Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) dandroid95 válasza "ati76" (#7000) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Szia!
Play aruhazon keress ra a spirit fm-re!A beallitasainal van egy resz ami asszem az audiora vonatkozik,ott valaszd ki asszem a p500-ast!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7002) "ati76" válasza dandroid95 (#7001) üzenetére


"ati76"
tag

Helló!

Köszi a választ, de sajnos nem működik. Nem tudod véletlenül, hogy a gyári romban lévő rádió működne, ha meglenne az apk fájlja?

(#7003) dandroid95 válasza "ati76" (#7002) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Nem mukodne..
De a spiritnek menne kene mert mar hasznaltam egy regebbi verzional!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7004) Gloob válasza "ati76" (#7000) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Ment egy válasz máshol!
Mellesleg, hogy elolvastam itt pontosan, hogy mit is akarsz, szerintem sem működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#7005) "ati76" válasza dandroid95 (#7003) üzenetére


"ati76"
tag

Üdv mindenkinek!

dandroid!

Erre gondoltál?

[link]

Én ezt töltöttem le, de nem találtam még beállítási lehetőséget sem rajta sajnos. Csak egy telefonkagyló és egy földgömb volt rajta és a menüben csak egy kilépési lehetőség, semmi más.
Remélem rosszat töltöttem le. :DD

(#7006) zso73 válasza "ati76" (#7002) üzenetére


zso73
veterán

Hunor írta egyszer,hogy nem megy a mutyi romokkal a rádió. Az csak a gyári rommal jó.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7007) "ati76" válasza zso73 (#7006) üzenetére


"ati76"
tag

Helló!

Időközben megtaláltam a Spirit Fm-et, el is indul az app, de nincsen hang. Bekapcsolt és kikapcsolt bluetooth-al is próbáltam.
Beállításoknál próbáltam állítgatni, de sehogy sem akart megszólalni.
Én ezt nem értem, hogy miért pont az Fm rádiót hagyták ki ebből a ROM-ból?
:F :F :F :F

(#7008) "ati76" válasza "ati76" (#7007) üzenetére


"ati76"
tag

Szép napot!

Nos a helyzet a következő. CM9-en küszködök az FM rádióval és próbálgatom a Spirit FM-et beállítani. Odáig eljutottam, hogy a Spirit FM beállítás részénél addig matattam, hogy lett végre hang (Settings -> Audio -> Method -> msm7x30 LGp500) viszont a legnagyobb problémám most az lett, hogy ha a hangerőszabályzót oldalt megnyomom a készüléken akkor teljesen elmegy a hang és csak akkor jön vissza, hogy ha a fent leírt beállítást újra megcsinálom. :F Igazából én ehhez már nagyon kevés vagyok, így ha tudtok nekem segíteni akkor megköszönném. Nem igazán értem, hogy miért száll el a hang ebben az esetben minden alkalommal :F Lehetséges, hogy egy másik verzióját kellene kipróbálni?
Most kellene egy okos ötlet nekem.

Köszi előre is. :C

(#7009) Gloob válasza "ati76" (#7008) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Ati!
Esetleg próbáld meg másik kernellel. Nem biztos, de hátha... Kipróbálni nem tudom, az okot ismered. Mellesleg ment egy jó link a másik helyen.

Samsung Galaxy A52S

(#7010) zso73 válasza "ati76" (#7007) üzenetére


zso73
veterán

Nem próbáltam a programot. A telefont lecseréltem....Csak S2-n tudnám próbálni, és ICS-el. Ezel sokat nem érnénk.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7011) "ati76" válasza Gloob (#7009) üzenetére


"ati76"
tag

Sziasztok!

Addig-addig keresgéltem, hogy immár azt elértem, hogy a hangerőszabályzó gomb nyomogatására fel és le veszi a hangot és nem száll el a beállítás, de még nagyon halk valamiért.
Azt nem tudom, hogy ehhez a CM9-hez van egyáltalán kernel? :F
Én nem tettem fel rá külön. Kellet volna????

Köszi Gloob a linket, kipróbáltam, feltelepülni feltelepült, viszont nem indul el. ("Az FM rádió alkalmazás váratlanul megállt")
Azért köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#7012) dandroid95 válasza "ati76" (#7008) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Sziasztok!
Kernelt ne cserelj!Van par amivel menne a rom,de hasznald a sajat kernelevel,igy biztos nem jonnek elo ujabb hibak!
Valoszinuleg a rom hibaja,sok gond volt eddig is az audio libekkel!Nem tudom mit csinalj..vard meg a kovetkezo release-t hatha javitjak!Vagy a lupohirp regitopicjaban keress audio fix-re,vagy a topic csatolt fajljai kozott nezz szet!Volt par flashelheto zip,talan megoldja a problemad!

Ezeket talaltam:
p500-aud-bt-ics-test.zip
mic+fix+for+app.zip
audiopatch.zip

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7013) "ati76" válasza dandroid95 (#7012) üzenetére


"ati76"
tag

Helló!

Köszi szépen a segítséget, kipróbáltam, de semmi változás nincs.
A rádió, most már tökéletesen működik, de a hangerő az kb fele a zenelejátszó hangerejének.
Ez érdekes,mert a zenelejátszó tényleg szépen szól, na mindegy úgy néz ki, hogy ezt én már nem tudom megoldani. Átnéztem minden beállítási lehetőséget, hátha csak benéztem valamit, de nincsen semmi elállítva. (szerintem)
Azért ha lenne valami ötletetek akkor szívesen kipróbálom.

:R

(#7014) Gloob válasza "ati76" (#7013) üzenetére


Gloob
addikt

Ati!
Csak egy kérdés. Megnézted a telefon hangbeállításait is? Be lehet állítani külön a multimédia, külön a rendszer, külön a csengetési hangerő is pl. a QwickSetting-be. Azokat próbáltad? Nem valószínű, de lehet, hogy találsz valami beállítást. Egy próba......

Samsung Galaxy A52S

(#7015) "ati76" válasza Gloob (#7014) üzenetére


"ati76"
tag

Sajnos próbáltam. Legalábbis ha erre gondolsz: Beállítások-> Hang -> Hangerő -> és ezen belül vannak különböző beállítási lehetőségek, úgy mint:
- Zene, videó és egyéb média (teljes hangerőre felhúzva)
- Csengőhangok
- Értesítések
- Ébresztés

A QwickSetting én nem találom sehol.

(#7016) Gloob válasza "ati76" (#7015) üzenetére


Gloob
addikt

Igen erre gondoltam. A QSetting az a marketről tölthető!

Samsung Galaxy A52S

(#7017) silvergod


silvergod
őstag

CM7-ből kijött az RC2!
De sehol nem találom mi változott benne...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7018) dandroid95 válasza silvergod (#7017) üzenetére


dandroid95
aktív tag

http://cm-7-nightlies.appspot.com/?device=p500

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7019) 313313


313313
addikt

Adott egy P500-as, t-függő. Szám hordozott 70-es számmal használt. Gyári v20g-s szoftverral hívás közben random vagy megszakadt, vagy nem hallottam a másik felet, így meg kellett szakítani és újra hívni a másikat. Hiba akkor is fent állt, ha én hívok, akkor is, ha más hív. Felraktam Hunor féle 1.1-es kernelt, azóta semmi bajom nem volt a telefonnal. Gyors, jó üzemidő, egyszóval kezdtem megszeretni. Ám 1 hónapja elkezdett szenvedni a telefon. GSM hálózatot használ, notóriusan nem tudnak utolérni. Nincs repülő módba, térerő maxon (Kecskeméten a városban lakok, kerets ház...). Hívó fél csak próbál hívni, de nem tud, hívott számon előfizető nem kapcsolható szöveget kapja. SMS-t ha küld egyből megkapom, én bárkit tudok hívni, de engem vagy tudnak vagy nem. Ma ismét csak előjött a probléma azzal a felállással, hogy mikor hívni akartak folyamatosan foglaltat voltam a számukra, ám én semmit nem csináltam, se net, se hívás semmi. SMS ismét egyből megjött, küldeni is tudtam.
Kezd kiidegelni a telefon, hogy vagy eltudnak rajta érni (vagy nem....)
Valakinek valami ötlete, hogy mit csináljak vele?
Vágjam földhöz és hiba megoldva? Vagy adjam el és vegyek valami használhatót???
Egy biztos SonyEricssonok után már LG-t se veszek, ha utánam vágják, inkább elszaladok...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7020) zso73 válasza 313313 (#7019) üzenetére


zso73
veterán

Már rég mondtuk neked, hogy add el, és vegyél Nokia xxxxx classic telefont ! :)

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7021) 313313 válasza zso73 (#7020) üzenetére


313313
addikt

Azért kicsit vicces, mikor kapsz 14-20 sms-t, hogy 1-1,5 órája xy keresett, de nem ért el... Vagy ez csak számomra elfogadhatatlan, hogy szeretném a telefont telefonként használni? Esetleg másnál nem jelentkezett még hasonló hiba? Vagy gondolod nincs jobb dolgom és kitalálok fals dolgokat?

Edit: igen talán Nikát kellett volna vennem, vagy megtartani és függetleníteni a c3-om....

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7022) zso73 válasza 313313 (#7021) üzenetére


zso73
veterán

Ha valós a probléma, akkor szervíz!! Nekem nem volt ilyen gondom a P500-al. Pedig volt rajta egy pár rom.Köztük a gyári V20G is. Lehet, hogy a rádió részével van a gond, és azért nem tudnak felhívni.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7023) dandroid95 válasza zso73 (#7022) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Sziasztok
Valoszinu!

313313: Huzd rajta ujra a rendszert!Ha csak csinalja akkor szerviz..valszeg hibasat fogtal ki!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7024) 313313 válasza dandroid95 (#7023) üzenetére


313313
addikt

Az a baj randomba jön elő. Előidézni nem tudom a dolgot. Ezzel így nem igazán akarom szervízbe vinni, mert vagy csinálják, vagy nem (inkább ez...) és addig meg teló nélkül maradok (első 30-as telefonom..., kölcsön készülékekből meg már megjöttem...)
De kicsit vicces mikor nem tudják utolérni az embert. Felhívod az illetőt és közli, hogy vagy 10* próbált elérni. Lerakod a telefont 30-40 perc múlva kapsz 10-15 SMS-t, hogy xy-tól nem fogadott hívásod volt adott időben...
A hívás bontást meg nem csinálja Hunor kernelével szóval a fentitől eltekintve jól működik a telefon.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7025) kezdő


kezdő
senior tag

Hi!

Ha stabil, jó akksi idővel rendelkező romot keresek akkor számításba jöhet valami a gyárin kívül?
Most a GTR 5.7 lett felrakva, de eddig nagy csalódás.

(#7026) dandroid95 válasza 313313 (#7024) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Nem tudom,lehet baromsag,de jo a sim kartyad?
Nem regi?Ha regi akkor lehet ez is a baja..vagy mint regebben Gloob emlitette egy esetnel,hogy pl nem laksz pont egy ilyen nemtommilyen cella szelen?Vagyis hogy epp odaig er el a jel a toronybol?
2g-3g valtas gyakran elofordul nallad?
Mas nem jut eszembe..
Igaz ha nem tudod eloprodukalni akkor meg hulyenek is neznek a szervizbe! :(((

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7027) Creeshton


Creeshton
csendes tag

Sziasztok!

Nos , már régóta van használatban a telefon , eleinte gyári , később CM 7 .. cm 7.2 .. . Egy időben történt a telefonnal olyan, hogy lemerült , majd com.phone.android megállt és se telefonálni se netezni nem lehetett. Ezt a problémát a 7es sorozatban még meglehetett oldani 1 factory resettel.
Azonban a mai nap a telefon önmagától újra indult , amikortól már nem ismerte fel a sim kártyát sehogysem.
Próbálkoztam reupdateval , factory resettel ,de kudarcot vallott.
Jelen pillanatan a CM 9 van fent rajta , az első indítás után már nem kaptam com.phone.android hibaüzenetet , viszont nem látja a sim kártyát a telefon sehogy sem. Valakinek valamiféle ötlet?

(#7028) 313313 válasza dandroid95 (#7026) üzenetére


313313
addikt

8 honapos a kártya, mikro sim-et is tudja. Csak 2G-t használok, (3G tiltva van) Megyeszékhelyen lakok, a város több pontjában fordult elő. Igaz pár alkalommal. Ötletem nincs miről lehet. Ezelőtt vodás voltam, tréről nem sok infóm van...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7029) Lion76


Lion76
csendes tag

Helló mindenkinek!
A segítségeteket szeretném kérni!
Zenét szeretnék átküldeni másik telefonra bluetoothal,de az istenért sem találok küldési lehetőséget,opciót,a zenéknél! :(
Hogy lehet zenét átküldeni?
Előre is,köszönöm! :R

(#7030) Creeshton válasza Creeshton (#7027) üzenetére


Creeshton
csendes tag

Már megoldottam a problémát baseband flash-el. Köszi:)

(#7031) "ati76" válasza Lion76 (#7029) üzenetére


"ati76"
tag

Üdv mindenkinek!

Lion76!

Én így csinálom a zene vagy fájl küldést: RootExplorer - SDcard - Zenét (vagy fájlt) tartalmazó mappa megnyitása - a küldendő fájlra hosszan kattintasz és a előugró ablakban kiválasztod a send menüpontot és ott kiválaszthatod, hogy milyen módon szeretnéd küldeni, megosztani a Zenét, vagy fájlt.

(#7032) "ati76"


"ati76"
tag

Szép napot!
Nem tudom, hogy ki használ közületek Cm9-et, de azért megkérdeztem, hogy nektek nem szokta a modulokat elfelejteni? Én reggel arra ébredtem, hogy nem azon az ébresztő hangon szólalt meg a telefon, mint amit be állítottam neki és ráadásul az összes widgetet eltüntette a kijelzőröl. A modulok között nem találom sem a memóriakártyára linkeltet, sem a belsô memóriaban lévöt.

(#7033) tibiniki válasza 313313 (#7019) üzenetére


tibiniki
tag

Szia!
Szolgáltatót hívtad már? Lehet, hogy náluk a hiba és nem a te készülékedben.

(#7034) zso73 válasza 313313 (#7028) üzenetére


zso73
veterán

Bekapcsolt 3G-vel mit csinál ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7035) 313313 válasza zso73 (#7034) üzenetére


313313
addikt

Adatforgalmi 3G vagy a mobilsáv 3G? Folyamatos adatforgalmi kapcsolat megvan, mégis előjön a hiba. Hálózat típusa meg azért 2G, mivel megfordulok panel lakásokban egyéb hidegháborús építményekben :D, ahol emiatt a telefon pillanatok alatt lemerülne.

Szolgáltatóval még nem beszéltem...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7036) zso73 válasza 313313 (#7035) üzenetére


zso73
veterán

2G/3G autó? Hálózat típusaként.
Én soha nem bohóckodtam a 2G/3G dologgal. Úgy sem ez miatt merül az aksi olyan gyorsan. Hanem a netezés, és a kijelző az ami viszi a töltést...

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7037) 313313 válasza zso73 (#7036) üzenetére


313313
addikt

Csak 2G-n van. Nokiás korszakból, 1 hét készenléti időt sikerűlt 8-10 órára redukálni ha 3G-n volt a panel lakások miatt és a "hidegháborús" (vasbeton és társai...) építmények miatt.

Edit: Ha 3G-re állítom a net folyamatosan ugrál 3G és Hiper net között, "gondolom ez sem meríti a telefont". Így meg sima EDGE van, mailt letudja azon is húzni, meg az időjárási adatokat is...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7038) Gloob válasza 313313 (#7037) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok!
313313!
Mondtam anno, hogy azért olvasni fogom a fórumot. Ahogy Dandroid is említette nekem volt valami hasonló gondom, ha nem is ue. Engem tudtak hívni, csak a hívás rövid időn belül megszakadt, viszont ha én hívtam, akkor nem csinált a telefon semmit, hanem egy ídő után kiírta, hogy a hívás megszakítva! Nekem még a régi westeles kártyám volt, azt a T-ben azonnal cserélték díjmentesen, és ennek ellenére a telefont elküldték szervizbe. Onnan kb 3-4 nap alatt visszajött, egy teljes belső cserével! Azzal a belsővel aztán tökéletes volt, azzal is adtam el, és a mai napig is jól szolgál az új tulajnál. Szóval amit javaslok! Egy full wipe (mindent), egy hivatalos V20G, semmi buhera, semmi, csak az éppen feltétlenül fontos dolgok. Úgy használni!!! Ha előjön a hiba, akkor szerviz! Ki fogják cserélni a teljes belsejét. Nekem kétszer cserélték, minden szarakodás nélkül. Az LG esetében ez a szokványos javítási mód. A T-ben meg kell kérni a szervizes kollégát, hogy írja rá a munkalapra, hogy a hibát Ő is tapasztalta. Onnan sima az ügy. Ha ennek ellenére szenvedni akarsz vele, ám tegyed. A Te dolgod.

Samsung Galaxy A52S

(#7039) 313313


313313
addikt

Este újrarakom a gyári G-t, aztán tesztelem, hátha...
Trébe is azt mondták vigyem be, szoftot újrarakják, aztán meglátjuk mi lesz...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7040) tibiniki válasza Lion76 (#7029) üzenetére


tibiniki
tag

Szia! Használd ezt! Szerintem a legjobb fájlkezelő.
Tudsz vele küldeni minden platformon és akár hálózaton keresztül is. Ha foglalt itthon a gép, ezzel szoktam képeket zenéket felmásolni a megosztott mappába.

[ Szerkesztve ]

(#7041) Lacikaaa


Lacikaaa
csendes tag

Sziasztok , azt szeretnem kerdezni hogy valaki a cm9 -est nightlyt probalta mar ....ep most az xda-rol van fent egy rom cm9-es nagyon jol mukodik , csak nincs radio es a Hq videok akadnak youtubon sajnos .....www.multipleandroidcoding.net/cm9-nightlies ...csal valamiert most nem mukodik

Android

(#7042) ben11 válasza Lion76 (#7029) üzenetére


ben11
őstag

Én még meleg szívvel ajánlom a Total Commandert.

(#7043) Gloob válasza ben11 (#7042) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok!
A Total Commandert én is ajánlom! Most már nagyon jó. Sokáig én is ES FileExplorert használtam, de most nemrégen lecseréltem a TC-re. Mindent tud amit az ES és mindezt kétpaneles módban, no meg magyarul. Ugyanolyan hasznos androidra, mint A PC-re. Felruházható root jogokkal is.
Lacikaaa!
A CM romokban tudtommal egyikben sem működik a rádió!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#7044) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Hogy tudok bluetooth-on zenét küldeni? Eddig sehogy sem sikerült. :(

(#7045) dandroid95 válasza Buster17 (#7044) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hali
Utolso 3-4 hsz-t olvastad?:)

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7046) Buster17 válasza dandroid95 (#7045) üzenetére


Buster17
addikt

Most már igen de úgy sem világos.

(#7047) dandroid95 válasza Buster17 (#7046) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Le kell szednek a play aruhazbol egy fajlkezelot!Azzal tudsz majd zenet kuldeni!Hozzu erintes a fajlra,kivalasztod hogy kuldes(send) vagy megosztas,aztan bluetooth majd az akinek kuldeni szeretned!
En egy egyszerut ajanlanek neked
OI File Manager ,200-300 kbyte
keress ra

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7048) Buster17 válasza dandroid95 (#7047) üzenetére


Buster17
addikt

Köszi! :R

(#7049) ronaldu98


ronaldu98
tag

GTR V6
Valaki próbálta már?
Milyen?

(#7050) silvergod válasza ronaldu98 (#7049) üzenetére


silvergod
őstag

ma fogom tesztelni :)
most egy másik van fent ami az eddigi legjobb ezt állítom a 3 napi teszt után..alig merül,nagyon gyors,tud mindent mi kell még :D
erről is írok majd.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.