Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) ToniSoprano válasza Ryoo (#3600) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Igen a beállításokban 2 kattintással, a már asszonynál lévő régi droidos telómon is, meg a droidos tabletemen is ki van kapcsolva a zárolási képernyő, ennek ellenére sohasem volt baj belőle.

No mindegy nem életbe vágó, csak nekem ez tök felesleges a mozdulat, a TPU tok körbe veszi, védi a képernyőzár billentyűt így nem igazán nyomódhat be véletlenül. De lehet csak engem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#3603) F.B.I. válasza ToniSoprano (#3599) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem. Hibátlan. Minden nap filmezek rajta.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3604) scyllarus válasza zorzy4 (#3597) üzenetére


scyllarus
veterán

Butatelefon alatt sem 15 éves modellt értettem. Kb. mintha azt írnád, ne tárold mp3-ban a zenéid, mert nem tudod meghallgatni egy walkmanen :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#3605) zorzy4 válasza scyllarus (#3604) üzenetére


zorzy4
őstag

Most is van olyan butatelefon amit sehogy sem tudsz szinkronizállni. És sokan szeretnek 6310it használlni a mai napig. A lényeg az hogy a wp nem adja meg a választás lehetőségét ebben sem sajnos. Ha a wp 10 ben sen javítják, sajnos én is megyek vissza androidra.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#3606) gemini válasza zorzy4 (#3605) üzenetére


gemini
aktív tag

Ezt már olvastuk párszor és mégis itt vagy még :) Ezt a simes dolgot is kiveséztük néhányszor. Szinte minden butatelefongyártónak van asztali windowsos programja, amivel tudja szinkronizálni a névjegyeket, hívásokat, sms-eket. Én továbbra sem értem, hogy aki egyszer elkezdett okostelefont használni, az miért szenved azon, hogy ha egyszer úgy adódik, akkor hogyan fog visszatérni butatelefonra. Nekem ez eszembe sem jutna, max platformot váltok, de akkor meg ott a google és szinkronizálom onnan. Simre én már a buttelefonos korszakban sem mentettem kontaktot, viszont rendszeresen szinkronizáltam a számítógéppel mindent.

(#3608) zorzy4 válasza gemini (#3606) üzenetére


zorzy4
őstag

Tudom hogy volt róla szó csak most előjött. Es nem csak platformot vállthat az emberhanem mondjuk gyorsan telefont ha épp lemerül elromlik.Azért vagyok a wp mellet még mindig, mert tetszik a rendsze, megbízható, csak egy két ilye dologba kéne válltoznia ( másik vesszőparipám a nem csörög rezeg egyszerre) Hidd el sok embert zavarnak ezek, akivel beszélek, és nem veszenek wp telefont. Hátha olvassa fórumot az oka fejleszti vagy kapcsolatban van velük.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#3609) Luck Dragon válasza zorzy4 (#3608) üzenetére

Számomra picit zavaró a csengés & rezgés dolog hisz egy régi ace 3 is be tudtam állítani öt különböző rezgést. De annyi baj legyen :) A másik hogy a lumia 800 hoz viszonyítva a 640 nagyon könnyű készülék,és anyagbeli felhasználás is nagyon éltető :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3610) tothandras80


tothandras80
tag

1,5 nap alatt 2 alkalommal indult újra magától a telefon. Tapasztalt már más is ilyet? Nincs semmi extra alkalmazás telepítve, memóriakártya új, az első újrainduláskor nem ez volt benne.
Szóval nem tudom.
Az elérhető legfrissebb szoftver van a készüléken.

Tegnap egy újraindítás segített csak azon, hogy az alkalmazásokat nem tudtam elindítani. Ráböktem a csempére, egy pillanatra elsötétült a képernyő, és újra a kezdőlap jelent meg. Egyik alkalmazás sem működött, csak restart után.

Valami szoftveres gond lehet?

[ Szerkesztve ]

(#3611) ToniSoprano válasza tothandras80 (#3610) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Olvasom a fórumot rendszeresen, ilyet nem írt senki sem. Próbáld meg sd kártya nélkül csinálja-e/nem hibás-e esetleg, ha igen akkor szerintem szerviz, ilyet dolgokat app sem nagyon csinálhat szerintem.
Esetleg idokep.hu-ra írták hogy az esetleg csinálhat ilyet, nekem pl. nem csinál ilyet az sem.

(#3612) tothandras80 válasza ToniSoprano (#3611) üzenetére


tothandras80
tag

Volt egy hard reset, gondoltam újra belakom a telefont. Ugyanazokat az alkalmazásokat telepítettem vissza, mint legelőször felkerültek. Nos, a zenelejátszó is vacakol most, szól a zene, viszont közben a képernyő teljesen üres. Lehetséges, hogy a hard resetnél gabalyodott össze valami?
Rendszer újrahúzás segíthet?

(#3613) JamesFinn válasza tothandras80 (#3612) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Lumia software updater. Ezzel próbáld.

(#3614) mdraco


mdraco
őstag

Na beléptem a klubba egy 640 LTE-vel :)
Tekintélyes darab a kis lumia 520 után, de nagyon tetszik.
Egy kérdés, kaptam hozzá egy töltőt és fülest, nem usb kábelt kellett volna adjanak füles helyett?
Újan vettem, orange szolgáltatótól.

[ Szerkesztve ]

(#3615) Luck Dragon válasza tothandras80 (#3612) üzenetére

Ilyeneknek nem szabadna lennie :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3616) HarleyCustom válasza mdraco (#3614) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem meg füles nem volt benne.Töltő,kábel csak.Újonnan vettem.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3617) zorzy4 válasza mdraco (#3614) üzenetére


zorzy4
őstag

Ott lehet ezt tartalmazza a doboz. Itt csak egy egybe töltő jár hozzá.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#3618) ToniSoprano válasza mdraco (#3614) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nem, ahogy a mobilarénás tesztbe is írták, a kábel nincs benne:
"....a töltőn kívül csak egy használati útmutatót kapunk, ami azért egyáltalán nem minősül komoly ajándéknak. Lesznek persze bőven szoftveres extrák, amik majd ellensúlyozzák a hiányérzetet, de azért nem került volna sokba legalább egy microUSB kábelt beletenni a dobozba..."

(#3619) mdraco válasza ToniSoprano (#3618) üzenetére


mdraco
őstag

Értem, nem nagy baj, be lehet szerezni :)
Amúgy is csak a windows phone recovery-re van szükség, ha previewel bohóckodnék. Valaki próbálta ezen a previewet, hogy megy?

(#3620) banditos91


banditos91
tag

Sziasztok! Én is beléptem a klubba egy 640XL-el. Viszont nagyon félek hogy betörik az a hatalmas kijelzője, szóval fóliát keresek rá. Ki milyet használ? Mik a tapasztalatok? Elég egy minőségi matt fólia, vagy inkább szánjak rá több pénzt és tempered glass?

(#3621) HarleyCustom válasza banditos91 (#3620) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az üveg a legjobb.A sima csak karcoktól védi a kijelzőt.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3622) banditos91 válasza HarleyCustom (#3621) üzenetére


banditos91
tag

Köszönöm. És hol kapok olyat? Sürgősen kellene, mert ha neten rendelem meg akkor csak Jövő hét kedden hozzák ki, én pedig hétfőn elutazom.

(#3623) HarleyCustom válasza HarleyCustom (#3621) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Passz...nézz körül a neten.Nekem a haverom hoz,ha kell valami.Bár az enyémen "csak" sima van,de jobb,mint a semmi.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3624) Ferikupak


Ferikupak
csendes tag

Lumia 640 lte tudja a ott kábelt?

(#3625) bigsee válasza tothandras80 (#3610) üzenetére


bigsee
addikt

Ittt van a hiba és a javítása is! Nézd meg, hátha...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#3626) tothandras80 válasza bigsee (#3625) üzenetére


tothandras80
tag

Köszönöm a segítséget, este újrahúztam a teljes szoftvert Windows Phone Recovery Tool-lal, meglátjuk.
Egyértelműen egy hard reset után jött elő a kétszeri újraindulás, valamint a zenelejátszó hibás működése. Szóval szerintem ott ment félre valami.
Most megfigyelés alatt van a telefon.

(#3627) boncser válasza Ferikupak (#3624) üzenetére


boncser
aktív tag

:F

(#3628) Ferikupak válasza boncser (#3627) üzenetére


Ferikupak
csendes tag

Bocsi!otg kábel.

(#3629) geris197


geris197
tag

Letöltöttem már mindegyik beszélő órát az árúházból,de egyik sem jó. Vagyis ha a programban benne vagyok akkor beszélnek,de beállítom az időközt,kijövök belőle és meg sem mukkan egyik sem. Hogy lehet ez? Szerintem kellene,hogy beszéljen azért valamelyik,azért vannak kitalálva nem?

(#3630) bigsee válasza geris197 (#3629) üzenetére


bigsee
addikt

Menü/Takarékos üzemmódnál ha engedélyezed a háttérben futást, akkor sem?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#3631) dewil666 válasza Ferikupak (#3628) üzenetére


dewil666
őstag

Állítólag Win10-el érkezik az OTG képesség. Legalábbis itt PH fórumon ezt olvastam.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#3632) geris197 válasza bigsee (#3630) üzenetére


geris197
tag

Nem.Pl. Talkin Clock-nál ha bemegyek ebbe a beállításba amit ajánlottál,ott a program,de nincs is az a beállítási lehetőség,hogy futhasson háttérben. Másik progi Speaky Speaking Clock,ennél ott van,be is állítom,hogy futhasson háttérben,de semmi. Nem értem :F :W

(#3633) mdraco


mdraco
őstag

Valami nem tiszta.
Fent fent a telefonon a Lumia Camera, 5.02.54 verziójú, míg a Storeban a kék Lumia Camera, 4.10.0.4. De az utóbbi frissebb időrendben.
Mi a különbség a kettő között? Melyiket érdemes használni?
szerk. megvan [link]

[ Szerkesztve ]

(#3634) ToniSoprano válasza mdraco (#3633) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Én a harmadikra a lumia camera beta-ra szavazok, én [link] ezt használom csak hogy bonyolódjon a helyzet, de teszteld le, melyik tetszik a legjobban neked.

(#3635) ToniSoprano válasza mdraco (#3633) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Szerintem a lilát használd, néztem megkapta a Betáról a frissítéseket, úgyhogy nem kell a Beta változatot használni sem. A kék szerintem nem annyira éles képeket lő, színek sem az igaziakak, kár, mert logikusabban, egyszerűbben használható.

(#3636) mdraco válasza ToniSoprano (#3635) üzenetére


mdraco
őstag

Igen, azt fogom, nem hiába van alapból benne gyárilag :)

(#3637) banditos91


banditos91
tag

Képtelen vagyok megszokni ezt a nagy kijelzőt. Eddig 4" mobiljaim voltak. És most ez hatalmas. Nem tudok hozzászokni. [Moderálva.]

[ Módosította: pepe091 ]

(#3638) Luck Dragon válasza banditos91 (#3637) üzenetére

Szerintem egy kis időt adj magadnak, hogy megszokhasd, hisz nem rég vásároltad. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3639) HarleyCustom válasza banditos91 (#3637) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Azért vettem én is a kisebbet,de nekem még ez is nagy.A 620-szam szerettem a legjobban. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3640) banditos91 válasza Luck Dragon (#3638) üzenetére


banditos91
tag

Lehet hogy igazad van. De az az igazság hogy nem gondoltam át. Mindig is utáltam az ilyen nagy telefonokat. Szerintem egy telefon akkor jó ha kompakt. Nekem már az 5" is sok.

(#3641) HarleyCustom válasza banditos91 (#3640) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Minek vetted meg akkor?Nem fogdostad meg előtte,hogy jó lesz-e?Én kipróbáltam és a kisebbet választottam.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3642) banditos91 válasza HarleyCustom (#3641) üzenetére


banditos91
tag

De megfogdostam, és nagyon tetszett. Most is tetszik. Csak más megfogdosni egy polcon, és más használni a mindennapokban.

(#3643) ToniSoprano válasza banditos91 (#3640) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Én a 640-et még nagyon kényelmesen tudom egy kézzel kezelni, főleg amióta 0,3 mm szilikon tokban van, mert úgy nem csúszik egyátalán. Full HD kijelzőn teljesen vállalható képeket lő, persze a 640 XL képek részlet gazdagabbak.

Jerusalem: Az a baj, hogy amikor ott van a választás, hogy 48 körül kapsz 640-et és 60 rugért 640 XL-t, akkor könnyen elcsábul az ember. Azért az XL-nek csak jobb kamerája, nagyobb akku, nagyobb és erősebb fényű a kijelzője! És csak 12 rugóval több???

Én is gondolkoztam a phtablet cserén, mert a tablet bedöglött, de megfájdult a kezem miután az XL-t egy kézzel próbáltam használni az MM-ben, plusz asszony nagyon-nagyon furcsán nézett rám amikor megmutattam neki, hogy ilyenen XL váltáson gondolodom. Vettem végül egy 4:3-as 8 colos androidos tabletet 24 rugóért, legalább nem izgat, hogy a telón nincs real racing 3 stb. programok, úgyis a böngészek, tableten játszom, olvasok ha otthon vagyok, vagy messzebb utazom.

[ Szerkesztve ]

(#3644) HarleyCustom válasza ToniSoprano (#3643) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nehéz dönteni olyankor,de megfontoltnak kell lenni,nem kapkodni és nem jár úgy az ember,hogy megbánja.Én is voltam már így,de már odafigyelek jobban. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3645) ToniSoprano válasza HarleyCustom (#3644) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ja-ja én is sokszor kapkodtam, és meg is szívtam, buktam, de saját kárán tanul az ember, kell a tanulópénz. Mondjuk ha van félelem a mérettől, jobb neten rendelni és van 14 napod, az alatt azért lehet dönteni, mennyire lehet megszokni.

[Moderálva]

[ Módosította: pepe091 ]

(#3646) HarleyCustom válasza ToniSoprano (#3645) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hú...én is párszor... :)
De szeretem ezeket a kütyüket,az a baj és már nincs olyan rendszer,amit nem próbáltam volna többször is.

Én 45-ért vettem az Auchan-ban a 640-em.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3647) ToniSoprano válasza HarleyCustom (#3646) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Én 42,4-ért még e-digitalban az elsők között április 14-én, pont volt volt 15%-os kuponos akció a Lumiákra.
Most szerencsém volt, mert pont ilyen telót kerestem már régóta. Rettegtem, hogy az 5 col nagy lesz, nem tudom megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#3648) HarleyCustom válasza ToniSoprano (#3647) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jó áron vetted.
És megszoktad már?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3649) ToniSoprano válasza HarleyCustom (#3648) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Persze, az egykezes használattól féltem, de tökéletesen tudom egy kézzel használni, többnyire így használom, gépelésnél szoktam időnként két kezet is használni, zsebben elfér.

Nekem a nagyon vékony 0,3 mm-es szilikon tok segített a fogásban. Így annyira tapad, hogy egy ujjat a hátára téve kb 45 fokban meg tudom dönteni és nem csúszik le a teló, plusz nem vágja az éle kicsit sem a kezem, puhább.

(#3650) HarleyCustom válasza ToniSoprano (#3649) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem az XL már hatalmas,bár tetszik,de nem tudnám megszokni.
A sima is határeset.Idáig a legtovább egy 620 és egy 820 volt meg,a kompakt méretük miatt,persze volt mellette más is,de mindig volt lumiám.Szeretem a WP-t.Mondjuk vannak idegesítő dolgok,de melyiknél nincs...Egyik sem tökéletes.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.