor topicban tudnak egzakt választ adni. Még ezzel sem lett volna gond, ha értelmes stílusban írsz, kérdezel. Így olyan volt a fogadj isten, mint az adjon isten. Főleg hogy jössz még ide kérdezni, ha megveszed a telefont, így jobb, ha az elején tisztázzuk ezeket a dolgokat.

By the way nem vagyok hiperkocka, 2.750 Ft a havi előfizetési díjam (Voda Surf Plus 50), és ez messze van a 10 rugótól.

A leírt igényeid alapján egyébként neked tényleg felesleges az okostelefon, de ebbe nem szólok bele, a te dolgod mire kötöd a pénzed.

Nos, válaszul ennyi, részemről nincs egyéb probléma, használd a telefont egészséggel.

Béke. :)

(szerk: re: 4587: ezek már tényleg okostelefon-igények)

[ Szerkesztve ]

(#4589) Redneck válasza DeFranco (#4588) üzenetére


Redneck
veterán

Előbb utóbb közös nevezőre jutunk :)

Nem érzem hogy rossz stílusban kérdeztem volna, távol álljon tőlem a tiszteletlenség!
Segítségért jöttem ide, abban maximálisan igazad van hogy elcsesztem a topic választást a szolgáltatók ajánlatait idekeverve!

Azért kérdeztem itt, hátha ti már okosabbak vagytok ennél a készüléknél a szolgáltatókkal lefutott körökkel kapcsolatban.

Elnézést ha neked kicsit ingerültebben reagáltam volna, de tegnap 07:00 óta ébren vagyok, éjszakáztam és szeretnék jó telefont jó áron, szolgáltatók szívatásaitól mentesen szóval kicsit túlságosan rá vagyok pörögve a kérdésre.

Egyébként már tegnap elolvastam az első hozzászólást, nagyjából tudom mit fogok egyből a telefonon állítani, telepíteni, de ha kérdésem van még mindig úgy érzem bátran fordulhatok hozzátok.
Remélem senkit nem sértettem meg!

Szép napot mindenkinek a segítségeket köszönöm!

Szerk: Még egy OFF és ígérem megszűntem!
A BMW-Daewoo Matiz párhuzamot senki ne kezdje el boncolgatni! Imádom a Daewoo Matizt a városban de ha tehetném és indokolt lenne, én is BMW-vel járnék :D Bááááár attól függ mennyiért mit kapok a többiekhez képest :D

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4590) biroka16 válasza Redneck (#4589) üzenetére


biroka16
csendes tag

Egy pár nappal ezelőtt kérdeztem itt, hogy hogyan lehet leitltani a mobilnetet és társait. Bár én még nem vettem meg a telőt, egy kicsit tájékozódtam vele kapcsolatban.

Ez a progi letiltja a 3G és a HSDPA-t, de a wifit szabadon hagyja, szóval nem fog forgalmat generálni.
[link]

(#4591) Sprite75 válasza szabof1 (#4581) üzenetére


Sprite75
tag

Köszi mégegyszer. Be fog válni ez a progi szerintem.
Másnak is ajánlom.
[Youlu Address Book]

(#4592) pető bá'


pető bá'
őstag

próbálom röviden leírni a mai problémámat:

egész éjaszaka töltőn volt a teló, reggel lehúztam, és rákötöttem a gépre kb. 1 órával később. átmásoltam 2 képet, lehúztam. később (30-40 perc) nem akart csatlakozni egy wifi hálózathoz, és miután a wifimet ki-be kapcsolgattam, utána sem sikerült, kikapcsoltam a telefont. bekapcsolás után közölte, hogy az SD kártya sérült, lehet h formázni kell. (ez egyébként nálam már egyszer előfordult, el is veszett minden adatom. akkor azt csináltam, h kivettem a telóból a kártyát, és ez volt a hiba. ekkor a windows, egy kártyaolvasóval, azt mondta h formázzam, meg is tettem.) én persze (most) nem formáztam, egész nap nem fértem hozzá a kártyához (eddig), mert most, hogy a teló PC-re van kötve, és "háttértár"-ként üzemel, egyből olvassa az adatokat, épp lementek mindent...
(szóval köszönet annak, aki annó megmondta, h ő a telefont csatlakoztatta, ez a megoldás!! :R )

szerk: megkerestem, szóval köszönet acskapocs-nak :R ([link])

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#4593) vgerp


vgerp
csendes tag

Sziasztok

Van egy pár dolog amit szerintem hasznos ha leirok .
Karácsony környékén vettem egy galaxy 3-at.
Rengeteg véleményt olvastam és sokan lehuzzák ezt a telefont.
Tapasztalataim:
Az első ami szembetűnt kb egy nap alatt lemerült a telefon: megoldás Apn droid és advanced task killer most kb 3-4 nap de szinte egész nap wifi megy.
Sikeresen a héten rátettem froyo-t amivel tökéletesen akadás nélkül hibátlanul működik.
Igaz amikor rátettem annyira lassu volt, hgy nem lehetett használni,na ezután gyors root majd egy egyszerű újraindítás és minden Tökéletes ...és gyorsabb mint volt .
Jelen pillanatban azt is megoldva hogy laptopra kábelnet és wifin megosztva a telón van net.....
Amit még szeretnék megoldalni az a gps kérdése.....ehhez még irodalmazgatni kelll...(google)
Imádom ezt a telót, ja amugy minden szinte ugyanugy kell csinálni mint a Spica-n mert a munkatársamnak az volt és mindenben segít nekem....

(#4594) DeFranco válasza vgerp (#4593) üzenetére


DeFranco
nagyúr

IF GPS_PROBLEM=1 THEN GOTO #1 ELSE "Enjoy :D"

(#4595) TBG válasza vgerp (#4593) üzenetére


TBG
senior tag

Érdekes, nekem 4. napja megy folyamatosan, napközben wifi, éjjel repülő és még kb. a fele megvan. Teljesen átlagos használat mellett. És csak a gyári szoftok vannak rajta. Még a a droid is 2.1-es.

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#4596) iMPeRi0R válasza TBG (#4595) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Elég erős az akksija a telefonnak okosteló viszonylatban. Nekem is sokáig bírja. Csak többet ésszel mint appal :)

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4597) DeFranco válasza iMPeRi0R (#4596) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Valamint "Repülő móddal dicsérd a napot" és "Több nap, mint Wifi"

RE: #4598: Erre csak azt tudom mondani, mint Pissy a macskafogóban (magyar hangja Béres Ilona): "Tőőőőlem" :))

[ Szerkesztve ]

(#4598) iMPeRi0R válasza DeFranco (#4597) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Ezeket az aranyköpéseket is ki lehetne tenni #1-be :)
:DD :DD

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4599) Orb1337 válasza hodostamas (#4359) üzenetére


Orb1337
tag

Ma megint előjött, a hívás szakadozása (a másik oldalaon elhalkultam stb.) 2G-n is, mit tegyek? frissítsek firmware-t?

(#4600) hodostamas válasza Orb1337 (#4599) üzenetére


hodostamas
addikt

vagy megvárod a hivatalost(kitudja mikor lezs..) vagy felrakod a béta froyo-t ott nincsenek ilyen gondok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.