Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:21

LOGOUT.hu

..:: Motorola Atrix 2 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) sch_a


sch_a
addikt

Végre megvan az én példányom is :) Egyáltalán nem vészes ez a fehér, úgyhogy nem fogok fekete hátlapot keresni hozzá :) Szinte az első dolgom volt, hogy rányomtam a system update-re, de még mindig gingerbread van rajta, és most azt írja a menüpont, hogy nincs rá újabb frissítés. Van itt olyan akinek me865-je van, és frissült már ICS-re?

(#502) sunone válasza Gabó75 (#500) üzenetére


sunone
aktív tag

user error volt,
elfelejtettem, hogy 2pass google authentikációnál nem biztos, hogy beveszi a master jelszót. neki is generálni kellett egyedi password-öt.., most jó a szinkronizáció... :-)

(#503) Gabó75 válasza sch_a (#501) üzenetére


Gabó75
senior tag

Múlt héten kezdődtek a frissítések, hamarosan minden régiónak meg kell kapnia. Fóliát vegyél rá azért. Az ebay.com a barátod. A hazai ár töredékéért tudsz venni. Ugye, hogy elegáns a fehér hátlapos verzió is? Néha kiveszem a tokból, hogy gyönyörködjek benne:-) Tokot is vegyél rá.

(#504) sch_a válasza Gabó75 (#503) üzenetére


sch_a
addikt

Elegáns, és az előlapja is szürkés, mint amilyet szerettem volna. Fóliát nem szeretem, meg azért ezek az előlapok nem karcolódnak olyan könnyen. Tokot azt keresni fogok hozzá valami jót.

(#505) Gabó75 válasza sch_a (#504) üzenetére


Gabó75
senior tag

Vannak már olyan fóliák, amelyek nagyon vékonyak, de erősek is. Nekem fél éve van rajta, de csak hajszálkarcok láthatóak.

(#506) Pepeninho válasza sch_a (#504) üzenetére


Pepeninho
őstag

Helló

Nálam van pár jó tok ha érdekel...

Ps4, p30 pro

(#507) sch_a válasza Pepeninho (#506) üzenetére


sch_a
addikt

Meg tudod mutatni, hogy milyen? :)

(#508) Pepeninho válasza sch_a (#507) üzenetére


Pepeninho
őstag

Itt megnézheted: [link]

Ps4, p30 pro

(#509) premete


premete
veterán

Magyarul (is) tudó rom: [link]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#510) sch_a


sch_a
addikt

A kamerával valami nem okés :( Ha videofelvételt csinálnék, egyszerűen bezárja a programot. Ha képet, azt meg nem menti el. Újraindítás után jó, de elég rossz minőségűek a felvételek. Remélem csak az alap alkalmazással van valami, keresek majd rá másikat.

(#511) RadyR válasza PpenoO (#498) üzenetére


RadyR
tag

Szia! Én ezt vettem: Housing Battery Back Cover Door For Motorola Atrix 2 Atrix HD Edison ME865 Black

Egy baja van, hogy nincs rajta a fülhallgatónál a kis króm keret... valszeg' ez még a gyárban leesett, mert a ragasztó ott van a helyén...

Szerk.: bocs, az ebay nekem nem az eredeti terméket hozta fel (mert egyszer már megvettem), és csak most látom, hogy már nem is lehet kapni azt a hátlapot.

[ Szerkesztve ]

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#512) Gabó75 válasza premete (#509) üzenetére


Gabó75
senior tag

Köszönjük az egész világ nevében!

(#513) drgab


drgab
tag

Sziasztok!
Azokhoz szólna a kérdésem, akiknek me865-je van és vodás. Mi a helyzet a hálózat dobálással? Kijavították rendesen az ICS-ben?

Nokia 3310 -> Sony-Ericsson F500i -> Samsung SGH-E250 -> LG KM900 Arena -> Samsung Galaxy S Advance -> Samsung Galaxy S5 -> Iphone 7

(#514) Gabó75 válasza drgab (#513) üzenetére


Gabó75
senior tag

Szerintem igen. Írta valaki, hogy az ME865-ös ICS nem dobálja már. Én azt tudom, hogy az utolsó MB865-ös GB rom is dobálta, de az arra frissített ICS már tökéletes Vodával is.

(#515) RadyR válasza premete (#509) üzenetére


RadyR
tag

Köszi! A screenshotokon nem látszik a statusbar-ban, a térerőtől balra lévő kis ikon, ami az elérhető adatkapcsolatot mutatja (G/E/H/3G/...). Ezt direkt csináltad, vagy ebben a ROM-ban eleve nincs ilyen?

Nálam eltűnik néha ez az ikon és ilyenkor nincs adat sem... csak repülőgépmód be/ki után jön helyre (és jön vissza az ikon).

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#516) premete válasza RadyR (#515) üzenetére


premete
veterán

Aktív a wlan kapcsolat, olyankor az adatkapcsolat ikon eltűnik automatikusan. A topik utolsó képén rajta van, mert ott a wifi ki van kapcsolva (bemásolom ide is, hátha nehéz megtalálni):

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#517) sch_a


sch_a
addikt

Legalább egy root jól jönne már... Feltettem a drivereket, XDA-ról leszedtem egy packot, de hiába indítom a bat-ot, azt írja csatlakoztassam a készüléket...

ME865-ön nem működne ez?

Meg akkor végül is erre a kínai verzióra is ki kellett volna már jönnie az OTA-s ICS frissítésnek?

(#518) sch_a válasza sch_a (#517) üzenetére


sch_a
addikt

Usb-debugot bekapcsolva már lefutott, de még mindig nincs meg a root jog. :(

(#519) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Váltottam 1-2 levet Partnero-jékkal az Atrix2-vel, de nemtudom. Nem valami jó. Másolok mindent:

(a kérdést nem írom le mert rohadt sok, a válasz nagyságrendekkel rövidebb :((( )

1.
Jelenleg nincsen ME865 , az MB ls az ME között rélgió külömbség van, magyar nyelv sajnos nincsen benne, 1év garancia van rá. Csak akkor tudjuk visszavásárolni ha a készülék megmarad eredeti csomagolásában.

2.
bolti 1év garanciuával van csak . Az ,me az ázisai verzió az MB pedig europai-

Szerintem rohadt kevés az 1 év gari, főleg, hogy az bolti. Ki vállalná ezt a kockázatot manapság, főleg, hogy bolti gari?

Ühm, nem udom, szerintem maradok a szolgáltatósnál, vagy? :DD

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#520) RadyR válasza premete (#516) üzenetére


RadyR
tag

Aha, igazad van. Csak akkor nem tűnik el az adatkapcsolat ikonja wifi mellett, ha az adat le van tiltva. Ilyenkor kis tilos-táblával van letakarva.

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#521) bazsy_ válasza sarkanyolo2 (#519) üzenetére


bazsy_
tag

Partneroban voltam személyesen, sem a bolt sem az eladó nem volt szimpatikus, de igaz itt a legolcsobb az atrix2. Gyári garis atrix2.-t nem fogsz kapni nem forgalmazzák nálunk tudomásom szerint.

(#522) sunone


sunone
aktív tag

..ez a gari dolog elég érdekes. számla alapján csak bolti járna, de a motorola global portálon imei alapján "in warranty" pipát kapott a készülékem..
akkor ezt most így hogy?

partneronál vásárolni egy élmény :-)) kb mintha egy Guy Ritchie filmből szalajtották volna a boltot. kollégák szemében nagyot nőttem, hogy ilyen helyre be mertem menni :-))
De megérte, és ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#523) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Hali!

Nekem sem jön be a support. Lehet, hogy hülye igény részemről, de ha írok e-mailt írok valakinek (jelen esetben egy supportnak) akkor az adja meg a formalitásokat (hiszen én is mindig megadom (köszönés,elköszönés). Alkosson egész, egybefüggő mondatatokat.

Ha szerintetek ez egekig menő elvárás részemről akkor nyugodtan, közöljétek, de szerintem ez egy bolt esetében természetesnek kellene lennie.

üdv, sarkanyolo

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#524) Gamefight1


Gamefight1
csendes tag

Én is voltam partneronál... előző nap telefonon egyeztettem a sráccal, mondta, hogy másfél két óra mire raktárból beér hozzájuk, mondtam, hogy akkor következő nap elmegyek érte kora délután, felvonatoztam ceglédről, 1re odaértem, és ki volt rakva egy papír, hogy 3ig zárva vannak... itt már éreztem, hogy nem lesz oké... de megvártam amíg kinyitnak, bemegyek és akkor közli a srác, hogy már hívott (két nemfogadott hívásom is volt de egyik sem tőle...) csak nem vettem fel, elfogyott az atrix 2 nem tud adni, úgyhogy annyira én sem vagyok oda a "partnerosupporttól" de tény, hogy itt a legolcsóbb, azt mondta a srác, hogy jövőhéten kedden lesz talán nekik, de én már csak telefonon vagyok hajlandó egyeztetni, csak házhoz szállítással, inkább nem szeretnék újra találkozni a csávóval miután elbaszta egy napom :DD

(#525) Torony 1.


Torony 1.
tag

helló mindenkinek.tegnapi friss modositások a motorolától.rossz hireket olvastam ma az ics hivatalos frissitéseiről atrix 2-re.teljesen padlót fogtam.akit érdekel,bővebben itt olvashatja el:https://forums.motorola.com/pages/00add97d6c

[ Szerkesztve ]

(#526) premete válasza Torony 1. (#525) üzenetére


premete
veterán

Rossz helyen olvastad, hivatalos ICS már kijött nálunk. hacsak nem az USA-ban élsz, és az at&t a szolgáltatód. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#527) Torony 1. válasza premete (#526) üzenetére


Torony 1.
tag

szia.hát nemtudom.jul-30.óta tegnap frissitette a motorola az oldalt előszőr.nekem se jőtt még meg az ota frissités az me865-ömre eddig.akkor most szerinted mi van ilyenkor?van őtleted?

(#528) Zoleee89 válasza Torony 1. (#527) üzenetére


Zoleee89
aktív tag

ASIA-PACIFIC ATRIX 2
ICS Upgrade (Android 4.0.4) rollout scheduled to begin in Q4 2012.
Ha jól gondolom ez lesz az me865, ezek szerint még év végéig frissíthetik.

(#529) Torony 1. válasza Zoleee89 (#528) üzenetére


Torony 1.
tag

Hát igen,én is igy értelmeztem.alig vártam a Q3-at,most meg a Q4.egy örökkévalóság ismét.kár érte-biztos kihullik a hajam addig.

(#530) #17283328 válasza premete (#526) üzenetére


#17283328
törölt tag

Nekem at&t-s a telóm és az usából való mb865, mégis már pár hete kapott hivatalosan OTA 67.21.125-ös 4.04-et

(#531) premete válasza #17283328 (#530) üzenetére


premete
veterán

Érdekes, az USA-ban még senki sem kapott OTA frissítést az at&t-s telefonjára, csak szerverekről ellopott leak.ek vannak.. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#532) Gabó75 válasza Torony 1. (#527) üzenetére


Gabó75
senior tag

Érdemes felrakni az MB865-re való GB-t, majd onnan már lehet OTA-n ICS-re frissíteni.

(#533) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Ha valakinek tok kéne : [link]

Ps4, p30 pro

(#534) Torony 1. válasza Gabó75 (#532) üzenetére


Torony 1.
tag

szia.hát igen,jóvolna,de még milyen jó.csak az a kánya,hogy nem értek még hozzá.ha lenne még egy teljes magyarázat,leírás lépésről-lépésre a laikusoknak mint amien én vagyok,rőgtőn nekivágnék.mindegy lenne,hogy ME vagy MB a vége,csak műkődjőn,és ha lehet,persze magyarul.tudom hogy Premete már irt itt tőbbszőr is telepitést de az nekem még magas.nem vagyok egy győkér,de még nem csináltam ilyet soha.kinyirni meg nem szeretném a telefonom.sokat ér még nekem,nagyon megvagyok elégedve vele.

(#535) #17283328 válasza premete (#531) üzenetére


#17283328
törölt tag

Nekem ez volt fent a telómon: [link]

aztán pár hete kiírta, hogy OTA update available... és wifin frissült is....

telóm alján meg ott virít az at&t logó

Nemtudom lehet azért mert nem GB volt rajta hanem egy ics leak ? és aztán arra hamarabb kiírta, hogy van update egy újabb ics-re.

[ Szerkesztve ]

(#536) premete válasza #17283328 (#535) üzenetére


premete
veterán

Amit írtál, hogy most fenn van az az újabb OTA leak.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#537) #17283328 válasza premete (#536) üzenetére


#17283328
törölt tag

nem a legújabb leak van fent... hanem a 67.21.123 leak volt fent egy ideig...nem csináltam vele semmit ez az ics leak volt fent 4.04 és és ez a system verzsön : 67.21.123.MB865.ATT.en.US

Aztán egyszer rányomtam kiváncsiságból, hogy van e update és kiírta, hogy van és wi-fin frissült erre : 67.21.125.MB865.ATT.en.us (jelenleg ez van rajta és tudom, hogy ez a legújabb leak és ez van fent xda-n is )... nade nekem ez ota jött wifin..és nem moddolt..úgy kellett rootolnom is külön

És ezt nem leak-ként pakoltam fel recoveryből hanem teló írta ki és wi fin telepítette saját maga....

[ Szerkesztve ]

(#538) RadyR válasza #17283328 (#537) üzenetére


RadyR
tag

Nem igazán vagyok tisztában az AT&T kavarásával, de xda-s topic-ok alapján nem lett volna szabad engedned az OTA-t: Do NOT OTA update if you're on ICS and why

Ha jól értem, akkor nem tudsz visszalépni más verzióra és a hivatalos OTA ICS-t sem fogod tudni felrakni. Csak a nyitó posztokat futottam át gyorsan, úgyhogy lehet, hogy azóta találtak megoldást.

[ Szerkesztve ]

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#539) Optika01


Optika01
tag

Sziasztok
Lehet még valahol Atrix 2 -t venni elfogadható áron?
üdv:

Optika

(#540) premete válasza RadyR (#538) üzenetére


premete
veterán

Jól érted, nagy szívás ez azoknak az at@t-seknek, , akik engedték, hogy a kiszivárgott rom frissüljön, mert onnan se előre, se hátra. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#541) Gabó75 válasza Optika01 (#539) üzenetére


Gabó75
senior tag

Olvass vissza és mindent megtudsz:-)

(#542) Optika01 válasza Gabó75 (#541) üzenetére


Optika01
tag

Olvasom már napok óta, de nem találtam olyan helyet ahol van készülék. :(

Optika

(#543) Pepeninho válasza Optika01 (#542) üzenetére


Pepeninho
őstag

A nem is válasz. :) Használtan biztos lehet venni itt is.

pl: ez

[ Szerkesztve ]

Ps4, p30 pro

(#544) Optika01 válasza Pepeninho (#543) üzenetére


Optika01
tag

Használt készülékkel nincs baj, ha a minőség és az ár elfogadható. Ezt már én is láttam, de ez csak sima, és nem 2.

Optika

(#545) Pepeninho válasza Optika01 (#544) üzenetére


Pepeninho
őstag

Sorry, elnéztem.

Ps4, p30 pro

(#546) Gabó75 válasza Optika01 (#542) üzenetére


Gabó75
senior tag

Ahogy korábban írták sajnos nincsen boltban tapizható, hanem megrendelésre hoznak raktárról.

(#547) Optika01 válasza Gabó75 (#546) üzenetére


Optika01
tag

Tapizni már csak a saját készüléket szeretném. :)
De eddig ahol érdeklődtem (telefonon, e-mailben), vagy nem is ígértek, h lesz, vagy majd szerdán, de szerdán meg majd pénteken, bla bla.....
Már más készülékeket is nézegetek, de számomra elfogadható alternatívát még nem nagyon találtam . :(

Optika

(#548) #17283328 válasza RadyR (#538) üzenetére


#17283328
törölt tag

rootolni is tudtam, meg rsd lite-al engedi visszatenni a GB-romot... mégpedig ezt :
FXZ back to full 100% stock 2.3.5

Úgyhogy nemtudom mire ez az aggodalmaskodás...Na meg miért akarnám visszatenni GB-et ? meg mire lesz rá JB addigra lesz rá mód, hogy fent legyen az is... :) nem pakolgatom hetente a romokat...nekem ez tökéletes. :)

[ Szerkesztve ]

(#549) Gabó75 válasza Optika01 (#547) üzenetére


Gabó75
senior tag

Én itt vettem: [link]
Ennél alacsonyabb áron is meg lehet venni. Nekem a megrendelési nap délutánjára meghozták a boltba a raktárból.
Néhány napot lehet, hogy várni kell ezek szerint manapság, de biztos, hogy lehet kapni.

(#550) premete


premete
veterán

Na csak lesz valamikor at&t-s telefonokra is hivatalos ICS, ma kiadták pár tesztelőnek a végleges előtti változatot.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.