Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) dandroid95 válasza silvergod (#7850) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hali silvergod!
Megy azokban a 4.1.x-4.2.x-es romokban a project butter rendesen?
Par hete vettem egy Vodafone Smart Mini-t! Olcso volt es nagyon megerte az arat!! 4.1.1-el +1ghz-s procival nagyon tud menni! :DDD legtobb profibb game is akadasmentesen fut! :)

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7852) F.B.I. válasza dandroid95 (#7851) üzenetére


F.B.I.
veterán

Olyat vettem a gyereknek de ez a kis LG simán hozza az érzést, amit a Mini nyújt...sőt. Arról nem is beszélve, hogy a hw gombok aranyat érnek.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#7853) silvergod válasza dandroid95 (#7851) üzenetére


silvergod
őstag

Hát gyorsnak mondható de ezek nem igazán vannak még kiforrva
mindig van valami ami leáll,akad,fagy benne.
ezért maradok a 4.0.4nél az nem is merül annyira mint azok,ez is + negatív bennük

igen elkelne itt is mert a 600mhz a nagy ellensége már....

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7854) dandroid95 válasza F.B.I. (#7852) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Van par idegesito dolog a minivel is.. de egy evig Nyuztam a O1-t,szo szerint! Tudom mit beszelek! ;)
Azt nem mondhatod h ugyanaz az erzes.. jobb grafikus gyorsito es ujabb arhitekturas proci, + a 4.1.1 sebessege! Procihuzas nuku.
De tudom jol h megy a kis Optimus! :) ha meg meglenne most is nyuznam kemenyen! :K

#silvergod:
Ja,emlekszem 4.0.4-el csak ugy repult a rendszer! :D gaz h gyarilag nem adta ki ra az lg.. :(((
A kdz fileokkal am mi lett? torolte az Lg a szervereirol?

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7855) silvergod válasza dandroid95 (#7854) üzenetére


silvergod
őstag

nem tudom... fentebb linkeltem egy v20g-t

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7856) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Az mitől lehet, hogy a telefon, ami telenoros, nem látja a kártyát? Lehet én hibáztam, hogy egy 10V 2.2 ment fel a hiba után, amiben magyar nyelv sem volt alapból és arra raktam a fentiekben linkelt romot? Vagy csak csináljon manuális hálózat választást?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#7857) silvergod válasza F.B.I. (#7856) üzenetére


silvergod
őstag

ha nincs hálózat akkor basebandot kell cserélni és mivel v10 tuti az a gond
ha v20g re tolod fel nem kell ott lesz hálózat

[link]

kis segítség

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7858) silvergod válasza F.B.I. (#7856) üzenetére


silvergod
őstag

recoveryből simán flash elvileg megoldja,egyszerűbb.
[link]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7859) F.B.I. válasza silvergod (#7858) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ránézek holnap, amint visszakerül, köszönöm! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#7860) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Hi.
Ujra mennek a kdz-s linkek! :)
http://androptimusone.wordpress.com/kdz/
Ha mast eszrevesztek,hogy nem megy az oldalamon irjatok pu-t,hogy javitani tudjam..! Koszi.

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7861) tibi.234


tibi.234
tag

helló skacok találtam a neten 1 ONE-t
elvileg az a hibája hogy csak a logóig jön be
na at szerintetek meg lehet oldani mert csak akkor venném meg.

Pár romot tudnátok linkelni amit megéri majd rátenni ?

[ Szerkesztve ]

(#7862) Sh4diz1


Sh4diz1
csendes tag

Sziasztok . tudnátok nekem abban segíteni hogy hogyan kell lecserélni a basebandot ? cm 7.2 es romot raktam rá és azt írja ki hogy no service , wifire csatlakozik de a sim vmiért nemjó , ha vissza állítom az alap 2.3.3 as ra akkor jó , de valahogy meg lehet oldani hogy a cm rom alatt is jó legyen ?

[ Szerkesztve ]

(#7863) vmaxter válasza Sh4diz1 (#7862) üzenetére


vmaxter
tag

Böngészd az első post-ban található linkeket, ott lehet találsz megoldást.

(#7864) tibi.234


tibi.234
tag

helló nekem segítség kellene mert nekem eljut az lg logóig de villog folyamatosan a 4 gomb alul és a gép se ismeri fel ilyenkor mit csináljak?

(#7865) tibi.234


tibi.234
tag

köszönöm a semmit ;)
nem baj 1 napom ment rá de megcsináltam visszahoztam a halálból....

(#7866) MaTT válasza tibi.234 (#7865) üzenetére


MaTT
aktív tag

valakinek lenne esetleg egy akkumulátora kölcsönbe míg egyszer bekapcsolom a telót, lementem ami esetleg kell aztán nyomok egy gyári visszaállítást?

ugyanitt Optimus One eladó halott USB csatlakozóval. Sajnos nem lehet feltölteni :( Egyébként jól működik.

privátot hamarabb olvasok

[ Szerkesztve ]

Keep the rubber side down!!

(#7867) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Az most komoly, hogy ez az LG P500 nem tudja kezelni a névjegyeket a SIM kártyán? :Y Nem gyári ROM van rajta (oxigen 3.0.0., kernel 2.6.35.10, android 4.0.4), de pl. egy nála régebbi X8-on (szintén nem gyári ROM-os teló) nem volt ilyen gond, igaz át kellett másolni a számokat a telóra, de aztán működött! Ennél se kép se hang a névjegyzéknél, egyáltalán el sem tudom érni sehogy. :W Tud valaki segíteni?

Üdv

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#7868) s3toraph válasza s3toraph (#7867) üzenetére


s3toraph
senior tag

Megoldódott, még is van ilyen, de elég eldugott helyen szerintem! :((

Szóval: személyek -> itt mikor a gmail-be jelentkezéshez kéri az accountod, nyomj nem-et -> na ezután fog megjelenni egy olyan opció hogy névjegyek importálása, itt SIM kártyárol-t kell választani. Így jó lett végre valahára. (Már gondoltam arra is hogy a kimentet vcf fájlokat importálom a gmail fiókba, erre csak exportálni lehet mindet, importálni csak egyesével... no comment.... :W )

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#7869) JociMilan


JociMilan
tag

Sziasztok!

Feltettem Silvergod által javasolt romot, látom, többen is ezt használjátok. A kérdésem az lenne, hogy lehet eltüntetni a kezdőképernyőkön levő google keresőt (fehér keretben a képernyő tetején)? Ha hosszan rajtatartom az ujjam, mintha egy widgetet szeretnék a kukába húzni, akkor nem csinál semmit, mintha nem is widget lenne, hanem egy állandó, fix valami. Engem zavar, mert nem tetszik, és nem is használom. Tudtok valami megoldást?

(#7870) JociMilan válasza JociMilan (#7869) üzenetére


JociMilan
tag

Nem írtam, hogy erről a romról van szó: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2045664
A benne levő fm rádió nálam nem működik, csak sistereg, a gombokra nem reagál, csak kényszerleállítással tudom leállítani.

(#7871) vicamuso


vicamuso
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne: miért kapcsol ki-be a készülék? szoftver hibára gondolok rég lett frissítve másfél éves a telefon, nem tudom jött-e rá ki valami frissítés?

Tudtok ebben segíteni, hátha valaki tapasztalt hasonlót!
előre is köszönöm!!!

(#7872) Vicoo


Vicoo
senior tag

Hello!

Mennyi idő míg a rom manager felrakja a cwm-et? Rootoltam, jogot adtam neki, de miután letölti , annyit ír hogy flashing 100/100 és ennyi. nincs üzenet hogy kész , stb. Aztán amikor bootolom, akkor bejön az alap recovery, amiben semmit sem tudok csinálni, mármint bármit választok, semmit se csinál, akku ki és be után meg elindul a telefon mintha mi sem történt volna. pedig csak fel akartam rakni a cyanogenmodot... de nem megy.

(#7873) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Sziasztok. Milyen Romot ajánlotok most p500-ra?
amin minden működik, és hétköznapi szinten használható. (legalább 4.0 jó lenne, de ha van újabb ami jobb, az még jobb)

(#7874) Mister_1234


Mister_1234
tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy gyári kdz, vagy lgmdp-s romra, sehol nem találok egy működő linket!
Aki tudna rajtam segíteni, annak nagyon hálás lennék! :)

(#7875) JociMilan válasza Mister_1234 (#7874) üzenetére


JociMilan
tag

A 7860-as hozzászólásban van a link...
[link]

(#7876) Mister_1234 válasza JociMilan (#7875) üzenetére


Mister_1234
tag

Ez eddig szép és jó, csak ha rámegyek, hogy "Független V20G , ez a hivatalos Magyar 2.3.3 szoftver!", akkor ez a hibaüzenet fogad az oldalon, hogy:
"
Access Denied

You don't have permission to access "http://csmgdl.lgmobile.com/swdata/WDLSW/LGP500/AHUNBK/V20g_00/V20G_00.kdz" on this server.
Reference #18.1e8e9650.1388322839.7f48482
"

(#7877) JociMilan válasza Mister_1234 (#7876) üzenetére


JociMilan
tag

Igen, valóban. Ezt nem láttam, csak tudtam, hogy van ez az oldal...

(#7878) Mister_1234


Mister_1234
tag

Valaki?

(#7879) Mister_1234 válasza Mister_1234 (#7878) üzenetére


Mister_1234
tag

Közben megtaláltam rá máshol a megoldást! Akinek működő KDZ-s linkek kellenek, az itt találhat! :)
[link]

Bocs, a sok hsz-ért! :B

(#7880) szabesz11


szabesz11
csendes tag

Sziasztok!
Van a kezemben egy P500-as bekapcsolásnál csak az LG logóig jut. Az usb-n az LGMobile Support Tool nem frissíti mert azt írja ki csatlakoztassam a számítógéphez. Emergency mód van, csak sajnos KDZ fáljt nem találok sehol, mert a linkek nem jók. Segítségeteket előre is köszönöm.

(#7881) JociMilan


JociMilan
tag

Sziasztok!

Hamarosan eladóvá válik a telefonom. Érdeklődnék, hogy szerintetek hol érdemes meghirdetni, illetve eladás előtt állítsam vissza a gyári állapotra, vagy ennek van valami jelentősége? Jelenleg is rootolva van, és MIUI rom van fent.

Köszönöm!

(#7882) zso73 válasza szabesz11 (#7880) üzenetére


zso73
veterán

Keress rá a nevemre itt a fórumban. Biztos,hogy linkeltem. És a drop boyomban van...

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7883) alexag


alexag
csendes tag

Heloka!
Elnézést, hogy zavarkodom de szeretném megtudni, hogyan lehet cm 10 feltelepíteni LG L7-re.
Megcsináltam már minden nyitott a bootloader ,rootolva lett..ez eddig OK.
Nekem xperia arc-om van és ha letoltom pl. a cm 10 romot akkor kapunk 2 mappát ( META-INF és system) plusz a boot.img. úgy ahogyan a lg l7-nél is. Az xperia arc -nál a boot.img-t ki kell másolnom majd a nélkul kell rámásolni a sd-kártyára. Elindítom a flastool-t majd bemásolom a kernelt és majd utánna inditom el telot és cm 10 telepítését.
Az lg-nél nem tudom hogy mit kell csinálni a boot.img-vel, mivel mikor elinditom a cm 10 telepítését valamiért megáll ERROR.
Sehol sem találtam hozzá telepítési utasítást pontosan, hogyan is kell feltelepíteni.
Kszi a segtséget

(#7884) vmaxter


vmaxter
tag

Sziasztok!

Azt vettem észre a minap, hogy LG P500-am csak 17 fps-el rögzít mozgóképet. Megnéztem korábbi felvételeket és meglepődve tapasztaltam, hogy van amelyik 35 fps és van amelyik 17. De van 52 fps-el készült felvétel is.

Ez vajon miért van? Lehet ezt orvosolni valahogy? A a telefon beállításai között nem találtam rá lehetőséget.

Üdv.

(#7885) papaja-xbox


papaja-xbox
tag

Valaki függetlenítésbe tud segíteni ?

(#7886) Molk


Molk
tag

R.I.P.
:R

Ez volt az első androidos telefonom.
És hát úgy tűnik, hogy nem csak én léptem túl hanem már mindenki (a fórum kicsit sem aktív...).

[ Szerkesztve ]

(#7887) l.skywalker válasza Molk (#7886) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem még mindig megvan. Fiókban. Mindig bevethető, ha kell a családban valakinek egy masszív kis Gingerbread-es teló :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7888) akoska07 válasza l.skywalker (#7887) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekem is megvan.
Nekem is ez volt az első androidos telóm.
Ki van függetlenítve,tartalék telefonnak használom.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7889) ben11


ben11
őstag

Én a mai napig ezt használom, teljes elégedettséggel. :R
Hihetetlen miket kibír. A mai telefonok már rég pókhálósak lennének.

(#7890) akoska07 válasza ben11 (#7889) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én is használom,inkább csak telefon hívásokra.
Ez már elég lassú a mai igényekhez.
Használtam a telefont aktívan 2 évig,de már érezhető volt,hogy elfogy az erő.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7891) ben11 válasza akoska07 (#7890) üzenetére


ben11
őstag

Telefonálásra, sms küldésre használom én is csak. Az okos funkciókhoz már lassúcska lett. :)

(#7892) Gercsa


Gercsa
senior tag

Csatlakozom az elégedett backup felhasználók köréhez.

Nálam mai napig szolgálatban van, immár kártya nélkül amolyan okos mp3 lejátszóként használva (android ipod).

Zenesuliban tök jó szolgálatot tesz, zenelejátszó, metronóm, hangológép egyben, és tényleg nagyon jó kis konstrukció volt ez, a hátlapon a gombokon és a körbefutó fémcsikon semmi kopás karcolódás, az aksija bírja a gyűrődést továbbra is.

Néha egy kis szókereső vagy legyen ön is milliomos játék is belefér, és még fényképezni is lehet(ne) vele.

Nem lenne szívem eladni mert amennyit érte kapnék, abból mai napig nem tudnám pótolni azt amit tud ilyen megbízhatóság mellett.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#7893) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Sziasztok!

Keresek t-mobilos 2.2 vagy 2.3 mentést. Ha van valakinek jelezze pls. Köszi.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#7894) m.zmrzlina


m.zmrzlina
senior tag

Egy kikapcs után nem indul el a telefon. Nem nyúlkáltam az agyában, a legutolsó app ami futott benne egy webcam app volt.

Most eljut az android splash screenig de onnan nem lép tovább.

Minden ötletet szivesen veszek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.