Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) joci86


joci86
senior tag

Sziasztok!

Fülest szeretnék venni a telefonhoz, de nem tudom, hogy 16 vagy 32 ohm-os kell hozzá.
Gondolom működik vele mindkét fajta, de valszeg nem véletlenül csinálnak ilyet is és olyat is, egyik csak jobban passzol hozzá... :)
Ha esetleg valaki meg tudná mondani, hogy a gyári headset milyen paraméterrel rendelkezik, az hatalmas segítség lenne.

Köszönöm!
üdv

(#7052) Lacikaaa válasza silvergod (#7050) üzenetére


Lacikaaa
csendes tag

Szia ha majd tesztelted az uj GTR 6-ost ird le legyszives a hibakat, en most jelenleg CM9-et hasznalok de nem tudok megbaratkozni vele, hivasnal ha felveszed meg 1 ,2 masodpercig csorog , youtube HQ videok akadnak, radio nincs...szoval CM7 meg mindig jobb :) Koszontem

Android

(#7053) silvergod válasza Lacikaaa (#7052) üzenetére


silvergod
őstag

na meg is lett az eredmény :)

Elöljáróban annyit nem vagyok kezdő,aki ismer tudja hogy nem :)
Nem akarok senkit meggyőzni semmiről, hogy ezeket a romokat kell feltenni..(gondolok itt a hunor romját istenítőkre,ők ezt ne olvassák :D maradjanak meg abban a hittben hogy az a tuti..kinek mi ugye :)
(Bár soha nem volt jó,akkor se és most se,sok mindenre...nem sértésnek szántam,nem kell ugrani torokra érte,de ez a saját véleményem) :)
de nem is szeretnék vitázni senkivel róla az ilyen posztokat kerüljük..vagy legfeljebb jót derülök rajtuk,mert nem érdekel :D
és az elmaradhatatlan ---> mindenki csak saját felelősségére mindent!

ma volt fent 3 rom tesztelésre eredmények :) ---->

A cm9 nem pálya még sok a hiba....valóban így van.

A GTR 6 nem az igazi,már régóta nem. Fent volt belőle eddig az összes,szerintem nem jobb inkább van hogy rosszabb lesz...ez a mostani is összeakad minden mindennel fajta pl az istenért se tudtam behozni rajta a gmail-t vagy a playstore-t fc mindig. laggol folyamatosan.
Az utolsó ami jó volt belőle az szerintem a 4.8-as azt szerettem nagyon,semmi baja nem volt.
Ezt ajánlom is mindenkinek aki GTR-re vágyik.

Na és most a lényeg Moto RAZR-UI V6.5 és a Moto RAZR-UI V6.5 GingerDX
Két új rom amit szintén neko95 fejleszt aki a GTR-t is készíti.
A DX ma jött ki fel is dobtam egyből tudjak arról is írni.
Előtte a sima volt fent belőle majdnem 3 napig :)
Mind a 2 rom brutálisan jó! a 2 legjobb ami kint van,ezt állítom!
Két különböző alap van különböző kernelekkel,de mind a 2 sokban is különbözik
az xda-n fent van minden róluk miben térnek el.

A simának nagyon jó volt az akku ideje sokkal jobb mind eddig bármelyik romnak alig merült valamennyit alapon,már azt hittem lefagyott :)
nyilván ha használva van jobban evett de így is jobb mint az eddigiek bármelyike.
Nagyon gyors nem akad,megy minden nincs fagyás,újraindulás stb.
Bár elsőre szokatlan de Moto kinézet nekem már jobban bejön mint az ICS,már untam amúgy is.(és szerintem a következő telóm egy RAZR MAXX lesz ha így megy) :D

A DX verzió pár órája van fent de ennek is ahogy nézem nagyon jó az akku ideje...itt is megy minden rendesen.
Ez ROQ kerneles javított touchfixel..ez még gyorsabbnak tűnik! ,és a menük/ablakok jobbról felfele fordulnak,érdekes de jó...

Játszani nem szoktam azt ne kérdezzétek ott hogy viselkednek nem tudom,de az xda-s eredmények jónak tűnnek.
Nekem a zene a lényeg megy a DSP, sőt a Volume+ is felrakható de akkor DSP fc-zik!

Amit viszont hibaként mondanék rájuk az a recovery rész...bár ez ismert hiba leírták.....valami miatt ha csinálsz CWM backupot lementeni lementi de visszaállítani nem tudja,ez mind a 2 romnál így van sőt a GTR nél is!! az amonra recoveryt ajánlják helyette de én maradtam a cwm-nél. így cserekor mindent újra kell flashelni,na persze ha most nem ezek közül van fent valamelyik az visszaállítható simán....

itt a link hozzá egy topikban van a 2 változat. : [link]

Ezekkel a romokkal már tényleg imádni való a kis P500!! :D
Remélem tudtam segíteni!

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7054) dandroid95 válasza silvergod (#7053) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hali
Mar reg nezegetem ezt a Razr ui-s romokat!Tetszik,ki is probalom!
Az a Dx-es cucc valami uj..gondoltam elosszor azt probalom ki de nem gyozott meg!Szal Asszem a Cm7.2-est kiprobalom!Kernelt azon is lehet cserelni!:)

Amugy egy nagyon franko rom amit nyuzok mar egy ideje az Oxygen!
Mit ne mondjak, mindenelismeresem a srace!Pedig roman..
Nagyon gyors a rom,es visszatukrozi a GingerBreadet!Most jott ki ujabb,utolso verzioja,szal a flashelese elott ma kiprobalom ezt a Razr cuccost!:)
Az oxygenben DSP nincs!Szal asszem silvergod ezt sem neked talaltak ki!:P:D

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7055) silvergod válasza dandroid95 (#7054) üzenetére


silvergod
őstag

Ismerem ezt is nem volt fent soha..a DSP miatt lehet :)
bár most a volume+ használom az még jobb mint a dsp!
csak a dsp fc-zik tőle de nem zavar mert a v+ működik ettől rendesen.

Van egy olyan érzésem hogy nem fogsz visszatérni az oxygenre,bár régóta használod lehet csak azért is :D de adj neki pár napot nem fogsz csalódni! :D
Kíváncsi vagyok a véleményedre!

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7056) dandroid95 válasza silvergod (#7055) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Gyors atneztem a romban a scripteket!Hasznalsz ext particiot?
Meg latom van supercharger meg mas szepsegek..kalibraltad ezeket?

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7057) silvergod válasza dandroid95 (#7056) üzenetére


silvergod
őstag

Nem használok ext4-et
és nem kalibráltam semmit csak alapból feltettem,és jó úgy is

A DX verzióban közben nem találtam a playstore-t,felraktam egyet de az fc-zik folyamatosan!
tehát a sima verziót ajánlom mindenkinek! rakom vissza Én is.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7058) dandroid95 válasza silvergod (#7057) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Na felraktam!:D
Nagyon szep az Ui!:)
A boot animacio is franko,bar nem ertem miert nem az eredeti hang fajl van benne!Minden stimmel csak a vegerol hianyzik ahogy a robot aztmondja hogy droid!
Kicsi hiba a statusbarban,hogy a net ikonja kikapcsolas utan ott marad halvanyan!
Megyek tesztelem:D

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7059) silvergod válasza dandroid95 (#7058) üzenetére


silvergod
őstag

igen durva a hang Én ki is kapcsoltam, :)
a font nem tetszett benne azt lecseréltem roboto-ra.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7060) 313313


313313
addikt

Pénteken szervízben újrarakták a szoftot. Egyenlőre tökéletesen működik. Gondoltam Rootolom ez alapján. De az istenért nem akarja a dolgot. Leszedtem a legújabb driverokat, superoneclicket. Running gingerbreakig eljut, majd kifagy a program és se kép se hang. Valakinek valami ötlete, hogy mit kezdhetnék vele?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7061) 313313 válasza 313313 (#7060) üzenetére


313313
addikt

Megoldódott, mikor lefagyott, akkor kikapcsoltam a hibakeresést, majd kicsit később vissza és kész is :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7062) SShadow


SShadow
aktív tag

Tudna valaki segíteni akinek fent van a Razr UI-s ROM mert nálam sehogy nem akar működni az USB-s adatátvitel.
Ahányszor rákötöm a gépre csak a töltés megy:((((

Amúgy ezen kívül csak annyi hibát találtam ha beállítom a lezárást(zárképernyő) csúszó fülre és nyomok egy resetet akkor a fül színe szürkéről undorító fehérre változik:((

A másik kérdés ebből a romból nincs másik kinézettel nekem annyira nem jön be a RazR-os dolog:((((

[ Szerkesztve ]

(#7063) tibiniki


tibiniki
tag

Sziasztok! 5 napig volt ICS a telefonomon.
Beleszerettem a kinézetébe, a gyorsaságába. Angry birds nem laggolt, kijelző tökéletesen működött, fagyás nélkül ment. Két romot is használtam:
CM9
AOKP
Mindkettő egyformán működött (az AOKP sokkal testreszabhatóbb), de sajnos a következő hibák nekem mind a kettőnél előfordultak.
-usb háttértár csatlakoztatásánál a pc nem látja az sd kártyát, az esetek 90 százalékában. Próbáltam hibakereséssel és anélkül is, még recoveryben sem tudtam mindig csatlakoztatni.
-A beállított csengőhangokat elfelejti. Az alapértelmezettet, és a személyekhez kapcsoltat is.
-a címtár hol eltüntette a névjegyeimet, hol megduplázta. próbáltam a go contacts-t is, onnan mindig eltűnt az összes.
-kipipáltam a csak 2 g-t mégis folyamatosan visszaállt 3g-re, annak ellenére, hogy az értesítési sávon ott volt a csak 2g kapcsoló bekapcsolva, a beállításoknál viszont eltűnt a pipa.
Ha ezek nem lennének, tökéletes lenne bármelyik rom. Olyan funkciók jelennek meg, amire nem is gondolt volna az ember, hogy egy p500-on lehetséges.
Most visszaraktam a CM7.2-t de rögtön leszedtem rá ics témákat, annyira beleszerettem a kinézetbe.

(#7064) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Hello sracok!
Bucsuzom toletek!
A tegnap jottem hazafele a busszal,mint minden nap,csak leszallaskor a telom fennt maradt!En ezt kb 10perc utan vettem eszre,hogy nincs a zsebembe,hivtam is a sofort negyed oran belol a leszallastol,de kb felora alatt mar laba kelt!:(
Szal ritka nagy balf@*roksagom miatt odalett az En Optimusom!:(((
Csak szoltam..
Beke

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7065) SShadow válasza dandroid95 (#7064) üzenetére


SShadow
aktív tag

Sajnàlom azèrt gusztustalan milyen emberek vannak.

(#7066) tibiniki válasza dandroid95 (#7064) üzenetére


tibiniki
tag

:((
Sajnálom! Viszont mondd majd el melyik a következő telefonod.
Köszönjük az eddigieket!
Ja és a rohadék fel sem fogja majd, hogy milyen felturbózott gép van a kezében.

[ Szerkesztve ]

(#7067) 313313 válasza dandroid95 (#7064) üzenetére


313313
addikt

Ha tudod az iemei számát, akkor én a szolgáltatónál letiltatnám, így nem sok mindent tud kezdeni vele az új tulajdonos...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7068) SShadow válasza 313313 (#7067) üzenetére


SShadow
aktív tag

Èn mèg az imei szàmot több forumra meg hirdetèsbe is betennèm hogy esetleg ha el akarja majd adni netàn valalkinek feltūnik hogy lopott kèszūlèket akar megvenni. Bízzunk a legjobbakba. Amúgy ha gondolod ès szeretnèl mèg ilyet venni az enyèm nemsokàra eladó lesz ha megjön a màsik telóm.

(#7069) SShadow


SShadow
aktív tag

Nem tudja esetleg valaki hogy hogyan tudnàm felrakni az ICS tèmàt a Razr UI-re ugy hogy nem cserèlek launchert?

(#7070) Gloob válasza 313313 (#7067) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Tudod az a baj az IMEI letiltásával, hogy elég macerás dolog a szolgáltatónál, meg ráadásul még pénzbe is kerül. hitelt érdemlően bizonyítani kell, hogy valóban a Te tulajdonod a letiltani kívánt telefon. A másik meg, hogy sajnos nincs sok értelme. IMEI szám csere, aztán lehet használni tovább.
Dandroid
Nagyon sajnálom a történteket, és köszönöm én is az eddigieket. Bár már egy ideje nem érdekel a P500, de azért szoktam ide járni és olvasgatni, néha még írni is. Ha már így jártál sajnos, gondolom lesz valami utód is. Mi lesz az, ha nem titok? Javasolnám az SGS2-őt, persze, tudom azt is, hogy vannak a piszkos anyagi dolgok is. Én nem bántam meg a cserét.

Samsung Galaxy A52S

(#7071) Gloob válasza SShadow (#7068) üzenetére


Gloob
addikt

Tőled is azt kérdezném, mi lesz az utód, ha nem titok?

Samsung Galaxy A52S

(#7072) SShadow válasza Gloob (#7071) üzenetére


SShadow
aktív tag

Hàt Sgs2-öt nèztem, a telenoros 50%-os àtverèsen nem kaptam a kint èlö haver meg nem tudott hozni.
Most bàr van egy Live with Walkmanom, de ez nem tetszik, söt mindenkit lebeszèlnèk a mini, minipro, active ès a live with walkman vonalról.
De ez csak az èn vèlemènyem!
Ès mèg egy jótanàcs aki szeret mókolni meg új romokat kipróbàlni jól nèzzen utànna hogy az a teló amit vesz arra mennyire egyszerüen lehet kernelt ès romot rakni.
Visszatèrve a kèrdèsre ha nem jön össze az S2 akkor vagy egy Lg 2x (vagy optimus 3d) de mindenkèppen valami kètmagos.

(#7073) Gloob válasza SShadow (#7072) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Az SGS2 szerintem minden szempontból jó választás. Annyi rá a főzőcske, mint égen a csillag. Igen jó a támogatása is, no meg a gyári ICS sem rossz, azzal is simán el lehet lenni. A ROM és kernel cseréje sem bonyolult, Odinból mindent meg lehet oldani. Ezt most nem azért mondom, mert nekem az van, hanem mert ez az igazság. A másik kettőről megoszlanak a vélemények, nézz körül a saját topicjukban. Egyébként volt aki kapott az akciós cuccból.

Samsung Galaxy A52S

(#7074) SShadow válasza Gloob (#7073) üzenetére


SShadow
aktív tag

Igazàbol a mostani Moto Razr Rommal a One is nagy jó.
Èn mindenkèppen Sgs2-öt seretnèk.

(#7075) SShadow


SShadow
aktív tag

Most nèzte jön az új Moto Razr Rom 7es lesz bent pàr újitàs èrdemes megnèzni.
Állitolag màr ma kint lesz.

(#7076) zso73 válasza SShadow (#7072) üzenetére


zso73
veterán

Az lg vonal felejtő. A 2x egy fos. Szar kijelző,support... A 3D meg két napig buli,utána meg marad a szar szoft hibákkal... És a support is az. Sony, Samsung más nem. Esetleg szifon.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7077) SShadow válasza zso73 (#7076) üzenetére


SShadow
aktív tag

Köszi akkor marad a SGS2
Èn bevallom Live with walkmannal csak szívtam:
A nègysarkos dock egy büntetès ràadàsul okàdèk ahogy kinèz + emiatt van a kihangosít/nèmitàs bug
Most èn is belüldtem kivàncsi vagyok jo lesz e?
Az àllapotsoron alapba nincs semmi funkcio azt is rà kell faragni.
A poèn az egèszbe ha màr ugyis muszàj rootolnod ha hasznàlni szeretnèd, akkor màr tehetnèl fel màs romokat is
De nem tudsz kernelt cserèlni csak független telón (a bootloader miatt)
Igy meg van ba**va az egèsz.

(#7078) zso73 válasza SShadow (#7077) üzenetére


zso73
veterán

A cimbinnek Neo van az tuti. Nekem külalakja miatt nem jön be. A vas az jó!
Most SGS II-re váltottam a P500-ról. Semmit nem csináltam vele, mert nem kellett nekem. Egyedül az ICS wifi bekapcsoló bugja van jelen a rendszerben. Néha beragad fél állásban, és újraindul a telefon. Szoft hiba, javítani fogják remélem. Ha be van kapcsolva állandóra a wifi, akkor nem gáz, vagy 10 kapcsolásonként egyszer előjön 1x. A főzött romokon már nincs is ez a hiba. Az AMOLED meg 3 évig cseréltethető. (garancia.) Elvileg 4 évig lehet használni, az tuti. Addigra meg már ki tudja mi lesz.....

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7079) silvergod válasza SShadow (#7075) üzenetére


silvergod
őstag

már kint is van,és elsőre jobb mint az elődje! :C

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7080) SShadow válasza silvergod (#7079) üzenetére


SShadow
aktív tag

Én már felraktam de valami gebasz volt vele.

A kamera néha fagyott meg első indításkot összedölt a launcher, a téma választás után meg eltűnt az állapotsor:(
Most megpróbálom újra rakni.

Amúgy neked meg rendesen, mert nálam az USB adatátvitel az istenért nem akar menni.
A gép jelez hanggal de semmi nem történik a telón meg a szöveg se jelenik meg az állapotsorba:(

Szerintem az Xperia Launcher jobb volt mint ez a LauncherPro:(

[ Szerkesztve ]

(#7081) silvergod válasza SShadow (#7080) üzenetére


silvergod
őstag

igen jó az usb pillanatok alatt csatlakozik
most dobon fel rá a a cuccokat amiket használok,még az elődjénél is gyorsabb már biztos!
tetszik az új menü effekt is ....mondjuk a dx-ből vette át.
a témaválasztó nem pálya nekem marad alapon mert úgy tetszik.

Az LP-t használom régóta ez a legjobb.
Én örültem a változásnak mert a SE nem jött be.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7082) SShadow válasza silvergod (#7081) üzenetére


SShadow
aktív tag

Akkor én csinálhatok valamit rosszul hogy nem megy az USB egyik Razor Romon sem?
Full Wipe, Davlik Cache is meg Battery is de ezek után sem megy.
Felraksz még valamit hozzá vagy kalibrálsz valamit a Terminal Emu-ba???

(#7083) silvergod válasza SShadow (#7082) üzenetére


silvergod
őstag

Semmit csak simán fel....milyen recoveryd van? CWM esetleg?
az kever be szerintem.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7084) SShadow válasza silvergod (#7083) üzenetére


SShadow
aktív tag

És milyet használjak Amonra-t?

Ezt lehet Flashelni zipből??

(#7085) SShadow válasza SShadow (#7084) üzenetére


SShadow
aktív tag

Elrontottam valamit tudnál segíteni:

Felraktam egy 2,2-es AmonRa Recovery-t Flashből de nem tudom átflashelni se CVM-ra se a 3as AmonRA-ra mert nem valami Zip hibát ír.

mit lehet ilyenkor csinálni?

(#7086) SShadow válasza SShadow (#7085) üzenetére


SShadow
aktív tag

Már megvan valamiért nem akarta az igazat visszatettem a CWM-et most megpróbálom az AmonRa-t feltenni.

(#7087) silvergod válasza SShadow (#7086) üzenetére


silvergod
őstag

igen az amonra-val jónak kell lennie format data + format system is legyen.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7088) SShadow válasza silvergod (#7087) üzenetére


SShadow
aktív tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1523050

ami itt van legújabb az jó?

(#7089) silvergod válasza SShadow (#7088) üzenetére


silvergod
őstag

nekem a 3.06 van fent és az rendben van

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7090) SShadow válasza silvergod (#7087) üzenetére


SShadow
aktív tag

Ilyen opciót hol találok?

[ Szerkesztve ]

(#7091) Mister_1234


Mister_1234
tag

Haliho!

Rendszeresen olvasom a fórumot már lassan 1 éve, és nagyon sajnálom, hogy fogynak innen a hozzá értő embereink. :((
Szeretném megköszönni az eddigi munkáitokat ; zso73, dandroid, vbalazs, és még sokan mások. Remélem örömötöket lelitek új szerzeményeitekben, és még 1x nagyon köszönöm a segítségeteket! :R
Érződik azért már, hogy ideje múlt a kis Optimus, de én még kitartok mellete! :D

(#7092) silvergod válasza Mister_1234 (#7091) üzenetére


silvergod
őstag

sshadow : ott van a szemed előtt download-ra kattintva :F

Az ideje múlt erős :D Nincs ezzel semmi gond az árához képest...
A proci az lehetne erősebb persze mondjuk ,de húzva az is megy szépen.
Az új Moto rommal pedig hasít a gép !

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7093) SShadow válasza silvergod (#7092) üzenetére


SShadow
aktív tag

Nem a format opciót kerestem de gondolom az ugyanaz mint a wipe

(#7094) silvergod válasza SShadow (#7093) üzenetére


silvergod
őstag

ja igen wipe-old ,csak máshogy fogalmaztam,bocs :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7095) SShadow válasza silvergod (#7094) üzenetére


SShadow
aktív tag

Megcsináltam de sajna az USB nem müxik akárhogy próbálom:((((

Már tényleg nem tudom mi lehet a probléma???

A másik dolog amit észrevettem hogy az autofocus néha nem akar működni???

(#7096) Mister_1234 válasza silvergod (#7092) üzenetére


Mister_1234
tag

Igaz-igaz, énis a processzort kezdem hiányolni mostmár, ahogy egyre erősebb gépek megfordulnak a kezemben.
Ez a Moto rom jobb mint a CM7? Jelenleg a legfrissebb CM7-es van fennt, megéri lecserélni?

(#7097) silvergod válasza Mister_1234 (#7096) üzenetére


silvergod
őstag

az alap az új cm7 rc3,nem tudom a sima milyen, de ez stabil gyors és lassan merül az biztos. A külső elsőre szokatlan de nekem már ez jobban tetszik mint egy ICS kinézetű

sshadow : Én külön programot használok kamerára,de amúgy meg szinte soha... mert nem az erőssége valljuk be...
az usb-s dolog érdekes....eddig ment simán?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7098) SShadow válasza silvergod (#7097) üzenetére


SShadow
aktív tag

Igen eddig nem volt gond az USB-vel de kíváncsságból visszarakom a gyárit és megnézem:)

Milyen kameraprogit használsz?

Amúgy lefuttattam pár tesztet de a NeoCore 58fps a Quadrant meg 840pontot csinált.
Picit lassabb mint a régiek de azért így is jó csak működne rendesen:(

[ Szerkesztve ]

(#7099) SShadow válasza SShadow (#7098) üzenetére


SShadow
aktív tag

Na felraktam a gyári V20G-t és ott sem érzékeli az USB-t ugyhogy valami más gond lehet?

Esetleg valakinek valami ötlete mi lehet a hiba?

Lehet a gond az hogy a Live With Walkam-nak telepítve van az összes cucca SEUS, stb
és összeakad a Windows?
Vagy kell egyáltalán az USB adatátvitelhez progit telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#7100) SShadow válasza SShadow (#7099) üzenetére


SShadow
aktív tag

Megvan a hiba összeakadt az LG meg a SE driver most már megy:)))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.