Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) Gusztáv válasza Petester (#3394) üzenetére


Gusztáv
addikt

Abban meg csak teljes méretben lehet küldeni, az sokkal idegesítőbb. A fene akar 3-4 MB-os képeket küldeni, pl nekem most sikerült 10 nap alatt elfüstölni az 1GB-os keretet, pedig semmi extrát nem csináltam :( .

Laci

(#3402) dwm925


dwm925
újonc

Üdv mindenkinek.
Tegnap egy fotó készítés után a "Hiba történt" üzenet jelenik meg a kamera indításakor,és nem indul el a kamera.
Újraindítás és telefon visszaállítás után sem javult meg.Mi lehet a gond?Segítsetek pls.
Köszi előre is.

(#3403) consono válasza dwm925 (#3402) üzenetére


consono
nagyúr

A mi lehet a gondra nem tudom a választ, de kint elég sokan tapasztalták, jellemzően szervíz lett a vége... Megpróbáljatsz esetleg egy rendszer újrarakást a recovery toollal, hátha...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3404) #23920384


#23920384
törölt tag

sziasztok! G2-ről szeretnék váltani lumiára a kiszemelt készülékeim 830,930,vagy esetleg 640. tudásban szerintetek ár/érték és tudás arányban melyik éri meg jobban? eleinte 930 érdekelt de lehet inkább a 830-at választom.akkuidőről tapasztalat?mindenképp olyan helyről rendelném ahol 2 év hivatalos gari adnak.a Bluechipnél most 95e esetleg tudtok valami olcsób webshopot? válaszotokat előre is köszi

(#3405) mirci18 válasza #23920384 (#3404) üzenetére


mirci18
addikt

Szevasz én 830-ban utazok és 640-ben mivel mind kettő van a családban.

Röviden össze foglalva vegyél 830-at.

Bővebben:
-Ha fotózni és videózni akarsz akkor vegyél 930-at mert annak jobb a kamerája.
-Ha a legerősebb gép érdekel amit úgysem tudsz jelenleg kihasználni akkor vegyél 930-at.
-Ha fotózni és videózni akarsz de fontos lenne a bővíthető memória és vagy a glance screen akkor vegyél 830-at.
-Ha az ára a fontos akkor vegyél 640-et.
-Ha a kinézet a fontos vegyél 830-at.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3407) #23920384


#23920384
törölt tag

Azthiszem mindent összevéve maradok a 830-nál a kamera,hardver nem érdekel igazán a inkább maradok a felsőbb kategóriánál a minőség nálam fontos.a glance screen is sztem jó dolog. nekem annyi felárat nem ér a 930 csak találjak valami jó webshopot ahol olcsóbban megkapom :)

(#3408) mirci18 válasza #40993792 (#3406) üzenetére


mirci18
addikt

Most soroljam fel azt hogy összeszerelési minőségben jobb a 830 mint egy 640.
Vagy azt hogy vezeték nélkül is lehet tölteni a 830-at.
Szerintem technikailag több fontos részlet előny az eggyezőségek miatt nincs.

Én úgy vagyok vele hogy teszteket mindenki néz és olvas én is ezért vettem a családba egy 640-est mert ugyanazt tudja mint az enyém csak gyengébb kamerával rosszabbul összeszerelve és virtuális gombokkal.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3409) mirci18 válasza #23920384 (#3407) üzenetére


mirci18
addikt

Viccelsz nem is tudom hogy tudtam eddig élni glance screen nélkül mondtam az első nap mikor megvettem a 830-am.
Kicsit vicces egyébként hogy én januárban a telekomnál 80-ért vettem a telefonom.
Most meg a 640 csak 20-ba került.
Annyiért ingyen van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3410) #23920384


#23920384
törölt tag

esetleg tudsz olyan megbízható webshopot ahol meg tudnám rendelni?

(#3411) jeni válasza #23920384 (#3407) üzenetére


jeni
félisten

jelenleg a 930 mellett több meghibásodás van attól függetlenül,hogy hardverileg erősen és hosszabb távon jobban támogatott.
amúgy én is a 830-t venném ha nem feltétel a 2GB RAM és elegendő az 1GB RAM.

(#3412) Plazmacucci válasza #23920384 (#3404) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azért G2-ről a 930-on kívül mindegyik telefon visszalépés hardver ügyben. Azt le se merem írni hogy operációs rendszer szempontjából hányat lépnél hátra...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3413) #23920384


#23920384
törölt tag

' Azt le se merem írni hogy operációs rendszer szempontjából hányat lépnél hátra..'

Plazmacucci: lagdroid után hányat is? nekem már rohadtul elegem van a droidból 6 év használat után eldöntöttem váltok wp-re

(#3414) Plazmacucci válasza #23920384 (#3413) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szar telefonjaid voltak. Nem kéne a baromságot terjeszteni, csak nyitott szemmel járni. Bármelyik droid flagship van olyan gyors mint bármelyik lumia.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3415) consono válasza Plazmacucci (#3414) üzenetére


consono
nagyúr

Ja, csak kétszer, háromszor annyiba kerül egy droid flagship, mint a 830...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3416) mirci18 válasza Plazmacucci (#3414) üzenetére


mirci18
addikt

Akkor minek vagy itt ha megkérdezhetem.
Miért trollkodsz?

De tudod mit.
Végignéztem a telekom árlistáját hogy mi az ami droidban van ennyiért.

Alcatel Idol 3 ami ugyanaz a cumó 73-ért. Ja hogy éppen hogy csak megüti 1 gb rammal az android szintjét a telefon bocs. Nekünk meg hasít a Wp-s.

Ami már használható telefon az a Huawei p8 lite 90-ért vagyis drágábban.
Arról nem is beszélve hogy ez nem egy nagy márka.

Ami meg már márkásnak mondható az a Sony xperia m4 100 e ft és akkor még a Samsung telefonok árát nem is mondtam.

Szóval itt a kérdés minek vegyek egy droid telefont 100 -ért vagy egy flagshipet 150-200 ért hogyha van 78-ért Nokia vagy tudásban ugyanott levő Lumia 640-es 40-ért amit én 20-ért hoztam el.

Ezt te tudod olcsóbban androiddal?

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3417) mirci18 válasza #23920384 (#3413) üzenetére


mirci18
addikt

Gratulálok jó döntés lessz én is évek óta itt vagyok.
Kénytelen voltam a páromnak is azt venni.Mivel ő szerette a droidot de mostanában folyton az enyém nyúlta le mivel 2 droidos telefonja is volt de mind a kettő lassú és laggos szar.

Három előnye van a droidnak amit hiányolok.
A nyílt rendszer és a temérdek program és a profilozhatóság.

De a három előny 2 ha azt nézzük hogy a mi zárt rendszerünk miatt nem kell folyton a telefont gyorsítanunk és figyelnünk rá.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3418) Plazmacucci válasza mirci18 (#3416) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Majd amikor megjelennek az új Lumiak 200 ezerért majd mivel fogsz takarózni? Egy 930 árából lazán lehet venni jó droidos telefont, pl a G2 is simán jobb ár értek arányú. Kár árakat felhánytorgatni, én arra reagáltam hogy am blokk az egész le lett laggdroidozva. Ha nem fogadod el hogy nem így van az a te bajod.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3419) mirci18 válasza Plazmacucci (#3418) üzenetére


mirci18
addikt

Állj.
Ez egy 830-as fórum.
Igen akkor ittt miért jössz elő a 930-al ami erősebb volt ugyan jobb volt a kamerája de ár érték arányban nem volt olcsó pont mint egy Samu galaxy telefon az szerinted ér 150-200 e ft-ot.
Mellesleg ha egy 930-al akarod összevetni a droidos telókat akkor szerintem 150 alatt nem fogsz találni ugyanilyen bikaerős telefont.

Másik dolog te sem tudod hogy egy új Lumia mennyiért fog megjelenni majd ha kijöttek beszélhetünk róla.
Addig minden más beszélgetés csak spekuláció.

És még ha annyiba kerülne se érdekel.
Mert a kérdés nem az volt hogy 200 e ft-ért megéri e wp-s telefont venni hanem az hogy ugyanannyiért vagy olcsóbban van e droidos telefon mint a 830.

De a kedvedért a g2-őt összevetem a 830-al.

Tessék:
G2 előnyei:
-Kijelzője 0.2 collal nagyobb és valamivel élesebb
-Kamerája több megapixeles de kérdés mi a fontos a magasabb pixelszám vagy az hogy minőségi kamera legyen a telefonban
-Pont dupla olyan erős vas ami semmi előnnyel nem jár mert átlagosan kétszer olyan erős vas kell a prögős futáshoz az androidnak mint nekünk

G2 hátrányai:
-Egy évvel öregebb telefon ezért előbb le fog járni a frissíthetősége mint egy 830-nak

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3420) hroberto válasza Plazmacucci (#3418) üzenetére


hroberto
veterán

Ha ennyire szar a WP, miért nem veszel egy Droidot?! Magad, és minket is megkímélnél! :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#3421) Plazmacucci válasza mirci18 (#3419) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ez tök kedves, de ha megnézed a kollega 930-on is gondolkodik (az első hsz-e alapján), így teljesen kézenfekvő volt számításba venni.
Nos mivel rendelkezem Note 4-el és 830-ál is, valamint majdnem minden androidos és WP flagship volt már a birtokomban, talán hihetem azt hogy van rálátásom a dolgokra, és ugyan úgy adhatok tanácsot mint bárki más. Csak jó szokás szerint itt páran a topikot saját személyes homokozónak vélik, ahol csak a készülékről való ömlengésnek és felmagasztalásnak van helye.
Valahol szórakoztató is, hogy ennyire feln tud izgatni ha másnak eltér a véleménye. Calm down bro :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3422) mirci18 válasza Plazmacucci (#3421) üzenetére


mirci18
addikt

Nem ő 930 830 640 között vacilál.
Közép felső-Közép kategória-Közép alsó kategória.

Nem mindegy mit írsz.

Más flagshipekről beszélsz note 4-ről.
Note 4 árak.

Ezek dupla annyiba kerülnek mint a 830 ráadásul a 830 nem flagship.
De még 40-50 e ft-os árkülönbség van a 930-as árához képest ami már ráfoghatóan flagship.

930 ára

Tanácsokat adhatsz hiszen rálátásod biztos van.
De amit te csináltál az trollkodást.
Szarozni a wp-s rendszert egy wp-s fórumon nem dicsérendő dolog.

Én sem megyek androidos fórumra okoskodni.

Arról nem is beszélve hogy én itt dicsértem itt a wp-t nem csak szaroztam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3423) dwm925 válasza consono (#3403) üzenetére


dwm925
újonc

Köszönöm.Sajnos nem segített a rendszer újrarakás.Marad a szervíz. :O
Üdv.

(#3424) Plazmacucci válasza mirci18 (#3422) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Legyen :) Én nem Note négyet javaslok megvételre, csupán azt akarom sugallni, hogy G2-ről nem biztos (szerintem nem) hogy előrelépés a 830. Vagy megszereti az ember a rendszert, vagy rájön hogy miért tart ott részesedésben ahol. Nem a tízmilliárdnlégy téved. Mindössze erre akartam utalni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3425) mirci18 válasza Plazmacucci (#3424) üzenetére


mirci18
addikt

Elhiszem a kereslet alakítja a piacot.
Nekem a minimal dizájn a letisztult formavilág jobban bejön mint egy csili vili apokkal teli forgó menü.
Részesedés többség amiatt is van mivel a legtöbb ember androidos telót vesz.
Lévén ezt ajánlják neki a szomszéd Pista is ezt vette akkor biztos ez a jobb.
De ez már off a témában.
Én nem tervezem hogy váltok.Nekem megfelel azt hogy kinek tetszik mindenki döntse el magában.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3426) Plazmacucci válasza mirci18 (#3425) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem is tetszik, még Lumia 710-el szálltam be a játékba, es azóta is van ilyen telefonom hellyel közzel, de fő telefonnak nem tudom sajnos megtartani. Pedig a 1520 volt minden tekintetben a legjobb telefonom. Most W10-el várom a csodát, de amit 830-on művelt az nem győzött meg. Igen ez off téma de szerintem van helye itt is. Reménykedjünk hogy a végleges build lesz olyan jó mint most a 8.1.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3427) mirci18 válasza Plazmacucci (#3426) üzenetére


mirci18
addikt

Igy van reménykedjünk. Most amin kiakadtam az az hogy egy sor nokiás programot leallitanak de a Microsoft tudtommal nem fejleszt helyettük mást. Remélem a navigáció nem jut a sorsára.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3428) Gusztáv válasza mirci18 (#3427) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ez engem is zavar egy ideje, de azért én reménykedem. Pl a Családi szoba megszüntetése sem tetszett, mert használtuk a tesómmal, és nagyon hasznos volt. Aztán pár napja láttam Satya Nadella Salesforce konferencián tartott prezentációját, ahol használta a GroupMe alkalmazást. Na ez kb ugyanazt tudja mint 8.1-en a szobák/családi szoba (a hülye megkötések nélkül) és ráadásul van ios/android kliens is, sőt még böngészőből is megy. AZ MS néha nagyon bénán tud kommunikálni a WP felhasználókkal :( .

[ Szerkesztve ]

Laci

(#3429) MrCsiT válasza Gusztáv (#3428) üzenetére


MrCsiT
addikt

A Családi szoba mellett a Groupme csak azért gyenge, mert pl. naptárat nem kezel.. onnantól meg..
Mellesleg, nem tud magyarul se, emlékeim szerint.

Plazmacucci:

Én is néztem 830-ra alternatívát a közelmúltban. Kettőt találtam:
- vagy visszalépéssel egy még használható Galaxy S3 (apróból 35k)
- vagy kis előrelépésként egy S5 , ami pedig 130k, akciósan.

Az meg, hogy a droid lagol, kb. olyan tény, minthogy feljön a nap: az MM-ben a kiállított, 3GB ramos T700-800-as szériájú tableteken a menü (tudod? sok szép ikon, nem több, nem erős hardverigényű program, mondom: MENÜ) megnyitása is lagos volt az 5.xx androiddal, szóval, nem is értem, hogy gyengébb vastól mit várnék. Szintén fontos lehet, hogy androidon ritka a több verzión átívelő szoftveres támogatás, amit MS a W10-el meg fog adni a WP-kre.

Tehát, a most legdurvább áron 94k Lumia 830 vs 129k az S5-ért.. azért, az nem ugyanaz az ár, még ha van is hardveres előnye egy S5-nek, de mindenhol nem fog kijönni.

A 830-640-(stb-lefelé) telóknál a 830 kijelzője már önmagában eldönti a kérdést, melyik a jobb, ha van rá pénz: más érzés végighúzni az ujjad a készüléken, mint egy 640-en, hiába erős vas egy 640 is, és biztosan jól használható is.

Futottam bele Droidon és WP-n is olyasmibe, amitől fogtam a fejem. Semmi eltérést nem látok, kivéve, a restartok hiányát a WP-nél. Ha párhuzamosan használod őket, éppen Neked nem kell magyarázni. Az meg nem igaz, hogy az egyik platformot nem fogod jobban szeretni, mert az ember már csak ilyen: lesz "kedvence", így elfogult vagy Te is, és mindegy, milyen irányba, de az nem WP, úgy tűnik. Ettől még írhatsz akármit róla, de ha minden rossz benne, akkor valóban add el, ne idegeskedj annyit :DDD :N , más meg hadd örüljön neki. ;)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3430) mirci18 válasza MrCsiT (#3429) üzenetére


mirci18
addikt

Hát mivel most már két lumia van a családban ezért jobb az alkalmazás mint egy alap messenger program.

Tudok vele küldeni képeket videókat eseményeket.
Ráadásul ezt a programot csak ketten használjuk és a képek videók visszanézhetők könnyen.

Ha már itt tartunk a voip alkalmazások skype viber nincs kitalálva valami okosság.
Egy éve vagy két éve úgy emlékeztem még a 800-omon működött a skype mobilnettel.
Most már így nem tudtunk videózni egymással.
Amit sajnálok mert ingyen beszélünk úgy is egymással, de a videó is néha jól jönne.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3431) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Erősen gondolkodom egy 830 vagy 930 mellett. Játék nálam kilőve, szóval...

Annyi hogy a 830 2 év gyári gari uj, másik 930 5 hónapos szintén 2 év gyári gari.

Milyen a 830 akik használjátok, fagyások? és úgy egyébként... ?

(#3432) mirci18 válasza fulton (#3431) üzenetére


mirci18
addikt

Nekem 830 van mint már írtam.
Amit tapasztaltam: 3 gb memória alatt néha a telefon belassul.
Fagyások nincsenek.
A mienkben van glance screen a 930-ban nincs.

Ha hibát keresel. A 830-on hajlamos a digitizer elválni a 930-nál meg a kijelző lilul.

Ár érték arányban a 830 jobb 930 erősebb és jobb a kamerája.
De egyébként pont tegnap írtam a két telóról.
Olvasd el.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3433) fulton válasza mirci18 (#3432) üzenetére


fulton
addikt

köszönöm a válaszod !

(#3434) Aurig@ válasza mirci18 (#3432) üzenetére


Aurig@
őstag

Véletlenül nem 1GB RAM van a 830-ban?

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#3436) Gusztáv válasza mirci18 (#3430) üzenetére


Gusztáv
addikt

Emlékeim szerint a Skype videó hívás működik mobilnettel is, mondjuk volt kb egy éve, amikor utoljára így használtam.
Nekem eddig 830 volt, nagyon szerettem. Most 930 van, ez is nagyon rendben van, de fogásra más mint a 830. Holnap jön még egy 640XL-is, meg talán a 830 is visszajön a szervizből, na akkor teljes lesz a repertoár :D .
A 930 betegségeivel én úgy vagyok, hogy amíg tart a gari, addig úgyis javítják, ha meg már nem lesz raktáron 930 vagy alkatrész, akkor adnak helyette egy 950-et :DD .

[ Szerkesztve ]

Laci

(#3437) MrCsiT válasza mirci18 (#3430) üzenetére


MrCsiT
addikt

mirci18: VoIP-t jellemzően a mobil szolgáltatók tiltják, arra semmilyen "okosság" nem lesz, szerintem. Ha a Viberrel "csak" értesítési problémád lenne, arra van megoldás, olvass vissza, leírtam.

fulton: általános használatra én az olcsóbb, teljesen megfelelő 830-at venném, főleg, hogy
- több a gar rá,
- ha véletlenül tönkremenne, úgyis másik, fejlettebb modellt fogsz kapni helyette.

830 nem fagy. Nálam sosem, pedig, fent van a MyAppFree, és az AppDeals app, és amit ezek ingyenesnek ajánlanak, abból elég sokat felteszek kipróbálni.

Gusztáv: :DDD :C

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3438) emeri


emeri
csendes tag

sziasztok!
Lumia 830-as készülékem van.
A névjegynél résznél szoftver: "Windows Phone 8.1 Update" látható.
(Próbáltam szoftvert frissíteni, de azt írja, hogy a legfrisebb szoftver található a telefonon)
Problémám az, hogy hibáa apróbálok biztonsági mentést készíteni kb 1-másfél óráig eljut 98%-ig majd kiírja:

"Sikertelen volt a beállítások biztonsági mentése. Próbálkozzon újra később." :(((

Illetve tudtomra adta, hogy a legutóbbi sikeres mentés 4 hónappal ezelőtt volt.
Próbáltam már úgy is számtalanszor, hogy töröltem minden mentést és újrakezdtem de 98%-nál kivétel nélkül mindig megáll. Az sem műküdik, ha 98%-tól próbálom folytatni, akkor is a fenti hibüzit írja ki. :F

Tudna valaki tippet/megoldás adni erre a problémára? :U

(#3439) hroberto válasza emeri (#3438) üzenetére


hroberto
veterán

Töröld a régi biztonsági mentést!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#3440) mirci18 válasza #40993792 (#3435) üzenetére


mirci18
addikt

Így van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3441) fulton válasza MrCsiT (#3437) üzenetére


fulton
addikt

Egy árban tudok hozzájutni, annyi hogy a 930 már 5 hónapos.

(#3442) emeri válasza hroberto (#3439) üzenetére


emeri
csendes tag

köszönöm a tippet, angol fórumon olvastam ez a tippet, amit ajánlottál.
töröltem már többször is, de így sem fut végig 98%-nál mindig megáll hibaüzenettel. (és onnan sem lehet folytatni)

nem tudom mi lehet a gond, félek hogy majd win10 átálláskor minden cucc elveszik, ami most fent van a telcsin, nem kis munka lenne újrarakni a dolgaim. vagy feleslegesen félek ettől...? :U
(PC-nél 8.1-ről minden gond nélkül lement a folyamat az összes adat/program megmaradt csak a Win upgradelte magát)

(#3443) mirci18 válasza emeri (#3442) üzenetére


mirci18
addikt

Ugyan igy vagyok én is hónapok óta. Nincs megoldás.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3444) viewdetails válasza emeri (#3442) üzenetére


viewdetails
addikt

Zárképernyőt állítsd sima fotóra, töröld a félkész mentést webes onedriveról, telefon újraindít és nézd meg, működik-e.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#3445) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Baszki ez a harmadik telefonom amin a rendszerhangok bugzanak.Elkussolnak, s ilyenkor nem ébreszt, nem csörög, nem csipog. Nem tudjátok melyik app okozhatja? Mert újraindításra javul.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3446) viewdetails válasza Plazmacucci (#3445) üzenetére


viewdetails
addikt

"Nem tudjátok melyik app okozhatja?"
Nem tudod, milyen app-ok vannak telepítve a telefonodra? Mert mi nem, úgy meg nehéz lesz. ;)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#3447) Plazmacucci válasza viewdetails (#3446) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én viber-messenger párosra tippelek, mert mikor használom a telefont 80%-ban ezek mennek. De ezt millióan használják és kevesen tapasztalnak ilyen hibát.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3448) viewdetails válasza Plazmacucci (#3447) üzenetére


viewdetails
addikt

Nosza, szedd le két napra őket, ha a hiba nem jelentkezik, lehet keresni alternatívákat. Ezen kívül mi van még telepítve?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#3449) Plazmacucci válasza viewdetails (#3448) üzenetére


Plazmacucci
félisten

vagy 50 alkalmazás. de ha használom őket akkor is random, 1-2 naponta jön elő.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3450) viewdetails válasza Plazmacucci (#3449) üzenetére


viewdetails
addikt

Csomó minden futhat háttérben (tumblr kliens, időjárás), szóval amit nem használsz, inkább szedd le.
De ide válaszoltak neked konkrétabban is. Próbáld ki, hátha. :)

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.