Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13801) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Rokker, most komolyan itt hagytad egy (vagy több) lúzer miatt a topicot? :F

meg

(#13802) akos3 válasza frigoo (#13798) üzenetére


akos3
addikt

akk bocs :B Abból indultam, k h nekem nincs és elvben ugyan az a szoftver van ezen is..akk sorry :B

(#13803) akos3 válasza peugeotmate (#13801) üzenetére


akos3
addikt

Ezt miből gondolod? :U Most azért mert 2 napja nem írt...?! Am meg ha itt hagyta akk nem olvassa ezt sem el, szal privit írj ;)

(#13804) Lacopapi válasza zzola (#13794) üzenetére


Lacopapi
addikt

Örülök,hogy ilyen hamar meglett:)

Kamera: némán is szól,csakugyan...ami ugye fura,hiszen néma:)

[ Szerkesztve ]

(#13805) akos3 válasza Lacopapi (#13804) üzenetére


akos3
addikt

Nah gyerekek rájöttem a titokra! Mennyetek be a néma üzemmód testre szabásába! Ott lsez oylan h figyelmeztető hangok! Nah azt tegyétek "ki"-re! Akkor már jó lesz Nektek is!

szerk. egyébként lehet azt is h az általánosnál veszitek ki a figyelmeztető hangot, bár akkor ugye a többi jelző hang is elvész....Csak igy nem kell váltogatni esetlegesen a profil között

[ Szerkesztve ]

(#13806) Lacopapi válasza akos3 (#13805) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ügyes :DD

(#13807) -Maci- válasza hk0 (#13799) üzenetére


-Maci-
addikt

Hú, ez így kemény!
"Show open apps." - Ez alatt a házikó gomb hosszanti megnyomására felugrú, éppen futó alkalmazásokat érted?? Az nem működik?? :Y
Bekapcsolás után azonnal nekem sem indít el progikat. Kell neki fél perc-perc. Ha újra indítom a telot (nagy ritkán) én hozzá sem nyúlok, amég magától le nem zárja a billentyűzetet. Bár gondolom Te vártál vele...
Akkor viszont nem tudom. Szoftvert kéne cserélni talán. Nekem is 033.022 van és szépen műxik... :K

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13808) hk0 válasza -Maci- (#13807) üzenetére


hk0
tag

Igen, arra gondolok. A restore előtt még megy, ugye általában a "Menu" például állandoan fut. És nem a házikó gombnak van baja, mert az kidob a főképernyőre ha máshol megnyomom, és az "Options" bal oldali menüben is elérhető ugye a "Show open apps.", az sem csinál semmit.

Ha lesz egy kis időm, megpróbálom hogy a restore-nál a beállításokat nem rakom vissza, csak kontaktok, üzenetek, naptárbejegyzések.

A szoftverfrissítésen még gondolkozom, sosem csináltam még, kicsit félek hogy téglásítom. :) Pedig lehet, hogy ki kéne próbálnom a 051.018-asat, abban állítólag elég sok hiba javításra került (és persze tettek bele újakat is :p).

(#13809) -Maci- válasza hk0 (#13808) üzenetére


-Maci-
addikt

"Ha lesz egy kis időm, megpróbálom hogy a restore-nál a beállításokat nem rakom vissza, csak kontaktok, üzenetek, naptárbejegyzések."

Ezt akartam még javasolni, pedig reális összefüggést nem látok.
a 033.022 egy nagyon jó szoft. Én Trémobilos vagyok, arra még nincs is frissebb, de az egyel újabbról nem írnak jókat. Rokker kifejtette valahol részletesebben. Szóval ha meg is jelenik az új, trés szoft., akkor sem fogok frissíteni.
Valahogy a meglevődet kéne leszedni és újra rakni... Ha szolgáltatónál vagy tutira megcsinálják neked ingyé!

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13810) hk0 válasza -Maci- (#13809) üzenetére


hk0
tag

"Sajnos" független. :) Még garanciális, de épp külföldön vagyok, nem tudom itt tudnám-e érvényesíteni.

Egyébként a hard reset hogy történik pontosan? *#7370# ? Nekem ezután néha elfelejt újraindulni, és csak a *, zöld telefon, 3as gomb együttes lenyomásával lehet életet lehelni bele. De utána működik a show open apps. :)

[ Szerkesztve ]

(#13811) ttt1


ttt1
őstag

Lenne 2 kérdésem :) Nekem még a 33-as soft van fent. Mi változott a legujabbab?Érdemes felrakni?Il ha nem jön be vissaz lehet a régebbire flashelni?

(#13812) -Maci- válasza hk0 (#13810) üzenetére


-Maci-
addikt

Igen, az a hard reset.
Innentől kezdve én sajnos nem tudok okosat mondani neked! :F

(Esetleg próbálj meg szoftvert frissíteni, mert függetlenre van újabb szoft és ha szervízbe viszed, úgyis azt teszik rá.)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13813) mysy


mysy
csendes tag

...és itt a kezemben a zsír új cserekészülék, 2Gb -os memkarival :DD
A Trénél csodálkoztak is, amikor ismét egy E52 telefont kértem - ők valamilyen másik típust kapacitálták volna :D
...ja a garancia lejárta előtt 2 nappal történt a csere :C :C
...na most kicsit nyüstölöm,hogy ha valami hibája lenne, de nem lesz...
Mert vigyázni az E52 tényleg Qrwajo! :DDD

(#13814) Joe bácsi válasza mysy (#13813) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nincs még 2 éve a piacon a teló! A Tré 2 év gart ad miden telóra, kivéve az ájfos, mert az 1!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#13815) Lacopapi válasza mysy (#13813) üzenetére


Lacopapi
addikt

Gratula:) Tied a világ:)....ámbár 2G szerintem semmire sem elég,nekem nyolcas van benne-még a fele használható-,így vagyok nyugodt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13816) hk0 válasza -Maci- (#13812) üzenetére


hk0
tag

Most a beállítások nélkül csináltam restore-t. Eddig úgy tűnik ok, csak hát mindent újra be kell állítgatni, és árgus szemekkel figyelni, vajon melyik telepítésnél romlik el újra. :P

(#13817) mysy válasza Joe bácsi (#13814) üzenetére


mysy
csendes tag

én, ha jól olvastam - 12 hónap a garancia és 24 hónap a szavatosság

(#13818) Lacopapi válasza ttt1 (#13811) üzenetére


Lacopapi
addikt

Láthatod,a szoftokkal időnként bajok vannak...ha jó a 33-as (nekem semmi bajom vele),nem érdemes kísérletezgetni,úgy tűnik.Persze a kíváncsiság nagy úr:)
Eddigi-nem telefonos-,tapasztalataim alapján azt mondom,visszafelé csak a szerviz tud flash-elni.

Más : áttértem a 64 bites Win7-re,minden gond nélkül felismerte a telefont,PC Suite és OVI egyaránt könnyedén települt,szinkronizálással semmi gond....szóval oké ezzel is.

[ Szerkesztve ]

(#13819) ttt1 válasza Lacopapi (#13818) üzenetére


ttt1
őstag

Speciel nem volt gondom 33-al (bár vmiért pár mega eltünt a belsö memböl az idök folyamán) ,de 99%-a a kártyáta megy ..:)

(#13820) topa11


topa11
csendes tag

Szevasztok! ti mivel tudjátok lejátszani a videa.hu videóit? Nekem sajna nem indulnak.(e52)

(#13821) Lacopapi válasza topa11 (#13820) üzenetére


Lacopapi
addikt

Gondolom olyan böngészővel,ami tudja a flash-eket...az Opera Minivel nem megy...

(#13822) peugeotmate válasza topa11 (#13820) üzenetére


peugeotmate
őstag

Skyfire nevű böngészőt töltsd le, azzal menni fog.

meg

(#13823) joco1979


joco1979
csendes tag

udv mindenkinek! Nekem a telefonommal eloszor 2 honappal ezelott volt problemam, ugy hogy kb 1,5 eve megvan! A problema a kovetkezo volt: kozel volt a lemeruleshez, gps-t is hasznaltam es jelzett hogy atmegy energia takarekos modba, halvanyabb lett a kijelzo, meg irta hogy tolteni kell, sajan nem kapcsoltam egybol ki, es kikapcsolt magatol! Hazamentem feltettem a toltore toltottem kb 1 orat, bekapcsoltam hang volt meg minden a kepernyo viszont nem mukodott, toltottem meg tovabb, akkor semmukodott, telefonalni lehetett vele, szamitogepen is lattam mindent , de a kepernyo nem mukodott! Elvittem szervizbe, 1 het utan kozoltek velem, hogy nem tudjak mi a gond, es visszaadtak! Bekapcsoltam frankon mukodott minden, a mai napig nem is volt gond, ma eppen az email jeimet neztem meg egyszercsak elment a kep megint, telefonalni lehet vele meg a geppel is tudom csatlakoztatni, mindent latok a pc siuttal! Valakinek van valami otlete, volt mar ilyen gond valakinel???

(#13824) sonkamiki


sonkamiki
tag

Valakinek megvan a gyári 1 Gb memóriakártya másolata? Szeretném "újrarakni" a telót, mert sok rajta a "szemét" . A régi link-en már nem található a dolog. Köszi a segítséget :)

(#13825) kiskakas


kiskakas
senior tag

A gyari email kliens-t lehet kezelni vhogy pc-rol? Az Ovi-val es a pcsuite-val csak az sms-eket tudom kezelni,de jo lenne pc-rol egyszerubb modon kicsit kigyomlalni a maileket.

(#13826) Lacopapi válasza sonkamiki (#13824) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nekem megvan,de hogy jut Hozzád??

(#13827) helixP válasza akos3 (#13805) üzenetére


helixP
nagyúr

Nálam nem műxik. Kiszedtem és ugyan úgy csetten exponáláskor...

(#13828) topa11 válasza peugeotmate (#13822) üzenetére


topa11
csendes tag

Köszi peugeotmate, megpróbálom!!!

(#13829) zotymogo


zotymogo
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan progit amivel a teloval keszult videokat lehet szerkeszteni a sz. gepen?
Es olyat amivel a telon?

(#13830) zzola válasza sonkamiki (#13824) üzenetére


zzola
félisten

E52 memória kártya másolata-->ITT<--

MD5: 82FD686F012A753CBBD8B83993C808BB

(#13831) kiskakas válasza akos3 (#13805) üzenetére


kiskakas
senior tag

En hiaba kapcsolom ki a Figyelmezteto hangokat, ugyanugy pittyeg fotozasnal a kamera. E korabban linkelt progit még nem tudtam felrakni, nem jott meg a 'certificate'-m :)

(#13832) akos3 válasza helixP (#13827) üzenetére


akos3
addikt

Hát pedig nálam így van. direkt megnéztem. nekem alapból ki volt szedve ezért írtam h nincs hangja. betettem és akkor meg vt. És itt is mintha írta volna utánam vki, h így már okés. vagy nem? :U Akk nem tom miért más mint nekem..

(#13833) grunker


grunker
csendes tag

sziasztok

e52: most halottam az ingyenes navigációról, leszedtem az ovi suite-ot majd telepítettem a magyar térképet és hangos navit. viszont nem indul el a navigáció.bemegyek a GPS-térképek-autóval és utána visszadob a menübe.ú

mi lehet a gond,pls help

előre is köszi

(#13834) Lacopapi válasza akos3 (#13832) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hóha...nem azt írtam,okés,hanem okos :D ...engem nem zavart,de most kipróbáltam,csakugyan minden üzemmódban,kikapcsolva minden jelzést is klattyog a masina....mint egy fényképezőgép régen...az egyes nem is olyan rossz :)

hehh...most nézem,még azt sem...ügyes volt.

[ Szerkesztve ]

(#13835) Lacopapi válasza grunker (#13833) üzenetére


Lacopapi
addikt

Pozicionáltad magad? Lehet,úgy gondolja,ha nincs honnan akkor el sem indul :)

(#13836) grunker válasza Lacopapi (#13835) üzenetére


grunker
csendes tag

szia,
gps -gps adatok - pozícióba belementem ott felismer, van jelerősság, vannak elérhető műholdak

aztán átmegyek a térképek menübe, amit be is tölt, de bárhová kattintok, pár másodperc és kivág GPS menübe, semmit nem tudok állítani

(#13837) grunker válasza Lacopapi (#13835) üzenetére


grunker
csendes tag

helymeghat módszerekben csak a beépített gps van bepip, de próbáltam másképp is
helymeghat szerver beállításokat nem bántottam

elindul 1 pillanatra bevillan aztán kidob a gps menübe

(#13838) frigoo válasza zzola (#13830) üzenetére


frigoo
aktív tag

Köszönöm, ezt már én is hajtottam!

(#13839) Lacopapi válasza grunker (#13837) üzenetére


Lacopapi
addikt

Értem,de a saját pozíciót megjelölted? Az,hogy vannak műholdak,az egy dolog,kell némi idő mire rácsatlakozik,és meghatározza a pozíciót-bár vélhetően nem ez a gondod,de ki tudja...

Esetleg indulj a térképek-től...ja..hülye vagyok,hiszen onnan mennél:)

[ Szerkesztve ]

(#13840) old rocker válasza grunker (#13833) üzenetére


old rocker
veterán

A kérdés az, hogy a telefonon melyik térkép szoftver van fenn ... és a telefonon mi van. A telefon 33-as szoftja már magában foglalja az új, ingyenes navigációt. Ha ennél még feljebb frissíted a térképet magát, az már megint nem lesz része a telefon szoftverének, tehát mínusz hét megabájt. A térképek az ovisuite-ról más tészta, azt a memóriakártyára telepíti. Annak hiányában is működik a navigáció, csak éppen az üres kijelzőre rakja a pöttyöt, hol vagy.

Elnézést, privátba akartam, ne aggódj, Bodó tekintetes uram, nem jövök vissza offolni...

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13841) grunker válasza old rocker (#13840) üzenetére


grunker
csendes tag

szia

nokiamaps volt rajta eredetileg, de azt az alk. kezelővel eltávolítottam
verzió 034.001 errefrissítettem aztán az ovi suitel pakolni kezdtem a térképeket
egyszerűen nem indul el
bevillan aztán visszadob a GPS menübe.
csináltam egy gyári beállítások resetet de az sem segített

(#13842) akos3 válasza Lacopapi (#13834) üzenetére


akos3
addikt

Megadom magam :B

(#13843) peugeotmate válasza grunker (#13841) üzenetére


peugeotmate
őstag

Hard Reset valószínűleg segítene...

Nekem ugyanilyen gondom van az email beállításnál. Hiába adom meg az email címem és jelszavam, mindig visszadob. :F Magam sem értem. Legutóbbi Hard Reset óta csinálja ezt. Előtte jó volt.

meg

(#13844) kiskakas


kiskakas
senior tag

meg1x koszi a leirasokat (cert/key generalas + megfelelo sis letoltes), vegre sikerult kikapcsolni a kamera hangot (elsuteskor).. :)

Volt egy forum, kimondottan nokia programokra, magyar nyelvu, mint a ppcwarez.org , de
nem a nokiaprogramok.hu .. de az istennek nem talalom most, pedig meg regisztraltam is ra. vkinek nem ugrik be, mire gondolhatok? :)

(#13845) szokeherceg válasza peugeotmate (#13843) üzenetére


szokeherceg
tag

enyém ugyanezt csinálja, ha tudsz megoldást rá, szólhatnál..

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#13846) -Maci- válasza peugeotmate (#13843) üzenetére


-Maci-
addikt

Akkor csinál ilyet, ha nem tud mobil internet szolgáltatóhoz csatlakozni! Wifi nem ér, mobil net köll neki!

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13847) peugeotmate válasza -Maci- (#13846) üzenetére


peugeotmate
őstag

De amikor legelőször beállítottam, akkor csak wifit használta és minden klappolt! :F

meg

(#13848) attisx válasza -Maci- (#13846) üzenetére


attisx
addikt

Nekem (n86) mobilnettel is ugyanezt csinálja az NM, ezért váltottam anno ProfiMail-re, ami az elmúlt 10 hónapban egyszer sem hülyült meg. Abszolút igaza van Rocker Bának, K*** drága, de megéri az árát... :K

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#13849) -Maci- válasza peugeotmate (#13847) üzenetére


-Maci-
addikt

Amikor leg először beállítottad, még az ős szftver volt a telon (nem lehetett a mail beállításoknál minjárt az első lépésben fiók típust azonosítani). Az új szofttal (033.002-től) mán ilyen!

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#13850) peugeotmate válasza -Maci- (#13849) üzenetére


peugeotmate
őstag

A gond csak az, hogy a legújabb szoftvernél állítottam be előzőleg a mailt, azután csak hard resetet csináltam, mást nem.

meg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.