Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:21

LOGOUT.hu

..:: Motorola Atrix 2 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) 2o1i válasza sch_a (#5999) üzenetére


2o1i
senior tag

Róla van szó.
Valami hasonlóra gondoltam én is.

(#6002) mihione válasza Devil Gelo (#5997) üzenetére


mihione
őstag

Reboot amíg (talán) el nem indul,mást nem tudok...akinek a kexec cm 10.1 nem indult annak 80% hogy ez se fog.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#6003) Devil Gelo válasza Devil Gelo (#6000) üzenetére


Devil Gelo
tag

A link valamiért nem megy, de itt egy másik :R

Samsung S23 Ultra

(#6004) mihione válasza Devil Gelo (#6003) üzenetére


mihione
őstag

Köszi!Mindjárt megy fel :D

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#6005) mihione válasza mihione (#6004) üzenetére


mihione
őstag

Nálam is fekete képernyő,pedig a CM-nél sose volt ilyen gondom...

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#6006) Devil Gelo válasza mihione (#6005) üzenetére


Devil Gelo
tag

Akkor marad a várakozás, (a CM 3. flashelés után felment, ez meg az 5. re sem, és tök mind1 volt, hogy milyen romról próbálom :( )

Samsung S23 Ultra

(#6007) chris-v válasza 2o1i (#5998) üzenetére


chris-v
senior tag

Nem kell izgulni, megreklamálod és kérdezni fogja hogy küldjön újat jót, vagy kéred-e vissza a pénzt, vagy bármit, csak ne adj negatívot!
Egyébként ezt én sem egészen értem, de tényleg bármit megtesznek, csak nehogy 5 csillagnál kevesebbet kapjon!

[ Szerkesztve ]

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#6008) Grobee válasza Devil Gelo (#6006) üzenetére


Grobee
csendes tag

Akkor pozitív példaként leírom, hogy nálam csont nélkül, simán felment a LIQUIDSMOOTH.
A CM10.1 is simán felment már néhányszor, alaprendszerként és másodlagosként is (persze BMM patch-el).
Most jelenleg így van:
1: Dino JB (BMM 0.3.4)
3: CM10.1 (bmm+kexec)
4: MIUI v5 (kernel cserével induláskor)
5: Numa v3 (kernel cserével induláskor)
6: LIQUIDSMOOTH (bmm+kexec)

kopp...kopp...kopp :)

[ Szerkesztve ]

(#6009) darky4e válasza Grobee (#6008) üzenetére


darky4e
tag

És ezek a rendszerek közül melyikkel vagy megelégedve a legjobban?

Live long and prosper

(#6010) Grobee válasza darky4e (#6009) üzenetére


Grobee
csendes tag

Alapvetően CM kedvelő vagyok a testreszabhatóság miatt. Ez még a Defy korszakból jön. Bár ugye az Atrix2 CM még nincs azon a szinten mint a Defynél. Mindennapi használatra a gyári JB-t használom (jelenleg Dino JB) mert testreszabhatóság ide vagy oda, az a legfontosabb számomra, hogy az alapdolgok azért működjenek úgy ahogy a gyárban kitalálták. Gondolok itt pl. a kamerára. A CM alapú romokban ugye a video felbontással gondok vannak. Emiatt csak kísérleti alanyok a MIUIv5, a Liquidsmooth és a CM10.1.
A MIUIv5 nagyon szép és csicsás, de mindennapi használatra (még) messze nem alkalmas (szerintem). Elég döcögős már alaptelepítés után is. Jó lenne ha lenne belőle kexec verzió.
A Liquidsmooth és a CM10.1 ezen verziója kexec-es, ami miatt szép smooth mindkettő és gyorsak is. Alaposan egyiket sem teszteltem még. Ma tettem fel mindkettőt. Úgy gondolom, ha a kamera felbontás probléma megoldódna és dúrva hiba nem lenne bennük, akkor tartósan váltanék valamelyikre.

(#6011) Lovi24 válasza Grobee (#6010) üzenetére


Lovi24
senior tag

:R Ha lenne hozzá kedved és időd,írhatnál egy pár sort a kernelcseréről...:)
Liquidsmooth-nál használtál bmm patch-et?

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#6012) Grobee válasza Lovi24 (#6011) üzenetére


Grobee
csendes tag

Nagyon egyszerű a kernelcsere :) (de tényleg)
Először is kellenek a kernelek, amik boot.img formában találhatók. Simán elő tudod szedni a JB rootolásához használt boot swapper csomagból. Ebben a csomagban a boot1.img tartalmazza az ICS kernelt, a boot.img pedig a JB kernelt. De tökmindegy hogy hívják őket. Én elneveztem boot-ics.img és boot-jb.img-nek.
Vagy pedig a BMM-el le tudod menteni az aktuális (csak az alap!!) rendszer boot.img-ét (mert ugye a többinek nincs is).

A kernel cserére is van két módszer:
1. ha nincs BMM, akkor kell hozzá számítógép, majd pedig fastboot (csak példa: fastboot flash boot boot1.img)
2. ha van BMM, akkor nagyon egyszerűen számítógép nélkül megoldható. BMM -> Recovery -> Firmware flashing -> Flash kernel. És ugyanígy visszafelé is.

Liquidsmooth-hoz nem kell bmm patch, mert alapból bmm-es.

[ Szerkesztve ]

(#6013) gabor231


gabor231
tag

Nem tud valaki atrix 2höz lapockot?nem nagyon találok neten.max ebayen de ott elég drága most.

(#6014) ghiottone válasza gabor231 (#6013) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A korábbi lapdock, amit szerelni kell: [link] 99 dolcsi ingyen postával, Izraelből 5 nap alatt ideér.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6015) gabor231 válasza ghiottone (#6014) üzenetére


gabor231
tag

Köszi a linket.neked is ilyened van azthiszem.nem rendeltem még elbairól.de ez tetszik.

(#6016) ghiottone válasza gabor231 (#6015) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, ez az eredeti Lapdock for Motorola Atrix (magnézium borítás, nagyobb képernyő és erősebb aksi) - ez az első generációs, itt hogy menjen az Atrix 2-vel szerelni kell (megfordítani a csatlakozókat 180 fokkal) így - ez kb 5 perces móka, ennek tudatában rendeld meg.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6017) gabor231 válasza ghiottone (#6016) üzenetére


gabor231
tag

Persze vágom nem nagy dolog.melyik rendszerrel megy a lapock?most jb van fent.

(#6018) Devil Gelo válasza Grobee (#6008) üzenetére


Devil Gelo
tag

Na legalább valakinél működik :C
Esetleg, nem lehetne megoldani valahogy hogy ne a kexec kernelt használja vagy anélkül módosítások hiányában nem is fog működni?

Samsung S23 Ultra

(#6019) ghiottone válasza ghiottone (#6016) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Csak a gyári, vagy gyárin alapuló rommokkal jó + a V4-es MIUI-n is ment, de a CM 10, 10.1-eknél nincs HDMI kimenet. JB Leak 1, 2, official JB (leak 3) jól megy, Dino JB-n remek, csak az utólag belerakott RazrM launcher szokott néha leállni, ha leveszem a dokkolórészről a telót. Azonban, ha nem a launcher főoldalain vagyok, hanem egy alkalmazásban - pl. gmail -, akkor nincs semmi gond leválasztáskor.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6020) gabor231 válasza ghiottone (#6019) üzenetére


gabor231
tag

Akkor a dinó jb lesz sztem.én úgy sem szeretem a razr launchert nagyon darabos.a next sokkal gördülékenyebb vagy apex épp.köszi a tanácsot

(#6021) Grobee válasza Devil Gelo (#6018) üzenetére


Grobee
csendes tag

A kexec tulajdonképpen nem kernel, hanem egy módszer ahogy a custom kernelt meghívja (javítsatok ha tévedek). A custom kernelben pedig szépen meg van oldva, hogy smooth legyen. A gyári kerneles custom romoknál valamilyen vsync probléma okozza az UI akadozást. De úgy olvastam, hogy rajta vannak a problémán.

(#6022) Drótszamár válasza ghiottone (#6014) üzenetére


Drótszamár
őstag

Mire lehet ezzel használni a telefonot? Te mire használod? Mennyire kényelmes?

A marketing szerint ugye "mindenre", de az érdekelne hogy használható e. Pl szöveget lehet vele "kényelmesen" szerkeszteni? Vagy böngészéni? Nem lassú nagyon? Akku mennyi ideig bírja?

Tabletem van, de _néha_ jól jönne egy laptop is gépeléshez. Nem tudom megérne e ennyi pénzt ez a kiegészítő.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#6023) chris-v válasza ghiottone (#6016) üzenetére


chris-v
senior tag

Én eddig azt hittem, hogy a csatlakozó állása ugyan az, csak a sorrend más, de most már látom hogy a sorrend ugyan az, csak a csatlakozó állása fordított. :W
Szerintem a 4G-hez való autós szett is menne, tuti meg lehet azt is forgatni! :U

[ Szerkesztve ]

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#6024) Lovi24 válasza Grobee (#6012) üzenetére


Lovi24
senior tag

Köszi a leírást,el is mentettem magamnak :D
Próbáltam én is feltenni a Liquidsmooth romot,de 4. install után is csak fekete képernyő és zöld led fogad :(
Pedig próbáltam a normál gapps-ot,inverted gapps-ot. Próbáltam újra partícionálni a 3. rendszert,volt fr meg minden wipe ...És sajnos nem akarja. Nem értem én ezt a Kexec-es dolgot. Igaz nekem a CM is ugyanezt csinálja.
A bmm patchet azért kérdeztem ,mert ha jól emlékszem a rom készítője kérdezte valakitől az XDA-n ,hogy azt felrakta-e,de gondoltam,hogy nem kell ...
A srác készített még egy új romot,de ez is Kexec kerneles,így már meg sem próbálom :F
Egyébként a te telód alapból me,mb? 1200?

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#6025) ghiottone válasza Drótszamár (#6022) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Netezésre, skype, chatelés, filmnézésre használom, digitális tartalom fogyasztásra mint egy tabletet. Szöveget nem igazán szerkesztettem még vele, de azzal se lenne gond.
Összehasonlítási alapul most épp itt van előttem egy Asus Eee Pc 1011-es netbook 1,6 Ghz Intel Atom N455 processzorral, 2 GB rammal és windows 7-el (az XP-t nem tudom rávarázsolni, mert kék halál) oda-vissza lealázza a telefon lapdocként használva.
+ mennek az 1080p-s videók a lapdockon, a netbookon nem,
+ lényegesen erősebb az akkuja, mint a netbooknak,
+ nem kell külön 3g stick,
- a wifiben nem tudom melyik az erősebb,
+ gyorsabb az Android.

Antutuban telefonként nálam a Dino JB 7452 pontot adott, így lapdockban már van lassulás, hiszen 10.1 col az a kijelző + 768x1318 a felbontás és nem 4,3 col + 540x960 a pontszám: 3890
Némileg lassabb a telefonhoz képest, de ez annyira nem zavaró, még így is gyorsabb, mint egy 1 magos netbook.
Böngészésre a gyárit használom, de annak is jó a sebessége a JB-n. Aksit még pontosan nem mértem le de minimum 5,5 - 6 óra az amit hoz így ha naponként használom 1-1 órára. Ha leveszed a lapdockról akkor teljesen feltölti a telót (persze függ a használati időtől, hogy teljesen feltölti-e, de 2-3 óra alatt 0-ról biztosan feltölti).

Azt se felejtsük el, hogy 2 normál USB foglalata is van.

Általában csatlakozás után az alkalmazások - amelyeknek van "tabletre írt felületük" is - úgymond átlépnek a webtop módba ha használod őket és ezt a telo ki is írja, - webtop mód - de kattintással lehet választani, hogy később ne jelezze az alkalmazások indításakor. Ha levetted a dokkolóról és később indítod az alkalmazást akkor a teló kiírja, hogy az app kilép a webtop módból - itt, emiatt van egy minimális plusz.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6026) Grobee válasza Lovi24 (#6024) üzenetére


Grobee
csendes tag

Szia.
Mi az alaprendszered?
Ha jól értem akkor feltelepül, de első induláskor beragad. Ugye?
Tipikusan az a jelenség, amikor rossz kernelből indítod. A kexec-es romok alá JB kernel kell. Persze ettől még lehet nálad más gond is. Ami még eszembe jut, hogy elég nagy helyet adtál-e a particióknak (system, data, cache)? Hibaüzenet nélkül települnek?
Szóval az a lényeg,hogy a kexec-es romok alá JB kernel kell. A sima CM, MIUI, Numa stb. alá ICS kernel kell. De általában oda is írják hogy "ICS kernel only".
Aztán még ott van a BMM és egyéb Recoveryk problémája...

ui.: Amikor CM-et említed, melyik CM-re gondolsz? "sima" vagy kexec? Van ez is, az is. Előbbi alá ICS, utóbbi alá JB kernel kell.

[ Szerkesztve ]

(#6027) Lovi24 válasza Grobee (#6026) üzenetére


Lovi24
senior tag

Az alaprendszerem MB ICS,kernel itt is 3.0.8. Ezt írják az XDA-n :
Note:This ROM uses kexec kernel(3.0.8).Those of you who were getting the black screen problem with kexec kernel will get the same bug here.
Note:To be flashed via BMM only

BMM-et már régóta használom,próbálkoztam az A2 bootstrapp-al ,de nem jött be. Maradtam a BMM-nél ,sokkal több lehetőség van benne. Jelenleg is 3 rom van rajta
1.Gyári Mb Ics
3.Miui v4 (volt eddig)-rettenetesen eszi az akksit
4.Paranoid
A rendszereknek elég helyet adtam,úgy használom ,ahogy eddig is volt- 500/800/300-ez mindig elég volt,de volt már -500/1000/500,szerintem ez sok.
A kexec-es CM10- re gondoltam persze. Eddig más rommal nem volt problémám
Habár én amikor me ics-t akarok felrakni,állandóan system leállással fenyeget,fr-ig :D
Me Jb-vel igazából nem volt bajom.
Egyébként ha jól olvasom a Liquid rom készítője is mb ics-t használ ??!
XDA-n sokan panaszkodnak ugyanarra,mint én (itt is vagyunk páran) ,de sajnos nem tudják mi lehet a baj :(
Ezért kérdeztem a te telód paramétereit,de azt látom ,hogy Me JB az alapod.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#6028) gabor231 válasza ghiottone (#6019) üzenetére


gabor231
tag

A lapdock 100 az nem éri meg ugye?ugytudom gyengébb valamivel az előző lapdocknál.van egy vaterán.

(#6029) Grobee válasza Lovi24 (#6027) üzenetére


Grobee
csendes tag

Az én telóm gyárilag ME865 és max 1000Mhz. Volt már rajta minden.
Ne tévesszen meg a kernel verziószáma. Az ICS és a JB kernelnek is 3.0.8 a verziója. De hidd el, különböznek. Amíg BMM-ed van, addig nincs nagy baj. Csak próbaképpen cseréld ki BMM-el a kernelt JB-re és próbálj úgy indítani egy kexec-es romot. Nem ártasz vele, BMM-el bármikor vissza tudod tenni az ICS kernelt. Előtte mentsd le az eredetit ha akarod BMM-el. Én így használom már egy ideje és következetesen jól működik. Ha esetleg nem figyelek oda és a bmm autostart időzítője elindítja az alap Dino JB-met úgy hogy ICS kernel van berakva, akkor persze beragad. Ilyenkor aksi ki-be és újra bmm.
Egy dolog igaz: ICS alapra még nem volt BMM telepítve nekem.

[ Szerkesztve ]

(#6030) ghiottone válasza gabor231 (#6017) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kisebb kijelző, gyengébb aksi, müanyag, annyi hogy nem kell szerelni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6031) Lovi24 válasza Grobee (#6029) üzenetére


Lovi24
senior tag

Sajnos nem jött össze :(
Bootswapperből kiszedtem a boot.img-t,ugyanúgy fekete kijelző zöld led.....
Újraindításnál persze elfelejtettem az ics kernelt visszarakni és kicsit megijedtem,hogy ugyanazt produkálta csak piros leddel. Újra restart ,kernelcsere ,majd indul is,de a Liquid nem..
Egyszerűen nem értem,hogy 2 tök egyforma teló között mi lehet a különbség,ami miatt nem mennek fel a kexec-es romok ???

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#6032) Lovi24 válasza Lovi24 (#6031) üzenetére


Lovi24
senior tag

Ráadásul most vettem észre,hogy az előzetesen lementett Liquid kernelt raktam vissza és ezzel elindult a gyári romom. Gondolom akkor ez most ics kernel?!

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#6033) Grobee válasza Lovi24 (#6031) üzenetére


Grobee
csendes tag

Passz. Még annyi a különbség hogy nekem JB az alap, neked ICS. Bár szerintem nem számít, de sose lehet tudni....
Egyébként neked miért ICS az alap? Nem akarsz áttérni JB-re? Ahogy nekem van most azért jó, mert tetszés szerint használhatok jb-t és ics-t is. Elvileg feltehetem bármelyik rendszer backup-ját. Persze figyelni kell a Recovery-kre. Korábban megcsináltam, hogy az alap jb-ről csinált backupot feltettem másodlagosként és simán működött. Csinálj egy mentés a jelenlegi alap ics-ről (persze előtte szedd ki a vendég rendszerek image-eit), és ha valamikor áttérs esetleg JB alapra, kipróbálhatod hogy megy-e a régi rendszered.
Még eszembe jutott valami: nem tudom, hogy ezen a szinten számít-e hogy ME vagy MB az alap ICS.

(#6034) Grobee válasza Lovi24 (#6032) üzenetére


Grobee
csendes tag

Rosszul gondolod. Boot partició csak egy van a telefonon. A vendég rendszereknek nincs kernele. Tehát az alaprendszer kernelét mentetted le. Én tettem már vissza a System_3 alól is kernelt. Nem számít honnan rakod a kernelt.
Egyébként itt merült fel bennem egy fejlesztési javaslat a BMM felé :)
Jó lenne ha a vendég romoknál megadható lenne melyik kernellel futnak és indításkor automatikusan felteszi a megfelelőt....

Ja még annyi adalék, hogy a kernel verzió száma mögött van egy karaktersor. Az is számít. Beleírtam a lementett kernelek fájlnevébe.
Nálam:
boot-ics-v308-ge631267.img
boot-jb-v308-gfe5f639.img

[ Szerkesztve ]

(#6035) Lovi24 válasza Grobee (#6034) üzenetére


Lovi24
senior tag

Érdekes ez a dolog :)
Az alap és a másik rom kernele is le lett mentve ( azt hittem??),annyi egyezik ,hogy 3.0.8. de az utána levő betűsor totál más .

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#6036) Lovi24 válasza Grobee (#6033) üzenetére


Lovi24
senior tag

Miért nem jb? Próbáltam,aztán visszatértem mb ics-re ,valahogy megszoktam, Magyar nem fontos,a tárhely is mindegy szinte (32gb sd mellett), az értesítési sávos kapcsolók kifejezetten idegesítettek (főleg,hogy nem tudtam szerkeszteni, a power toggles sokkal jobb),amellett pedig ezzel a legstabilabb és legjobb a térerőm (voda). De lehet,hogy ha lesz egy kis kedvem felpattintom az újabb jb-t és kipróbálom milyen :D

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#6037) Drótszamár válasza ghiottone (#6025) üzenetére


Drótszamár
őstag

Köszönöm!

Nézegettem pár videót. Ha jól látom, akkor csak HDMI bemenetre is feléled már, tehát pl a fényképezőmet is rá tudnám kötni, nagyban visszanézni a fotókat.

Hmm. Alszok még rá párat, de egyre jobban tetszik.

Áfa + vám volt rá? Vagy gift-ként adták fel?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#6038) ghiottone válasza Drótszamár (#6037) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mivel Izraelből küldik, így a jelenleg érvényben lévő EU vámjog szerint az elektronikai termékek un. "erga omnes" kategóriába tartoznak, ami vámmentességet takar, de giftként adják fel pár dollár értéket feltüntetve. Adnak usps nyomkövető számot is a csomaghoz, és nem sajnálják a csomagolást sem. ;)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6039) chris-v válasza Drótszamár (#6037) üzenetére


chris-v
senior tag

Igen feléled a HDMI-re. Én próbaképpen rendeltem egy Micro HDMi -> HDMI átalakítót és simán megy vele. Összedugod tv-vel, vagy monitorral, átvált webtop módba, aztán a telefon kijelzőjel az egér. Egy ugyan olyan "tapi" padot kapsz mint a laptopokon, jobb és bal egér gombbal.
Teljesen használható a dolog. Minap az egyik ismerősömnél próbáltam nagy tv-n. Videók szépen mentek, képek is, igaz alul megmaradt a menü sáv, amit biztos el lehet tüntetni, de nem foglalkoztam vele annyira. Ja és a SpeedX 3D-vel játszottam pár percet. Ütős volt 42 collba! :DDD

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#6040) Drótszamár válasza chris-v (#6039) üzenetére


Drótszamár
őstag

Igen, ezt már én is próbáltam. Jópofa.

Engem a fordított verzió érdekel. A Lapdock éledjen fel ha bármilyen hdmi bemenetet kap (pl fényképező).

A videók szerint működik mással is (pl Raspberry Pi, vagy iphone :) )

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#6041) guyver


guyver
senior tag

2 hét és rendelem a telót :)

Poco F3 & Gear S3

(#6042) Superhun válasza guyver (#6041) üzenetére


Superhun
addikt

Honnan rendeled? Újonnan nehéz beszerezni. Több GSM bolt is hirdeti, de nagy részüknél nincs raktáron...

(#6043) guyver válasza Superhun (#6042) üzenetére


guyver
senior tag

Ezen a hídon majd akkor megyek át, ha oda értem. :) de a b-tel-től tervezem.

[ Szerkesztve ]

Poco F3 & Gear S3

(#6044) Grobee válasza Lovi24 (#6035) üzenetére


Grobee
csendes tag

Szia. A kernel verzió mögötti karaktersor valóban, lehet hogy mástól is függ. Ezt nem tudom.
Pont _ghiottone írta, hogy a framework-ben való turkálás miatt más lett a karaktersor a verziószám mögött.

(#6045) Pr3s válasza guyver (#6043) üzenetére


Pr3s
aktív tag

Nekem is onnan van korrektek az eladásnál, elvileg csak weben lehet rendelni, de én telefonon adtam le a rendelésem, szerintem rendeld be náluk tutira, és kérd a szállítást 2 hét múlvára, mert addig "gondolom" külföldön tartózkodsz és nem lesz aki átvegye :-) Csak hogy tuti legyen hogy lesz neked is, mert jó Teló!

(#6046) bkiky01 válasza guyver (#6043) üzenetére


bkiky01
senior tag

Partnero-nál megint 53.. Best buy..

(#6047) Superhun válasza bkiky01 (#6046) üzenetére


Superhun
addikt

Erősödik a forint. :K

(#6048) gabor231 válasza ghiottone (#6038) üzenetére


gabor231
tag

Külsö hdd-t felismer?hdmiröl kitolja a képet monitorra vagy tv-re?

(#6049) chris-v válasza gabor231 (#6048) üzenetére


chris-v
senior tag

Igen és igen! :DDD

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#6050) gabor231 válasza chris-v (#6049) üzenetére


gabor231
tag

Köszi az infot.amint belövöm a számlámat a paypalel rendelem is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.