Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Švejk


Švejk
őstag

A készüléék minősége alapján a 45K-s kártyás árra simán elfért volna nemhogy egy tetszett de még egy ajánlott plecsni is. Több mint korrekt szerintem.

(#2) Csapoati válasza Švejk (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem is korrekt a cucc még a két említett hibával is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Devas


Devas
őstag

Ezt a mondatot nem sikerült értelmeznem:

"Már az ívelt, műanyag hátlapi elem is jelzi, hogy a megjelenést a G Flex 2 inspirálta, és a Spirit nem csak olyan mintha, az asztallapra téve kiderül, hogy egy egészen minimális homorú görbületet tényleg kapott a Gorilla Glass 3-as előlapi védőüveg."

Közben végre sikerült!

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#4) oszi666


oszi666
őstag

érdekes, kicsit mintha felborultak volna az árkaterógiák.
Fura, hogy 60000 a középkategóra, de 200-250+ a csúcskategória. Aránytalan.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

Kicsit kevésnek tűnik az 1 giga ram, mehetett volna bele legalább másfél, de a kettő is jól mutatott volna.

(#6) bollokcs80 válasza Švejk (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

"A felület, akár a több friss UI-s LG készülék, itt is akadozik, és bár ez nem mindig jelentős vagy észrevehető a dolog, az alkalmazásváltás és a nagyobb rendszerigényű appokból való visszatérés sokszor másodpercekre elbizonytalanítja a Spiritet."

Én viszont emiatt teljesen egyetértek a tesztelővel és én sem adnék rá plecsnit. Az LG felülete bár nagyon szép és felhasználóbarát, de iszonyúan zabálja az erőforrásokat és a tárhelyet. (6.5 GB-os Android alapból?! - Nemár. :((( )

Ez pedig a mindennapokban nagyon meg tudja keseríteni a felhasználó életét.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#7) ollie


ollie
MODERÁTOR

Remélem fognak optimalizálni, mert ez így ciki.

***

(#8) Samus


Samus
addikt

Én G620S-hez hasonlóan a nagyobb kijelzőt és a dedikált gombokat hiányolom, egyébként nagyon szép, tetszik a forma, remélem frissítésekkel helyrehozzák a szoftveres hibákat is. Bár a kijeklő akkor is kicsi nekem így, vezérlőgombokkal. Viszont a G2 Mini-nél jobb ajánlatnak tűnik.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) bollokcs80 válasza ollie (#7) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ne reménykedj, én az L9 II-n naponta imádkozom egy stabilabb 4.4.x kiadásért, mindhiába. :((

B.Cs.

(#10) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ez ennyiért egy baromi jó telefon lenne, de a kevés tárhely megbocsáthatatlan! Hogy lehet ekkora elérhető kapacítással kiadni egy telefont???
Az akadozás is súlyos gond mostanában LG-éknél, mindegy hogy 150ezres vagy 50ezres telefonról beszélünk! Ezt még talán orvosolják a jövőben, de a tárhely baki az örök!

Minden szavam magánvélemény!

(#11) Lavar


Lavar
aktív tag

Nagyon tetszik a telefon, szép lett. Az árával sincs gond, de ezek a megakadások engem eltántorítottak tőle. L9-et váltana, kb. az műveli ezt több mint 2 év után. :(

(#12) darvinya


darvinya
titán

Azért Epénisz táblázatban jobban gurít S400-as, mint az S410.
Kicsit elgondolkodtató.

Ajánlatnak nem rossz, de a fizikai hiányok miatt inkább alsó kategória, mert ott van ilyen kevés tárhely.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13) Magnat


Magnat
veterán

Nagy kár a kevés tárhelyért meg a röcögésért, mert egyébként jobb ajánlat az Ace 4-nél és még közelségérzékelője is van.

(Btw, nagyon felkapott lett itt a MA-n a decens szó használata, ebben a tesztben is megvolt vagy háromszor. Nem inkább emberekre szokás használni?)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#14) roli543


roli543
őstag

Mostanában a legszebb középkategóriás telefon, amit láttam, egy tetszett plecsni simán mehetett volna rá. :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#15) Elementh


Elementh
aktív tag

Úgy látszik, sose fog elfogyni a ram és a tárhely az LG raktárból, pedig már 2 éve ezt rakják a középkategóriás cuccokba..

[ Szerkesztve ]

(#16) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Pont lesz@rom az Asphalt 8-at... 5.4-ből 2.9 giga szabad az alkalmazásoknak.

[ Szerkesztve ]

(#17) Suineg


Suineg
senior tag

És ez a 8 GB-ból maradt tárhelyet nem lehet a berakott SD kártyával felnövelni?
Arról volt szó, hogy lehet oda appokat tenni...

(#18) Baggins86 válasza Švejk (#1) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Egy olyan telefon ami 60k függetlenül és S410 van benne és röcög nem érdemel ajánlott plecsnit. Hiába szép és minőségi, ha a használata csak bosszankodással jár. Szerintem azt nyugodtan leszögezhetjük, hogy a mobiltelefon használati tárgy, nem pedig műalkotás. A külső elég másodlagos szempont.

(#19) #65675776 válasza darvinya (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

720p vs 540p. Azért nem mindegy.

(#20) erahurka


erahurka
félisten

Ma nyomkodtam egyet Telenornál, valóban indokolatlanul lassú. Olyannyira, hogy az alkalmazáslistában ha lapozok, egy pillanatra elgondolkozik mielőtt cselekedne.

(#21) darvinya válasza #65675776 (#19) üzenetére


darvinya
titán

Ez igaz.
Attól függetlenül ez nem jó választás, főleg a kevés tárhely miatt.
Az hogy android magában bezabál 6Gb-t, hab a tortán.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22) Suineg válasza darvinya (#21) üzenetére


Suineg
senior tag

Optimalizálni kéne jobban a Lolli-t. Szerintem.
A tesztben nem írták, de az appokat lehet telepíteni akkor a külső SD-re?
(Ha jól tudom a Lollipop-ot direkt ezért csinálták meg)

[ Szerkesztve ]

(#23) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Nem csodálom hogy nem kapott plecsnit , így hogy nem lehet sd-re telepíteni teljesen használhatatlan az egész , pedig jó kis telefon lenne :U

(#24) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Azért ennyiért egy tetsziket igazán kaphatott volna. A másik, hogy kár a hibákért, remélhetőleg a döccenéseket updatetel fogják javítani, ha nem akkor marad a főzött ROM.
Hihetetlen amit az LG akku optimalizálás címszó alatt csinál, 2100-es akksival 4,7+hd kijelzővel ilyen eredményt. Szép.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#25) Viktor0610 válasza Yayoh (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tegyük hozzá, hogy ez Android feature (4.4 és felette, ugye), nem feltétlen csak az LG sara. :)

Samsung Galaxy A54

(#26) Yayoh válasza Viktor0610 (#25) üzenetére


Yayoh
aktív tag

De az LG-nek meg megvolt a lehetősége arra is , hogy több memóriát rakjon bele , és akkor nincs ilyen gond.Persze az pluszköltség , de így meg el esnek elég sok vásárlótól.

(#27) szkaroly válasza Viktor0610 (#25) üzenetére


szkaroly
senior tag

Az Y550-esen ugyanez az Android van és lehet SD-re telepíteni szóval az LG is megoldhatta volna. Az pedig hogy az alaprendszer ilyen sok helyet foglal el szerintem elfogadhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#28) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Az LG UI-jával valami nagyon nagy gubanc van.

no fate but what we make

(#29) Suineg válasza Yayoh (#23) üzenetére


Suineg
senior tag

Most akkor nem értem. Miért mondták mások, hogy lehet SD-re telepíteni. Akik (pl: Yayoh) azt mondják, hogy nem lehet, azoknak van ilyen telefonjuk? Vagy akik azt mondják, hogy lehet telepíteni SD-re, azok azok akiknek van ilyen telefonjuk... ????

[ Szerkesztve ]

(#30) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Annak örülnék már végre, ha lenne egy középkategóriás telefon megfelelő hardverrel és árazással, mint a tablet fronton volt anno az LG G Pad 8.3 Snapdragon 600 és 2 GB RAM kombinációval.

(#31) Suineg válasza voyager4.4 (#28) üzenetére


Suineg
senior tag

Szerintem nincs, csak 5.0 kell javítani, optimalizálni..

Viszont én nekem nincs erre időm várni most 1-2 hónapot, inkább lehet veszek egy G3s -t.

(#32) Halkow. válasza Suineg (#31) üzenetére


Halkow.
senior tag

Az is akad rendesen ne aggódj :DDD

viccet félre téve szerintem nem annyira rossz ennyi pénzért, habár az igaz hogy van pár konkurens.

(#33) voyager4.4 válasza Suineg (#31) üzenetére


voyager4.4
senior tag

:F A teszt szerint 5.0 van rajta.
Mint ahogy egyébként a G flex2-n is illetve a G3-n is igaz utóbbi sokat simult (igazából az animációk leplezik) de még mindig akadnak és azok alatt sokkal bikább hw van mint a spiritben. Nem beszélve arról, hogy ugyan ezen a hw-en S410, 1GB RAM stb. az egyébként híresen erőforrásigényes Touchwiz majdhogynem vajsima.

no fate but what we make

(#34) Jeanne d'Arc

Egyáltalán nem lett rossz ez a keszulek! Sőt! Ha tobb RAM került volna bele nagyon kellemes lenne.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#35) anorche1 válasza Halkow. (#32) üzenetére


anorche1
őstag

Például?

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#36) Mpi


Mpi
tag

Azért egy tetszett plecsnit kaphatott volna. L7 II-ről váltok erre, a fizikai gombok hiányozni fognak. Mikor lesz, hogy az alap programok egy részét root nélkül lehet törölni?

(#37) Suineg válasza Halkow. (#32) üzenetére


Suineg
senior tag

Neked mid van?

(#38) Švejk válasza Baggins86 (#18) üzenetére


Švejk
őstag

A 60k-s független ár dzsunka gms-ékre értendő mert nagyobb boltok még nem is árulják. De ha egy szoftverfrissítéssel javítják a hibákat akkor 45-ért igen igen jó ajánlat.

(#39) Darkcomet


Darkcomet
tag

Asszonykám hétfőn jutott hozzá egy ilyen telefonhoz a Telenornál. Nos. Appokat át lehet helyezni a SD kártyára, és a 8 GiB memóriából majdnem a fele megvan akkor, amikor még nem telepített fel semmit sem a user. Igaz, ezen már 5.0.1 van.

(#40) Magnat válasza Darkcomet (#39) üzenetére


Magnat
veterán

Ez már sokkal jobban hangzik. Akadásokkal hogy áll?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#41) Yayoh válasza Suineg (#29) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ha elolvasod a cikket , abban szerepel hogy nem lehet SD-re telepíteni , nekem nincs személyes tapasztalatom a telefonal , de hiszek a cikk írójának :)

(#42) Suineg válasza Yayoh (#41) üzenetére


Suineg
senior tag

Én meg inkább nem akarom a cikknek elhinni, mert a korábbi videóban is ezt mondták (lehet rosszul), így nem mondhattak itt sem mást. Mivel a lollipop fejlesztésénél ezt ha jól tudom előtérbe tették, ezért is fejlesztettek egy újabb rendszert..KitKat után. cikk. pl.: http://tech2.hu/visszakerul-az-sd-kartya-iras-az-androidba-0653513

vagy: http://android.hu/az-android-lollipop-ujbol-teljes-sd-kartya-tamogatast-kap/

[ Szerkesztve ]

(#43) Darkcomet válasza Yayoh (#41) üzenetére


Darkcomet
tag

Beállítások > Általános >Tárhelyek > Alkalmazások > Letöltve

Itt ha rátapizol egy appra, akkor ott van az opció az SD kártyára való átrakásra.

De mégegyszer írom, ezen a telenoros cuccon nem az első sima 5.0, hanem az 5.0.1 van. És az OTG-t is tudja.

(#44) batai15


batai15
félisten

Érdekes ez az lg felület. g2 nálam nagyon pöpec gyors.
De minden más telefonon csak szidják.Főleg a flex 2 amit nem értek hogy tudtak elszurni.

(#45) Darkcomet válasza Magnat (#40) üzenetére


Darkcomet
tag

Asszonynál nincs akadás. Mondjuk ő nem cseszi tele appokkal a telefonját, mint én az enyémet (nekem nem ilyen van). Aztán az is hozzá tartozik a dolgokhoz, hogy a Google cuccok kilencven százaléka le van tiltva. Chrome, Drive, Gmail, Google Filmek, Könyvek, Újságos, Google Play Zene, G+, Hangouts. Szinkronizáció nuku.

(#46) darvinya válasza Darkcomet (#45) üzenetére


darvinya
titán

Akkor ez buta fon nagy kijelzővel.
De minek.?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47) dreamdancer válasza Suineg (#42) üzenetére


dreamdancer
őstag

Ja, hát ha nem akarsz hinni a cikknek, az egy über érv.

A Google is belátta már egy ideje, hogy a memóriakártya zsákutca, pláne appok tárolására, nem véletlenül marad ki a hardver a Nexusokból (amit egyre több csúcsmobil is követ). És nem véletlenül maradt ki az appok kártyára telepítése már a KitKat-ből is, pár év, és a micro SD a flopi és a CD mellé kerül a múzeumba.

Persze ehhez tárhelyet kéne végre rakni a telóba, aminek ára is van, nyilván egyszerűbb kiadni egy ilyen kamu okostelefont, ami majd folyamatosan kevés a memória-üzenetekkel megy a júzer agyára. Nice.

Nem a lényeg a fontos.

(#48) voyager4.4 válasza darvinya (#46) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Candycrushnak ;)

no fate but what we make

(#49) darvinya válasza voyager4.4 (#48) üzenetére


darvinya
titán

:D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50) erahurka válasza batai15 (#44) üzenetére


erahurka
félisten

A G2-n még a régi felület van nem? Az újat szidják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.