Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) jacis válasza pitimany (#800) üzenetére


jacis
nagyúr

Én farzsebben hordom. Olyan tokot amit a G2-nél használtam (és Te is említesz) soha többet nem használok egy telefonomnál sem. Ki-be csukogatásnál mikrokarcok keletkeznek a kijelzőn... :(
Amúgy ha jól tudom ehhez is van hasonló flippes tok csak annyi hogy azon nincs ablak.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#802) nikilauda válasza pitimany (#800) üzenetére


nikilauda
senior tag

Olyan ablakos tok mint az LG-nél, Samsungnál szerintem nincs.
Én nem rakok tokba semmit, ez is elfér a zsebemben. (191cm/115kg). Nyáron, rövidnadrágban leszek gondban, de hasitasit nem vagyok hajlandó felvenni. :)

(#803) Cooley18 válasza pitimany (#800) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Elvileg jön a 1520-ból 4.3"-es változat. Én amúgy simán a nadrágzsebben hordom, és nincs gond, még ülve is ki tudom halászni, bár az egyik nadrágból kicsit kilóg, de nem vészes. Farzsebben tuti nem hordanám. Tokot egyelőre nem használok hozzá.

(#804) zzola


zzola
félisten

T-nél sehol sem lehet kapni. Vezeték nélküli töltőt melyiket tudnatok ajánlani? Csak a Nokias jó hozzá?

(#805) nikilauda válasza zzola (#804) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nem csak a Nokiás jó. A qi szabvány megfelelő.(bár nem tudom van-e már forgalomban másik) A 920 topikban keress rá, ott volt néhány olcsóbb is ami működik hibátlanul.

(#806) zzola válasza nikilauda (#805) üzenetére


zzola
félisten

Köszi,ránézek majd.

(#807) runnerman válasza zzola (#797) üzenetére


runnerman
csendes tag

http://ipon.hu/webshop/product/nokia_lumia_1520_fekete/537132 Ennyiért ajándék az Iponon 2 év gyári garanciával,a Média Markt 250000 ft-os beárazáshoz képest! Bár nem tudom,hogy előfizetéssel szeretnéd e venni vagy nem. :)

Nokia Lumia 1520

(#808) Ati1979 válasza runnerman (#807) üzenetére


Ati1979
veterán

Jó vétel ennyiiért. :K
Én csak gyári garival venném...

(#809) nikilauda


nikilauda
senior tag

[link]

Ilyet lehet Mo-n kapni?

(#810) david->off válasza nikilauda (#809) üzenetére


david->off
tag

nekem ilyen van rajta és szerintem, k*rva jó:
[link]

HARIBO macht Kinder froh und Erwachsene ebenso... ;)

(#811) nikilauda válasza david->off (#810) üzenetére


nikilauda
senior tag

Tetszik. Mennyire vékony? Képekről jónak tűnik. A lényeg, hogy ne legyen még nagyobb a telefon.

(#812) zzola válasza runnerman (#807) üzenetére


zzola
félisten

Mindenképp T-nél venném, oda szól az összes előfizetésünk. Meg hát kamatmentesen darabokban jobb. Tegnap kértem készlet értesítőt,ma jött e-mail, de rá 4 percre már nem volt egy darab sem. Egyelőre hiánycikk úgy néz ki...

(#813) mazsi70 válasza zzola (#812) üzenetére


mazsi70
senior tag

Ez a termék már???? nem rendelhető!!!
Most mi van ?!

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#814) SpongyaBob válasza mazsi70 (#813) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Gondolom készlethiány..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#815) mazsi70 válasza SpongyaBob (#814) üzenetére


mazsi70
senior tag

Akkor azt szokták kiírni... :F

[ Szerkesztve ]

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#816) zzola válasza mazsi70 (#813) üzenetére


zzola
félisten

Érdekes! Ma 13:25-kor jött egy e-mail, hogy van készleten a készülékből. 13:29-kor beléptem a webshopba, akkor már nem volt. De még lehetett kérni értesítőt. Most már értesítő sincsen, a készülék már nem rendelhető! WTF? Átmeneti készlethiány, vagy túl olcsón adták? Ki a franc tudja...
Holnap felhívom a T-t újból...

(#817) david->off válasza nikilauda (#811) üzenetére


david->off
tag

Lefényképezhetem én is, de nem fogsz mást látni, mint a linkelt oldalon... :D Nagyon vékony, azt mondom, talán összességében kb. 1 mm -rel lett szélesebb tőle a telefon, szóval olyan 0,5 - 0,6 mm körül lehet az anyagvastagság. De marha rugalmas és nagyon kellemes tapintású műanyagból van + kapsz hozzá kijelzővédő fóliát + kendőt + egy kék matricát ami nem tudom mire jó... Tudom gorilla glass, de akkor is raktam eddig is minden készülékemre, ez sem lehetett kivétel. Az is a neve kijelző védő fólia -> itt aztán van mit védeni! :)

HARIBO macht Kinder froh und Erwachsene ebenso... ;)

(#818) mazsi70 válasza zzola (#816) üzenetére


mazsi70
senior tag

Azért kíváncsi vagyok ,mit fognak mondani ?

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#819) zzola válasza mazsi70 (#818) üzenetére


zzola
félisten

Ma azt mondta telefonon az ügyfélszolgálat, hogy ez egy új készülék, legyek türelemmel, érkezik belőle...
Amikor mondtam neki, hogy Nokia Lumia 1520, első reakciója az volt, hogy a T nem is forgalmazza ezt a típust, a kezelő nem hallott róla. Kis idő múlva utána nézett és mondta, hogy ez gyönyörű 6"-os készülék... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#820) mazsi70 válasza zzola (#819) üzenetére


mazsi70
senior tag

Jó lenne venni egyet ! De ,ez csak leghamarabb február végén tudom megtenni => mozaik s
Ha ,jól emlékszem : 2 év hűség - 128 ezer ?

[ Szerkesztve ]

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#821) jacis


jacis
nagyúr

Srácok nagyon szeretem ezt a nagy tehenet :DDD

Kedden reggel elmentem Pécsre navigáltam vele egész úton nagyon fullos a navi része. Rengeteget neteztem vele az akksi egy vadálatt, nagyon kényelmes vele gépelni stb.. egyszóval jó :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#822) zzola válasza jacis (#821) üzenetére


zzola
félisten

Mi is szeretnénk, ha lehetne kapni T-nél. Remélem mihamarabb újra elérhető lesz!
(#820) mazsi70
129540-

(#823) nikilauda válasza david->off (#817) üzenetére


nikilauda
senior tag

Meg is rendelem. Köszi.

Jacis: Én is úgy érzem,hogy ez kellett nekem. A wp-t szeretem, de a 920 kicsit mindig elvette a kedvem a hirtelen lemerülésekkel. Itt ilyen gondom nem akadt még. Úgyhogy minden szinkronizál, wifi mobilnet,GPS folyamatosan megy.

(#824) Kephamos válasza jacis (#821) üzenetére


Kephamos
addikt

Zsebben hogy fér el? 34-es nadrágot hordok. Egy ilyennek a zsebében elfér rendesen?
Egy kézzel mennyire használható? Hívást lehet indítani meg gyors sms-t bepötyögni? Sose volt még ekkora tepsim.

(#825) Cooley18 válasza Kephamos (#824) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Minden nadrágon különböző a zsebméret, szóval méret alapján nehéz megállapítani, de nekem farmerban simán elfér. Nekem viszonylag nagy kezem van, és jól tudom használni 1 kézzel is, de hozzá kell szokni.

(#826) nikilauda válasza Kephamos (#824) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nekem is elfér a zsebemben, nincs gond. Viszont sms-t egy kézzel nem tudok írni. Csak maximum ha az egyikkel csak tartom a telefont. Mellesleg én állítva tartom gépelés közben és a két hüvelykujjammal gépelek. Így számomra nagyon kényelmes.

(#827) Kephamos


Kephamos
addikt

Farmert hordok, rendszerint 501-est. Nekem is elég nagy lapát kezem van, szóval még él a remény, hogy jó lesz nekem ez a telefon, bár egyelőre a T-nél nem lehet kapni.

(#828) mazsi70 válasza jacis (#821) üzenetére


mazsi70
senior tag

Pécsre navigáltam vele
Milyen autós tartód van ?

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#829) pitimany válasza jacis (#801) üzenetére


pitimany
tag

Köszönöm, hogy megosztottátok velünk öltözködési, telefon hordási szokásaitokat, egybehangzó vélemény tehát, hogy nadrágzsebben elfér, feltéve ha nagy a nadrág zsebe! (Legjobb egy kertész nadrág lenne:) )

Jacis! A navigáció sávinformációkat is tartalmaz, illetve irányváltási manőver előtt mennyire informatív a képi és hang utasítás?

Aki tud valami konkrét információt, hogy miért tették "már nem rendelhető" kategóriába a készlethiány kategóriából a T-Mobile-nál, illetve, hogy lehet e még valamikor vásárolni, ossza már meg velünk is.

[ Szerkesztve ]

(#830) zzola válasza pitimany (#829) üzenetére


zzola
félisten

Én holnap reggel 8 után felhívom T-t és majd beszámolok róla...

(#831) pitimany válasza zzola (#830) üzenetére


pitimany
tag

Zolar, előre is köszönjük!

(#832) zzola válasza pitimany (#831) üzenetére


zzola
félisten

Felhívtam a T-t. Azt az információt kaptam, hogy már nem forgalmazzák a készüléket! Bővebb tájékoztatás nem tudtak adni...
Nem értem,új státuszban van a készülék, de már nem forgalmazzák? :W

(#833) nikilauda válasza zzola (#832) üzenetére


nikilauda
senior tag

Ez érdekes. Nem értem a T-t.

(#834) Ati1979 válasza zzola (#832) üzenetére


Ati1979
veterán

Ez egy vicc....

(#835) kishozi


kishozi
csendes tag

Nekem még sikerült elcsípni egy darabot a webshop készletből, amikor levitték az árát. De csak pár órán keresztül lehetett rendelni, mert elfogyott. Azóta sem lehet kapni. Tegnap előtt hozta meg a futár. Ami gyanús kicsit, hogy felhívtak a webshopból, hogy technikai malőr miatt nem tudja a futár a siófoki Telekomhoz szálítani a készüléket, így ajánlottak egy pick pack pontot. Pont a T-hez nem :F Másik, hogy webes rendelésnél én úgy tudom, hogy nincs a szerződés és jótállás kinyomtatva... Na nekem ezt is elküldték, volt vagy 30 oldal. Na meg T-s logó sincs indításkor... Lehet, hogy független is? :))
A készülékről pedig annyit, hogy a kibontást 3 perces néma csend és tátott száj követte. Samsung S4-ről váltottam, ahhoz képest is brutálisan nagy. Böngészéskor tényleg nincs szükség mobil nézetre :)

(#836) zzola válasza kishozi (#835) üzenetére


zzola
félisten

Érdekes! Bízom benne, hogy még lehet majd kapni...

(#837) nikilauda válasza kishozi (#835) üzenetére


nikilauda
senior tag

Az enyém is T-s, de nekem sincs T-s boot animáció, se logó, de a 1020-nál sem volt.

(#838) Kephamos


Kephamos
addikt

Azért elég gáz, hogy nem forgalmazzák. Nem is értem, hogy miért nem. Függetlenül viszont nem fogom megvenni, mert úgy már annyiba kerül, mint előfizetéssel iPhone 5S.
mod.: egyébként is furcsa valami a tmobile webshoppal. Ha nokiára kattintok samsungot ad, ha samsungra, akkor sonyt. Furcsa.

[ Szerkesztve ]

(#839) kishozi válasza nikilauda (#837) üzenetére


kishozi
csendes tag

Mint ha azt olvastam volna valahol, hogy a T bele rakta a Black frissítéssel a boot animációt.De lehet, hogy tévedek.

(#840) nikilauda válasza kishozi (#839) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nálam tutira nincs.

(#841) zzola válasza Kephamos (#838) üzenetére


zzola
félisten

Vonzó a 6", a 1020-ra nem biztos hogy beneveznék, kicsi a kijelzője...

(#842) kishozi válasza nikilauda (#840) üzenetére


kishozi
csendes tag

Akkor valamit nagyon félre olvastam. Sajnos nem tudom, hogy mit kell nézni a beállítások között, hogy kiderüljön a függőség. Másik szolgáltató sim kártyája nincs a birtokomban, hogy kipróbáljam.

(#843) kishozi válasza nikilauda (#840) üzenetére


kishozi
csendes tag

Kicsit vissza olvastam, tényleg láttam ilyet, hogy black-el jött a Telekomos boot anim. Pont a 1020-as topikban írják a 3157-es hozzászólástól. /bocsi, linkelés még nem megy/

(#844) jacis válasza pitimany (#829) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen van sávinfó is. Nagyon jó a navi része.

824 Kephamos: ez a telefon kétkezes. Egy kézzel már instabillá válik a fogása.

828 mazsi70: Én egy hama tartót vettem ami elég stabil még egy ilyen méretű telefonhoz esetében is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#845) mazsi70 válasza jacis (#844) üzenetére


mazsi70
senior tag

Szia !
Linket tudnál dobni a Hama tartóról ?

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#846) runnerman


runnerman
csendes tag

Nokia World Hungary
Egy rossz hír!
Váratlan oknál fogva a Nokia Lumia 1520 szolgáltató nélkül maradt. Mostantól csak a hivatalos viszonteladóknál és a "szürke piacon" vásárolható meg!
Szerintetek mi bújhat meg a kulisszák mögött?

A Telekom HU közleménye:
"Információink szerint a Nokia Lumia 1520 típus beérkezése sajnos már nem várható" :Y

Nokia Lumia 1520

(#847) koboldozat válasza runnerman (#846) üzenetére


koboldozat
senior tag

Ez aztán az érdekes hir. :F :Y :Y

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#848) runnerman válasza koboldozat (#847) üzenetére


runnerman
csendes tag

Facebookon keresztül olvastam az említett oldalon!Lehet hogy kamu hír,mert már le is vették az oldalon nem látom a bejegyzést! :)

Nokia Lumia 1520

(#849) mazsi70 válasza runnerman (#846) üzenetére


mazsi70
senior tag

:(((

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#850) zzola válasza runnerman (#846) üzenetére


zzola
félisten

Bosszantó! Az érdekes az, hogy 01.20-tól kapható - a webshop szerint - az ára pedig csökkent pár napja, lehet ki akarták végleg söpörni a készleteket, azért vitték le az árát. Ha így van, miért nem törlik a listáról? De azért nagyon durva, hogy a csúcskategóriát nem tudom megvenni előfizetéssel... :W :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.