Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:21

LOGOUT.hu

..:: Motorola Atrix 2 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Toobee válasza hito (#750) üzenetére


Toobee
veterán

Csábító ajánlat, múlt hét csütörtökön, délután fél 7 körül vettem. Még meg sem melegedett. Plusz a létező összes szarságot berendeltem hozzá eBay-ről :DDD Note túl nagy, nem tudom vezetés közben normálisan használni.

https://barbieripnk.hu/

(#752) hito válasza Toobee (#751) üzenetére


hito
nagyúr

De legalább látod rajta a betűket ;] Nekem eddig nem volt bajom a Note méretével, de mostanában rengeteget tekerek és kicsit zavar a tepsi a zsebemben.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#753) r6man123


r6man123
senior tag

Sajnos nálam is előjött a vodás vétel drop :o
Főzött romon kívül lehet valahogyan javítani a hibát? :\

(#754) syler123


syler123
veterán

Gyerekek imadom a telot, csak kar hogy nincs ekezet:D Ezutan nem kellene a fekete, nagyon szep ez a szurke.

(#755) r6man123 válasza r6man123 (#753) üzenetére


r6man123
senior tag

Sajnos mégsem vált be :W

[ Szerkesztve ]

(#756) Gabó75 válasza r6man123 (#753) üzenetére


Gabó75
senior tag

Nem kell főzött. A hivatalos ICS javítja. Nem értem, hogy Vodafonos létedre, miért frissítetted a GB-t. Hetvenszer le lett írva a probléma. Most már nincs más hátra, mint felrakni az MB865-re való GB-t. Onnan frissíteni ICS-re. Ha most rányomsz a System/update-re, nem ajánlja fel az ICS-t? Elvileg fel kellene, mert elég régen kijött.

[ Szerkesztve ]

(#757) r6man123 válasza Gabó75 (#756) üzenetére


r6man123
senior tag

Ennyire sajnos nem vagyok képben a dolgokkal, android téren pedig pláne nem.
Ma reggel, amikor kézhez kaptam a telefont jött egy update, nem tudom melyik lenne az érdekes ezért leírom őket:
System Version:
55.91.109.ME865.Retail.en.05
Kernel:
2.6.35.7-g8b6f7f9
Build:
5.5.1-1_GC-109
Baseband:
2012.03.29

Sajnos Android frissítés még nem jött, 2.3.6 van fent :(

Bocs, ha szerencsétlenkedek :)

(#758) Gabó75 válasza r6man123 (#757) üzenetére


Gabó75
senior tag

Igen, a 90-eset frissítette 109-esre.
Keressed meg Premetét itt a fórumról vagy a fentebb leírt módszerrel Te frissíted a telót. Rányomtál most a frissítésre?

[ Szerkesztve ]

(#759) r6man123 válasza Gabó75 (#758) üzenetére


r6man123
senior tag

Na, helyre raktam magamban a dolgokat és már kb értem a dolgot.
A vodás problémát megoldottam egy ajánlott "Network" appal, úgyhogy az utolsó írásom óta nem dobál le (gondolom a 109-re frissítés emiatt nem volt javasolt, de így mind1).
Sajnos droid frissítést még mindig nem kaptam, érdekes, hogy valakinek van, valakinek nincs. Esetleg egy FR segíthet a dolgon?

(#760) syler123


syler123
veterán

Nekem is frissített, de nem ics-re, csak a 2.3.6-ot javította. Ilyen 54mb update volt, nem értem miért nem találja az ics-t. Pedig nagyon kellene, a magyar nyelvet annyira nem hiányolom. A kapott leírás szerint tudnám frissíteni, de fene tudja, jobb lenne ha frissítené magát.

[ Szerkesztve ]

(#761) syler123 válasza r6man123 (#759) üzenetére


syler123
veterán

Milyen network appal oldottad meg a hálózat eldobálást?

(#762) r6man123 válasza syler123 (#761) üzenetére


r6man123
senior tag

Ha más nem írta volna, hogy neki jött ugyan ilyen buildre ICS frissítés, nem szenvednék ennyire, de így izgatja a fantáziámat :)
Store-ban ilyen Network néven fut egy pici app, abban kell a a hálózat típusát only GSM-re állítani. :)

(#763) syler123 válasza r6man123 (#762) üzenetére


syler123
veterán

Köszönet!
Én is így vagyok vele, jó lenne ha bedobná, nem szenvednék mással, nekem az eredeti tökéletes lenne, jó nekem az angol. Bár pár kínai, vagy kóreai rész van benne, pl időjárás app :D

(#764) r6man123 válasza syler123 (#763) üzenetére


r6man123
senior tag

Megsem 100% a dolog parszor ledobott, de turheto a dolog

(#765) hito


hito
nagyúr

Na most már 99%, hogy Atrix 2 lesz belőle, és azon belül is valószínűleg fehér. Viszont csájna verzsön. Mire számítsak? Frissítés lassabban fog érkezni rá? Illetve olvastam valami vodafone-os problémáról is. Az mindegyik Atrix 2-t érinti, vagy csak a kínai verziót? És pontosan mi a hibajelenség?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#766) Toobee válasza hito (#765) üzenetére


Toobee
veterán

Át lehet állni MB-re, Premete készített is leírást hozzá, illetve sörért indít kurzusokat is :DD

https://barbieripnk.hu/

(#767) hito válasza Toobee (#766) üzenetére


hito
nagyúr

Tudom, már volt egymáshoz szerencsénk néhányszor, de csak akkor fárasztom ha nagyon muszáj :) Ezt egyébként a vodás buggal kapcsolatban írtad?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#768) sunone válasza hito (#765) üzenetére


sunone
aktív tag

arra számíthatsz, hogy az első bekapcsoláskor kínaiul lesz minden - én csak érzésből nyomogattam a gombokat, hogy egy angolt állítani tudjak... :D

(#769) r6man123 válasza syler123 (#763) üzenetére


r6man123
senior tag

Külföldi fórumon írták páran, hogy a sim kártya kivétele után kaptak frissítést. Én sajna most nem tudok kipróbálni, de ha működik... ;)

(#770) Toobee válasza sunone (#768) üzenetére


Toobee
veterán

Volt mar annyi droidos telefon a kezeben, hogy emlekezetbol atallitsa :DDD

https://barbieripnk.hu/

(#771) sch_a válasza r6man123 (#769) üzenetére


sch_a
addikt

Én mikor factory reset után nem találtam, írtam egy mailt a motorola supportnak, hátha mondanak valami okosat. Válaszul küldtek egy hong-kongi címet, hogy vigyem be, majd ők megcsinálják nekem a frissítést. :DDD

(#772) hito válasza Toobee (#770) üzenetére


hito
nagyúr

Most arra a 150-200db-ra gondolsz? :DDD Nem tétel. :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#773) syler123 válasza r6man123 (#769) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, hát holnap kipróbálom, hátha úgy frissül :)

sunone: ne is mond még a pin kód leokézása is alig ment, a jobb oldalit nyomtam alul :D Örültem amikor sikerült angolra tenni :D

De így egy nap használat után azt mondom nagyon jó vételt csináltam, ez a telefon sokkal többet ér, mint 62k.

[ Szerkesztve ]

(#774) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Na ME865 -- > MB865 - pipa :D
ICS fent - pipa
root, atrix bootstrap fent - pipa
premete romja fent - pipa ;]

A rootolásnál azért megíjedtem egy cseppet mikor 3xor indítja újra a telót a teljes folyamat alatt - ilyet eddig még nem láttam.
A rom remekül néz ki és a nova launcher jobban bejön, mint a gyári. Remek teló is, főleg így egy Alcatel OT990 után. Az 1080p-s HDMI kivezérlés is tetszik.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#775) syler123 válasza ghiottone (#774) üzenetére


syler123
veterán

Mikor vetted a telót, hogy máris megkockáztattad? Pénteken lehet én is felteszem.

(#776) ghiottone válasza syler123 (#775) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Reggel 9-kor.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#777) Gabó75 válasza ghiottone (#776) üzenetére


Gabó75
senior tag

Kemény vagy!:-)

(#778) sarkanyolo2 válasza ghiottone (#776) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nem szarakodsz! :DD

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#779) premete válasza ghiottone (#774) üzenetére


premete
veterán

Megy ez kérem. Én mostanra a Novát meguntam és a Razr M launcherjével (és a korábban linkelt cuccaival) nyomulok; ha megunom, azért ott figyel a Nova a /systemben.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#780) Gabó75 válasza premete (#779) üzenetére


Gabó75
senior tag

Nálam a Nova Prime a menő. Minden elfér a főoldalon.

(#781) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Még mindig az a helyzet, h nem igazán javasolt az ME verzió a telefonból? Valahol azt olvastam, h nem pusztán csak támogatott nyelvben vannak különbségek, mert amúgy a magyar egy kicsit sem hiányzik nekem. Viszont romolni sem szeretnék, tehát maradnék gyárinál és az ahhoz tartozó frissítéseknél. Ez esetben az ME viszont bukta, nem?
MB-t meg nem találtam 60 körül, inkább csak 80 környékén.

Let's begin, de gozaimasu!

(#782) _ak_ válasza _ak_ (#781) üzenetére


_ak_
addikt

Ill 4G-re biztos nem lesz JB?

Let's begin, de gozaimasu!

(#783) premete válasza _ak_ (#782) üzenetére


premete
veterán

Ha már a Motorola is azt mondja, hogy még ICS se lesz rá, akkor biztos.
Atrix2 MExxx csak vodafonos hálózatnál gáz, például T-Mobile esetén megy rendesen.
@Gabo75: olyan zsúfolt a kezdőlapod, mint a piros 7-es a Blahán. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#784) _ak_ válasza premete (#783) üzenetére


_ak_
addikt

Telenoros vagyok, nem is tervezem, h váltok.

Viszont akkor simán jó az ME, nincs vele más gond? Használható a gyári rendszer?

Let's begin, de gozaimasu!

(#785) Gabó75 válasza premete (#783) üzenetére


Gabó75
senior tag

Ak: A Vodafone csak GB alatt volt problémás. Látod fent,Vodával használom.
Premete: Igen zsúfolt, ez az ára, hogy minden ott legyen. Akárhova nyúlok, tuti elindul valami:-)

[ Szerkesztve ]

(#786) Optika01 válasza _ak_ (#784) üzenetére


Optika01
tag

Simán jó az a rendszer is, csak néhány kínai jel van benne néhol. Ami bibi, hogy tudtommal ott még nem adta fel senkinek az ICS frissítést.
Nekem is Telenoros kártyám van, én átraktam MB-s változatra ICS miatt. Valószínűleg egyedi hiba, de nekem van térerő hibám. Sajnos nekem nem sikerült vissza varázsolni ME-re, (bár másoknak sikerült) így a gari még várat magára. :o
üdv:

Optika

(#787) syler123


syler123
veterán

Próbáltam sim kártya nélkül, így sem dob fel frissítést. Nekem is csak fel kell tennem mb-re. Nem tudom mit csesztek el motoroláéknál, de ez ugyan nem frissít.

(#788) sch_a válasza syler123 (#787) üzenetére


sch_a
addikt

Szerintem ha nem olyan fontos, várj még vele egy hetet. Kint van már az a frissítés.

(#789) premete válasza syler123 (#787) üzenetére


premete
veterán

Ugorj ki vele Hong Kongba, és majd frissíteni fog. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#790) r6man123 válasza syler123 (#787) üzenetére


r6man123
senior tag

Kár :W Én még várok a dologgal, igazából azon kívül, hogy tudom, hogy van már ICS és megnézném, azon kívül semmi bajom nincs a ostani rendszerrel, szóval.. :)

Valaki használ a úgy netet a telefonján, hogy pc-ről kapja usb-n keresztül? Nézegettem neten, storeban is van ilyen program, de nem találtam olyat, ami rootolás nélkül is menne. Van valakinek tapasztalata "reserved tethering"ben?

(#791) syler123 válasza sch_a (#788) üzenetére


syler123
veterán

Várok még picit, hátha valamikor akarja az igazságot. Addig úgyis még ismerkedem a telefonnal. Még sd kártyám sincs benne, nem tudom ez mennyire van hatással a frissítésre.

(#792) sch_a válasza syler123 (#791) üzenetére


sch_a
addikt

Semennyire, a belső memóriába menti majd.

(#793) _ak_ válasza Optika01 (#786) üzenetére


_ak_
addikt

Reméljük, h egyedi, szerintem akkor én is bevállalom.

Bár PartNeronál csak holnap vagy hétfőn lesz.
Hívtam még a GSMLinet, ott viszont az olcsóbbik vmi német nyelvű, ami nem tartalmaz angol nyelvet és nem is frissíthető. Ez milyen lehet? Ellenben pozitív, h kapható gyártói garanciás (1-2hét), csak ugye az már közelít a 80hoz.
Nem tudok még esetleg egy boltot Pesten, ahol érdeme lehet érdeklődni? Ma viszonylag korán végzek és el tudnám intézni, amúgy meg elég necces 5-6-ig eleve beérnem Pestre.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#794) M3oH válasza _ak_ (#793) üzenetére


M3oH
addikt

Hol volt gyari garis?

(#795) _ak_ válasza M3oH (#794) üzenetére


_ak_
addikt

gsmline.hu Telefonon mondta az eladó.

Let's begin, de gozaimasu!

(#796) sarkanyolo2 válasza _ak_ (#795) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Tegnap beszéltem velük telefonon, "atrix 2 nincs gyári, csak bolti garival". Akkor most mi van!? :(((

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#797) _ak_ válasza sarkanyolo2 (#796) üzenetére


_ak_
addikt

Nekem külön ki is emelte, h olcsóbbik csak német (nincs benne más nyelv, nem frissíthető), de tudnak rendelni angol nyelvűt, 1-2 hét, de gyártói garanciás. 78k. :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#798) syler123


syler123
veterán

Dobálja a telo a voda hálózatot. Ics alatt elvileg nem?

(#799) sarkanyolo2 válasza _ak_ (#797) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nekem fekete kéne gyári garanciával. :S

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#800) M3oH válasza sarkanyolo2 (#796) üzenetére


M3oH
addikt

Akkor lehet ugy ertettek, hogy most nincs. De rendelni tudnak. Kerdes erdemes-e az +18e, ha az ember ugyis mokolja :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.