Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) emvy válasza jacis (#944) üzenetére


emvy
nagyúr

A haz anyagaban szinezett, szoval valami furcsa dologgal erintkezhet, hogy elszinezodik. Biztos, hogy nem sima kopasrol van szo.

while (!sleep) sheep++;

(#952) jacis válasza emvy (#951) üzenetére


jacis
nagyúr

A végén kiderül, hogy olyan nyálam van mint az Alien-nek és az fröcsögött rá :D

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#953) david->off válasza jacis (#952) üzenetére


david->off
tag

nekem sincs ilyen problémám, viszont nekem ugye rajta van a nillkin tok. ma azonban csinált egy olyat, hogy a színek megbolondultak kb. 2 másodpercre. fordított vissza egy képet vízszintesből függőlegesbe a galériában, miközben nyomkodtam a vissza gombot, hogy lépjen is ki onnan, mert telefonálni akartam. a visszafordult kép már csak kb. 256 színű volt, de az is lehet hogy csak 64... :) aztán gyorsan magához tért. ilyen esetleg valakinél?

HARIBO macht Kinder froh und Erwachsene ebenso... ;)

(#954) SpongyaBob válasza jacis (#944) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ilyen foltosodás a Lumia 800-nál sokaknak előfordult, de csak abban az esetben, ha a gyári tokkal volt használva.[link]

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#955) kpal válasza SpongyaBob (#954) üzenetére


kpal
veterán

olyan lehet hogx egyes szinü telok jobban foltosodnak ?

(#956) Cooley18


Cooley18
aktív tag


Jobban bírta, mint gondoltam. :C Pedig volt benne ~20 perc játék, ~15 perc telefonálás + még egyszer annyi Viberen, 1 sms, ~30 perc böngészés, ~1 óra fészbúk, 11 fénykép, 1 percnyi videó és köbö 2 órányi zenehallgatás. :))

(#957) SpongyaBob válasza kpal (#955) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ezt passzolom. Nekem a fekete L800 nem foltosodott, igaz nem is volt sokáig tokban.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#958) jacis válasza kpal (#955) üzenetére


jacis
nagyúr

Este amikor eltörölgetem nedves ronggyal akkor eltűnnek (akár hogy nézem nem látszik, de még a helyük sem...) a pöttyök egész estére, de reggelre megint ott ülnek a helyükön.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#959) tybsen válasza jacis (#958) üzenetére


tybsen
addikt

Egyszeru a megoldas, lehet, hogy tul szaraz a levego, parasits folyamatosan ;]

(#960) jacis válasza tybsen (#959) üzenetére


jacis
nagyúr

Az lesz :P

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#961) jim66


jim66
csendes tag

Most jön a kötelező hozzászólás, hogy egy 140000+ -os készülékkel ne legyen már ilyen probléma, hogy a levegő páratartalmára kelljen figyelni...

(#962) Rob700


Rob700
senior tag

Fehérváron valahol van Kiállítva 1520??? Már nagyon szeretném megnyomkodni..

iPhone 12 128GB Black 

(#963) kpal válasza Rob700 (#962) üzenetére


kpal
veterán

Én is szint ugy Debrecenben , de sehol sincs eddig a Nokia bolt kirakatában volt Mű telo .. :(

(#964) nikilauda válasza kpal (#963) üzenetére


nikilauda
senior tag

Ha jársz Nyíregyházán, tudok mutatni! :)

(#965) Rob700 válasza kpal (#963) üzenetére


Rob700
senior tag

Minek rejtegetni egy ilyen jó telót... Nem is értem ezt az egészet...

iPhone 12 128GB Black 

(#966) jacis


jacis
nagyúr

Állati, hogy milyen jól bírja akksival ez a telefon skacok. Masszív használat mellett is simán elmegy estig és egy átlagos napon ha dolgozom és csak mail, whatsapp, viber meg telefon van akkor két napot simán elmegy. Brutális.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#967) Cooley18 válasza jacis (#966) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Bírja az lazán tovább is! :D Most nézem, hogy nem volt jó a kép, amit beraktam, tehát:

Nem sok híja lett volna még az 5 napnak sem. :C

(#968) SpongyaBob válasza Cooley18 (#967) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Azért ez már a takarékos kategória. Ha úgy használja az ember ahogy egy okostelefont kell, nem bírja ki eddig szvsz.

Ennyit az Ativ S-ből is kifacsarok ha kell, meg bármelyikből amennyiben nem használom..

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#969) david->off


david->off
tag

Nekem egesz nap megy a wifi, a 4G es az NFC. Illetve napi szintem, osszesen szerintem siman beszelek egy orat. Kozben negyed orankent frissiti az uzeneteket, neha ezen nyitok meg egy-egy rajzot es beszeljuk meg a kollegakkal a teendoket... Nekem igy a 2 nap garantalt. Nem nyomkodom feleslegesen, nem nezegetem hogy milyen szep, de amikor kell hasznalom, ahogy egy okostelefont illik.

HARIBO macht Kinder froh und Erwachsene ebenso... ;)

(#970) Cooley18 válasza SpongyaBob (#968) üzenetére


Cooley18
aktív tag

"Pedig volt benne ~20 perc játék, ~15 perc telefonálás + még egyszer annyi Viberen, 1 sms, ~30 perc böngészés, ~1 óra fészbúk, 11 fénykép, 1 percnyi videó és köbö 2 órányi zenehallgatás." Nem volt mellette semmi takarékos cucc bekapcsolva, ment a 4G, a helyalapú Wi-Fi és a helymeghatározás is, automata fényerő mellett. Nem taperáltam folyamatosan, de nem is takarékoskodtam vele.

(#971) david->off


david->off
tag

Aktualis es szomoru: este lefekves elott 46% -on volt a telo. Reggel felkelek kopogtatom a kijelzzojet, nyomkodom ossze-vissza, semmi nem tortenik. Radugtam a toltore es nagynehezen magahoz tert. Toltottem ra akkufigyelo programot az is addig van kepbe a sztorival hogy fel 12 -kor meg 46% volt a toltottseg. Ez mi lehetett kedves egybegyultek? :( Bekapcsoltam azt irta ki hogy a regisztralt halozat nem elerheto... At mondom oke Tmobil szar volt de ebbe elmenne tobb mint egy napnyi keszenletem hogy halozatot keres?

HARIBO macht Kinder froh und Erwachsene ebenso... ;)

(#972) nikilauda válasza david->off (#971) üzenetére


nikilauda
senior tag

Azért az, hogy néha látványosan lemerül wp sajátosság és minden típusban előfordul.(bár a 1520 nekem még nem csinálta)

(#973) Lall válasza david->off (#971) üzenetére


Lall
veterán

"Toltottem ra akkufigyelo programot"

Na itt basztad el a dolgot. ;)

Haszontalan mind (szvsz), figyelik az appokat, csak épp saját magukról nem tudják megallapitani, hogy csontig merítik a telefont. :)

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#974) david->off válasza Lall (#973) üzenetére


david->off
tag

Oke oke...de 2 hete rajta van es eddig tokeletes volt! Nem lehet mondjuk virusos a keszulek vagy ilyesmi?

HARIBO macht Kinder froh und Erwachsene ebenso... ;)

(#975) Lall válasza david->off (#974) üzenetére


Lall
veterán

Csak most gondolt egyet és ilyet csinált. Persze előfordulhat, hogy más app okozta, de sanszos, hogy az akksifigyelő. Nincs virus.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#976) david->off válasza Lall (#975) üzenetére


david->off
tag

A helyzet a kovetkezo; ugy van beallitva a wifi, hogy ha elmegy alvora a kijelzo, az is lekapcsol. Most ezt nem volt hajlando vegrehajtani, gondoltam kikapcsolom a keszuleket kis idore. Itt jott a nem vart fordulat; nem lehetett kikapcsolni. Ahogy elkoszont, ~3 mp utan jot a nokia felirat es mar indult is ujra a telo! Ugy tunik picit megorult, pedig nincs rajta egy rohadt jatek se, semmi extra program; adobe reader, facebook, akksi figyelo, portfolio. Kb. ennyi. A gyari appok kozul meg kapasbol letoroltem azokat amiket nem hasznalok.
Ugy tunik most egy fel nap utan megnyugodott a keszulek, normalisan mukodik a wifi es ki is lehet kapcsolni...

HARIBO macht Kinder froh und Erwachsene ebenso... ;)

(#977) SpongyaBob válasza david->off (#976) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem volt "véletlenül" töltőn mikor újraindult?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#978) david->off válasza SpongyaBob (#977) üzenetére


david->off
tag

De igen, töltön volt. Azért indúlt volna újra? Idő közben letöröltem róla az akku figyelőt (bár fizettem érte) és nyomtam egy factory resetet... Meglátjuk mit csinál. Bár nekem azért még mindig furcsa, hogy közel 50% -ról lemerült 0 -ra pár óra alatt... :F

HARIBO macht Kinder froh und Erwachsene ebenso... ;)

(#979) Lalllerrr válasza david->off (#978) üzenetére


Lalllerrr
tag

A wp-k ilyenek, ha töltőre rakod, akkor bekapcsol.
Hirtelen merülések előfordulhatnak, ezeket általában egy sime restart megoldja, vmi app beragad és leszívja az akksit. Velem is fordult már elő a 920-mal.

(#980) walko válasza jacis (#966) üzenetére


walko
tag

És miért adod el mégis? :U

(#981) SpongyaBob válasza david->off (#978) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ahogy írták előttem ez nem hiba. A HTC-k kivételével a WP telefonokat nem lehet kikapcsolni töltéskor.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#982) Integrale


Integrale
veterán

update

"Bad reklám is reklám too"

(#983) jacis válasza walko (#980) üzenetére


jacis
nagyúr

Nm adom el. Csak megnéztem mennyire kapós teló, de sajnos nem az.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#984) SpongyaBob válasza jacis (#983) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ha én egy komoly vevő lennék és eleresztenél nekem egy "csak megnéztem mennyire kapós" szöveget, háát hogy is mondjam, lehet átnyúlnék a monitoron :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#985) Naughty9011 válasza btudos (#776) üzenetére


Naughty9011
tag

butasagokat beszelsz, nekem AtivS-em van, es cseng-rezeg egybe, szerintem ha tudod a szamot akor tudod a nevet is, DE ha nincs elmentve a szam, es a hivasnaploban keresgelsz es epp nincs elmentve a szam, akor nyugodtan beirhatod a szamot mert megtalalja..... Semmi gondod nem lesz, olyan gyors hogy nem igaz, szerintem egy Mennyorszag lesz szamodra a valtas:) Hasznald egeszseggel;)

Mate 10 pro

(#986) btudos válasza Naughty9011 (#985) üzenetére


btudos
veterán

"butasagokat beszelsz"

Khm... Lassan 3 éve használok WP-t, a szinte elérhetetlen HTC 7 Pro-n és a US only Samsungokon kívül az összes WP-s modell volt a kezemben, és hidd el, az Ativ S-ed gyári állapotban nem tud rezegni, miközben szól a csengőhang. Előtte igen, utána igen, de amíg a hangszóróból jön hang, addig nem rezeg a HTC-ken kívül semelyik WP-s telefon. :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#987) Naughty9011 válasza bsanya (#902) üzenetére


Naughty9011
tag

Ezeket a funkciokat mar a WP7 is tudta.... De angolos a dolog, szoval angolul mondja,es ha hivni akarsz valakit, akkor hosszan a start gomb, es call xy... Bluetoothos reszt nem hasznaltam de biztos tudja

Mate 10 pro

(#988) Naughty9011 válasza david->off (#978) üzenetére


Naughty9011
tag

Ne ijedj meg az ilyentol, wpn neha elofordul, de ritkan, es meg igyis sokkal jobban megeri mint droiddal allandoan szivni:)

Mate 10 pro

(#989) Naughty9011 válasza btudos (#986) üzenetére


Naughty9011
tag

Mar bocsi de ne nezzel mar enyire hulyenek , hogy nemtudom rezeg es cseng-e a telom egyszerre, nagyon mellenyultal es rohadtul cseng&rezeg egyszerre! Gdr3al hasznaltam egybol, szoval elotte nemtudom , hogy milyen volt de azt kijelentem es barmikor demonstralom neked , hogy cseng is meg rezeg is egyszerre, sott nekem ugy remlik , hogy lumia 520 is ugyanigy van (baratnome) de holnap kiprobaltatom vele , mar nemhagy nyugodni:D

Mate 10 pro

(#990) btudos válasza Naughty9011 (#989) üzenetére


btudos
veterán

Épp itt van mellettem egy Ativ S és a saját 8X-em, a kedvedért kipróbálom, de elhiheted, hogy nem hülyültem meg, észrevenném ha egyszerre rezegne és csörögne. Rezeg, aztán csörög, aztán megint rezeg, ez nagyon nem egyenlő azzal, hogy csörög és rezeg ugyanabban a pillanatban. Ez ilyen, kérdezz meg akárkit, akinek egy "kicsit" nagyobb tapasztalata van nálad WP téren.

Nem nézlek hülyének, csak tudom, hogy mit tud a WP, és mit tettek hozzá az egyes gyártók. Az egyszerre csörgés és rezgés olyan apróság, amit csak a HTC csinált meg, más gyártó ezzel nem foglalkozott.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#991) Naughty9011 válasza btudos (#990) üzenetére


Naughty9011
tag

Akkor a te Ativ S-ed hibas, az enyem cseng es rezeg egyszerre, ense orultem meg, es nekem optimus 7 ota csak WPs telom van , es hidd el nagyon tapasztalt vagyok WP temaban, HTC 8S-emmel csak azt vesztettem el , hogy mikor zsebben van nem kezd el durvan rezegni, vagy amikor lefele forditom elnemul, cserebe kaptam hivas blokkolot, gombok rezgesenek kikapcsolasa(ezt meg kise probaltam ) es nevjegy importalot

Mate 10 pro

(#992) Integrale válasza Naughty9011 (#991) üzenetére


Integrale
veterán

Az enyem sem rezeg amig szol a csengohang. En is azt hittem amikor megvettem par eve az Optimust, hogy rezeg, de miutan megvettem a Titant rajottem, hogy a cseng es rezeg egyszerre, mit jelent. :U

"Bad reklám is reklám too"

(#993) SpongyaBob válasza Integrale (#992) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Akkor már 3-an vagyunk akinek hibás az Ativ S :O Természetesen nekem sem rezeg dallam közben..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#994) Lall válasza SpongyaBob (#993) üzenetére


Lall
veterán

Ma még csak hárman, holnap az egész világ. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#995) SpongyaBob válasza Lall (#994) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Egy frászt, mindenkinek hibás :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#996) jim66


jim66
csendes tag

Sziasztok,
van itt valaki aki használt a lumia 1520 előtt note 3-at?
ha igen, mi a véleménye a 1520-ról a note után?
Más kérdés: most hogy a MS megvette a nokia telrészregét, mennyire esélyes, hogy a még NOKIA néven kijött készülékek megkapják a további frissítéseket, és kb meddig?
Köszi a válaszokat előre is.

(#997) btudos válasza jim66 (#996) üzenetére


btudos
veterán

8.1-et kap minden keszulek, utana nem tudjuk mi varhato.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#998) nikilauda válasza jim66 (#996) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nekem volt egy pár hétig egy Note 3-mam. Kipróbáltam csak. Nekem jobban bejön a wp, mint a droid. A minősége is jobb a 1520-nak, szerintem.
Ha ez nem kapja meg a következő nagy frissítést(8.1),akkor semelyik.

[ Szerkesztve ]

(#999) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

" tesztképek felső sora szélesvásznú, a többi a klasszikus arányokkal bír, érdemes rájuk kattintatni, mert még teljes felbontásban is megdöbbentően jók, messze kiemelkedik a mezőnyből a 1520 fotózási képessége."

Hmm...Csak a felső sort néztem de van ott minden..Mosott ,torz,abberált(lilás képeek)

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#1000) SpongyaBob válasza kecskebégető (#999) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Akkor mutass egy másik mobilt - Nokián kívül - ami ugyanerre képes. Köszi :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.