Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

kár. pedig baromi hasznos lenne most nekem.
akkor marad a zoom h1 mikrofonom kihangosítás mellett. köszi

[ Szerkesztve ]

(#2302) Wheelbarrow válasza Ágógreen (#2297) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Európában pár éve le van tiltva a telefonokon hívások rögzítése.
De ha kihangosítva telefonálsz és közben bekapcsolod a hangrögzítő appot akkor azért fel tudod venni a beszélgetést ;)

(#2303) zuioch


zuioch
aktív tag

520 hamarosan csereérett, és kilátásba került többek között a 830 is. Memória érdekelne hogy elég-e, vagy azért újratöltögeti a dolgokat. Az 520-ba max egy viber fér bele, de ha mást is megnyitok, akkor már a viberre várni kell ha újra megnyitom. 830-nál milyen a helyzet?

(#2304) Pttypang válasza hülyegyerek (#2300) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem is tudna hozzaferni.

Everybody lies.

(#2305) Ágógreen válasza Wheelbarrow (#2302) üzenetére


Ágógreen
senior tag

melyik hangrögzítő appot használjátok ?
akár fizetek (nem vagyok smucig droidos) is érte, csak jó legyen.

[ Szerkesztve ]

(#2306) Aurig@ válasza Ágógreen (#2305) üzenetére


Aurig@
őstag

Én ezt használom, igaz egyelőre a próbaverziót:

[Diktafon]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#2307) csabiks


csabiks
senior tag

Sziasztok, beléptem én is a "klubba" egy narancssárga modellel. Még csak most ismerkedem a készülékkel (később írok véleményt).

Ami most a legelején feltűnt, a kamera gombot ugye 2 "lépcsőbe" lehet benyomni, ha nem nyomom meg csak hozzáérek, olyan mintha "lötyögne". Ez nektek is ilyen?

köszi

[ Szerkesztve ]

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2308) Ágógreen válasza Aurig@ (#2306) üzenetére


Ágógreen
senior tag

nincs időkorlát (felvételi időben) ?

(#2309) Aurig@ válasza Petester (#2299) üzenetére


Aurig@
őstag

Nemrégen, mikor még a Nokia N8-at használtam azon volt egy alkalmazásom (Total Recall v5.6), ami minden hívást rögzített, mindenféle pittyegés nélkül. Még azokat is, amik ismeretlen, vagy anonímak (hívószámkijelzés nélküliek) voltak. Volt, hogy 15-20 percet beszéltem az éppen hívott, vagy hívó féllel és minden gond nélkül rögzítette. Nem kellett semmilyen engedély a másiktól, automatán vett mindent. Ismétlem: pittyegés nélkül.

Sajnos Windows Phone-ra ilyet nem találtam. Sokszor jól jönne.

(#2308) Ágógreen

Eddig nem vettem észre. Mivel fizetős, nem hinném, hogy néhány perc után leállna.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#2310) Partyface007 válasza zuioch (#2303) üzenetére


Partyface007
őstag

830-on jelenleg nincs ujratöltögetés (legalábbis nálam biztos nincs :-) )

reméljük ez a w10-el se változik majd

(#2311) Partyface007


Partyface007
őstag

úgy tűnik mégis lesz gdr2 830-ra :-)

link

link

link

kérdés hogy mikor...

[ Szerkesztve ]

(#2312) Neurotoxin válasza Partyface007 (#2310) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Maximum visszamegy rá a 8.1 :)

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#2313) zuioch válasza Partyface007 (#2310) üzenetére


zuioch
aktív tag

Köszi

(#2314) hroberto válasza csabiks (#2307) üzenetére


hroberto
veterán

Gondolom két állású ezen is a kameragomb mint 930-on.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2315) Burt1793 válasza Partyface007 (#2310) üzenetére


Burt1793
veterán

Az jó, a 930 simán újratölti a facebookot, az IE-t, meg minden mást. Nem nagyon van multitask. A zenére néha fél perceket kell várni, hogy visszatöltse a most játszott oldalt a feloldás után.
Persze ez nem mindig ilyen, de előfordul sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#2316) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

angol magyar offline szótár kerestetik. ötlet ?

(#2317) hroberto válasza Burt1793 (#2315) üzenetére


hroberto
veterán

Engedélyezd az IE háttérben futását. Nálam nem csinál ilyeneket a 930.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2318) hroberto válasza Ágógreen (#2316) üzenetére


hroberto
veterán

[link]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2319) hülyegyerek válasza Burt1793 (#2315) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Az nagyon nem normális, hogy 2 giga rammal mindent újratölt. Nincs valami beragadva a háttérben ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#2320) Partyface007 válasza Burt1793 (#2315) üzenetére


Partyface007
őstag

FB-ot nem használok IE-vel viszont nincs ujratöltögetés

(#2321) Burt1793 válasza hülyegyerek (#2319) üzenetére


Burt1793
veterán

Nincs-nincs, sajnos ez ilyen, ok az IE nagyon ritkán tölt újra, de pl a messenger elég gyakran és a fb is, ha a fb-ból megyek böngészni (mondjuk egy komment linkjére kattintok), a böngészőből visszalépve (főleg ha sokat böngészek) nem oda lép vissza, ahonnan indultam, hanem a legfrissebbekhez.
Tudom, hogy ez nem a ram hiánya miatt van. -.-

(#2322) mirci18 válasza Partyface007 (#2311) üzenetére


mirci18
addikt

Nagyon helyes várom már a bluetooth billentyűzet támogatás miatt.

Egyébként nem tudjátok hogy a készülő wp 10-ben minden eddigi wp 8.1 funkció benne lessz?
Azért kérdem mert a nálunk már létező action center-t a wp 10 még csak most kapta meg.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2323) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Csatlakoztam a klubhoz egy gyönyörű fekete 830al!(Euronics, Nokia 2 év gari kuponakcióval 87e), 520 után nagyon más érzés.

Lenne is néhány kérdésem: az egyik, hogy nem találom a Lumia Camerában a rich capture módot.

Más:ki milyen tokot ajánl, lehetőleg fekete színben, kinek melyik vált be, milyenek a tapasztalatok.Nillkon Superfrostedet használ valaki, hol a legolcsóbb?

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#2324) Pttypang válasza Burt1793 (#2315) üzenetére


Pttypang
veterán

Wp-n nincs valos multitask.

Everybody lies.

(#2325) Partyface007 válasza Neurotoxin (#2323) üzenetére


Partyface007
őstag

rich capture mód a felső sávban a beállításoknál

http://lumiaconversations.microsoft.com/2015/01/22/rich-capture-life-lumia-denim/

https://www.youtube.com/watch?v=V5XyibVhMzE

(#2326) FerengiNaar válasza Neurotoxin (#2323) üzenetére


FerengiNaar
csendes tag

Én is fekete Nillkin super frosted tokot használok, a csomagban van még kijelzővédő fólia törlőkendővel. Ahonnan rendeltem az a kub.hu honlap. (ennél olcsóbbat szerintem nem találsz)

[ Szerkesztve ]

(#2327) baradi válasza DearMan (#2268) üzenetére


baradi
senior tag

Azt megkerdezhetem toled es attol meg, aki 925-rol valtott, hogy miert valtott?

Koszi elore is !

(#2328) DearMan válasza baradi (#2327) üzenetére


DearMan
tag

A jobb akksi idő főként, illetve nagyobb kijelző, bővíthetőség. Így utólag nincs valami nagy különbség felhasználói szinten, de azért nem bántam meg. A kijelzőt szokni kellett (AMOLED - IPS), illetve a gombok szoktak rakoncátlankodni, ilyen nem fordult elő a 925-nél.

(#2329) csabiks


csabiks
senior tag

Sziasztok,

Fentebb már írtam, hogy én is csatlakoztam hozzátok egy gyönyörű narancssárga modellel. Most írok pár mondat és véleményt a készülékről:

Nekem nem teljesen új a windows phone, használtam körülbelül fél évig egy lumia 520-at, amit csak a gyenge üzemideje miatt cseréltem.

Most egy Samsung S5 mini-t adtam el, és arról jöttem át ide, így hasonlítani főleg ahhoz fogom majd:

A készülék érezhetően nehezebb mint az S5 minim, köszönhetően a fém részeknek, és a nagyobb készülékháznak. Az összeszerelés minősége nagyságrendekkel jobb bármelyik eddigi okostelefonomnál.. A készülék fogása számomra nehezebb mint az S5 mininél, a hátlapján nagyon csúszkál a kezem, (venni fogok egy tokot hozzá).

A kijelző más technológia, ez IPS az szuper Amoled volt. Összehasonlítani maximum úgy tudom, hogy a nokiát tökéletesen látom vakító napfényben, míg a samsungnak takarni kellett a kijelzőjét... A glance screen kicsit pixeles, de én azt a funkciót ki is kapcsoltam. A színek gyönyörűek, nem tudok belekötni.

A kamera szebb képeket lő, főleg bent és este (itt nagyon gyenge volt az S5m). Itt még annyi hozzáfűzni valóm van, hogy sok helyen olvastam, hogy lassan készülnek a képek, nekem ilyen problémám nem volt, nagyon hamar elmenti, nem tötyörög rajta sokat.

A szoftvert emelném ki, ugyanis ez az egyik legerősebb ok, ami miatt dobtam az androidot. Annyiszor újraindult, nem ébresztett / és lefagyott az S5 (hiába húztam odinnal rá bármilyen romot is), hogy eldöntöttem, vagy windows phone vagy iphone, és én soha az életbe többet androidos készüléket nem fogok venni. Korábbi okos telefonommal is annyi szoftveres gond volt...Lehet egy nexussal nem idegeskednék, de nekem a vanilla droid nem tetszik.

A rendszer sebessége kész megváltás, nem gondolkozik, csinálja. Sokkal jobb érzés egy ilyen készülékkel netezni / vagy bármit csinálni, mint egy olyannal ami erősen laggol.

S5-ön több weboldal is annyira szaggatott, hogy egyszerűen át kellett ülnöm PC-re, ha el akartam valamit olvasni (444.hu, index.hu, xda-developers). Itt ilyen gondom nincs, a weboldalakat betölti, és eszméletlen gördülékenyen lehet lapozni, nagyítani.

Másik "problémám" az S5-el, a szigetelt mikrofon volt, emiatt nagyon halkan hallott a másik fél, és kénytelen voltam picit hangosabban beszélni, ami engem kifejezetten fusztrált. A nokiába már lehet suttogni, a hangminőség pazar és hibátlan.

A wifi modulról a mobilarenas tesztben is szó esik, én nem érzem se erősebbnek, se gyengébbnek az S5-nél, nem dobja el a jelet, működik szépen.

Üzemidő: még csak másfél napja van meg, erről még nagyon pontosat nem tudok írni. úgy éreztem hogy a 4 órás kijelző időt ez a készülék is tudja. majd ezt később meglátom...

Aki esetlen ilyen készüléken gondolkozik, bátran vegye meg, igazi megváltás volt számomra :)

:))

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2330) Energie X válasza Daffni2 (#2282) üzenetére


Energie X
őstag

Jelenleg ultravékony fólia van a kijelzőn. Gondolkodtam ezen én is, így használtam 3 egész napig fólia nélkül és ugyanaz a helyzet. Számomra azért fura, mert a 620-ason és a 625-ösön is volt fólia és ott egyáltalán nem volt ilyen gond... Szerintem sw probléma...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#2331) Neurotoxin válasza Partyface007 (#2325) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Köszönöm, elsőre nem volt egyértelmű, azt gondoltam a korábbi demo videókat látva, hogy a fotó elkészülte után egyből feldobja a telefon a "scroll bart" és tetszés szerint kiválaszthatom a kép megvilágítását. Így rákattintva a a sarokba lévő kép buborékra, majd megnyomva a kép bal sarkán felugró varázspálcát egyből logikusnak tűnik a kép módosítása. Ez a demo videókon valahogy elegánsabban lett tálalva, mert ott ugye már csak azt a részt láttuk korábban, hogy az ipse a scroll bart tologatja. Nem zavar, így is kitűnő opció. A kamerára nem találok szavakat. Én is egy 520ról váltottam, hát ég és föld, hiába ugyanaz a rendszer.

@FerengiNaar: köszönöm, találtam végül kulturált áron. Vajon ezt a Qi (csí :D) átviszi-e? Mert azt tudom, hogy a préselt asztallapot igen. :DDD

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#2332) baradi


baradi
senior tag

Koszi!
A telefonalasi hangminoseg melyiken jobb? 830 vagy 925?

(#2333) sunpower


sunpower
tag

Sziasztok!

Hosszas gondolkodás és sok teszt elolvasása után én is csatlakoznék a 830-as táborhoz. Egy Nokia 6720 classic-ról váltanék.
Pár kérdésem (lehet hogy a tapasztaltabbak számára láma) azért lenne, hogy teljesebb legyen a kép.
Ha esetleg kapok pár tapasztalt választ, akkor megköszönöm.

1. Vásárlásnál mit érdemes tisztázni, hogy az esetleges garanciát szakszervízben tudjam érvényesíteni? Milyen garanciajegy, stb. kell ahhoz hogy ne hajtsanak el?
2. Érdemes-e kijelzővédő fóliát tenni rá?
3. Egy 64 gigás kártya menne bele (tudom, 128-ig kezeli), formázni kell-e, vagy a telefonnal meg tudom oldani?
4. Programokat tudok-e telepíteni a memóriakártyára, hogy ne a telefonban foglalja a helyet?
5. Van-e valami program, amivel a könyvtárakat tudom kezelni? (mint a pc-n pl. a Total commander)
6. Szoftveresen kell-e takarítani néha? (mint a pc-n pl. a Ccleaner)
7. Lehet-e gyárilag rajta lévő programokat törölni (uninstallálni?) ha nem kell?
8. Milyen pc-s program kell hozzá? (mint a 6720 classic-hoz most a Nokia Suite)
9. Cserélhető az akksi, de sehol nem lehet kapni. Persze ez csak 1-2-3 év múlva lesz csak aktuális, csak furcsa. Lehet hogy még annyira friss?

Előre is köszönöm a válaszokat!

sun

(#2334) Muflon válasza FerengiNaar (#2326) üzenetére


Muflon
csendes tag

Azt hiszem én is beruházok egy ilyenre. Egy hét alatt, amióta megvan a telefon, már sikerült kétszer elejteni :( Eredmény: 3 sarkán lejött a festék a fekete keretről + az egyik sarkán van egy kis benyomódás, ott a festék nem jött le. Persze ez még mindig jobb, mint egy kijelző karc, vagy ne adj Isten kijelző törés :)

Jó ez az alumínium keret, szép, elegáns meg minden de az ütés energiáját sajnos nem képes úgy elnyelni, mint egy polikarbonát.

Amúgy maga a telefon tényleg nagyon jó, csak megerősíteni tudom az előttem szólót :K Én is droidról jöttem át (Galaxy Ace 2), kész megváltás volt. Egyedüli hátrányként én is a Vissza gomb érzéketlenségét említeném meg. Valamint én arra számítottam, hogy a Glance Screen bekapcsolása kicsit érzékenyebb lesz, valamikor elég nehezen akar előjönni. Aztán persze lehet csak nekem voltak túl magasak az elvárásaim :D

(#2335) Partyface007 válasza sunpower (#2333) üzenetére


Partyface007
őstag

1. ha jól tudom akkor ha van olyan számlád amin ott van az IMEI szám akkor azt elfogadják (ez külföldi vásárláskor áll fenn, nyilván Magyarországon ha olyan helyen veszed akkor kapsz rendes garancia papírt is. Sufni tuning gsm boltban egyiket sem fogod kapni és csak bolti garanciád lesz)

2. én speciel nem használok már csak azért se mert tudtommal olyan nincs ami a teljes kijelzőt lefedi mert a szélein a hajlítás miatt feljönne... ha jó olyan is aminél lesz egy nem fóliás keret akkor ártani nem árthat..

ha tévedek valaki javítson ki

3. telefon megoldja

4. tudomásom szerint igen bár én nem használom ezt a funkciót

5. igen van már "gyári is" files néven

6. temp fileokat esetleg néha kell törölni de mára már nem jellemző...

7. nem

8. elvileg semmi win7-től fölfelé látni fogja az OS

9. passz nem foglalkoztam a kérdéssel

(#2336) mirci18 válasza sunpower (#2333) üzenetére


mirci18
addikt

2:Szerintem érdemes fóliát venni.Nyilván csúnyább a telefon kinézete tőle de sokat véd és könnyebb takarítanom.
4:Lehet de a Metrotube-on kívül mást nem telepítettem a memóriakártyára mert a többiek óvaintettek hogy lehetnek problémák a programmal frissítéskor és esetleg használatkor.
8:Semmit sem használok a felmásoláshoz és a telefonról való letöltéshez.
9:Akkumulátort kaphatsz cirka 11 000 ft-ért egy hét alatt itt van.Ebay-ról vásárolva.
Jelenleg csak egy pár akkumulátor van még eladó de később lessz több is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2337) mirci18 válasza Muflon (#2334) üzenetére


mirci18
addikt

Saját tapasztalatból tudom kell a tok a telefonra.
A múltkor a telefon a kocsim tetejéről leesett és a tok mentette meg.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2338) Oly


Oly
senior tag

Sziasztok

Céges telefonnak választhatok 830 vagy 735-öst.
A kettőből én a 830-ast talátam jobbnak.

Kérdésem az lenne, hogy jól döntöttem-e?

Valamint nem igízán követem most a piacot, de várható valami jobb készülék érkezése?
Nem gond, ha drágább... A 930-ast nem találtam jobbnak. Igaz ez?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2339) Oly válasza Oly (#2338) üzenetére


Oly
senior tag

Annyit tennék hozzá, hogy Galaxy S4-ről váltok WP-re.
Pont ezért keredsgélnék egy kicsit a felső kategóriában, de nem igazán van olyan WP.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2340) Pttypang válasza Oly (#2338) üzenetére


Pttypang
veterán

Az ara az egyetlen problema azzal a telefonnal, kulonben nekem is az lenne. Cegesnel mindegy, mindenkepp azt valaszd.

Everybody lies.

(#2341) Burt1793 válasza Oly (#2339) üzenetére


Burt1793
veterán

A 735 és a 830 között kisebb a különbség hardverileg, mint a 830 és 930 között. Kinézetre viszont hasonlít a 830 és a 930. Sajnos én csak a 930at ismerem, így a többiről nem tudok nyilatkozni. Ebben messze erősebb a processzor, dupla annyi a ram mérete, nincs benne glance, fhds akijelzője, ill amoled, nem bővíthető. Sebességre rendben van, aksiidőben átlagos, típuahibája van pár, szóval jót kell szerezni, meg persze garisat.

(#2342) Oly válasza Burt1793 (#2341) üzenetére


Oly
senior tag

Kell a dupla proci és RAM a WP-nek?
A Glance jól jön, mivel nincs led visszajelző.
Az Amoled lehet, hogy hiányozna, de jelenleg nem elérhető a 930 a Vodánál, így 830 lesz szerintem.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2343) viewdetails válasza Oly (#2342) üzenetére


viewdetails
addikt

Minden szempontból jobban jársz a 830-al az előbbi kettőnél. Nem sovinizmus, tények.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#2344) Burt1793 válasza Oly (#2342) üzenetére


Burt1793
veterán

Az amoled jól áll a wpnek, a 2 gb ram se hátrány. Az a furcsa, hogy a nagy microsoftos bobtail szerint a L640 kijelzője szebb, mint a 830-é. A 930 kijelzője nagyon szép, viszont szoftveres hiba miatt alacsony fényerőn a szürke részek lilulnak, illetve fekete hátteren fehér szöveg görgetésénél kicsit elhalványodik a szöveg.

Viewdetails: jaja persze... minden szempontból jobb a 930nál. :C

[ Szerkesztve ]

(#2345) Muflon válasza mirci18 (#2337) üzenetére


Muflon
csendes tag

Autós incidens az nekem is volt még az előző telefonomnál :D Szépen elindultam úgy, hogy a kocsi tetején hagytam a forgalmi-pénztárca-telefon kombót. A menetszél szépen lesodort mindent, pár km után vettem észre, hogy mi történt. Visszamentem és egy kis keresgélés után meglett minden szerencsére. A telefont a kihúzhatós bőrtök mentette meg a haláltól, amúgy ripityára tört volna.

Ennél a telefonnál is ilyen kihúzhatós bőrtokot kezdtem el használni, viszont a gond az, hogy amikor elejtem a telefont akkor sosem a tokban van :) Igazából gondolhattam volna, az előzőt is elejtettem jó párszor. Kicsit idegenkedek a műanyag/szilikon tokoktól, mert szerintem eléggé elcsúfítják a telefont, de sajnos nincs más út az ilyen kétbalkezesek számára, mint én :D

(#2346) viewdetails válasza Burt1793 (#2344) üzenetére


viewdetails
addikt

Tudom, 20MPX fényképező, amivel szubjektív, mennyire jobb képeket csinálsz, melegedő chipset ami ugyanúgy reloadol 2GB RAM-al mint a többi WP 1GB-n, Glance nélküli, lilulós, akkuzabáló AMOLED, gyenge akkuidő.
És most keresd meg, itt hányan és mire panaszkodnak...

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#2347) Gusztáv válasza Oly (#2338) üzenetére


Gusztáv
addikt

A 735 akkuban valószínűleg jobb, mint a 830. Viszont minden más tekintetben a 830-at ajánlom, szép, elegáns telefon.

Laci

(#2348) Oly válasza Gusztáv (#2347) üzenetére


Oly
senior tag

A kettő közül én is azt választottam.
Más készülékek közt érdekelt, hogy van-e valami jó vétel, de végül megrendeltem a 830-ast.

Köszönöm a segítséget Mindenkinek.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2349) mirci18 válasza Muflon (#2345) üzenetére


mirci18
addikt

Nyilván egy szilikon tok nem szép de az mindíg rajta van és olcsó.
Nekem bizonyított.
Az a vicces hogy eddig egy telefonom sem hagytam el ezt pedig már kétszer.
Egyszer ahogy írtam leesett a kocsiról egyszer meg a zsebemből esett ki.
És az a durva mind a kétszer kevésen múlt hogy nem hajtotttam át rajta

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2350) Aurig@ válasza Partyface007 (#2335) üzenetére


Aurig@
őstag

Már hogy ne lehetne törölni a gyárilag feltett szoftvereket? Igaz mindet nem, de pl. Skype, Facebook, Shazam, Top alkalmazások, Cinemagraph, Kreatív Stúdió, App Social és még jó néhány, ami számomra tök felesleges egy laza mozdulattal pattintottam le a telefonról.

Amit nem lehet törölni, annál nem is jelenik meg az "eltávolítás" lehetőség. Tovább engedné még a Here Drive, Here Maps programokat is eltávolítani, de ezeket használom.

(#2333) sunpower

7. Igen lehet. Amelyiknél, ha hosszan rányomsz és a lenyíló menüben van "eltávolítás" akkor törölni is tudod.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.