Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13201) skater19


skater19
csendes tag

Nem tud valaki valami jófajta kijelzővédő fóliát ajánlani (ami nem túl drága) ??
Meg tokot is szeretnék venni hozzá, de 4 ezerért a gyári Nokia bőrtokot nem tudom megvenni...Annál valamivel olcsóbbat szeretnék.

(#13202) Joe bácsi válasza skater19 (#13201) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ha meg tudsz engedni magadnak egy ilyen telót, akkor egy tok és fólia nem okoz gondot. ;]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#13203) Symbio válasza Joe bácsi (#13202) üzenetére


Symbio
senior tag

Létezik gyári szabású fólia?
Én 2.100-ért vettem almásra valót és azt próbáltam méretre vágni kisebb-nagyobb sikerrel.

(#13204) Joe bácsi válasza Symbio (#13203) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Mittudomén! Érdekel ez engem szerinted? ;]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#13205) skater19 válasza Symbio (#13203) üzenetére


skater19
csendes tag

akkor sokat is fizettél érte, és még neked kellett méretre szabnod is...
vannak már méretrevágott, pontosan illeszkedő fóliák is (500 ft körül), asszem akármelyik telóról is legyen szó.

(#13206) peugeotmate válasza Symbio (#13203) üzenetére


peugeotmate
őstag

Csak ennyit mondanék: ebay.

meg

(#13207) Symbio válasza skater19 (#13205) üzenetére


Symbio
senior tag

De 3 db volt a csomagban :)
És hol vannak azok a méretre vágottak 500-ért?

(#13208) skater19


skater19
csendes tag

Most lőttem magamnak az ebay-en 660 HUf-ért egy jó kis fekete tokot a fekete E52-höz.
Kösz a tippet! :)

(#13209) skater19 válasza Symbio (#13207) üzenetére


skater19
csendes tag

Teszveszen meg vaterán láttam egy párat. Olyan is van, amiben 3 db van, nyilván az valami rosszabb minőség. 1 db-ot is találhatsz a jobb minőségűből, ami 550 Ft körül van.

(#13210) old rocker válasza Clemi (#13191) üzenetére


old rocker
veterán

A szemem most ütötte meg, hogy:" Ez a kijelző fényerő változás a környezeti fényekhez igazítva, "

Lehet, hogy rosszul értelmezem, amit írtál, de te ezt úgy vetted, hogy ha sötétebb van, halványabban világít a kijelző, ha nagyon világos van, akkor dob még rá néhány luxot...?

Mert ez így, ebben a formában, az én tudásom szerint nem működik. A kijelző fényereje a beállított intervallumon belül konstans. Amikor a külső fény ereje egy bizonyos küszöb alá csökken - ezt a küszöböt lehet állítani - akkor a készülék bekapcsolja a billentyű világítást és ezzel párhuzamosan csökkenti a kijelző fényerejét - de ez is állandó erősségű. Volt ilyen program, ami elsősorban a két billentyűsoros, pl. E90, E75 készülékekhez volt kitalálva; akkoriban volt egy e75-öm, de a program annyira gagyi, megbízhatatlan volt és nem is funkcionált úgy, ahogy kellett volna, hogy vészes gyorsasággal töröltem. Azzal szignifikáns mértékben lehetett növelni-csökkenteni a megvilágítás erejét, de ez a beállított érték ott is állandó volt.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13211) Clemi válasza old rocker (#13210) üzenetére


Clemi
veterán

Lehet, hogy rosszul értelmezem, amit írtál, de te ezt úgy vetted, hogy ha sötétebb van, halványabban világít a kijelző, ha nagyon világos van, akkor dob még rá néhány luxot...?

Közben babráltam, próbálgattam, állítgattam. A billentyűzet háttérfényét korrektül ki- és bekapcsolja, és a kijelző fényerején is változtat, de csak egy árnyalatnyit, és azt is szinte csak akkor, hogy közép állásban van a csuszka, és csak sötétít rajta, ha teljesen eltakarom a fényérzékelőt.
Amúgy jó kis feature lenne, ha a beállított "normál" fényviszonyok közötti értékhez képest tudná állítani, de ez is inkább sötétedés irányába lenne a jó, hiszen a napon amúgy se nagyon látni semmit, de pl korom sötétben nem vakítana annyira.

Csak megjegyzésként mindenkinek.

Eltelt több mint egy hónap, mióta elkezdtem használni a telefont. Gyakorlatilag halálra nyúztam "szerencsétlent", agyon telepítettem, kipróbáltam több tucat programot, állandóan nyomkodtam, és a kezemben volt, 3 hétig zsebben hordtam (le még nem ejtettem), kétszer vagy háromszor teljes hard resetet is csináltam rajta.
Mindezek után, csak azt mondhatom el, hogy az olvasottak alapján, nekem megint sikerült kifognom egy olyan szériát, ami gyakorlatilag hibátlan (az eddigi összes nokiám, a mai napig működik, és hibátlan állapotú). Nincs rajta egy karcolás sem, nincs kopás, nincs lógás, a hangja hibátlan, a mikrofonja tökéletes, és bár sikerült párszor lefagyasztanom, és előfordult, hogy magától újraindult, de ezt a sok szedett-vedett programnak tudom be, amit a nyakába toltam. Azzal a néhány alapvető kiegészítő programmal, amit végül is az utolsó hard reset után meghagytam, kiegyensúlyozottan, és hibátlanul működik. :C
Az eddigi tapasztalataimat összegezve, két dolog van ami nem tetszik benne, az egyik a kamera brutál gagyi képminősége :( (tudom nem fényképezőgép, és persze van külön ilyen masinám is), és a naptárban az emlékeztető hiánya ciklusos ismétlődési lehetőséggel. :F

(#13212) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

a GPS és a GSM vételi minősége javult az elmúlt időszakban valami szoft frissitésnek köszönhetően?ezőren gondolkodom egy ilyen tipuson,de régebben ezért nem vettem meg.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#13213) old rocker válasza bajnokpityu (#13212) üzenetére


old rocker
veterán

igen

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13214) -Maci- válasza bajnokpityu (#13212) üzenetére


-Maci-
addikt

Határozottan igen!

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13215) W.


W.
tag

Üdv! Szeretnék telefont váltani, egy SE W595ről váltanák, megviselt állapotban van már szegény. Amit kinéztem az egy Nokia E52 lenne, mindent tud ami jól jöhet, és nem táccsos, ez fontos. Viszont nem találok barna színben, márpedig a mobilarénás cikkben olyan volt. Nem kekeckedés, persze hogy nem a mobil színe a lényeg, de barnában jobban tudnám szeretni. :)
Mit javasoltok? Trémobilnál kérdezzem meg hogy van-e ott ilyen színben, vagy csak ilyen telóskin árusítóktól lehetne lebizniszelni? Telefonról esetleg valami vélemény, tapasztalat?
Előre is köszönöm. :R

(#13216) peugeotmate válasza W. (#13215) üzenetére


peugeotmate
őstag

Hivatalosan arany színben létezik. Független Nokia üzletekben vagy egyéb boltokban (nagyobb elektronikai áruházak, nevesebb GSM boltok) listáján szerepel a készülék, a trémobilnál csak fehér és ezüst színben van a készülék.
Telefonról pedig rengeteg tapasztalat van itt a fórumban, olvass vissza inkább vagy keress rá.

meg

(#13217) zzola válasza W. (#13215) üzenetére


zzola
félisten

Van szórás rendesen, de a fórumozók körében nagyságrendekkel több az elégedett felhasználó, mint a nem elégedett. Rocker azt hiszem ezt számon is tartja...
Ha van lehetőséged kézbe venni a készüléket vásárlás előtt, érdemes megnézni lötyög-e az elő illetve a hátlap (akkufedél)...

(#13218) W. válasza peugeotmate (#13216) üzenetére


W.
tag

Köszi a segítséget, visszaolvasás meglesz, a független vásárláson még gondolkozok.

(#13219) W. válasza zzola (#13217) üzenetére


W.
tag

Köszi neked is. Most amúgy vagy értetlen vagyok vagy ti sem tudjátok pontosan: amit a tesztben bemutattak az ,,arany" változat volt, vagy valami cserélt skinű cuccos? kevés helyen találok barna színben. Bocs hogy hülye vagyok :DDD

(#13220) zzola válasza W. (#13219) üzenetére


zzola
félisten

Erre gondolsz: [KÉP]

(#13221) W. válasza zzola (#13220) üzenetére


W.
tag

Erre gondoltam, bár már felmerült az is, hogy gagyi a szemem és ez nem barna hanem fekete :DDD
De a fekete az sötétebbnek tűnik, az arany meg világosabbnak, lehet hogy színvak vagyok.

(#13222) -Maci- válasza W. (#13221) üzenetére


-Maci-
addikt

Ez atom SZÜRKE!!! :DD :DD :DD

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13223) Symbio válasza W. (#13221) üzenetére


Symbio
senior tag

Nem barna, de nem is fekte :D Ez az ezüst vagy szürke (amelyik tetszik) színű

(#13224) W. válasza Symbio (#13223) üzenetére


W.
tag

De ez is róla készült, ez pedig szerintem már tényleg barna. Beszarok ha szemészetre kell mennem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13225) Symbio válasza W. (#13224) üzenetére


Symbio
senior tag

(#13226) -Maci- válasza W. (#13224) üzenetére


-Maci-
addikt

"szerintem már tényleg barna"

Tényleg szürke... :DDD

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13227) W. válasza Symbio (#13225) üzenetére


W.
tag

Najó, betudom szürkének de holnap felhúzok úgyis pestre munkálkodni, na, ott a mammutos nokia shopban szétnézek, és megteszem a nagy megállapítást. Bár múltkor nagyon harcolnom kellett hogy elengedjenek, nagyon rá akartak dumálni egy n900ra. :DDD

-Maci-: legyen pink :DDD najó nem, maradok a szürkénél.

[ Szerkesztve ]

(#13228) -Maci- válasza W. (#13227) üzenetére


-Maci-
addikt

Azért van egy jó tanácsom! (Anno a topik elején mindenkinek ezt szajkóztam.)

Minden megvásárolt műszaki termékre van 3 MUNKANAP (melybe a vásárlás napja nem tartozik bele) csere garancia! Ezen időn belül indoklás nélkül vissza veszik a készüléket!!
Na most:
Jövő hét péntek munka szüneti nap (szombat, vasárnap is, akkor is ha az adott bolt mégis nyitva nap). Tehát én jövő hét csütörtökön (akár reggel és akkor az is egy teljes nap) venném meg! Így lenne 6 (7) napod feltárni az esetleges hibákat a vacsi új, püspöklila eötvenkettődön... :DDD

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13229) bajnokpityu válasza -Maci- (#13214) üzenetére


bajnokpityu
félisten

esetleg valamelyikőtök még emlékszik az ősi N78hoz képest milyen lett?

eladó Kawasaki j300 robogó

(#13230) kkrisi


kkrisi
senior tag

srácok!!!!!! :Y :W :W
volt egy kis gondom!!!!
Volt egyik nap, mentün vidékre rokonokhoz és mondom jó használom a GPS-t ment nagyon faszán minden, egyszer csak jön egy sms...mondom fasza írt az asszony h menjünk és b..unk egy jót! Erre T-Mobile: Önnek netstart forgalma 7mb volt xxxx-kor...Mondom hee? ez az sms eltévedt! Rá 2 napra bementem t-mobilba h ez h a retkes életbe lehet h ha minden ki van kapcsolva és eddig ingyé volt akkor most ez mi? Erre azt mondja nekem, h igen van ilyen, mert ha elveszti a kapcsolatot a műholddal akkor automatikusan felmászik a netre és úgy navigál tovább....Mondom ember ez mi? Na aztán olyan balhét csaptam ott, h már rámhívták a biztonságit is mondom neki nem takarodsz fontos ügyfél vagyok!!!! :W Na mind1 végül az a 7mb 9000ft-ba került! Szépen igényesen oda le b..tam nekik az asztalra és kijöttem! Érdekes ezt így elfelejtették mondani mikor megvettük a telót és a használati utasításba sincs benne!

(#13231) Joe bácsi válasza kkrisi (#13230) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ez nem a Tré sara, hanem a Nokiáé!!!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#13232) kkrisi válasza Joe bácsi (#13231) üzenetére


kkrisi
senior tag

Na jó de akk lényegébe nem ingyenes ez a sz...r f...s!! :W Könyörgöm akkor mi a lóf..nak reklámozza a nokia is 24pontos betűnagysággal az oldalán h ingyenes még a hangos navigáció is? akkor ezek szerint ez egy rohadt nagy átverés! Nokia... Connecting people az persze!
vagy akkor legalább a nokia figyelmeztethettne erre, de nem őő cask reklámozza nagy betűvel h ez ilyen ingyenes az meg oylan ingyenes.....-.-"

[ Szerkesztve ]

(#13233) Symbio válasza kkrisi (#13232) üzenetére


Symbio
senior tag

Szerintem le van írva, el kellene olvasni. Egyébként meg pontosan beállítható, hogy a GPS mit használhat. Ha engeded az adatforgalmat (A-GPS), akkor sokkal gyorsabban pozicionál, mert letölti az aktuális műhold értékeket. Ha ezt nem engedélyezed, akkor lassabban találja meg. A térképeket érdemes előtte az OVI-val rátölteni a telefonra, különben az is a T-net forgalmát növeli meg.
Tehát a navigáció igenis ingyenes, de ha használsz hozzá adatforgalmat, azért fizetned kell a szolgáltatónak. Szerintem ez le is van írva ( használati útmutató 69-70. oldal).
Így jártál (előbb kellett volna olvasni :U )

(#13234) sonkamiki válasza kkrisi (#13230) üzenetére


sonkamiki
tag

Hali!
Valami tuti hogy be lehetett pipálva!
Én már vagy tucatszor használtam CSAK a BEÉPÍTETT GPS-t a telón és egy árva petákot sem akart levenni. Pedig volt hogy a völgyben percekre elvesztette a jelet, aztán mikor "emelkedett" az út máris folytatta tovább a navigációt. Sok helyen és helyzetben használtam már a GPS-t és GARANTÁLOM,hogy NEM GENERÁL FORGALMAT,ha CSAK a BEÉPÍTETT GPS-T használod!
Én folyamatosan használom a sportomhoz (hegyikerékpár) a GPS-t, és nem jött számla plusz adatforgalomról. Előfizus vagyok egyébként....

(#13235) zzola válasza kkrisi (#13232) üzenetére


zzola
félisten

Navigációt offline-ba kell tenni, és nem lesz adatforgalom. Meg kapcsold ki az A-GPS-t is...

(#13236) YAS-dude válasza Joe bácsi (#13231) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem, ez színtiszta felhasználói hiba, ha valaki csak agyatlanul használ valamit, akkor előfordulhatnak gondok. A nokia részéről ingyenes a navigáció, egy forintot nem kér érte, benne van a telefonban, megvetted, használhatod.
Aztán hogy te megveszel egy drága okostelefont de a legkisebb netcsomagra is sajnálod a pénzt, arról te tehetsz; hogy a kapzsi szolgáltatók alapból beleraknak minden felhasználót a méregdrága "start" netcsomagjaikba, arról meg ők tehetnek. De a Nokia egy fillért nem kér a navigációért, ez nem az ő sara.

[ Szerkesztve ]

(#13237) peugeotmate válasza W. (#13219) üzenetére


peugeotmate
őstag

:DD
Szürke színű volt, úgyhogy ilyen színben bármelyik szolgáltatónál találsz magadnak e52-t!

kkrisi

Nekem Svájcban nem emelt le egy fityinget sem, tökéletesen muzsikált. Pozícionálásra kellet csak néha huzamosabb ideig várni, de ez van (apám htc diamondja se talált gyorsabban jelet). Valami biztosan be volt állítva a Te részedről.
Viszont ha nincs netelőfizetésed akkor érdemes kitörölni a hozzáférési pontokat (T-mobile WAP meg ilyeneket), majd miután ezeket kitörölted, 101%, hogy nem fog leemelni pénzt Tőled, ilyen beállításokkal csak a wifi megy (én is így használom, egyenlőre).

meg

(#13238) -Maci- válasza kkrisi (#13230) üzenetére


-Maci-
addikt

Na ezen jót röhögtem! Mármint a megfogalmazáson, a körítésen! Feldobott egy amúgy trágya reggelt! :DDD

Az alattam szólókkal egyet értve, javasolnám még a következőt:
A térképbe belépve : opciók->beállítások->internet. Itt értelem szerüen offline, internet, be... :)
Ha egyébként sosem szoktál internetezni a telefonon (szerintem nem szoktál, mert ha lenne internet csomagot nem b.-tak volna meg 9 rugóval 7 megáért), akkor nyugodtan írtsd ki a net kapcsolatot a telefon agyából. Ez persze már túl biztosítás, de:

menü->vezérlőpult->beállítások->csatlakozás->célok

1.) elvileg, ha itt rámész: opciók->alapértelmezett kapcsolat és ezt át állítod "mindíg rákérdez"-re akkor nem lehet gond...

2.) Ha 500% biztosra akasz menni és kapja be a trémobil meg minden, akkor akkor csak a multimédia üzenetnél hagyd bent a "T- mobile MMS" hozzáférési pontot. Az összes többi pont alól (internet, wap) törölj ki mindent, ami nem wifi! A wifi-seket is kitörölheted, úgy is megtalálja újra, de mind1.

Én még az első hónapban jártam úgy mint Te. Én mérgemben a 2-es opciót választottam! :DD Persze tudnod kell, hogy akkor MMS-en kívül esélyed sincs mobil netre! Ha akarod sem! Elvileg valahogy vissza lehet szenvedni, de egyszerűbb hard resettel. Akkor minden vissza áll.

U.I.: Sajnos azt nem tudom, hogy mindez a kezelési útmutató hányadik oldalán van! :DDD

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13239) -Maci- válasza bajnokpityu (#13229) üzenetére


-Maci-
addikt

Részemről passzolom. Oanom nem volt.
Hallok panaszt 1-1 embertől, hogy kicsit gyengécskének ítélik meg a térerőt, de nálunk alapból is az és nem tudom mihez viszonyítanak.
Nekem 6300 volt előtte. Azzal kb. 1 szinten van. Előtte, a régi 6610-nek meg az ős 3310-nek erősebb volt a térereje.
Önmagához képest pedig sokkal-sokkal jobb lett!

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13240) Fefe52


Fefe52
tag

Remélem nem nagyon OFF a beírásom: E52 van, már elég régen. Jól muzsikál, bár az utóbbi időben elég nehezen találja meg a műholdakat. De utána már semmi gond, pontosan navigál. Ami zavaró: nem tudok mit kezdeni a lötyögő hátlappal. Úgy gondoltam beruházok: vagy egy E72, vagy egy N97mini. Mindkettő Nokia, talán nem lesz nehéz megszokni. No de melyiket? Szerintetek melyik a jobb vétel? Bár az E52 nagyon jó készülék.

No a másik kérdés: Két barátom is beszerzett E52. Amikor én mutattam a wifit, a térképet, bezsongtak, hogy nekik miért nincs. És valóban: a készülékükön nem volt wifi telepítve. Én nem tudtam, hogy külön kell. Nálam valahogy mindig is volt. :F

(#13241) Symbio válasza Fefe52 (#13240) üzenetére


Symbio
senior tag

Az mit jelent, hogy nem volt wifi telepítve :F Alapból van minden E52-n. Egy szoft reset helyre rakja, ha a user valamit elkavart nagyon.

(#13242) old rocker válasza Fefe52 (#13240) üzenetére


old rocker
veterán

A két barátod telefonjának a beállításával lehet valami gebasz. Mi az, hogy "nincs rá telepítve wifi??"
N97-est akkor vegyél, ha naponta akarod tölteni. Szerintem.

Én mellesleg E71-re biztos nem, E72-re ... hááát. az sem valószínű, hogy lecserélném az én E52-met.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13243) -Maci- válasza Fefe52 (#13240) üzenetére


-Maci-
addikt

"E52 van, már elég régen. Jól muzsikál, bár az utóbbi időben elég nehezen találja meg a műholdakat. De utána már semmi gond, pontosan navigál. Ami zavaró: nem tudok mit kezdeni a lötyögő hátlappal."

Én a következőt tettem:

vettem loctite power gel című ragasztót. Jó sűrű, azért vettem a gel-t! Fogtam a hátlapot és belülről körbe és középen hozzában kb 20 elnyúló cseppet nyomtam rá. Elsőre persze nem lett 100%, de 1-2 iagzítás után, mikor ezek a cseppek rá száradtak, vissza tettem a hátlapot és most azokon ül fel. Kicsit feszül is, direkt. Tulajdon képpen ezek a cseppek táv tartóként funkcionálnak az akksi és a hátlap között. Így atom stabilan áll a hátlap!

Awifi-s kérdésre már kaptál választ! Ha nagyon kell menü->vezérlőpult->csatlakozás-WLAN varázsló.

Viszont itt más az elv, mint egy számítógépnél! Ott ugye csatlakozol a netre és úgy indítod a programokat! Itt fordítva: Programot indítasz és az meg kérdezi, mivel csatlakozzon. Ezért fölösleges program indítás előtt net kapcsolatot eröltetni...

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13244) -Maci- válasza old rocker (#13242) üzenetére


-Maci-
addikt

Te, Rokk! Ötvennyócnullanulla megvan még? Vagy mid van most az E52-n kívül? Az őskövület láptop köhög még? (Az enyém még igen, tudod nekem is hasonló van)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13245) old rocker válasza Symbio (#13241) üzenetére


old rocker
veterán

Így csak tippelgetni lehet, hogy a kijelzőről egy rántással eltüntették a "Wlan keresés" lehetőséget a beállítások, készenlét stb. Alkalmazások a főképernyőn listából. Ugyanakkor még azt sem fedezték fel, hogy a menüben a vezérlőpult -ban van egy ilyen almenü: csatlakozások, azon belül wlan varázsló....
Két eset van: vagy két, annyira selejt E52-ről van szó, ahol a szoftverből "kifelejtettek" 1-2 dolgot; vagy 2 olyan jellegű felhasználóról, akik "hajdejó teló, megveszem", aztán otthon értetlenül állnak az előtt, "miért nincs az én telómban ez meg az". Felhasználói kézikönyv a dobozban, gondosan elzárva és még az az empirikus hajlam, felfedező kedv sincs meg bennük, hogy végigbogarásszák a menüpontokat, miket lehet csinálni a telefonnal. Nevezzük őket a türelmetlen felhasználó típusnak, aki megtalálja, hogyan lehet vele telefonálni, SMS-t írni, fényképezni, aztán hajrá. Én ez utóbbira tippelek. Nem rosszhiszeműségből. Tapasztalat. A nevelt lányomnak (most 18. éves) másfél éve vettem egy 6120 C-ot. Hiba volt. Néhány alapdolgot elmagyaráztam neki, aztán türelmetlenül kikapta a kezemből: jó-jó, a többit már tudja, de nem is érdekli. De van olyan orvos ismerősöm, ötvenen felüli, akinek nem bírom megmagyarázni, hogy az E65-ös utódjaként vett E52-es nem csak telefonálásra alkalmas...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13246) W.


W.
tag

Köszi mindenkinek aki segített feltárni a tesztben szereplő nokia színét.
Akkor hamarosan benézek a trébe, és kérek egy barnát :DDD ... öö vagyis szürkét.

(#13247) Symbio válasza W. (#13246) üzenetére


Symbio
senior tag

Kérjél egy tarkát, az a tuti :DDD

(#13248) old rocker válasza W. (#13246) üzenetére


old rocker
veterán

Azzal a "barna" kéréssel én vigyáznék a helyedben... :D

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13249) -Maci- válasza W. (#13246) üzenetére


-Maci-
addikt

Egy kis segítség, a szemed újbóli offset bállítására, mielőtt kihoznál egy babakék E52-t, "barna" címszóval! :DD

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13250) Fefe52 válasza old rocker (#13245) üzenetére


Fefe52
tag

Bocsánat, én írtam hibásan.
A helymeghatározási módok között (beállítás-általános-helymeghatározás-helymeghatár.mód) között nem szerepelt a wi-fi/hálózat. Emiatt pld a Erdélyben a szállodában nem tudták használni a helyi wifi hálózatot. Kézikönyvet senki nem hozott :) , így csak nálam működött a rendszer.
Érdekes amit az E72-ről írsz. Azt gondolná a naív felhasználó. hogy ha jót írnak róla (pld itt a teszteknél), akkor az megfelelő készülék is.
Esetleg van valamilyen ötleted, hogy mivel bírjam rám hogy a gps kicsit hamarabb kapcsolódjon? Sokszor kiérek az országútra, amikor megtalálja önmagát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.