Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:21

LOGOUT.hu

..:: Motorola Atrix 2 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) kacsyx válasza Reverting (#982) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Nekem meg most írtak vissza (gyorsan, a kérdésem elküldése után pár perccel) egy ilyen szöveget:

"üdvezek a készülékek bolti 1év garanciával vannak"

Ó, hogy én mennyire gyűlölök GSM-ekből telefont venni, de mit lehet tenni, ha szolgáltatók nem árulnak Motorolákat...

(#1002) Reverting válasza premete (#992) üzenetére


Reverting
őstag

Nincs bent gps sensor?

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1003) Toobee válasza Reverting (#1002) üzenetére


Toobee
veterán

Anélkül nem kaphatná meg a Google programcsomagot: GMaps, Gmail etc.

https://barbieripnk.hu/

(#1004) Reverting válasza Toobee (#1003) üzenetére


Reverting
őstag

Hat ez az.... Akkor ez a leiras is ennyit er?:)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1005) Toobee válasza Reverting (#1004) üzenetére


Toobee
veterán

Azért rakta be, mert egymás mellett láthatta a kérdező a két telefont. Mivel azon problémázott, hogy miként tudja majd megkülönböztetni.

https://barbieripnk.hu/

(#1006) Reverting válasza Toobee (#1005) üzenetére


Reverting
őstag

Persze ez vilagos is volt szamomra... :) csak feltunt... :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1007) osvatha


osvatha
tag

Hi!
Lehet úgy átparticionálni az Atrix2 memóriáját, hogy a webtop partíció nem kell, a /data elég 1,5 gigának, és a maradékot cache és belső sd-ként kezelje? Anno Galaxy s-en CWM-ből ment, de itt nem mertem kipróbálni.... :)

(#1008) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ha jól értem, akkor [eszerint] nem akarnak Jelly Bean-t kiadni az amerikai piacon.- Helyette, ha veszel újabb telót, akkor kapsz a 100 dollár kedvezményt. Eddig én úgy tudtam, hogy megkapjuk a JB-t is. :F

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1009) hito válasza ghiottone (#1008) üzenetére


hito
nagyúr

Megkapod, csak nem a Motorola-tól.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1010) Gabó75 válasza ghiottone (#1008) üzenetére


Gabó75
senior tag

Szerintem lesz, ez az oldal soha nem volt túl aktuális, szerinte még ICS sincs sehol.

(#1011) Gabó75 válasza Gabó75 (#1010) üzenetére


Gabó75
senior tag

XDA-n pedig biztos lesz, ICS után nincs akkora ugrás JB-re mint GB-ről ICS-re.

(#1012) Gabó75 válasza Gabó75 (#1011) üzenetére


Gabó75
senior tag

A Razr hardveresen ugyanaz, szóval nagyon nem izgulok, mert annak a romját hamar rá lehet faragni majd.

(#1013) premete válasza Gabó75 (#1012) üzenetére


premete
veterán

Vagy a Razr M-ét.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1014) syler123


syler123
veterán

Hát igen, csak mi van ha a Razr-re sem jön.

Igazából jó lenne, ha megjelenne, már csak a Project Butter miatt is, elvileg sokat gyorsít a rendszeren általános használat során. Bár nem mondom, hogy atrix 2-őn akadna a görgetés.

[ Szerkesztve ]

(#1015) syler123 válasza premete (#1013) üzenetére


syler123
veterán

Ennyi erővel bármi más telefonról is portolhatnák. Ahogy olvastam a Razr m-ben 1,5 GHz-es Qualcomm Snapdragon S4 van.

(#1016) premete válasza syler123 (#1015) üzenetére


premete
veterán

Nekem razr M-es már a fél rom: kamera, galéria, launcher, circle 3D, messages meg még nem tudom mi.
Próbáltam már nexuson ics után jelly beant, nekem nem tűnt fel semmi vajas előny. Mivel kernelben nincs ugrás, ha kijön, rá tudok majd tenni minden JB ficsört.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1017) syler123 válasza premete (#1016) üzenetére


syler123
veterán

Igazándiból én ez miatt annyira nem izgulok, nagyon elégedett vagyok az atrix2-vel. Grafikus teljesítmény lehetne picivel nagyobb, de ezenkívül semmi gond nincs vele. Nagyon összehasonlítanám már egy Galaxy s2-vel, fej fej mellett mit tud.

(#1018) osvatha válasza syler123 (#1017) üzenetére


osvatha
tag

Kollégámmal néztük, quadranttal, asszem 130 pont lett a különbség az s2 javára

(#1019) agabe


agabe
addikt

Ha valaki megvalna ezen telojatol, akkor keressen priviben, mert egy nemreg hirdetett felkeltette az igenyemet egy ilyenre, de az nekem nem megfelelo...csak olyan erdekel aminek az itthoni szamlaja, es garija is minden tartozekkal, dobozzal. Persze vehetnek partnero-nal, de hasznaltan olcsobb, es ugyis csak egy ideig birom ki, amig meg nem jonnek a 2giga ramos telok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1020) Toobee válasza agabe (#1019) üzenetére


Toobee
veterán

I9305, ott a 2 giga, vedd azt.

https://barbieripnk.hu/

(#1021) hito


hito
nagyúr

Volt most nálam egy Atrix 2 tesztre 1napig. Nem rossz, nagyon nem rossz, de a Razr-ömet nem adnám oda érte ;] Jó pont, hogy ennél is működik a dual-boot és a kijelzője is nagyon szép szvsz, de azért feketét is rakhattak volna bele :D

Ja és ami nagyon meglepett: a kamerája nem hogy nem jobb mint a Razr-é, hanem egyenesen rosszabb. Csináltam kb. 10 képet és kettőn tudott jobb lenni az Atrix.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1022) syler123 válasza osvatha (#1018) üzenetére


syler123
veterán

Az nem sok :) Meg 30k az s2 javára :D Még mindig pofátlanul sokat kérnek érte. Bár ezek a tesztprogramok nem mutatják meg a telefon igazi valóját.

Hito milyen android volt rajta? Nálam Gb alatt csinált rossz képeket, ics alatt már okés. Bár nekem kicsit fura, hogy szebb videót készít, mint amilyen képet csinál :)

[ Szerkesztve ]

(#1023) hito válasza syler123 (#1022) üzenetére


hito
nagyúr

Gyári ICS és MIUI. Természetesen a képeket mindkét esetben gyári rommal, gyári kamera alkalmazással és auto beállítások mellett lőttem. Tényleg szebb képeket készít a Razr. Én is meglepődtem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1024) ghiottone válasza hito (#1021) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Razr camera app-jával jobb képeket lehet belőle kihozni, és abba mintha jobban működne az auto fókusz is.

Hát ettől a "vajas projekt"-ől nem estem hasra a jelly bean-nél, szabad szemmel nem igazán érzékelhető a különbség, csak lassított felvételen + tényleg nem hoz újítást. Szerintem maradok a premete féle stock ics-nél :K . 3 napot úgy bírt ki a telóm, hogy abba volt 20 óra 49 perc aktív wifi, 4 óra 32 perc aktív képernyő (43 percnyi bdrip + 18 perc youtube), 23 perc telefonálás, 7 sms. Csak a fránya hívásrögzítőt sajnálom.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1025) agabe válasza Toobee (#1020) üzenetére


agabe
addikt

Itthon nincs (legalabbis meg), ezert gari sincs ra. Anelkul nem veszek semmit, foleg amoledes kijelzoju keszuleket ;) A 9300-al el lettem volna, ha nem benazzak el a keves rammal (azt nem olyan jo hasznalni muktitask szempontbol mint az s2-ot GB-el)
Nem mellesleg az optimus g, meg a padfone soc-ja fejletteb mint az s3-ase. Azokat majd a samu s4 fogja utolerni, vagy ha jobb akkor lenyomni...de az meg messze van nagyon, szoval 9305-ot ha bejon itthonra hivatalosan akkor sem valoszinu, hogy mar veszek, mert a fentebbiek is hasonlo aron lesznek fejletteb hardverrel.
A szerviz viszont verhetetlen a samsungnal ez is igaz.
Node nem offolom tele jobban a topikot.

(#1026) premete válasza agabe (#1025) üzenetére


premete
veterán

Amoledeset én sem merném megvenni gari nélkül, viszont az Atrix2-m fél évesen nem kívánkozik szervizbe, sőt, ugyanolyan használat mellett ezen semmi kopás nincs, pedig zsebben van, tok nélkül.
Statisztikailag egyébként se szervizigényesek a Motorolák (100-ból 2.3 lát szervizt az első évben, HTC-nél ez 3.8, Blackberry 6, a többi még rosszabb.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1027) sch_a válasza hito (#1021) üzenetére


sch_a
addikt

Ez a dualboot nagyon érdekelne. Délutáni programom azt hiszem ez lesz, utánakeresek hogy és mit kell csinálni.

(#1028) osvatha válasza syler123 (#1022) üzenetére


osvatha
tag

Érzésre egyébként meg vagy semmi a különbség, vagy inkább gyorsabbnak tűnt az Atrix2. Bár ez inkább a moto launchernek köszönhető, gondolom.
De érdekes volt, mert a forgó bolygó-hold animációnál magasan verte az Atrix az S2-t (59 FPS vs 28), a DNS spirálnál meg fordítva (58 FPS vs 77).
Kamerában meg az igazi előrelépés (szvsz) S3, vagy OneX, de ha jó fényképet akarsz, használj fényképezőt (erősen szvsz... :D)

(#1029) osvatha válasza sch_a (#1027) üzenetére


osvatha
tag

nagyon egyszerű, root, Playről telepíted a Bootmenu Manager-t, és kész. :)
(egyébként az én Atrix2-m tesztelte hito... :) )

[ Szerkesztve ]

(#1030) sch_a válasza osvatha (#1029) üzenetére


sch_a
addikt

Az igen :DDD Köszi. Gondolom előtte a cwm-et le kell valahogy azért műteni.

(#1031) agabe válasza osvatha (#1028) üzenetére


agabe
addikt

Erdekes eredmenyek...volt egy evig s2-esem, de 60korul volt mindig mindketto amikor nezegettem...a 77 nem igazan lehet, a 28-nal meg az s1-es is tobbet produkalt (direkt lefuttam most egy s2-esnek megfelelo soc-on, es bar nem volt vegig egyforma, de 50ala nem esett a foldgombnel...ekozben tegra3-on haromszor futott le az egesz benchmark :D, de az cpu-ban nagyon eros...masban is jo, de 2D-ben pl a regi 1magos hardveres nexus-s volt erosebb).
S2 vs Atrix2 eredmeny fura az tuti, valami bekavarhatott, mert a ketto egy szinten mozog nagyjabol, gpu-ban az s2 jobb valamivel...de lenyegeben benchmarkokon kivul nem nagyon van olyan helyzet amikor barmi kulonbseget eszre lehetne venni...nem is erdemes sokat ragodni rajta :))

(#1032) sch_a válasza agabe (#1031) üzenetére


sch_a
addikt

Haverom most vett használt S2-t, másfél évesen 10ezerrel volt drágább, mint az én Atrix2-m újonnan. Külsőre persze szebb, jól néz ki hogy ilyen vékony, meg könnyebb is sokkal, viszont nekem a kijelzője nem tetszik. Elég természetellenesnek hat számomra.

[ Szerkesztve ]

(#1033) hito válasza osvatha (#1029) üzenetére


hito
nagyúr

A használata azért nem ennyire egyszerű :) Akit érdekel itt egy kis segítség Razr topicból, iguana fórumtársunknak köszönhetően. Azért csak óvatosan, a két bootmenu lehet hogy nagyban eltér egymástól, inkább csak iránymutatónak linketlem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1034) syler123 válasza sch_a (#1032) üzenetére


syler123
veterán

Ember függő, hogy kinek mi a szebb, annyi Samsungom volt már, hogy samsung undrorom van. Sokkal jobban bejön az Atrix külseje. De az igaz, hogy nem könnyű darab.

(#1035) Gabó75


Gabó75
senior tag

Szerintem jó képeket lő az Atrix 2. Iphone-os ismerősök is jónak találták, az N8-as barátom sem mondta, hogy gáz lenne:-) . Nekem teljesen kiváltja a családi, egyéb fényképezésekkor a célgépet. Nyilván este már egy rendes vaku hiányzik. Az S2, Razr kijelzője nekem is nagyon természetellenes. A Razr pentile-je pedig kifejezetten zavar.

[ Szerkesztve ]

(#1036) osvatha válasza sch_a (#1030) üzenetére


osvatha
tag

A Bootmenu Manager-ben meg tudod oldani, ha jól emlékszem, de ha nem, akkor elég eltávolítani a bootstrap programot.

(#1037) osvatha válasza hito (#1033) üzenetére


osvatha
tag

Ugyanaz a két bootmenu.

(#1038) osvatha válasza syler123 (#1034) üzenetére


osvatha
tag

Nekem nagyon tetszik a formája, és legalább nem egy tucat-samsung. :)

(#1039) agabe válasza sch_a (#1032) üzenetére


agabe
addikt

Jo vot az s2, de mar nem terek vissza ra. Kijelzo jo volt amig megvolt, de s3-as (nem csak felbontasban) koroket ver ra...annak tenyleg szepek a szinei, 2nap utan furanak tunt s2-ese, de azert megszokhato, nem nagyon gaz (foleg, hogy barmi baja van kijonnek hazhoz, es javitjak)
Ar/ertekben atrix2 jobb, es miutan s3-astol 2napja megvaltam, igy nezelodok atmeneti telot...bar lehet a vegen marad a nexus-s, pedig azert boven erezheto visszalepes sok teren, de telefonalni ugyanolyan jol lehet vele ;)

[ Szerkesztve ]

(#1040) etooo


etooo
senior tag

Üdv, valaki meg tudná nézni, hogy ebben a tesztben ([link]) mekkora átlag fps-t produkál a telefon?

(#1041) syler123 válasza etooo (#1040) üzenetére


syler123
veterán

9 fps az átlag. De ez elég gagyi teszt :D
Jah és 2626 pont.

[ Szerkesztve ]

(#1042) sch_a


sch_a
addikt

Másnál is van olyan probléma, hogy töltés közben állandóan meggajdul az érintőképernyő?

(#1043) ghiottone válasza sch_a (#1042) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Milyen rom verzió van fent a telódon? Ilyet anno az OT990-es Alcatelnél láttam, de ott is rom függő volt.
Nálam 9.3 átlag fps-t és 2731 pontot dobott a teszt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1044) sch_a válasza ghiottone (#1043) üzenetére


sch_a
addikt

premete stock ICS-e

Közben összejött nekem is a dual boot. Felraktam rá egy MIUI-t, mert még sosem volt olyan telefonom, amire lett volna. Ezekben komolyan nincs app drawer? :DDD Jól néz ki, de kicsit döcögős a dolog. Ahogy elnézem az akksi kalibrálásnak kicsit betesz a dolog. Jó darabig próbálgattam ezt a ROM-ot, majd bebootolva a másikra 99%-ot jelzett. Gondolom (remélem) következő töltésnél újra beáll jól.

[ Szerkesztve ]

(#1045) premete válasza sch_a (#1044) üzenetére


premete
veterán

Ha nem gyári töltővel használod, akkor mindegyik romnál ilyen.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1046) sch_a válasza premete (#1045) üzenetére


sch_a
addikt

Gondoltam hogy nincs köze a ROM-hoz, mert emlékeim szerint még GB-n is csinálta. Egyébként a gyári töltővel használom. Illetve azzal a GB/HUN aljzatátalakítóval amit a partnero küldött mellé.

(#1047) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Hát nem tudom de nálam a gsmline-os átalakítóval felszerelt gyári töltővel szintén a premete stock ics-vel nem produkál ilyet - bár a kábelt lecseréltem egy Nokiára, mert az hosszabb, de hogy ennek köze lenne-e hozzá :F

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1048) etooo válasza syler123 (#1041) üzenetére


etooo
senior tag

Köszi. Gagyiságot nem tudom, csak ebben a tesztben még nem láttam a telefont, és kíváncsi voltam mit tud.

(#1049) etooo válasza syler123 (#1041) üzenetére


etooo
senior tag

Köszi. Gagyiságot nem tudom, csak ebben a tesztben még nem láttam a telefont, és kíváncsi voltam mit tud.

Szerk: bocs a dupláért, épp haldoklik az egerem.

[ Szerkesztve ]

(#1050) Gabó75


Gabó75
senior tag

Én az előző LG GT540-es telóm töltőjével használom és teljesen jól mutatja az értéket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.