Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) olivera88 válasza johnson2 (#600) üzenetére


olivera88
veterán

A G4 nél van valami V 10 H frissítés. [link] Ezek szerint teljesen ugyanaz a szoftververzió van a Spiriten mint G4 en?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#602) johnson2 válasza olivera88 (#601) üzenetére


johnson2
csendes tag

Hát érdekes ,de azért itt van bizonyíték hogy spiritem van...

[ Szerkesztve ]

(#603) GyéBen válasza olivera88 (#601) üzenetére


GyéBen
tag

Nem, nem ugyanaz a szoftver verzió van a Spiriten, mint a G4-n.

(#604) Rosep


Rosep
senior tag

Jé, és nekem is behozza. :)
De egyébként van már V10j is.
http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=168

(#605) Gericomb


Gericomb
csendes tag

Szóval LG barátunk frissíti ezt a modellt. Sztem a Marshmallow garantált.

Xperia SP

(#606) Cry0 válasza Gericomb (#605) üzenetére


Cry0
őstag

a Marshmallow csak a G2/G3/G4 illetve a V10 fogja megkapni az lg készülékek között
a spiritre esetleg custom rom ként érkezhet a 6.0 de hivatalosan biztos hogy nem
bár ne legyen igazam :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#607) johnson2 válasza Gericomb (#605) üzenetére


johnson2
csendes tag

De amugy 4db szoftverfrissités abbol csak javitás volt :(

[ Szerkesztve ]

(#608) olivera88 válasza johnson2 (#602) üzenetére


olivera88
veterán

KI mondta h nem a Spirited van? :U

Cry0 Sztem 95 % h lesz Marshmallow Spiritre, az LG L7 2 ami JB 4.2 vel jött ki 2013 ban, kapott 4.4 et tavaly, akkor Spiritnek is kell h kapjon frissitést

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#609) olivera88


olivera88
veterán

Megvan az első panasz a telefonra. Pár napja elfelejtett reggel ébreszteni, szerencse h nem késtem el a munkáról. :DD Felkeltem, megnézem a telefont, a kijelző bekapcsolt, de nem tudtam kioldani a képernyő zárat. Újraindítottam azóta okés , de ezt produkált energiatakarékos módban is, akkor sem ébresztett, de akkor kitudtam oldani a kijelzőt ha jól emlékszem. Gondolom ez nem hiba h nem ébreszt energiatakarékos módban.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#610) Mandarindara válasza olivera88 (#609) üzenetére


Mandarindara
csendes tag

Nekem is csinált már ilyet, nem is egyszer. Letöltöttem egy ébresztő appot mellé, a kettőt egymás mellé beállítom, hogy az egyik tegyük fel 10-kor ébreszt, a másik 15-kor. Így mindig ébreszt, az már más, hogy néha nem kelek fel. 😂

A másik. Csak szerintem tett jót a telefonnak ez a szoftverfrissítés? Sokkal jobb lett, nincs, vagy csak nagyon ritka a launcher újrabetöltés😀

(#611) olivera88 válasza Mandarindara (#610) üzenetére


olivera88
veterán

Hmm. Melyiket? Én a Timelyt. És neked se működött a kijelző feloldás? Nálam még nem is jelzett h van frissítés. :( Gondolom idő kell neki.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#612) Mandarindara válasza olivera88 (#611) üzenetére


Mandarindara
csendes tag

Én is a Timelyt, de nekem a kijelző feloldással nem volt gondom, vagyis nem rémlik 😀

(#613) HeB1


HeB1
újonc

Sziasztok! Ha esetleg valaki venne egy ilyen készüléket,a hirdetéseim között megtalálja ;p Használt,de újszerű,karcmentes :) (Hardverapró-LG Sprit 4g LTE)

[ Szerkesztve ]

(#614) Mandarindara


Mandarindara
csendes tag

Heló!😃
Valami tipp arra, hogy telenoros telómon miért nem csatlakozik se Lte-re se 3g-re? Kártyás, eddig a régi simre fogtam, de ma kicseréltük azonban így se jó. Valakinek valami?😂

(#615) deen04 válasza Mandarindara (#614) üzenetére


deen04
tag

Helyileg hol vagy? Beállításokban nincs letiltva a wcdma/lte ?

(#616) Mandarindara válasza deen04 (#615) üzenetére


Mandarindara
csendes tag

Helyileg Nyíregyháza, itt bőven kéne netnek lennie. Úgy van írva, hogy gsm/wcdma/lte.
A telenorban bent a csávó valami olyat mondott, hogy aktiváljon e netet 1000ft-ért. Létezne, hogy azt kéne aktiválni?

[ Szerkesztve ]

(#617) olivera88


olivera88
veterán

Mindenkinél jelzett már a telefon h van frissités? Mert nálam még nem. :o

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#618) szami777 válasza olivera88 (#617) üzenetére


szami777
addikt

Nálam se jelez, nekem kell rányomni, h keresse és akkor talál.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#619) olivera88 válasza szami777 (#618) üzenetére


olivera88
veterán

Az oké, de akkor se talál semmit. :DDD :( Létezhet h ennyit késik a frissítés egyes készülékeknél? A Huawei Y 530 nál a 2014 es szeptemberi frissitésre 2015 tavaszán jelzett valamikor. :U Kérdés mit csinált előtte illetve akkor mikor kerestettem és nem talált semmit.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#620) Rosep


Rosep
senior tag

A V10J-t feltette már valaki KDZ-vel?

(#621) deen04 válasza Mandarindara (#616) üzenetére


deen04
tag

Ha nincs net előfizud akkor lehet nem mutatja az állapot sorban az LTE/H stb dolgot. A beállítások/A telefonról/Hálózatnál mit ír Hálózat típusa mellé?

(#622) deen04 válasza olivera88 (#619) üzenetére


deen04
tag

Ugye még a V10h-ról beszélünk?!?! Az elég érdekes, hogy ha keresteted és nem talál semmit. Nálam egyből jelentkezett és szerintem minden Spirit H440n telón jelentkeznie kell.

(#623) Mandarindara válasza deen04 (#621) üzenetére


Mandarindara
csendes tag

Azt írja EDGE. Mellesleg alatta a hálózat állapota lekapcsolva...

(#624) blakey válasza Mandarindara (#623) üzenetére


blakey
titán

Előfizetésed szerint kéne lennie LTE-nek? - gyanús, hogy nem, így hiába keresed.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#625) olivera88 válasza deen04 (#622) üzenetére


olivera88
veterán

Igen arról. Írtam az LG ügyfélszolgálatnak. :) Várom a választ.

Rosep V10 J ? Már ilyen is van?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#626) olivera88 válasza olivera88 (#625) üzenetére


olivera88
veterán

Na meg is jött a válasz. Szóval itt a van a kutya elásva, érdekes h szolgáltató előbb megkapta a frissítést.

"A készülékre az elérhető legfrissebb szoftver Telenornál valóban megjelent már, de egyelőre még kártyafüggetlen váerziónál nem frissíthető. Javasolnánk márkaszerviz megkeresését, ők ha nincs technikai akadálya fel tudják telepíteni önnek a kért verziót."

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#627) Mandarindara válasza blakey (#624) üzenetére


Mandarindara
csendes tag

Mondom, kártyás vagyok. Abból is már jó régi féle😊

(#628) blakey válasza Mandarindara (#627) üzenetére


blakey
titán

Akkor nincs LTE-d, ennyi. Nyiregyházán van LTE, nekem mutatta és előfizetésem is "engedi".

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#629) Mandarindara válasza blakey (#628) üzenetére


Mandarindara
csendes tag

És nem lehet valahogy hozzá aktiválni? Jobban járok, ha bemegyek majd a telenorba.

[ Szerkesztve ]

(#630) blakey válasza Mandarindara (#629) üzenetére


blakey
titán

Válthatsz csomagot, de elképzelhető, hogy lehet külön aktíválni, nekem automatikusan adták, uh. nem tudom mik a lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#631) Rosep válasza olivera88 (#625) üzenetére


Rosep
senior tag

Lengyel és spanyol van belőle. Valami bátor ember tolja fel egy Telenor-os készülékre. :)

(#632) olivera88 válasza Rosep (#631) üzenetére


olivera88
veterán

És miben különbözik ez a ROM ?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#633) Rosep válasza olivera88 (#632) üzenetére


Rosep
senior tag

A jóég tudja. :)

(#634) wocsok


wocsok
tag

Ezt a tokot meg tudja fejteni valaki, mert nem néz ki rosszul, csak nem egészen értem...

(#635) szami777 válasza wocsok (#634) üzenetére


szami777
addikt

Egész jól néz ki, ennyiért be is rendelek egyet magamnak, köszi :R
Kijelzőt nem védi, ha erre gondolsz, egyszerű mezei tok, szálcsiszolt műanyag, ha jól látom.
Felépítésben szerintem erre hasonlít [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#636) deen04 válasza wocsok (#634) üzenetére


deen04
tag

Kis fekete műanyag perem van a szélein ami belekapaszkodik a telefonod oldalába és úgy marad rajta. Gondolom erre gondoltál. Leejteni ne ejtsd le ezzel se, mert azonnal törik a perem.

[ Szerkesztve ]

(#637) patroly61


patroly61
tag

Sziasztok

A fényképező/kamera zárhangot hol lehet kikapcsolni tudja valaki előre is köszi.

www.akkuteszt.hu

(#638) esgabee


esgabee
tag

Hali,

Én is leadtam a készüléket a szervízbe. GPS probléma. Igazából eddig nem is használtam, de most amikor szükségem lett volna rá cserben hagyott... :((( . Az az érdekes, hogy a gps teszter progi folyamatosan látott 20-25 műholdat, de egyhez sem volt képes csatlakozni. Ha nagy nehezen csatlakozott is valamelyikhez (min. 30 perc kellett neki) pár másodperc múlva el is dobta a jelet. Remélem meg tudják javítani, és nem egy szétbarmolt telefont kapok vissza, mert egyéb probléma nem volt vele.

(#639) deen04 válasza esgabee (#638) üzenetére


deen04
tag

Mármint térerőt is jelölt a műholdhoz? Vagy csak kiírta,hogy "In View: 21"?

(#640) esgabee válasza deen04 (#639) üzenetére


esgabee
tag

Csak "In View". Visszatettem a V10e frissítést, de azzal is ugyan az volt a helyzet. Egyszerűen nem tudott fixálni.

[ Szerkesztve ]

(#641) deen04 válasza esgabee (#640) üzenetére


deen04
tag

Az csak annyit jelent, hogy a hozzávetőleges pozíciódban (amit vagy wifi vagy mobiltorony alapján határoz meg) mennyi műholdat kellene látnod. Ezzel elősegítik a pozícciód gyorsabb megtalálását. Egy időben nézegettem ezt a Spirit és másik telón és gyakran volt, hogy eltértek a kapott adatok. (Sajnos a Spirité volt a false adat.) Ha van megfelelő szintű térerő a számok felett akkor lesz hamarosan pozícciód. Sajna a Spiritem ebben is gyengélkedik mostanság. Régebben jó jelszintek voltak most meg szinte alig alig. (Természetesen tiszta időben próbálom csinálni a teszteket, tudom,hogy az időjárás is befolyásolja a térerőt.) Régi Defy telómon emlékszem a gyári firmware-el gyatra volt a gps jelszint ellenben a cyanogenmoddos firmware-val. Feltételezem lehetne a Spiriten is javítani esetleg egy AGC bekapcsolásával vagy adni még neki pár dB erősítést. Kérdés, hogy akarják e ezt a gyártók, hiszen így miért vennék új telót...

[ Szerkesztve ]

(#642) esgabee válasza deen04 (#641) üzenetére


esgabee
tag

Nekem fél óra elteltével sem jelzett semmilyen térerőt a számok felett.

(#643) tuzaedit válasza esgabee (#638) üzenetére


tuzaedit
újonc

Szia .

Meg tudnád majd írni, hogy mi lett a telefonoddal? Köszönöm.

Hasonló problémával küzdök, csak engem , mint laikust, elhajtott a telenor. (4 hónapos telefon, kb)

Pár hónapja még működött a waze navigálóm, aztán egyik napról a másikra közli, hogy nincs gps jel, csak hozzávetőlegesen tud irányítani.
Az összes beállításom rendben van, van bőséges netem, stb....A progi törölve, újra telepítve. :(
Közölték, hogy ez nem telefon probléma, hanem a programé. De az ismerőseimnél működik.
Nem tudom, hogy hogyan tovább.

(#644) esgabee válasza tuzaedit (#643) üzenetére


esgabee
tag

Szia,
Megírom majd, hogy mi lett a végeredmény.
Ne hagyd magad elhajtani. Én próbáltam több tesztprogrammal, tracker programmal és két féle ofline navigációval. Nem a programokkal volt a hiba. Több androidos telefon is van a közelemben, de gps szempontjából a spirit teljesített a leggyengébben. Vagyis inkább sehogy... :((( .

(#646) Rosep


Rosep
senior tag

Ami azt illeti nekem se működik a GPS. Ez valami típushiba lenne? Ha igen, elég gáz... :(((

(#647) sanyie70 válasza Rosep (#646) üzenetére


sanyie70
tag

Nagyon úgy tűnik. Nekem most lett kész azt várom, hogy elkuldjek és mehessek érte a boltba. Másodjára volt szervizbe. Elsőnek csak akksit cseréltek meg szoftvert frissitettek. Ami abból állt, hogy az első romot rakták vissza. De most csereltek benne pár dolgot lg ugyfelszolgalatos szerint. LG ugyfelszolgalatnal nagyon segítőkészek voltak. Ha megkapom végre írok, hogy mi lett.

(#648) UHT09


UHT09
tag

Sziasztok!

Ez a telefon megéri az árát?

Nem akadozik?
Nem lassul?

Makróképek milyenek?

(#649) olivera88 válasza UHT09 (#648) üzenetére


olivera88
veterán

Sztem megérte teljes mértékben. Kicsivel több mint egy hónapja van meg de eddig se lassulás és akadozás nem vol,. és 1.5 gb app van telepítve. Ez előtte 3 évig Huaweis voltam, de nagyon megtetszett ez a telefon mikor a kezembe fogtam először, nem volt kérdés h megveszem e. :DD és nem is találtam hasonló árkategóriában ilyen paraméterekkel rendelkező telefont. Habár miután megvettem nem sokkal rá jelent meg a Huawei Y 6 os, ami 2 gb RAM-al van, de akkor se jobb vétel az Spiritnél sztem.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#650) UHT09 válasza olivera88 (#649) üzenetére


UHT09
tag

Köszönöm a válaszod!

Olvastam a tesztben , hogy a kamerával jó minőségű makró képeket lehet lőni
Ez mennyire igaz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.