Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-16 17:31:29

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) Hoppá válasza raziel01 (#10548) üzenetére


Hoppá
csendes tag

Vagy lassan! ;]
(Mert pl, engem megszívatott azzal, hogy lassú USB módra váltott, ezt közölte is a Windows :W )

De kb 20 perc alatt így is megvolt :))

(#10552) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Az lehetséges, hogy az Abel féle 5,58-as script rosszabbul kezeli a wifi-t, mint a 4,9-es?

Még a régi tabomra a kisebbik tárhelyes scriptet tettem fel, és nem volt gond vele. Bekapcsolás után pár másodperccel már meg is jött a jel, és menet közben se volt gond.
Az új készülékre a nagyobbikat raktam fel, és bizony eléggé nehezen/sokára találja meg a jelet, és menet közben is akadozik.
Firefoxot használtam azon is, ezen is.

Vagy szimplán csak sikerült másodjára egy kevésbé jól szuperáló készüléket vennem? :F

Miért mindig én???

(#10553) Aryes válasza AndrewBlase (#10552) üzenetére


Aryes
nagyúr

Inkább az utóbbi...

(#10554) AndrewBlase válasza Aryes (#10553) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Tartottam tőle, hogy ezt a választ fogom kapni. :((( Köszi!

Miért mindig én???

(#10555) Aryes válasza AndrewBlase (#10554) üzenetére


Aryes
nagyúr

Sajnos elég nagy a szórás a gyártás minőségét illetően. Az enyém se nagy tigris, ha wifiről van szó, ha ez megnyugtat. :)
Egy újraflash-elést/gyári visszaállítást azért megér szerintem, hogy meggyőződj a dologról.

[ Szerkesztve ]

(#10556) AndrewBlase válasza Aryes (#10555) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Vasárnap újra flash-eltem a tabot, ezúttal (a már bevált) 4,9G-s scriptet raktam fel rá.
Lekopogom, mintha javult volna a wifi kezelés.
A nagyobbik tárhelyes scripttel az volt a gondom, hogy ha több oldalt nyitottam meg a böngészőben (firefox), nem töltötte be az oldalakat addig, míg aktívvá nem tettem az adott lapot, és rá nem nyomtam a címsorban az elérési útvonalra. :W
Most (ha nem is azonnal, de) minden gond nélkül betölti a nem aktuális lapokat is. (Egyelőre.) :))

Persze lehet placebo hatás, és csak simán jobban sikerült a flashelés. :D

Miért mindig én???

(#10557) Moszy válasza AndrewBlase (#10556) üzenetére


Moszy
tag

ez nem voodoo , hanem informatika !

mert ez így jó

(#10558) PLaci58 válasza Moszy (#10557) üzenetére


PLaci58
őstag

Informatika = voodoo !
Főleg ennél a tabnál ;]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#10559) kisspall


kisspall
aktív tag

JBL GO Bluetooth hangszóróval használja valaki?
Nem csinál olyat, hogy ki-be kapcsolgatja a buetooth-t, amikor nem szól semmi? Nekem csak egy Samsunggal működik jól, más hangszórókkal le-fel csatlakozik lejátszási szünet esetén.

(#10560) Süvi válasza kisspall (#10559) üzenetére


Süvi
őstag

JBL micro wiirelessel szépen megy.

(#10561) Bambuszpro válasza kisspall (#10559) üzenetére


Bambuszpro
tag

Én JBL clip-el használom. Eddig nem volt semmi propléma vele.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#10562) trebrona válasza kisspall (#10559) üzenetére


trebrona
nagyúr

Blaupunkt hangprojektorral hibátlan.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10563) kisspall


kisspall
aktív tag

Köszönöm, Akkor úgy látszik a márkás eszközökkel nem csinálja ezt. Csodálkoztam is, hogy nem találkoztam a fórumban ezzel a hibával. Bár a telefonommal ezek a noname-ek is jól működnek. Mindenesetre kipróbálás után veszek csak, kár hogy a konkrét típusról nem volt tapasztalat.

(#10564) Casoli


Casoli
őstag

HAMA BT audio adapterrel hibátlan.

(#10565) gal3


gal3
csendes tag

Sikerült már esetleg valakinek mobil internet stick-el szóra bírni a kütyüt? Elvileg tudnia kellene, mert hát OTG képes meg a csatlakoztatáskor elő is ugrik valamilyen kezelő program. De nekem a Digis stick-et mégsem simerült működésre bírni vele.

(#10566) Aryes válasza gal3 (#10565) üzenetére


Aryes
nagyúr

Vegyél wifi-s sticket... De Bluetooth-on is remekül lehet rá netet osztani.

(#10567) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Valaki tud valami megoldást arra, hogy a Skype-nál nagyon zajosan hall a másik fél, értsd van egy alapzaj?
Valószínűleg a készülékek a mikrofonja gyenge. (esetleg valami olcsó külső mikrofon, ilyesmi.)

[ Szerkesztve ]

(#10568) oba válasza ToniSoprano (#10567) üzenetére


oba
addikt

Mikrofonos headset?

(#10569) lalszi


lalszi
aktív tag

A dunakeszi Tescoban ma volt kirakva néhány fehér tab 19990 Ft-ért, ha valaki venni akarna.

(#10570) ToniSoprano válasza oba (#10568) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Csak a mikrofonnak nincs bemenet, mondjuk lehetne bluetoothos is, csak akkor többen nem tudjnak skypolni ez lenne e lényeg, kár hogy ilyen gyenge mikrofont raktak bele, ezen minek spórolni.

(#10571) trebrona válasza ToniSoprano (#10570) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez már régen ki lett tárgyalva, keress rá! Nincs szükség külön bemenetre, Nokia kiosztású mikrofonos headsetek működnek vele.

Ha pedig hagyományos külön mikrofon csatlakozós headsettel szeretnéd használni, ilyesmire lesz szükség.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10572) xigris


xigris
őstag

Sziasztok tokot honnan lehetne hozzá szerezni? :R

(#10573) gal3


gal3
csendes tag

Nem tud valaki eladósorba került jó állapotú tab-ot? Sajnos a karácsonyi ajándéknak vett készülék bekapcs gombja beszart és a szerviz csereutalványt adott, de a miskolci Tesco-ban már nincs.

(#10574) domerator válasza lalszi (#10569) üzenetére


domerator
veterán

Ceglédiben is volt ma egy

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#10575) lucifer15


lucifer15
tag

Üdv!
Valaki tudna infót adni hogy op3n dott fejhallgató valahol kapható-e.Illetve van olyan fórumozó aki el szeretné adni.

(#10578) imiadmin


imiadmin
őstag

Emberek... HELP!

4-5 particionálás után szivességből beválaltam egy particionálást... belefutottam egy fehér/piros usb-be... :W

power + volume up-al be tudok menni a DROIDBOOT-ba és újra tudom kezdeni a flash-elést a flash_op3ndott_5_58G_data.cmd-vel, ami végig is fut, majd restart után ismét fehér usb jel fogad...

mi a szart tudok vele csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#10579) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

A tablet kamerájával milyen tapasztalataitok (nehéz szó) vannak? Most tűnt fel, hogy1080p-vel is tud videót rögzíteni.

(#10582) ToniSoprano válasza trebrona (#10571) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Köszi, ez jó hir legalább.

(#10583) lacafaca válasza imiadmin (#10578) üzenetére


lacafaca
őstag

próbáld a gyárival (Phone Flash Tool)

ha nem világos minden a használatával kapcsolatban, segítek szívesen

[link]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#10584) imiadmin válasza lacafaca (#10583) üzenetére


imiadmin
őstag

köszi... épp most csinálom... már túl van a kritikus 5%-on... :))

[ Szerkesztve ]

(#10585) lacafaca válasza imiadmin (#10584) üzenetére


lacafaca
őstag

ha rosszul csinálod 85-ig kritikus

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#10586) imiadmin válasza lacafaca (#10585) üzenetére


imiadmin
őstag

szoríccsatok!!! :U

(#10587) lacafaca válasza imiadmin (#10586) üzenetére


lacafaca
őstag

:DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#10588) imiadmin válasza lacafaca (#10587) üzenetére


imiadmin
őstag

hajjaj... valami baj van... :O
végigment 100%.. minden zöld, de a képernyőn egy fehér usb ikon figyel... :W

[ Szerkesztve ]

(#10589) lacafaca válasza imiadmin (#10588) üzenetére


lacafaca
őstag

:Y
ez így már akkor gáz..menj át a mélyvízbe, ott talán valamelyik guru kisegít...az én tudásom is eddig tartott. :B

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#10590) imiadmin válasza lacafaca (#10589) üzenetére


imiadmin
őstag

köszi.... :R

(#10591) lacafaca válasza imiadmin (#10590) üzenetére


lacafaca
őstag

ugyan...
azt még kipróbálhatnád, hogy csinálsz egy teljes wipe-ot recoveryben és utána mégegyszer flash..hátha.

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#10592) imiadmin válasza lacafaca (#10591) üzenetére


imiadmin
őstag

hát.. ne kérdezd hogy, de sikerült életet lehelni a tab-ba... már volt fent CWM recovery is... ADB Shell meg dd-zés...
most megy rá megint a tárhelynövelés... :))

[ Szerkesztve ]

(#10593) lacafaca válasza imiadmin (#10592) üzenetére


lacafaca
őstag

pedig érdekelne...jó lesz ez még valamire..

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#10594) imiadmin válasza lacafaca (#10593) üzenetére


imiadmin
őstag

na.. vissza az elejére... megint usb ikon... :W

Úgy látszik, ennek a tab-nak nem lehet a tárhelyét megnövelni... :W

(#10595) lacafaca válasza imiadmin (#10594) üzenetére


lacafaca
őstag

:(

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#10596) imiadmin válasza lacafaca (#10595) üzenetére


imiadmin
őstag

Na, egy kicsit célirányosabban újra életet leheltem a tab-ba: most először a P89Mini rom-ot toltam fel Flash Tool-al, majd a gyári update firmware-t (Op3nDott-tab-sw-update).. most boot-ol... az op3n dott logót rajzolgatja körbe.. körbe...

[ Szerkesztve ]

(#10597) imiadmin válasza imiadmin (#10596) üzenetére


imiadmin
őstag

sikerült életet lehelnem bele :Y
hogy hogyan, itt leírtam...

köszi a segítséget... :R

(#10598) lacafaca válasza imiadmin (#10597) üzenetére


lacafaca
őstag

:C

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#10599) mynames


mynames
senior tag

Üdv!

Tesco-s Lark tablet (9") állandóan eldobja a wifit...van esetleg külön lark topic?

(#10600) vensz1


vensz1
csendes tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy csak értesítési hangok vannak. Egyéb média hang nincs, teljesen néma a cucc.Ha emailt kapok akkor viszont csilingel.

Előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.