Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) SzikraHuszár


SzikraHuszár
csendes tag

Pár oldallal visszább képekkel illusztráltam. Nem egy szép megoldás, de mivel neked már nem kell kísérletezned, megoldhatod jobban is. Egy nem működő GPS-en rontani már nem lehet :D.
De pillanat pákával ne vágj bele. Könnyen tönkreteheti a készüléket, meg profizmust kíván. Egy olcsó 800-1500 Ft-os páka is bőven megteszi szerintem. Az ón legyen jó minőségű, szintetikus flux-szal ellátott.
Ha nem tudod, milyened van, csinálj valamin próbaforrasztást. Ha az ón szépen megfolyik a felületen, nincs gyanta szag, nincsenek barna pöttyök, akkor jó. Forrasztógyantát ne használj!

(#1452) zs198 válasza SzikraHuszár (#1451) üzenetére


zs198
aktív tag

Köszi.
Igyekszem és megírom, hogy mi lett!

Üdv. -Zsolt-

(#1453) dome133 válasza zs198 (#1452) üzenetére


dome133
csendes újonc

Na sikerült már valamit kezdeni a gps-el?

(#1454) zs198 válasza dome133 (#1453) üzenetére


zs198
aktív tag

Sajnos még nem. De amint meglesz a páka nekiesek. :)
Jelentkezem.

Üdv. -Zsolt-

(#1455) dome133 válasza zs198 (#1454) üzenetére


dome133
csendes újonc

Rendben. Sok sikert! :)

[ Szerkesztve ]

(#1456) raven24


raven24
tag

Ha valakinek bedöglene az alaplapja, és nincs garija tudok segíteni.
Privátba elértek.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#1457) zs198


zs198
aktív tag

Megcsináltam a GPS-t!
A forrasztásos módszerrel sikerült életre keltenem.
Az erkélyről már veszi a jelet. Holnap tesztelem élesben is útközben.
Mindenkinek köszönöm a segítséget! :R

Sziasztok

[ Szerkesztve ]

Üdv. -Zsolt-

(#1458) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, mivel ajánlott rootolni a telefont? Ha rootolom és később valami garanciális baja lesz, vissza lehet eredeti állapotra állítani?

(#1459) sammiedavis


sammiedavis
tag

Sziasztok, az egyik kollégámnak van egy ilyen csodája, már nem garis, ezért ideadta, hogy nézzek rá miért fagy, és fagy, és nem működik rajta se a Play, se a billentyűzet, és szinte egy alkalmazás sem indul. Próbáltunk gyári visszaállítást de a szűz rendszer is ezt produkálja. Frissíteni nem enged, se PC siut-al, se wi-fi-n (pláne hogy a jelszót sem lehet bepötyögni billentyűzet híján), semmi nem telepíthető mert a Play lefagy, és a nem frissíthető mert nem lehet fiókot beállítani rajta. Jobban belenéztem, és ezeket tapasztaltam: - IMEI: ismeretlen, - IMEI SV: ismeretlen, - alapsáv verzió: ismeretlen, - szoftver verzió: ismeretlen. Mi a szösz lehet ez? :F .Ja még annyit h a csávó full analfabétagamma minden ilyen témához, (a múltkor mondtam hogy az asztalra mentettem a képeket, ő mindent feltúrt de nem találta, pedig mögé is benézett :D ), szóval biztos nem nyúlt bele.

Me of us one?

(#1460) zs198 válasza zs198 (#1457) üzenetére


zs198
aktív tag

Tesztelve országosan!
Mindenhol veszi a jelet!
Még egyszer köszi mindenkinek!

Üdv. -Zsolt-

(#1462) zs198 válasza #46372352 (#1461) üzenetére


zs198
aktív tag

Leírás:

A képekért lapozz vissza!
Sok sikert!

Egy kisebb laposfejű csavarhúzóval lehet ÓVATOSAN feszegetni a telefont (az ÖSSZES csavar eltávolítása után, 10 van), és látszik is, hogy hol (mindig marad egy kis hézag, de legalább ezt nem átlag magyar kőművesek készítették, szóval tényleg csak kicsi :) ).
Ha nem esel neki, mint Fifi kutya a lábtörlőnek, nem okozhatsz ezzel maradandó károsodást, főleg, ha az akkut eltávolítod a művelet közben!

A képen látszik, hol az antenna. Persze, ha leveszed a panelt, meg kell fordítanod, hogy lásd a csatlakozókat, na akkor azon jobb oldalt fent lesz az érintkező páros, ugye :D

Ha ez nem jött be, akkor szakadt az antenna, vagy az oda vezető úttal vannak bajok. Akkor jön az, hogy először az antennáról lekaparod a műanyag réteget (a képen jól látszik, hol megy a réz, na ha azt rendesen látod, kész).
Finoman kell dolgozni, ne túl erősen nyomd rá, úgy kell, mint a kaparós sorsjegyet. Na, ezt vékonyan be kell futtatni ónnal.

Ha ez sem jött be, akkor valamelyik csatlakozóval lesz gond. Ekkor jön a közvetlen forrasztásos módszer.
Ekkor eltávolítjuk a kék vonallal jelzett csíktól jobbra eső részeket (szóval azt a szalagot, ami bemegy az alaplap felé, készítünk egy csinosabb likat (tetszés szerint gyér szőrzettel körülvehető) a helyére és MAJD beforrasztjuk a vezetéket a jelölt helyre. De csak majd! Mivel azt előbb az alaplapra kell (jelölt hely), át kell dugni a lyukon, visszapattintani a hátsó panelt ÉS AZTÁN forrasztható rá az antennára.

Üdv. -Zsolt-

(#1463) Hunfiu12 válasza sammiedavis (#1459) üzenetére


Hunfiu12
csendes tag

Hmm érdekes nekem ugyanezt csinálja kb 1 hete annyi különbséggel, hogy factory reset után müködik a telefon de ugynúgy ismeretlen minden adat valamint 1-2 dologtol megfagy az egész telefon. Ha valaki tud valami megoldast pls help!

[ Szerkesztve ]

(#1464) Hunfiu12 válasza Hunfiu12 (#1463) üzenetére


Hunfiu12
csendes tag

Úgynézki megoldottam a problémát az éjszaka folyamán! :D Ezt a leírást követve flash-eltem a telefont amihez innen töltöttem le a legelső magyar firmware-t, majd az Update Center-ben vissza frissítettem 6.0-ra

[ Szerkesztve ]

(#1465) sammiedavis válasza Hunfiu12 (#1464) üzenetére


sammiedavis
tag

No ezt kipróbálom én is ;)

Me of us one?

(#1466) sammiedavis válasza Hunfiu12 (#1464) üzenetére


sammiedavis
tag

Sajna nem sikerül, nem ismeri fel a telefont a gép, sebaj, kalapács alá kerül, szó szerint :D

Me of us one?

(#1467) csenor


csenor
senior tag

Lefrissült a telefonom és azóta nem csatlakozik a hálózatra.
Próbálkoztam mindennel amikor észrevettem, hogy eltűnt a készülék IMEI száma.
Gondolom ezért nem tud a hálózatra csatlakozni.
Próbálkoztam már pár dologgal, de semmi, főleg, hogy a Download mód se jön be a telón.
Van valakinek valami ötlete a kukán kívűl? :))

(#1468) Csibo


Csibo
csendes tag

Üdv.
Valaki tudna nekem segíteni.
A napokba tévesen került hozzám 1 Lg spirit 4g Lte H440n készülék.
Észrevettem a play áruház/névjegyzékek/Fiók szinkronizálás nem működnek.
Gondolom belepiszkáltak a szoftverbe...
5.0.1 van rajta ( V10h-EUR-XX)
Szoftverfrissítést nem tudok csinálni mert Root gyanús a készülék.
Stock romot szeretnék rá rakni de downloading módba belépve kapok 1 security boot error hibát és fekete képernyő aksi kivétel/berakás után tudom csak bekapcsolni.
Valaki tudna valami megoldást hogy működjöna downloading mód?
Köszönöm.

(#1469) Balu_


Balu_
csendes tag

Nagyon jó telefon, valami őrültjó kamerával (https://www.flickr.com/photos/155105526@N05/34532151120/)
Megbántam, hogy elajándékoztam, de már lassú is volt sajnos :(

iPhone 11 Black

(#1470) Karcub


Karcub
senior tag

Halii.
Flash közben a flash tool mindig azt írja ki, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez, és hogy próbáljam újra
Miért írja ezt mindíg?

(#1471) olivera88


olivera88
veterán

Jönni fog a Nougat telefonra? Azt olvastam h várható tán. Próbáltam keresni frissitést, de semmi.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1472) plaschil válasza olivera88 (#1471) üzenetére


plaschil
aktív tag

Hali!

A H440N-ünk sajnos nem kapcsol be. Pontosabban a bootscreen-en nem jut túl (az animációig sem jut el).

Próbáltuk a recovery-t (hangerő le, majd bekapcsoló gomb): megkérdezi kétszer, hogy biztosan akarjuk-e, majd bevillan egy Android logo, és utána ugyanaz a screen, mint sima bekapcsoláskor (vártunk elég sokat, de nem történik semmi).
Próbáltuk download mode-ban indítani a készüléket, de rádugva a gépre nem történik semmi, a Flashing Tool nem ismeri fel a készüléket (egyáltalán azt sem, hogy rádugtunk valamit a gépre). Elindul az LG mobile support tool, de közli, hogy nincs csatlakoztatott eszköz.

Van valami megoldásotok? Esetleg még annyi, hogy melyik ROM-ot kell letölteni hozzá (link)? (MediaMarkt-os a telefon, ha ez segít). :R

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#1473) w.miki válasza Hunfiu12 (#1464) üzenetére


w.miki
veterán

Frissítés megy még valakinek az LG Flashtool 2014-el?
A leírás alapján csináltam, de amikor kibontaná a KDZ-t, megáll, azt írja: Contact system administrator
Mi lehet a gond? Hogy nincs 100%ra feltöltve, vagy más?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1474) Imifej


Imifej
senior tag

LEON csoportban osztotta meg GoodSpeed, de Spiriten is megy a memóriakártya belső memóriához csatolása ezzel a módszerrel. [link]

[ Szerkesztve ]

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#1475) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok Fórumtársak.
Lg32la620s típusú TV-m Netcast op.szerű. Weboldalak, amik eddig használhatóak voltak videó megtekintésre, immár nem működnek. (PL: RTL klub, RTL Most, Barátok közt részek megtekintése).
A kurzor nem vált adott videó fölött kézre, ami jelezné, hogy kattints rá...
Egyre inkább térnek át HTML5-re. Szerintem, s az LG Szervizelés konzultálva, legalábbis erre jutottunk.
PC-n, és LG spirit 4G LTE készülékeken egyaránt minden patent, lejátsza, amit kell.

Spiritről, hogyan tudnám átbűvészkedni az elindítod videót a TV-re?

(#1476) Imifej válasza zsoltip (#1475) üzenetére


Imifej
senior tag

Google Chromecast2. Én is ezt használom.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#1477) zsoltip válasza Imifej (#1476) üzenetére


zsoltip
őstag

Ez okés. De ehehz külön hardvert, kütyüt kell venni.
Csak szoftveres megoldás nincs?

(#1478) olivera88


olivera88
veterán

Tudja valaki hol lehet gyári akksit szerezni a telóhoz? Mert totál bedöglött az akkuja. Egyáltalán nem tölt ha felrakom.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1479) plaschil


plaschil
aktív tag

Alaplapot keresek ehhez a készülékhez. Ha van valakinek, kérem jelezze!

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#1480) Macsekp


Macsekp
tag

Sziasztok!
Lányomnak Spirit-je van és nem tudom bekapcsolni. Illetve bekapcsol, de mikkr be szeretném írni a főképernyőn a jelszót, nem a billentyűzetet adja ki, hanem az android gombokat. Régebben is csinálta, de akkor pár újra indítással megoldódott. Mivel a gyerkőc telerakta minden játékkal, alkalmazással, stb kevés a tárhely. Kb. 100-szor indítottam újra, de nem jön fel a billentyűzet. Ezután gondoltam hard reset következik, de az sem megy. Megpróbáltam már minden gomb kombinációval, de nem történik semmi. Elindul és kész. Még azt tudtam csinálni, hogy előhoztam a fényképezőt a gyors gombbal, de rögtön kiírja a "kevés tárhely"-et és visszaugrik főképernyőre.
Valakinek ötlete?
Köszi!

(#1481) olivera88 válasza Macsekp (#1480) üzenetére


olivera88
veterán

Rendszer újra rakás?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1482) Macsekp válasza olivera88 (#1481) üzenetére


Macsekp
tag

Közben sikerült. Rossz ütemben nyomtam meg a power gombot.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1483) ETiborough


ETiborough
csendes tag

Üdv! Nemrég frissítettem a legújabb androidra, és nagyon nem vagyok megelégedve az energiagazdálkodással. Nagyon lassan tölt, viszont gyorsan merül.

(#1484) olivera88 válasza ETiborough (#1483) üzenetére


olivera88
veterán

Legújabbra biztos nem. :( Mert legújabb Android az Oreo, azaz 8.0 na. Spritre meg csak 6 os van. :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1485) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok.
Egyszer már cserélték szervizben a készülék GPS antennáját.
Most ismét nem talál jelet... így ismét szervizbe kel vigyem.

Másnál is akad, vagy akadt ilyen probléma? Esetleg ismétlődően?

(#1486) ETiborough válasza olivera88 (#1484) üzenetére


ETiborough
csendes tag

Természetesen, amit erre a telefonra kiadtak. Visszaraktam a régi szoftvert. Tapasztalatom szerint a legmegbízhatóbb, amin minden tökéletesen fut még mindig a V10F-es. A V10H-n pl. nem működik egyik applocker sem. Energiagazdálkodása sokkal jobb, mint a 6-os androidon. Például böngészés közben, töltés alatt inkább merült az akksi, V10F-el viszont töltődik. A 6-os android-on az ébresztő elfelejtett ébreszteni.

(#1487) Imifej


Imifej
senior tag

Mai nappal a Spirit végleg megadta magát, újratelepítés után még pár órát ment, aztán nyekk. Hát nem volt egy sikersztori. Leonom régebbi, de még jobban bírja. Lassan érik annak is a cseréje, egy Xiaomi lép majd a helyébe.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#1488) janpier


janpier
tag

Sziasztok.
Van egy LG Spirit h440n telefonom. Hosszú idő után, meg jelent egy gyári frissítés. ( v20c-APR 27-2018 )
Érdemes frissíteni?
Valaki már próbálta?
A válasz(oka)t előre is köszönöm.

Egy nap 24 óra, egy tálcában 24 sör... Ez nem lehet véletlen!

(#1489) zsoltip válasza janpier (#1488) üzenetére


zsoltip
őstag

Tapasztalatom és a szövege szerint is egyfajta biztonsági és stabilitási foltozás. Újat nem ad, nem is ront.
Android biztonsági szint is ugyanaz...

(#1490) janpier válasza zsoltip (#1489) üzenetére


janpier
tag

Köszönöm a kimerítő választ, akkor majd ráengedem valamikor.
A legjobbakat kívánom neked, és kedves családod részére is... :))

Egy nap 24 óra, egy tálcában 24 sör... Ez nem lehet véletlen!

(#1491) patroly61


patroly61
tag

Sziasztok

Ma frissítettem a telefont és azóta nem tudok pc-hez csatlakozni usb-vel mtp és ptp módban sem másik kábellel is próbáltam az lg pc suite sem találja. Az eszközkezelőben viszont látszik.

www.akkuteszt.hu

(#1492) PSim


PSim
csendes tag

Sziasztok! Ezzel mit lehet kezdeni , ha lehet ? Vagy kukázhatom? (LGH440N)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.