Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:21

LOGOUT.hu

..:: Motorola Atrix 2 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jó cucc elfogadható árral...Jöhet.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#52) premete válasza G-Guts (#47) üzenetére


premete
veterán

Az Atrix2 már a múlt, a jövő az Atrix 3
Olyan ez is, mint a windows, minden második használhatatlan (xp, Vista, windows7, windows8)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#53) kaller1


kaller1
veterán

a google igazán az orrára koppinthatna az illetékeseknek, hogy hanyagolják ezt a kivételezést végre. Ez egy igazán jól sikerült készülék, erre hivatalosan nem forgalmazzák. :(

.::> <::.

(#54) Rover623


Rover623
félisten

No és maga az Atrix is nagy lépés volt, hiszen a világ egyik első kétmagos processzorral szerelt mobiljaként került piacra (az LG szerint meg ők voltak az elsők az Optimus 2X-szel, de ebbe most ne menjünk bele).
De menjünk bele... :P
Ha az Atrix az "egyik" első telefon volt (a szerző szerint), akkor felesleges a célozgatás az LG esetlegesen indokolatlan öntömjénezésére...a korrekt az lenne, ha a 2X úgy lenne említve, mint a "másik"...:U
A legkorrektebb persze az lenne, ha hinnénk a fellelhető "irodalomnak" és elfogadnánk, hogy a 2X-et 2010 december 16-án jelentették be, az Atrix-ot pedig 2011 január 5.-én...valamint a 2X-et már 2011 január végén, február elején forgalmazták, míg az Atrix csak 2011 márciusában került az első vásárlók kezébe.

primus inter pares

(#55) sz.gabor11


sz.gabor11
tag

Tettszik a mobil, kár h nálunk még nincs :/

(#56) RootRulez


RootRulez
félisten

Akkor gondolom elérhetőek vele a RAZR órajelei is, igaz?

═════════════════════════════════════════

(#57) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

A tesztvideót egyelőre nem tudtam megnézni, viszont a képek egy telefonhoz képest nagyon szépek, bár maga telefon egyáltalán nem teszik.

(#58) joey04


joey04
titán

Nem értem, hogy a galériában miért ilyen botrányos a mt zoom. És nem csak ezen a moton. viszont más képnézegetőt használva meg nincs ilyen gond.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) FET-MEN


FET-MEN
veterán

jó kis árral indul, szép, és jó készülék :C

Iphone 7

(#60) premete válasza FET-MEN (#59) üzenetére


premete
veterán

Nem indul, hanem esett az ár, már hónapok óta lehet kapni. Persze, az Atrix 4G + multimedia dokkoló 89 ezres árához képest így is drága.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#61) ch003067


ch003067
addikt

Mutatós darab :K Elfogadnám.

(#62) FET-MEN válasza premete (#60) üzenetére


FET-MEN
veterán

erről nem tudtam :DDD

Iphone 7

(#63) rum-cajsz válasza G-Guts (#47) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ne viccelj már! Szinte nincs bennük semmi közös. Más kijelző, más processzor, más kamera, beletették a rádiót stb...
Kifejtenéd mire gondolsz?

---
CIKK: " Furcsa módon itt nem kellett MotoBLUR fiókot beállítani a teljeskörű használathoz, de ez az ázsiai származásra is visszavezethető."

Ez azért van, mert kétféle szoftverezéssel szállít a Motorola. Van a Fulblur, amikor kötelező a Blur regisztráció, és van az ún. félblur, amikor a közösségi szemetet kidobálják, és ezzel megfosztják a felhasználókat. (valójában szerintem így használhatóbb a rendszer)

---
Érdekes, hogy ennek más a Blur felülete is, mint ami az egyes Atrix 2.3.6-osában van.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#64) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Jó cucc. Kéne:)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#65) G-Guts válasza rum-cajsz (#63) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Például akkora differenciát szívesebben láttam volna, mint ami a Galaxy S és a Galaxy S 2 között van.

(#66) Hakkuuuh


Hakkuuuh
tag

Nah most gondolkodhatom hogy Atrix 2 vagy RAZR ... igazából többet tud a RAZR ennél hogy megérje a plusz 20E-t? Húzni húzható 1200-ig, memóriája bővíthető, kamerája jobb, cserélhető az aksi, ott mintha jobb lenne a kijelző, de a valós életben is jobbb? Van valós indok hogy ez helyett a "pengét" lenne érdemesebb?

Any useful information are welcome :)

Hardcore4Life

(#67) RootRulez válasza Hakkuuuh (#66) üzenetére


RootRulez
félisten

Én is hasomlókon töröm a fejem...

═════════════════════════════════════════

(#68) rum-cajsz válasza G-Guts (#65) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ne viccelj, az ATRIX 1 még most is felsőkategóriás telefon, ami nem mondható el a g. S-ről.
------
szerintem jobb a razr, de egyiket sem próbáltam, csak a tesztek alapján gondolom.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#69) Gabó75


Gabó75
senior tag

Ma vettem meg,eddig bombázó. Milestone 4-ben gondolkodtam, de az nem lesz sajna. Ennek a kijelzōje gyönyörū. Tūéles, még az ékezeteken igazítanom kell egy kicsit.

(#70) G-Guts válasza rum-cajsz (#68) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Látom nem értetted meg amit írtam. :N

(#71) RootRulez válasza premete (#52) üzenetére


RootRulez
félisten

Nos erről nekem csak az jutott eszembe, hogy miért nem adják ki a mostani (1-2 magos) telefonokat is ekkora aksikkal? :F :W

═════════════════════════════════════════

(#72) mumk1 válasza premete (#13) üzenetére


mumk1
addikt

Tudom hogy szalad az idő, de a 2.3.6-os verzió egy picit régebbi. :)
Released on 2 September 2011

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#73) Hakkuuuh


Hakkuuuh
tag

Azért a [Lapodock] 500 Pro már ott van a szeren! (persze nem csak Atrix 2-t lehet hozzá csatolni)

Hardcore4Life

(#74) premete válasza RootRulez (#71) üzenetére


premete
veterán

Meglévőben nincs hova tenni, ahhoz a házat is át kell tervezni.
@mumk1: volt már androidos telefonod? Ha igen, akkor illene tudnod, hogy nem akkor kerül ki egy készülékre újabb android, amikor a google bejelenti. :)
A 2.3.6-os Motorolás cuccot februárban adták ki, amely akkuban lényeges, ICS elemekben pár újdonságot hozott.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#75) RootRulez válasza premete (#74) üzenetére


RootRulez
félisten

úgy értem, hogy miért nem eleve ilyen aksival jönnek ki a telefonok. nem kell itt áttervezni semmit, tervezzék eleve úgy :D

═════════════════════════════════════════

(#76) gaben88


gaben88
őstag

Sima Atrix szerintem most jobb vétel! :)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#77) Naras


Naras
őstag

Hát, nem tudom... a 2X - em nem cserélném le erre...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#78) ideiglen


ideiglen
csendes tag

Kedves Rudi!

Azért az megjegyezném hogy a kedves olvasók nem arra kíváncsiak 20 soron keresztül az összegzésben hogy melyik piacra jelenik meg vagy nem jelenik meg. Szerintem...

Légyszi az összegzésben a mobil hibáit ill. előnyeit mutasd be röviden.

Amúgy a nevedet elirtad.

Egy rendszeres olvasó

(#79) Rover623 válasza ideiglen (#78) üzenetére


Rover623
félisten

:)
Te írtad el Rusi nevét...:P

primus inter pares

(#80) ideiglen válasza Rover623 (#79) üzenetére


ideiglen
csendes tag

Akkor bocsi... Tisztára úgy rémlik mintha lenne 1 Rudi nevű szerkesztő is... :B

(#81) Adamis


Adamis
őstag

+1 a cikkírónak a hallgatott zene miatt! :C

(#82) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Sziasztok!

Elég off a téma de még talán ide illik a legjobban ha a melyik okostelefon rovatot nem számítjuk...Engem nagyon érdekel ez a Lapdockos megoldás. Valaki esetleg próbálta már a Lapdockot? Nekem igazából filmezésre meg netezésre kellene (tehát amire elvben való...). A Firefox és a Flash amúgy frissíthető rajta? Magyar kiosztású klaviatúrát ha csatlakoztatok hozzá azt kezeli a lapdock? Nagyon köszönöm ha valaki tud segíteni!:) Egyébként a magyar expansys-on 108e Ft+szállítási díjért az emberhez vágnak egy Atrix 1-est és a hozzávaló lapdockot...Illetve most van 30%-kal leértékelt RAZR-jük is, szóval nem tudom mi legyen.:S

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#83) sdd2 válasza ideiglen (#78) üzenetére


sdd2
veterán

Szerintem meg pont az a fontos mert ha nem lenne ott akkor a júzer keresné mindenhol mire rájönne hogy itthon nem forgalmazzák. Sok mászkálástól menekül így meg a júzer. A Neve pedig Rusi nem Rudi. És ezen a mondaton sz*rrá röhögtem magam: Amúgy a nevedet elirtad. :DDD :DDD :DDD Még meg is mondod neki hogy elírta a nevét :))

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#84) Hakkuuuh


Hakkuuuh
tag

Filmeket valakinek sikerült megnéznie?

Hardcore4Life

(#85) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Jó készülék lett de azért semmi extra.

Fold 5

(#86) Rusi


Rusi
senior tag

Srácok, ezer és egy bocsánat, ma egész nap dolgoztam (mármint a főállásomban) és bár már délelőtt olvastam, de nem tudtam kijavítani a kameravideók linkjét, mert nem emlékeztem a feltöltött fájlnevekre. Azonban most már minden oké, lehet nézni a fullHD műveket. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#87) bwoay válasza ideiglen (#78) üzenetére


bwoay
nagyúr

Az a 20 sor még úgy is csak inkább 10, hogy a táblázat mellé van tördelve, egyébként pedig 5 mondatról beszélünk. Azt meg inkább ne bizonygasd, mennyire nem érdemi információ, hogy az adott készülék szolgáltatónál ill. rendes gyári garanciával elérhető-e azok számára, akik a tesztet olvasva kedvet kapnak a beszerzéshez.

Rudi nevű szerkesztő amúgy van, közel 10 éve regisztrált, szóval ha netán elírta volna a nevét, volt ideje észrevenni :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#88) sdd2 válasza Rusi (#86) üzenetére


sdd2
veterán

:R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#89) Game78


Game78
tag

Sziasztok!Valaki nem tudja mi az időjárás widget neve ami a főképernyőjén van?A teljes átlátszósága miatt kérdezem...Fancy-t használok,de abba nem lehet teljesen levenni a hátteret.

(#90) Napfénysüti

Korrekt készülék. A legnagyobb baj vele tényleg az hogy Európában hivatalosan nem kapható. :( Pedig még a szürkeimportos ára is elég jó.

Més que un club!

(#91) premete válasza Napfénysüti (#90) üzenetére


premete
veterán

Szerintem sokkal jobb áron van az Atrix 4G, 89 ezer, és benne van a multimédiás dokkoló, ami külön kb. 25 ezer. Sok különbség az atrix2 javára nincs, sőt, sokaknak a 4.0"-os méret már a felső határ telefonnál.
Egyébként sem adnék kétes, gsmboltos garival 95 ezret az Atrix2-ért, amikor épp most rendeltem az Expansysnál XT910 EU Razr-t 101.250.- Ft-ért 30%-os akcióban.
Az Atrix3 már más tészta lenne, ott van tényleges hardveres ugrás.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#92) Hakkuuuh válasza premete (#91) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Utánajártál, hogy az Expansysnél a 30%-os akciós készülékek nem újak, a gar. rá 1év? Engem már csak az érdekelne hogy az a garancia milyen garancia, Francia országba kell-e visszaküldeni vagy itthon is lehet gariztatni?

Hardcore4Life

(#93) premete válasza Hakkuuuh (#92) üzenetére


premete
veterán

Garanciális szerviznek a hivatalos Motorola szerviz van megnevezve, a Cordon Electronic, de én személy szerint a kiküldésben is jobban megbízok, mint a magyar, gsmboltos garanciában, ahol írják, hogy 1 év teljeskörű, 60 napos javítással, és 24 hónap szoftvergarancia (ez utóbbit nem is értem) :)
Jellemzően ezek csomagolás sérültek, esetleg nincs doboz, nem olyanok, mint a gsmboltos razrok, ahol írják, hogy független, de T-Mobile logoval indul.
A hivatalos garancia a gyártóktól általában 1 év, a plusz általában a forgalmazó/szolgáltató ügye.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#94) Rusi válasza Game78 (#89) üzenetére


Rusi
senior tag

Hát pedig az ott nem más, mint a Fancy Widget, ráadásul ez csak az ingyenes verzió, de ez is tudja azt, hogy a widget, illetve az időjárás részletezőnek külön állítható az átlátszósága. Szerintem frissítsd fel a progit és nézd meg a beállításokat, ott kell lennie.

Mobilaréna (2010-2017)

(#95) embe válasza premete (#91) üzenetére


embe
nagyúr

Jó telefon. Neked lesz?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#96) premete válasza embe (#95) üzenetére


premete
veterán

Nem látom semmi értelmét az Atrix 4G után, volt Razr-om is, az sem tűnt semmivel sem gyorsabbnak, ha az Atrix 4G-n a Tegra2 frekvenciáját felvittem 1200 Mhz-re és 100 mV-tal lejjebb vittem a feszültséget, még az Antutu tesztekben is csontra ott volt 6500 ponton. A másik, hogy a 4 coll a max. méret nekem telefonban, laptopban pedig a 13.3. Még a 2/4 magokhoz sem ragaszkodok, a laptopom is csak bekapcsolási teszteléskor megy fel 2x 2660 Mhz-re, utána az esetek 90%-ában 1x798 Mhz-en megy (leszámítva mondjuk komplett romok deodexálását). Sakkhoz és online pókerhez nem is kell több. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#97) embe válasza premete (#96) üzenetére


embe
nagyúr

Az Atrixot eladtad akkor?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#98) premete válasza embe (#97) üzenetére


premete
veterán

Holnap cserélem egy olcsóbbra, tudod, az egymillió új munkahely...... :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#99) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jó cucc, a fotók minősége meglepően jó.

(#100) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Még mindig csak qHD, de ha nem nagyobb, akkor már a WVGA jobb lenne. De legalább RGB-s. Ja és azért jó lenne ha tartanák azt a tendenciát amit a Razr Maxx-al elkezdtek, legalább egy gyártó legyen a piacon akit az üzemidő is érdekel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.