Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Vegitaa


Vegitaa
senior tag

Srácok, hol érdemes most jó árban megvenni, ahol nem kínai piacos, s a gari is rendben van? Én az extreme digitalra gondoltam, de ott 149 ezer...

(#3002) Rob700 válasza Vegitaa (#3001) üzenetére


Rob700
senior tag

Már nem is lehet kapni ott sem.

iPhone 12 128GB Black 

(#3003) jeni válasza Vegitaa (#3001) üzenetére


jeni
félisten

Mindegy,csak EU garis legyen számlásan.

(#3004) Assdak


Assdak
őstag

Használ valaki tripodot a telefonhoz? Érdekelne, tud e valaki valami normális mount-ot hozzá.

(#3005) GeneralCube


GeneralCube
tag

aki esetleg megunta vagy csalódott telefonja méretében annak had segítsek már egy csere fejében egy lumia 930-ra
zsír uj T-s tarifa és részletfüggetlen
nincs telefonszámhoz rendelve imei alapján

(#3006) jeni válasza GeneralCube (#3005) üzenetére


jeni
félisten

A frászt hozod rám azzal a részletfüggetlen meg a tarifafüggetlen fogalmakkal!
A telefon-t előfizetéssel ,kártyás,vagyis feltöltő csomagban vagy kártya függetlenül vetted meg,illetve hitel mentesen,ez a lényeg,az,hogy lista áron veszed meg az egy dolog (bár ebben mi a jó,hogy lista áron! Esetek 99%-ban drágább a gyári független telefonoknál).
Sajnos abban tévedsz ha előfizetésed van,azt ugyanis letudják tiltani ha fizetési elmaradásod van! Kivéve a Dominó csomagban vásároltakat,azt nem mert értelemszerűen annyit telefonálsz rajta amennyi pénzt feltöltöttél rá!
Próbáld ki már egy másik szolgáltatós micro SIM kártyával,hogy ténylegesen független-e a telód!

Amúgy 10 perce megint jött valami rendszer frissítés!

[ Szerkesztve ]

(#3007) gretzky77 válasza jeni (#3006) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia nekem sajna nem jött semmi még!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3008) jeni válasza gretzky77 (#3007) üzenetére


jeni
félisten

Szia
Sajni az megint nem a DENIM rendszer ami lejött!

(#3009) sszemtelen válasza jeni (#3008) üzenetére


sszemtelen
őstag

Denim nincs még. Majd egyszer, később. :D Ez egy egyszerű PfD-volt. :D

(#3010) gretzky77


gretzky77
veterán

Ja nekem nincs pfd!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3011) jeni


jeni
félisten

Megint frissít a teló! Az elsőnél feltette a Cortana-t. A másodiknál még nem tudom,mert most lett újraindítva a teló. Fogaskerekezik...
Néhány alkalmazás szürke lett( Facebook,Skype,Messenger)

[ Szerkesztve ]

(#3012) jeni válasza jeni (#3011) üzenetére


jeni
félisten

Csak óvatosan azzal a frissítéssel!
Ezzel a javítással (Angol régión) a Skype-t,az UC Browser-t,a Facebook-t kinyírta!
Cserébe a Coratna feltelepült,de még az nem is használható BETA kiadás.

Amúgy a Viber reggel óta nem megy!

[ Szerkesztve ]

(#3013) sszemtelen válasza jeni (#3012) üzenetére


sszemtelen
őstag

Látod-látod, nem regisztráltam magam "fejlesztőnek", s az összes program stabilan fut :):D

(#3014) ferke72 válasza sszemtelen (#3013) üzenetére


ferke72
aktív tag

Hazai régiós, developer prewiew futtatva és nincs vele semmi gond :C Denim már rajta van :K

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#3015) Yoretto válasza sszemtelen (#3013) üzenetére


Yoretto
tag

a nem "fejlesztoknek" szant denim frissites szerintem iden nem is nagyon varhato :) bar ez csak egy megerzes :)

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#3016) Воланд válasza Yoretto (#3015) üzenetére


Воланд
titán

fejlesztoknek szant denim frissites nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3017) Yoretto válasza Воланд (#3016) üzenetére


Yoretto
tag

ertem, bar a lenyegen nem valtoztat ez :)

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#3018) jeni válasza Yoretto (#3017) üzenetére


jeni
félisten

Visszarakva korábbi időpontra és töröltem a Dev.
Most Denim vagyok :R

(#3019) sszemtelen válasza jeni (#3018) üzenetére


sszemtelen
őstag

Nem, most hibás Extrák+Infó van. Nincs Denim. :D

(#3020) Yoretto válasza jeni (#3018) üzenetére


Yoretto
tag

denim? miota elerheto?

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#3021) jeni válasza Yoretto (#3020) üzenetére


jeni
félisten

Ma :DD
Tegnap össze vissza frissitett automatikusan angol régión.Aztán néhány apps osszefosta magát. Ma vissza raktam korábbi időre és át tettem a magyar régióra. Pedig az enyém svájci. Most minden klapol rendesen és Denim van.

(#3022) sszemtelen válasza jeni (#3021) üzenetére


sszemtelen
őstag

Mondom hogy az csak az Extrák+Infó bugja. Nincs még kint Denim sehol.

(#3023) Yoretto válasza jeni (#3021) üzenetére


Yoretto
tag

ertem, csak mert hivatalosan meg nem elerheto a denim, es mint ahogy irtak fentebb, hogy "fejlesztoknek" szant denim sincs:) ugylatszik ott tenyleg valami hiba lesz ahogy azt elottem is irta sszemtelen ;) iden szerintem nem is nagyon lesz denim... majd talan jovo ev eleje, de ez csak megerzes :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#3024) gretzky77 válasza sszemtelen (#3022) üzenetére


gretzky77
veterán

Csak egy felvetés ha denim lenne rajta akkor menne gyárilag a mappázás nem? A pfd-t ha felteszem akkor a hivatalos frissítést hogy fogom tudni később feltenni? Milyen előnyökkel jár ez a dolog?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3025) Plazmacucci válasza gretzky77 (#3024) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Enyém is Denimet ír, és van mappázás is. Bár lehet pfd, de ezt senki nem tudta megmondani, hol kell keresni :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3026) BobTail


BobTail
őstag

Ami biztos, Denimetek csak úgy lehet, ha ez az OS-verziószámotok: 8.10.14219.341 (legutóbbi PfD-nek már ugyanez). Márpedig, ha a mostani fejlesztési frissítés előtt is már Denimet írt nektek, akkor nem lehet hivatalos, csak extrák+infók bug, mint mindenki másnak.

(#3027) gretzky77 válasza BobTail (#3026) üzenetére


gretzky77
veterán

És ha felteszem a pfd-t akkor a hivatalos frissítést fel fogom tudni tenni,jelzi majd vagy nem? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3028) BobTail válasza gretzky77 (#3027) üzenetére


BobTail
őstag

Legutóbb sokáig nem tudták feltenni valamilyen oknál fogva a PfD-sek a Cyant, előtte nem volt gond a firmware frissítéssel.

(#3029) sszemtelen válasza gretzky77 (#3027) üzenetére


sszemtelen
őstag

Jelez mindent, persze. :)

(Mondjuk én anno PfD-ről csak úgy frissítettem hivatalosra, hogy (akkor még) Nokia Software Recovery Tool-lal kiformáztam a telefont, és azzal tettem fel a hivatalos frissítést.)

(#3030) jeni válasza BobTail (#3026) üzenetére


jeni
félisten

Ami biztos, Denimetek csak úgy lehet, ha ez az OS-verziószámotok: 8.10.14219.341

nekem pont ez van megadva,akkor ez Denim vagy ahogy írtátok,hogy az egy Microsoft BUG! ;]

(#3031) gretzky77 válasza sszemtelen (#3029) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez a pfd dolog,hogy működik? Letöltöttem az appot beléptem a Microsoft fiókom adataival de Ennyi nem tortenik semmi! A Windows app oldalon is beléptem de nem nagyon tudom mit kéne tenni! Segitene vki,köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3032) BobTail válasza jeni (#3030) üzenetére


BobTail
őstag

... de azt is írtam, hogy már tudtommal nektek korábban Denimet írt, mint ahogy meglett ez az OS-verzió.

Mindegy, 100%, hogy nem a hivatalos Denimet kaptátok meg, mert abban van valami kis meglepetés előretelepítve, ami jelenleg még egyáltalán nem elérhető.

(#3033) ferke72 válasza gretzky77 (#3031) üzenetére


ferke72
aktív tag

Webes felületen is fel kell regelni ide developer
remélem jót linkeltem be :) régen regisztráltam.. appot felteszed, végig engedélyezed ha kész vagy rákeresel frissítésre :) telepíti, és örülsz :C

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#3034) Воланд


Воланд
titán

egyvalamit nem art tisztazni: denimet akkor sem kapnak elobb a userek, ha a fejuk tetejere allnak. a gyartoi frissitesekhez nincs publikus "teszteloi" program es nincs olyan, hogy csak ugy megkapja valaki.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3035) gretzky77 válasza ferke72 (#3033) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm közben meglett és sikerült is most rakja a 2. frissítést bár azt hittem felteszi a legfrissebbet és kész

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3036) ferke72 válasza gretzky77 (#3035) üzenetére


ferke72
aktív tag

Nem így csinálja. Értelemszerűen sorba frissít. Vagy csináld meg Nokia Care Suittal, ott te flasheled meg magad legújabb szoftverrel.

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#3037) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Van aki nem tartja tokban ezt a drágaságot?
Mennyire kopik? Mennyire kell vigyázni vele mikor lerakom az asztalra? És minden ilyen..

Szeretném elkezdeni tok nélkül használni, de piszok mód féltem.. (ennyi pénzért nem is csoda..)

(#3038) MADcat válasza sszemtelen (#3037) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Belebújós tokom van. De csak a táskában van a tokban, hogy a benne lévő cuccok ne karcolják össze. Nincs fólia rajta, figyelem hova teszem le. Semmi kopás. De én féltem is a cuccaimat.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#3039) Rob700 válasza MADcat (#3038) üzenetére


Rob700
senior tag

Én is ilyen vagyok, igaz még csak egy 820-am van, de megnézem hova teszem le és azt is többnyire kis törlőkendőre...

iPhone 12 128GB Black 

(#3040) Yoretto válasza sszemtelen (#3037) üzenetére


Yoretto
tag

en tok nelkul hasznalom mar tobb mint egy eve (egyik telefonomhoz se hasznaltam/hanalok tokot, nem igazan szeretem), igaz amiota passport megvan kevesebbet, de semmi kopas, viszont csuszik rendesen, es ha esik akkor a kijelzo "torik", nekem mar 3szor "torott" :D

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#3041) MADcat válasza Yoretto (#3040) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Meg kell kérdeznem. Voltál a héten Nyergesújfalun tankolni?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#3042) ferke72 válasza BobTail (#3026) üzenetére


ferke72
aktív tag

Nekem erre befrissítette viszont ismét cyannak írja :U
És ismét csak annyi változást vettem észre gyorsult csupán.. ;]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#3043) Воланд válasza ferke72 (#3042) üzenetére


Воланд
titán

nincs meg denim.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3044) Ati1979 válasza sszemtelen (#3037) üzenetére


Ati1979
veterán

Tok nélkül csak a bátor emberek használják. :)

Iszonyat csúszik. Vagy vegyél még egyet tartalékba, hogyha eltört csak át kelljen rakni a sim-et. ;]

(#3045) Azie válasza Vegitaa (#3001) üzenetére


Azie
őstag

expansys

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3046) Azie válasza Azie (#3045) üzenetére


Azie
őstag

Most néztem, sajnos már nem forgalmazzák. 2 hete még volt náluk. :( Hónapok óta 120k körül mozgott az ára. Így sajnos én is kénytelen leszek 930-at venni, úgy tűnik :(

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3047) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Köszi a választ mindenkinek, akkor marad ebben az óccó s-line-ban :D

(#3048) ferke72 válasza Azie (#3046) üzenetére


ferke72
aktív tag

Még mindig azt mondom hogy ezt nézzétek meg,igaz fehér viszont gyári gari. :K

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#3049) gretzky77 válasza ferke72 (#3042) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha Denimnek irja akkor az bug mert még nincs Denim.! Én is megcsináltam Cyannak irja! Picit talán gyorsabb illetve tudsz mappát létrehozni a főképernyőn!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3050) Yoretto válasza MADcat (#3041) üzenetére


Yoretto
tag

Nyergesujfalun? Nem, miert? :)

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.