Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) wmati


wmati
addikt

(#7752) föccer válasza wmati (#7751) üzenetére


föccer
nagyúr

ezek teljesen hülyék :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7753) wmati válasza föccer (#7752) üzenetére


wmati
addikt

Malac viadal :D Ti nem tervezek ilyet ?

(#7754) föccer válasza wmati (#7753) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem hinném. :N A ph szerveren eléggé technikai buzulás megy. :))

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7755) wmati válasza föccer (#7754) üzenetére


wmati
addikt

Áhhhhhhhh de mér :O

(#7756) netpeti98 válasza föccer (#7754) üzenetére


netpeti98
addikt

Mondjuk lehet FTB alapokra is építeni játékot, atomreaktor robbantással, az ellenfél árammellétásának levágásával stb. :DDD Nameg nem Quantum ruhában mert az nem buli. :N

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#7757) Geryson


Geryson
addikt

Mesterek, mi lehet egy enery tesseract bekötésének tipikus hibája? Ez a második quarry-m ilyen módon, először ment.

Most szépen bekötve minden, a küldő oldalon send only, redstone control disable, freki beállítva.

Quarrynál: receive only, redstone control disable, freki a listából kiválasztva

és mégsem indul el az építés, ahogy beröffentem a magmaticokat csak dagad az áram a conductive pipe-okban, majd eldurran, így inkább leállítom.

Milyene alapvető dolgot cseszhetek el?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#7758) Geryson válasza Geryson (#7757) üzenetére


Geryson
addikt

Az elég tipikus hiba, ha quarry helyet pump-ot teszek a munkaterületre? :))

Gondoltam bánatomban elmegyek szívni egy kis lávát odaátra, erre nézem, hogy az inventorymban ott figyel egy quarry. Ez már kezdett gyanús lenni...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#7759) netpeti98


netpeti98
addikt

Nektek az új Update és az új PH-s külön pack berakása után sikerül Single világot megnyitni?
Nekem az alábbi hibával elszáll:[link], mindegy hogy régi vagy új világ, vagy vanilla által legenerált mapot rakok be.

Üdv netpeti98

(#7760) Superhun válasza netpeti98 (#7759) üzenetére


Superhun
addikt

Ez a ChickenChunk mod hibája, mindenkinél ezt csinálja. Amint lesz hozzá fix, feltöltöm. Addig is marad az online játék :U

(#7761) netpeti98 válasza Superhun (#7760) üzenetére


netpeti98
addikt

Persze nem olyan sűrgős, csak szeretem kipróbálni a gépeket Creativban mielőtt élesben megépíteném a szerveren. Végül is megoldottam úgy hogy a Dw Pack mellé leszedtem az FTB Litet, szerencsére benne volt a mod amit tesztelni akartam.

Üdv netpeti98

(#7762) Geryson


Geryson
addikt

Hát akik azt mondják, hogy felesleges meghajtani 100 MJ-vel a Quarry-t, azt erősen megcáfolom. 9 mp alatt megy egy sort, eddig 16 volt nekem, sőt 22 körül kezdtem az elején.

Íróasztallal babrált már valaki? Nézegettem videókat, értem a másik világ létrehozásának lehetőségét, de nem értem az értelmét.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#7763) Superhun válasza Geryson (#7762) üzenetére


Superhun
addikt

Gyak olyan világot hozhatsz létre, amit szeretnél. Hátránya, hogy kinyírod ezzel a szervert, mert párhuzamosan fut több világ. Én nem erőltetném a dolgot.

(#7764) Geryson válasza Superhun (#7763) üzenetére


Geryson
addikt

Hm. értem. Ennek így tényleg nem sok értelmét látom. Az hiszem a quarry megoldja a gondom, hogy csak emiatt pl. létrehozzak egy világot (most néztem egy videót, ahol a srác ércek miatt hozta létre).

Apropó. Quantum cuccos. Csinálunk egy full szettet, pontosabban tegnap még nem volt sisak. Átmentem a netherbe, nekemszállt egy bat, meg lelőtt egy ghust vagy mi. Frankón mondom, hogy majdnem meghaltam, 1 szivem maradt, alig tudtam elfutni és visszateleportálni. Ezek szerint nincs olyan, hogy tökéletes védelem? Nincs olyan, hogy soha ne sérüljek meg?

Mondjuk most már van sisak is, de pl. a kardunk még csak nano, abban nincs jobb?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#7765) föccer válasza Geryson (#7764) üzenetére


föccer
nagyúr

Feltöltötted energiával?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7766) #56573440 válasza Geryson (#7764) üzenetére


#56573440
törölt tag

nocsak ki gyárt ennyi uumattert ?:D

ha volt benne energia akkor a szett hiány a gond. ha teljes a szett akkor elég hatékony.

továbbra is tartom hogy ha 16mp alatt hozol két sort 50-50mj-vel két quarryvól, akkor nincs értelme 18 mp alatt egy quarry-val csinálni azt.

két quarry 50-50 mj-vel eleve kétszer nagyobb területet fed le,és 2mp-vel gyorsabb mint az 1 db 100-on :D

(#7767) Geryson válasza #56573440 (#7766) üzenetére


Geryson
addikt

Fel volt töltve, mondom, sisak nem volt a fejemen. De úgy lecsapott 1 szívre, hogy kapcsolni sem tudtam. Nem nagyon merem kipróbálni amúgy, mert nem szeretném, hogy pl. a malacember felvegye, azt én meg nem tudom utána visszaszedni.

A dupla területtel mondjuk igazad van, de nekem elég 1 quarry ha ilyen gyors és nem terhelem agyon a szervert.

Te miért fórumozol szabadság alatt?!? :) Muszáj volt megcsinálni, hogy utól tudjunk érni (sebességben)...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#7768) #56573440 válasza Geryson (#7767) üzenetére


#56573440
törölt tag

volt vagy 6 stack nálam, meg párat amíg ment a quarry átküldtem daninak is :)

akkor ha hazamentem irthatjuk a sárkányt :D. ma végig havazott, -tizen volt a heyen, úgyhogy jobb ötletem nem volt most

(#7769) kmisi99


kmisi99
addikt

Az item tesseractot hogyan tudom használni? Meg egyáltalán mire jó pl?

(#7770) Geryson válasza kmisi99 (#7769) üzenetére


Geryson
addikt

Hát én pár napja tanultam meg ezeket igazából, tehát nem vagyok a legprofibb. :)

A lényeg, bármelyik tesseractnál, hogy küldeni tudsz ide-oda közöttük. Az item a tárgyak küldésére van, azaz pl. a quarry-ból a szortirozódba / házadba tudod küldeni a dolgokat (liquid = folyadékok, láva pl.; energy = energia tehát pl. áram küldésére). Értelemszerűen mindig legalább kettő kell, adsz nekik egy azonos frekvenciát és már mennek is a cuccok. Előnye pl. még az is, hogy nem kell engine, ami kihúzza belőlük a cuccot (pl. egy redstone engine egy ládából), hanem rárakod a csövet és már jönnek is ki belőle az itemek.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#7771) kmisi99 válasza Geryson (#7770) üzenetére


kmisi99
addikt

kösz az infót.

(#7772) #56573440 válasza kmisi99 (#7771) üzenetére


#56573440
törölt tag

interdimenzionálisak is tegyük hozzá. tehát neterből láva transport 3 blokkal oldható meg +chunkloader a nether oldalon, ami zseniális, nomeg egyből átküldi a pumpa teljes sávszélességén a cuccot, ha meghajtod az energy tessán át akkor 4k vödör láva 1 perc se.

mindenre jó amit kivezetékeznél nagy távra. bármi. teleport eszközök, úgyhogy mehet mobfarmból a loot, quarryból az item, tankokból a folyadék, a feldolgozóegységek között a nyersanyagok, stb.

energy tessa viszont 25%-os veszteséggel üzemel, bár mivel bc energiát elég jól és tonnaszámra lehet gyártani, a legnagyobb fogyasztó meg a quarry kb így nem gond

[ Szerkesztve ]

(#7773) Geryson


Geryson
addikt

Ez mitől lehet? A filler rég elvégezte a dolgát (jó, mondjuk még van 3 napig ott hagytam érintetlenül). Időközben kifalaztam minden és még mindig látszik a keret. Természetesen landmark, torch nincs és nem is lehetne, merthogy egy falat húztam fel. A sarki közeli képnél volt a filler.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#7774) escape válasza Geryson (#7773) üzenetére


escape
aktív tag

Szerveren 3 nap, vagy való életben? Ha szerveren, akkor relog eltünteti.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#7775) Integrator válasza Geryson (#7773) üzenetére


Integrator
aktív tag

Nálam már nem is látszódik az a keret, szóval szerintem ez csak Nálad látható, ha látható.

(#7776) Superhun válasza Geryson (#7773) üzenetére


Superhun
addikt

Relogin megoldja. ;)

(#7777) Geryson válasza Superhun (#7776) üzenetére


Geryson
addikt

Igen, megoldotta! :) :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#7778) didros


didros
senior tag

Sziasztok! Nagyon kezdő vagyok Minecraft-ban.. Regisztráltam a skyblock.net-en és szeretnék bejelentkezni a játékszerverükre. A szervert sikereseb hozzáadtam a szerverlistához, de nem tudom, hogy hol lehetne elmenteni a felhasználói nevemet és a jelszavamat, amivel beengedne a szerverre. :F Köszi!

(#7779) Superhun válasza didros (#7778) üzenetére


Superhun
addikt

Milyen felhasználónév + jelszó? Online szervereken max. whitelist van. Milyen hibát ír ki, amikor be akarsz jelentkezni?

(#7780) didros válasza Superhun (#7779) üzenetére


didros
senior tag

"Failed to login: Bad login"

(#7781) Superhun válasza didros (#7780) üzenetére


Superhun
addikt

Tört kliensed van :U

(#7782) Superhun


Superhun
addikt

13w09a

Csütörtökön jön a Pre-release, jövőhéten meg a hivatalos 1.5!

(#7783) LW válasza Superhun (#7782) üzenetére


LW
őstag

Ideje lesz. :) Kösz az infót.

(#7784) Superhun


Superhun
addikt

TubeStuff 52.3.2:
- Fixed retrievulator recipe.

:K

(#7785) Geryson


Geryson
addikt

Hogy tudnám itt átvinni az áramot? Próbáltam hollow marble cover-rel, de az is megszakítja.

Apropó, találtam egy ILYEN receptlistát, hátha valakit még érdekel.

Megszivattam egy olajforrást, csak úgy a kíváncsiság kedvéért. 13.500 vödör után leállítottam, mert 2 tartályt elégnek tartottam. A felét a forrásnak még ki sem szívtam, 45-től 23-as szintig van egy hatalmas barlangban. Nem gondoltam volna, hogy több olaj van alattam, mint láva...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#7786) sider24


sider24
tag

Sziasztok.. Volna egy kis "baj, bug" Minectraft-al. azt nem tudom hogy miért lagol :F amikor el kezdek építeni akkor 5-10 percig jó, de aztán elkezd lagolni olyan 0 fps aztán fel ingadozik.. de ezt így 5 percenként csinálja szval fogalmam sincs hogy ez miért van.. amúgy meg Windows 7 em van 64 bites Professional ha ez esetleg befolyásol valamit.. csak most csinálja eddig még nem csinálta soha. valaki HELP!! :U

[ Szerkesztve ]

(#7787) #56573440 válasza Geryson (#7785) üzenetére


#56573440
törölt tag

csináld az egészet vagy legalább egy részét jacketed wire-ből, az átmegy a hollow-on és jobban is néz ki mint a csupasz vezeték :) nem hiszem hogy valamivel szépen le lehet falazni így. látom lámpázol iparilag :D de ez a quake 3-at pirongató fov ez komoly :D

[ Szerkesztve ]

(#7788) Superhun válasza sider24 (#7786) üzenetére


Superhun
addikt

Tegyél fel egy Optifine modot.

(#7789) sider24


sider24
tag

Letöltésnél valami gond van vagy csak nekem hiányzik a rendszeremről 1-2 fájl?! :F mert ki dob egy ablakot mikor le töltöttem és futtatni akarom de azt írja ki h Az alkalmazás nem található vagy esetleg ezt be kellene másoljam valahova?

(#7790) Superhun válasza sider24 (#7789) üzenetére


Superhun
addikt

Egyáltalán mit akarsz futtatni?

(#7791) sider24


sider24
tag

Jaj elnézést kicsit félre értettem a dolgot. :((

(#7792) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Sziasztok!

Lehetőség lenne benézni a PH ftb szerverre? Szívesen beugranék hozzátok, annyit olvastam itt hogy érdekel :)

(#7793) Superhun válasza Sanyaaa26 (#7792) üzenetére


Superhun
addikt

Ment válasz PÜ.

(#7794) kmisi99


kmisi99
addikt

Szerintetek miért nem tudnak csatlakozni rám. Kb egy hónapja még jó volt.
A másik fél mikor csatlakozni akar nála zölden mutatja hogy futtatom a szervert azaz hogy elérhető. Szóval nincs piros x. De amint csatlakozna azonnal levágja connection lost end of stream üzenettel. Már mindent próbáltam tűzfal vírusírtó port megnyitása. Eddig tökéletes volt. A szerót is újraraktam többször de nem tud rám csatlakozni.

(#7795) Superhun válasza kmisi99 (#7794) üzenetére


Superhun
addikt

Először is milyen szervered és milyen internetkapcsolatod van?

(#7796) kmisi99 válasza Superhun (#7795) üzenetére


kmisi99
addikt

FTB lenne. Sima LAN net. Nem egy ismert net szolgáltatótól. Fix ip cím stb. Kb olyan mint egy upc csak nem upc .
A sima ftb szervert töltöttem le a játékom is sima ftb. A másik félnek is sima ftb-je van. Én gond nélkül felcsatlakozok. De amint a másik fél próbál egy pillanat alatt levágja connection lostal.
Kb egy hónapja minden gond nélül jó volt.

(#7797) Superhun válasza kmisi99 (#7796) üzenetére


Superhun
addikt

A sima lan net az mit jelent? :D

(#7798) kmisi99 válasza Superhun (#7797) üzenetére


kmisi99
addikt

Fogalmam sincs. Csak hogy kábeles net. Nincs róla semmi infóm amit a speedtest is mond [link]

(#7799) Superhun válasza kmisi99 (#7798) üzenetére


Superhun
addikt

Kevés lesz sztem a feltöltésed. FTB meg Tekkit nagyon éhes ilyen szempontból.

(#7800) Cucuska2 válasza Superhun (#7799) üzenetére


Cucuska2
őstag

A feltöltés nagyon is elég. Én állandó két főre (+ rám) hosztoltam fél megabites feltöltéssel FTB szervert. Érezni lehetett hogy nem a legjobb, de bőven használható volt.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.