Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) jacis válasza Ck. (#650) üzenetére


jacis
nagyúr

Linkeltél is velük itt a MA-án ha hsz-t írtál?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#652) Blyan válasza Ck. (#650) üzenetére


Blyan
félisten

Egyszerű,a WP-s IE-t használva nem működnek a lenti buttonok, így nem lehet képet linkelni, vagy szöveget formázni. Csak az emotion ikonok működnek.
Persze lehet manuálisan játszadozni, kézzel beírogatni a tageket.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#653) Ck.


Ck.
addikt

Ahaaa...igy mar ertem. Hat ez tényleg kar.
Más böngészővel se megy?

[ Szerkesztve ]

(#654) Blyan válasza Ck. (#653) üzenetére


Blyan
félisten

Csak IE motort használó böngészők vannak. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#655) Ck. válasza Blyan (#654) üzenetére


Ck.
addikt

Akkor olyan mint az alma, csak ott megy. :D

(#656) Cooley18 válasza Blyan (#648) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Milyen érdekes, nekem megy. Csak rányomsz a címsorra kijelöli ugye az egész címet, majd megjelenik felette a másolás gomb, megnyomod, kiteszi vágólapra, majd amikor írod a hozzászólást, csak megnyomod a vágólap gombot, és már bent is van. Nem szóltam, már látom, hogy más a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#657) jacis válasza Cooley18 (#656) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez nem linkelés amit Te írsz. Te az url-t fogod és bedobod mint szöveget. Ez a legocsmányabb megoldás.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#658) Cooley18 válasza jacis (#657) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Mondjuk nem nagy érvágás annyit beírni, hogy [img :][/ img] vagy [l :][/ l] De kétségtelenül jobb lenne, ha működne rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#659) Plazmacucci válasza Cooley18 (#658) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor csak írogasd :-)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#660) Integrale válasza Blyan (#652) üzenetére


Integrale
veterán

A szoveg formazasa megy, csak a felugro ablakos dolgok nem mennek, mint a link es a kep beszurasa.

"Bad reklám is reklám too"

(#661) Ck. válasza Integrale (#660) üzenetére


Ck.
addikt

Es egyéb oldalaknal is vannak hasonló gondok, hogy nem mennek bizonyos gombok?

(#662) Brutális


Brutális
csendes tag

"az új Sandisk microSD 3 . 0 Standars szerint
kizárólag az új microSDXC slottal
rendelkező készülékekkel kompatibilis
( SD és SDHC slottal nem kompatibilis !)"

Erről mi a tapasztalás? Valószínűleg jövő héten belépek az 1520-asok táborába, és nem szeretnék rossz kártyát venni bele.

(#663) jacis


jacis
nagyúr

Szerintetek meddig marad támogatott a telefon? 8.1-et megkapja még?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#664) BobTail válasza jacis (#663) üzenetére


BobTail
őstag

Persze ;)

(#665) Dr.FantastiK válasza jacis (#663) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

szerintem is megkapja !

addig csak kiprobalom. :))

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#666) jacis válasza BobTail (#664) üzenetére


jacis
nagyúr

Van valami infód esetleg, hogy miket hoz majd a frissítés illetve hogy mikor jön kb?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#667) Blyan válasza jacis (#666) üzenetére


Blyan
félisten

Jelen hw-t tekintve még a WP9-et is meg kellene kapnia, mert csúnya szájraejtés lenne.

Persze ki tudja az mikor jön, de WP7-ből kiindulva ennek idén év végén kellene lennie... persze ki tudja.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#668) jacis válasza Blyan (#667) üzenetére


jacis
nagyúr

Értem.
Amúgy az fúrcsa, hogy amennnyire sok rosszat hallottam erről a rendszerről annyira tetszik. Persze azt nem tudom hogy ebben mennyire játszik közre az hogy most egy csúcs wp telót használok.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#669) Blyan válasza jacis (#668) üzenetére


Blyan
félisten

Alapvetően semennyire. A rendszer elleni kifogások nem a hw-ben merültek ki, hanem a rendszer sajátosságaiban, ami pont ugyanolyan egy Lumia 520-on, mint egy 1520-on. Meg az örök sláger, a fúj csempe. :D

Neked most a legnagyobb, legtepsibb változat van, de WP általánosságokat nézve (pl használhatóság) semmiben nem különbözik a kisebb modellektől.
Egy Lumia 920-at vagy 1020-at sem lenne különb (pl akadósabb, vagy lassabb) használni, csak kisebb a kijelző és kisebb a felbontás.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#670) BobTail válasza jacis (#666) üzenetére


BobTail
őstag

(#671) Blyan válasza BobTail (#670) üzenetére


Blyan
félisten

Ne légy nyuszi, magunk vagyunk. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#672) btudos válasza Blyan (#671) üzenetére


btudos
veterán

Ezt mondtad neki a legutóbbi randitokon is? ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#673) savliget


savliget
tag

Sziasztok!

Szemezgetek ezzel a telefonnal. :D Szerintetek hol, melyik boltban lenne érdemes megvenni? Hol állnak hozzá normálisan a garanciáztatáshoz? 5-10 ezer forint itt nem számítana, csak normális telefont küldjenek.
Köszömöm!

[ Szerkesztve ]

(#674) zsimboj válasza savliget (#673) üzenetére


zsimboj
csendes tag

Tmobilnal matol 130ezer. Ez eleg jo ar :-)

(#675) savliget válasza zsimboj (#674) üzenetére


savliget
tag

Köszönöm!
Ez jól hangzik, a gond csak az, hogy Vodás vagyok. De még akkor is megéri, ha kifizetem a hivatalos függetlenítést.

(#676) savliget válasza zsimboj (#674) üzenetére


savliget
tag

Lehet, hogy csak én nem találom?
Jelenleg nincs készleten:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#677) nikilauda válasza savliget (#675) üzenetére


nikilauda
senior tag

Szerintem előfizetéssel lehet 130 ezer. Úgy viszont nem hiszem,hogy kifüggetlenítik.

(#678) savliget válasza nikilauda (#677) üzenetére


savliget
tag

Igazad lehet. Ebben az esetben GSM boltot tud valamelyikőtök ajánlani? Esetleg B-tel?
Köszönöm!

(#679) Integrale válasza savliget (#678) üzenetére


Integrale
veterán

XXL GSM 141

B-Tel 148

GSM Line141

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#680) savliget válasza Integrale (#679) üzenetére


savliget
tag

Köszönöm! Esetleg tapasztalat valamelyikkel?

(#681) Integrale válasza savliget (#680) üzenetére


Integrale
veterán

B-tel-nél vásároltam kb 7 éve egy K800i-t. Később pár hónap múlva nem akart bekapcsolni, visszavittem azt mondták, hogy 1-2 hét, 5 nap múlva hívtak, hogy mehetek érte.
Gyorsak, nem akadékoskodtak, pedig tapasztaltam már az ellenkezőjét is más kereskedésben, függetlenül attól, hogy még volt rá garancia.

Illetve, az egyik HTC Diamondom is onnan volt, előjött a tipikus képernyő és gomb problémája, azt is cserélték pár napon belül.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#682) savliget válasza Integrale (#681) üzenetére


savliget
tag

Köszönöm :R
Én is őket néztem ki.

(#683) Integrale válasza savliget (#682) üzenetére


Integrale
veterán

Azért szerintem várj még egy pár véleményt. Ha az XXL GSM is hasonlóan megbízható (pl.: MA tesztekhez sokszor adnak telefont) akkor 7 ezerrel beljebb leszel.

nikilauda: B-telnél úgy volt, hogy kaptam tőlük egy számlát és egy jótállást. Amikor visszavittem a telefont javításra, utána megkaptam a gyárit is.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#684) nikilauda válasza savliget (#682) üzenetére


nikilauda
senior tag

Szerintem ezek nem gyári garisak ennyiért. Ilyen összegű telefonnál nem biztos, hogy nem ér meg egy kicsivel többet a gyári garancia.

(#685) savliget válasza nikilauda (#684) üzenetére


savliget
tag

Ezek biztosan nem gyári garisak, de a MM-es 250 ezres ár egy kicsit sok.
[link]

(#686) lampada


lampada
csendes tag

Ezek szerint amennyiben nem az adott bolt n sugarú körzetében romlik el a telefon, akkor hiába viszem máshova a "nulla perces bontatlant", csak fizetős javításra veszik át?

(#687) jacis válasza lampada (#686) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem egyértelmű a kérdésed. Kifejtenéd bővebben?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#688) lampada válasza jacis (#687) üzenetére


lampada
csendes tag

Megveszem ma a telefont a gsmboltban. Egy hónap múlva Kölnben gyári hiba miatt elromlik.

a., Elugrom/elpostázom a legközelebbi Nokia Care Centerbe. Ingyen javítják-cserélik.
b., Elugrom/elpostázom a legközelebbi Nokia Care Centerbe. Pénzért javítják-cserélik.
c., Hazapostázom a gsmboltba. Ingyen javítják-cserélik. (Esetleg akár a postát is fizetik.)
d., Stb.

(#689) Воланд válasza lampada (#688) üzenetére


Воланд
titán

b

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#690) Integrale válasza Воланд (#689) üzenetére


Integrale
veterán

Inkabb C, nem?

"Bad reklám is reklám too"

(#691) Воланд válasza Integrale (#690) üzenetére


Воланд
titán

akkor b es c. :) az eredeti kerdesbol kiindulva.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#692) lampada


lampada
csendes tag

Köszönöm.

(#693) zsimboj válasza savliget (#676) üzenetére


zsimboj
csendes tag

Hm valoban, viszont az akcios arlistaban meg jo az ara. [link]

(#694) Blyan válasza Integrale (#679) üzenetére


Blyan
félisten

XXLGSM-met nem ajánlom... ott a megadott árért CSAK a telefont kapja, se töltő, se doboz.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#695) jacis


jacis
nagyúr

Állati jó ez a telefon. Tegnap reggel 7-kor húztam le a töltőről és most van 45%-on az akksi. Este neteztem vele meg ment viber és a whatsapp.
Már most úgy összeszedtem minden app-ot is , hogy egyedül a torrentezés az ami nincs meg a droidos appjaim közül. Sokat fejlődött a WP.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#696) Blyan válasza jacis (#695) üzenetére


Blyan
félisten

hogy egyedül a torrentezés az ami nincs meg a droidos appjaim közül.

Erről valszeg le is mondhatsz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#697) jacis válasza Blyan (#696) üzenetére


jacis
nagyúr

Tudom, de majd megoldom máshogy.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#698) Brutális válasza Blyan (#696) üzenetére


Brutális
csendes tag

Honnan tudod hogy nem lesz torrent kliens? Ez nekem is kellene pedig.

(#699) jacis válasza Brutális (#698) üzenetére


jacis
nagyúr

A zárt rendszerből lehet következtetni :K
iOS-nél sem volt soha és nem is lesz.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#700) Blyan válasza jacis (#699) üzenetére


Blyan
félisten

Így van.
Legalább is JB nélkül nem lehetett megoldani és ez így is marad. Nem véletlenül.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.