Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Воланд válasza drkbl (#300) üzenetére


Воланд
titán

gdr3 fent van? mert ott valami nem kerek, egyes alkalmazasok betoltese nem olyan gyors, mint amber eseten.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#302) drkbl válasza Воланд (#301) üzenetére


drkbl
őstag

Nincs, stock Amber.

(#303) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Az eddigi Lumiák közül valamiért ez tetszik a legjobban. A képeken nem tűnik olyan vastagnak, mint a többi, de lehet csak a 11-es csapdájába estem. Azt, hogy nem egy évvel korábban jött ki, így tényleg sajnálom. A méret meg...én már nem tartok tőle, bevállalnám ezt is. S4-gyel is pánikoltam, hogy ki fog lógni a zsebemből. Hiába...nagy (magas) ember, nagy mobillal jár és kényelmesen elfér farmerban is. :D
A tesztet köszi! :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#304) BiP válasza Petyyyyy (#303) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem érzéki csalódás, tényleg vékony.

(#305) nikilauda


nikilauda
senior tag

Már van is eladó a hardveraprón egyhetes 190-ért. Igaz új van olcsóbban is gyári garival.

(#306) BenHans


BenHans
addikt

Nem értem mit vitatkoztok azon hogy ki hol hordja. Irány a szabó aztán minden gatyából ilyet csináltatni --> [link] mintha erre találták volna ki. Bár megnéznék egy öltönygatyát ilyen kivitelben... :DDD idült heresérv.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#307) SsPL711


SsPL711
őstag

Csempék után jön a járólap.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#308) BiP válasza BenHans (#306) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, aki ilyet felvesz, az beállhatna közéjük => [link]

(#309) BenHans válasza BiP (#308) üzenetére


BenHans
addikt

:)) Nem is igaz, mert a bohócok tehetséges artisták. :K amúgy tényleg vicces hogy mennyi ilyen nagyfiú van X-évesen X-10év unintelligenciával. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#310) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Aztakutyafáját, ez már valami... ha komálnám a nagy telókat akkor venném (jó, nem, csóróság van :<), de sajnos nem begyere a mérete. :(

Nagy kár hogy a Lumia 800 által képviselt méretet és házat egyik gép sem örökölte... pedig úgy mekkora tutiság lenne.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#311) kovgab


kovgab
aktív tag

ezmekkora....
:C

Ká Úr

(#312) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ez egész egyszerűen elképesztően kib... jó lett.

(#313) Naughty9011 válasza SkyLine3000 (#227) üzenetére


Naughty9011
tag

csak linkelek neked valamit, hogy ne legyints ilyeneket a forumon:)
http://www.youtube.com/watch?v=Wqt2m4k7cV8

Mate 10 pro

(#314) #31733248 válasza nicu71 (#266) üzenetére


#31733248
törölt tag

"a nagy szabadságnak is megvan az ára...ugye nem kell ecseteljem?"

Nekem ecsetelhetnéd, hogy mi a droidos szabadság ára, mert tényleg nem látom. :N Itt viszont összeszedtem egy-két dolgot (messze nem mindent), amit egy WP-telefonnal elveszítenék...

(#315) tzsolesz válasza #31733248 (#314) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem jó a link.

(#316) #31733248 válasza tzsolesz (#315) üzenetére


#31733248
törölt tag

Köszönöm, akkor beírom:

Tudom, ezt csak mellékesen jegyeztem meg. Számomra rengeteg, a napi használatban zavaró dolog van a WP-ben. Például WP-ben nem tudom automatizálni a telefonom működését, le kellene mondanom a legjobb billentyűzetről, vagy hogy a legrosszabb kialakítású névjegyzéket nézegethetném, ha ilyen telefonom lenne. Hogy emellé még ronda is (ez ízlésfüggő), az már csak hab a tortán.

Egyszerűen nem látok semmit, amit a WP pluszban nyújtana nekem az Androidhoz képest... Van valakinek valami ötlete? Mert én csak a hátrányait látom...

[ Szerkesztve ]

(#317) SpongyaBob válasza #31733248 (#316) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Akkor ez el is dőlt. Számodra a tökéletes rendszer az android, ne más győzzön meg arról, hogy neked mi a jó ;)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#318) nikilauda válasza #31733248 (#316) üzenetére


nikilauda
senior tag

Néha beírogatsz tetszőleges wp topikba, hogy milyen szar és az S4-ed mennyire király. Ez jó neked? Valami perverzió?
Én sem megyek az imádott telefonodhoz írogatni, hogy nekem mennyire nem vált be.
Nem értelek, de ezzel nem vagyok egyedül.

(#319) kpal


kpal
veterán

A specifikációbal kimaradt hogy a Wifi a B,G,N mellett már AC-t is tud tényleg előre látóan készült eze készülék .
Kicsit nálam kérdésses a nagyság , egyrészről élvezet a használat ,de a mindennapokban zsebre vágni hordani háát :)
Ez már megérdemelte volna a1020 féle optikát :K
Az tuti ebben a méretkategóriában legjobb vétel . :K

[ Szerkesztve ]

(#320) Vezér válasza nikilauda (#318) üzenetére


Vezér
tag

Akik eddig a nokia(/wp) soc ekézték, most csak pislognak.
Az emberünk wp-re vágyik, csak még 1,5 év hűség köti. :D

(#321) nikilauda válasza kpal (#319) üzenetére


nikilauda
senior tag

Úgy már túl sok lett volna az extra. :)

Egy 1020 kamerával már lehet, hogy könnyebben elejtene az ember egy ekkora készüléket.

(#322) BiP válasza #31733248 (#314) üzenetére


BiP
nagyúr

-A Swype-ot én is hiányolom. Symbianon nagyon szerettem. WP-n hiányzik, hogy nem lehet lecserélni a billentyűzetet, mert alapból zavaró, hogy nincsenek ékezetes gombok direktben, hosszú nyomással előhozni kényelmetlen/lassú. Ezt ellensúlyozza, hogy az automatikus javítás nagyon jól teszi a dolgát, így újabban simán ékezet nélkül írok. Elég hatékonyan helyettesít.
-A másik, ami hiányzik, hogy a mobilnet, wifi, repülős mód 1-1 gombbal ki-be kapcsolható legyen. Jelenleg max. azt lehet megoldani csak, hogy kirakok egy csempét, ami az adott funkció menüjébe visz.

(#315) tzsolesz: valóban nem volt tökéletes, de azért a "mire megy a válasz" résznél el lehetett olvasni a tartalmat.

(#323) mediumgecso válasza nikilauda (#318) üzenetére


mediumgecso
őstag

Mi az az S4????

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#324) BiP válasza mediumgecso (#323) üzenetére


BiP
nagyúr

Gondolom Samsung Galaxy S4.
OFF: Amúgy én is imádom, amikor rövidített/szlengesített néven hivatkoznak telefonra. SGS, HOX, Dezi, stb. Az ember meg bírja kitalálni, hogy az adott készülék zsargonjában használt név éppen mire utal.

(#325) kpal válasza nikilauda (#321) üzenetére


kpal
veterán

az lehet:)
jövőre ezzel a tudassal 5"-on is lesz fémhazal :)

(#326) #31733248 válasza nikilauda (#318) üzenetére


#31733248
törölt tag

Válaszoltam valakinek - talán észrevetted. Ugye nem tiltod meg? :N Mellesleg az androidos telefonokra történő panaszkodással sem vagy egyedül ugyanezekben a topicokban, ezt is érdemes lenne észrevenni. Aztán ha válaszolnak, akkor jön a hiszti. :D

(#322) BiP

"A Swype-ot én is hiányolom. Symbianon nagyon szerettem. WP-n hiányzik, hogy nem lehet lecserélni a billentyűzetet, mert alapból zavaró, hogy nincsenek ékezetes gombok direktben, hosszú nyomással előhozni kényelmetlen/lassú."

Pontosan ilyenek miatt nem kéne...

"A másik, ami hiányzik, hogy a mobilnet, wifi, repülős mód 1-1 gombbal ki-be kapcsolható legyen. Jelenleg max. azt lehet megoldani csak, hogy kirakok egy csempét, ami az adott funkció menüjébe visz."

No, erre mondtam, hogy a WP számomra időutazás visszafelé...

[ Szerkesztve ]

(#327) nikilauda válasza #31733248 (#326) üzenetére


nikilauda
senior tag

Ha ez az első ilyen lett volna,akkor nincs gond, de részedről az a helyzet,hogy ez időközönként előjön. Ráadásul folyamatosan nyomod az androidot oda, ahol nem sokan kiváncsiak rá. Hidd el volt az idén S4-em, One-om, Nexus 5-öm, most is van Xperia z-m, de számomra jobb rendszer a wp8. Nem megyek hozzátok osztani az okosságokat. Mint már írtam: te egy önigazolást keresel a galaxydhoz, mert nem vagy biztos a beruházásodban. Elköltöttél egy csomó pénzt egy olyan termékre,aminek a jóságát másoknak folyamatosan bizonygatnod kell. És ki tudja mikor lesz lehetőséged ezt a bizonytalanságot korrigálni?

(#328) #31733248 válasza nikilauda (#327) üzenetére


#31733248
törölt tag

"Mint már írtam: te egy önigazolást keresel a galaxydhoz, mert nem vagy biztos a beruházásodban."

Ennek alapján nem tűnsz bölcs embernek. ; ] Arról beszéltem, hogy mi hiányzik a WP-platformból, erre jössz ezzel a szöveggel... :D :C Ugorjunk. :D

(#329) Aftereffect


Aftereffect
tag

Carl Zeiss, a kukkerkirály

[ Szerkesztve ]

(#330) nikilauda válasza #31733248 (#328) üzenetére


nikilauda
senior tag

Én meg nem konkrétan erről a hozzászólásodról beszéltem, hanem általában az irományaidról!
"Néha beírogatsz tetszőleges wp topikba..."
Részemről lezárva, mindössze nem értelek.

(#331) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

eddig nem voltam oda az ekkora méretű telefonokért, de ez egyszerűen kell nekem. :D
mondjuk már kissé csere érett az Optimus 7-em.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#332) Rob700


Rob700
senior tag

Fantasztikus ez a telefon, engem nem zavarna a nagy mérete, hihetetlen szép, valamit nagyon eltalálták most is a Nokiánál... Szerintem erre fogom cserélni majd pár hónap múlva a 820-am...

iPhone 12 128GB Black 

(#333) vadkörte


vadkörte
addikt

Érdekes jószág. Bár kicsit - na jó nem kicsit - nagy. És ez a muslincavadító sárga szín... ;]
Kellemes búcsúajándékot tett le a Nokia.

Üdv. V. Körte

(#334) StreetBizTO


StreetBizTO
tag

A népnek szüksége van egy "Nokia Lumia 930"-ra, ugyan ezzel a specifikációval, de 5"-es képernyővel!
Ezzel búcsúzhatna a Nokia. :C

Egyébként ez a telefon tökéletes, ha nem lesz 5"-es tuti beruházok egyre. Azt tudja valaki hogy a 8.7mm-es vékonyság a kamera "dudoránál" mérendő, vagy a telefon közepénél?

(#335) kpal válasza StreetBizTO (#334) üzenetére


kpal
veterán

Jövőre lesz akkora méretben ha az infók igazak +ráadásul fém burkolattal. :)

(#336) SpongyaBob válasza kpal (#335) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Arra akkor én arra tuti vevő leszek :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#337) sz.balazs.95 válasza kpal (#335) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

vagyis az indukciós töltést és az nfc-t el lehet felejteni annál. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#338) nikilauda válasza sz.balazs.95 (#337) üzenetére


nikilauda
senior tag

bocs. nem ide akartam.

[ Szerkesztve ]

(#339) bayarena


bayarena
aktív tag

Sziasztok!
Nokiát szeretnék wp8-al, viszont jó lenne, ha olykor tudnék rajta a neten keresztül meccset nézni.
Lehet rá flash-t telepíteni?
Sajna a sopcast nincs csak androidra, tudtok valami másik megoldást rá?

(#340) sz.balazs.95 válasza bayarena (#339) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nincs rá flash.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#341) bayarena válasza sz.balazs.95 (#340) üzenetére


bayarena
aktív tag

Gondolom fizetős appként van, legalábbis valami falsh video app van asszem.

(#342) Воланд válasza bayarena (#341) üzenetére


Воланд
titán

nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#343) bayarena válasza Воланд (#342) üzenetére


bayarena
aktív tag

Az elégé sajnálatos...pedig nokiát akartam, de akkor lehet egy samsung lesz a befutó, mert androidra van.
Nem értem, miért nem csinálnak ilyet wp-ra....

(#344) BobTail válasza bayarena (#343) üzenetére


BobTail
őstag

Javítsatok ki, ha tévedek, de tavaly óta hivatalosan megszüntették a Flash Player támogatását minden OS-re, csak a régi rendszereken megy, amikre még kiadták.

(#345) drkbl válasza bayarena (#339) üzenetére


drkbl
őstag

A népes Apple közönség mivel nézi?

(#346) StreetBizTO válasza kpal (#335) üzenetére


StreetBizTO
tag

Akkor arra várok mindenképp!!!
Egyébként ha jól tudom a Verizon kap még idén (Lumia 929) :(((

(#347) Воланд válasza BobTail (#344) üzenetére


Воланд
titán

igy van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#348) Blyan válasza Воланд (#347) üzenetére


Blyan
félisten

Alapvetően azért ez nem teljes így, nem hivatalos módon egyelőre használható bármilyen flash támogatott mobil OS-en a régebbi verziók.
Persze, hogy mennyire biztonságos és stabil, az más kérdés - nem is tudom.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#349) bayarena válasza BobTail (#344) üzenetére


bayarena
aktív tag

De ez miért van, miért jó, hogy nincs flash támogatás a mobilokra?

(#350) Integrale válasza bayarena (#339) üzenetére


Integrale
veterán

Melyik weboldalrol nezned a meccset?

"Bad reklám is reklám too"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.