Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) SShadow


SShadow
aktív tag

Sziasztok a segítségetekre lenne szükségem felflasheltem egy CWM recoveryt a meglévő AmonRa helyére de utánna az istenért nem tudtam elindítani a telefonom az LG logó bejön de ennyi:(((

Mi ilyenkor a teendő?

(#7402) SShadow válasza SShadow (#7401) üzenetére


SShadow
aktív tag

KDZ-vel megcsináltam kiirta hogy Finished minden rendben vajlott, de valamiért BOOTLOOP-van:(((((

e szerint csináltam:

http://logout.hu/bejegyzes/vbalazs1234/gyari_allapot_rom_visszaallitasa/hsz_1-50.html

Pedig még az sem lehet hogy a 2.2-es rendszert kellett volna felraknom a 2.3-as helyett mert az enyém már elve azzal érkezett!

(#7403) "ati76" válasza SShadow (#7402) üzenetére


"ati76"
tag

Próbáltad úgy ahogy itt levan irva? http://db.tt/nJP7CulO
Nekem igy rendbe jött,bár én is megijedtem.

(#7404) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Hali
Kellene az orshaz kernel 1.1-es verzioja!
OrshazROM-kernel-1.1-noblackscreen-OC.zip
Tudna valaki segiteni?
Nem nekem kell..mivel nincs o1-em.. :)

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7405) "ati76" válasza dandroid95 (#7404) üzenetére


"ati76"
tag

Helló!
Itt van
http://db.tt/Z0mKM5XC

(#7406) dandroid95 válasza "ati76" (#7405) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Koszonom szepen a gyors segitseget! :)

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#7407) "ati76" válasza dandroid95 (#7406) üzenetére


"ati76"
tag

Nincs mit, pont itt voltam. :-)

(#7408) HSasa7903


HSasa7903
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni?
Gyári ROM-ra,és kernel-re feltettem az ORSHAZ.ROM-ot,de sajna miután végeztem csak az LG logó jön be és semmi más!
Esetleg van tippetek mit rontottam el?

(#7409) "ati76" válasza HSasa7903 (#7408) üzenetére


"ati76"
tag

Vedd ki az akkumulátort, majd tedd vissza és a recoveryben csinálj egy wipe cache ürítést és reboot system. A telepítés után előfordulhat, hogy akár 3-4 percig bootol.

(#7410) HSasa7903


HSasa7903
csendes tag

Hát én hagytam kb 10 percig is de semmi se történt!
Az gondolom nem lehet gond hogy 2.3-as androidra tettem....?

(#7411) "ati76" válasza HSasa7903 (#7410) üzenetére


"ati76"
tag

Az biztosan nem gond,mivel anno én is ara tettem fel. Ha minden kötél szakad akkor tedd vissza a gyárit vagy kdz megoldással, vagy ha találsz akkor recoveryvel flashelve. De én azért megpróbálnám újra tenni az orsház romot mégegyszer. Mondjuk annál azért vannak stabilabb romok is csak vissza kell olvasni egy pár oldalt.

(#7412) HSasa7903


HSasa7903
csendes tag

Az a probléma hogy annak aki napi szinten nincs benne ezekben a dolgokban,nagyon nehéz eligazodni!
Megköszönném ha valaki linkelne egy tuti jól működő ROM-ot,és a hozzá való kernelt.
Nekem fontos lenne hogy a GPS is működjön a wifi-vel és a mobilnettel együtt.
Megköszönném a linket.

(#7413) "ati76" válasza HSasa7903 (#7410) üzenetére


"ati76"
tag

Ha nagyon elakadtál akkor írd le ide, mert lehet, ha én nem is tudnék segíteni, de mád igen. Amúgy itt találsz főzött romot
androptimusone.wordpress.com/custom-romok/
és gyárit is ami flashelhetö.
androptimusone.wordpress.com/1-7-gyari-romok/

Ez a gyári v20 flashelhetö gyári rom letöltési linkje www.mediafire.com/?nw androptimusone.wordpress.com/1-7-gyari-romok/ gc1dzw0qngaal

[ Szerkesztve ]

(#7414) SShadow válasza HSasa7903 (#7412) üzenetére


SShadow
aktív tag

Szia a #7402-es hozzászólásnál találsz működő 2.3-as gyári romot ha főzöttet akarsz nekem legutoljára ami bejött és tényleg működött rajta minden az a RAZR UI-volt, de szerintem azóta van már jobb is nem tudom??

TÉNYLEG AKI TUD JÓL MŰKÖDŐ FŐZÖTT ROMOT AMIN MINDEN MŰKÖDIK RENDESEN AZ ÍRJA LE LEGYENSZÍVES!!!

Közben szeretném megköszönni a linket amit kaptam KDZ-vel kb 3-szor átmentem a telón és most mükxik csak romot kéne találni rá valami szépet:)))

Ezekről tud e valaki valamit:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529777

Ez már régebbi de tetszik a LG kinézete:))))

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1759908

Na ez nagyon tetszik és a 9-es CMre van ráhúzva, de úgy tudom a youtube HQ-nem megy:(

(#7415) HSasa7903


HSasa7903
csendes tag

Recoveryben wipeolni ezeket “/data,/ cache, Dalvik-cache, /ext, /.android_secure”
Ez a rész NEM világos!
Ez most konkrétan hány lépés?
Leírnád pontosan hogy mit hol találok?

(#7416) SShadow válasza HSasa7903 (#7415) üzenetére


SShadow
aktív tag

Ez attól függ milyen recoveryt használsz, de pl CWM-ben így néz ki az egész lépésenként:

-wipe data/factory reset (rámész és YES to all)
-wipe cache particion (szintén)
-advanced azon belül Wipe Davlik Cache(YES, to all) és szokták a Wipe Battery Stats-t is

Kb így néz ki a másik RECOVERY-ben is

(#7417) HSasa7903


HSasa7903
csendes tag

Kínkeservesen feltettem a cm-7 ROM-ot,működik is rendesen csak az a gáz hogy angol!
Erre van megoldás vagy keressek másik rom-ot?

(#7418) SShadow válasza HSasa7903 (#7417) üzenetére


SShadow
aktív tag

Biztos nincs benne magyar nyelv, mert álltalába angolra teszi be mikor indítod de a beállítások/nyelv, bevitel menübe álltalába szokott lenni magyar nyelv!!

(#7419) "ati76" válasza HSasa7903 (#7417) üzenetére


"ati76"
tag

google app telepítve van? Ha nincs akkor azt is töltsd le az sd kártya gyökér mappába és recoveryvel telepítsd. Install zip from sd card. Talán így van írva ha jól emlékszem. Aztán ha azzal is megvagy akkor újraindítás után felajánlja a nyelv választást, közte a magyart is.

(#7420) SShadow


SShadow
aktív tag

Felraktam az LG Ui3.0-át a kamera csak 600Mhz-en müxik tökéletesen felette vibrál a kép, youtube nálam egyáltalán nem müxik bárhogy próbálom.

Kinézetre nagyon tetszetős csak a kettéosztott menük (pl:a beállításokba) furcsák elöször, de meg lehet szokni.
A sebességgel nincs gond sőt az elöbb futott le az antutu mem kártya írás olvasás nélkül 1816-pont ami ennél is meglepőbb a 3d eredmény 710!! pont nem tudom mit csináltak vele de ez így eléggé korreknek tűnik 729MHZ-en:)))

Most tesztelem picit akkuidő, stabilitás, stb.

Szerintem ha kijavítják a bugokat nagyon pofás ROM lehet belőle mindenesetre egy próbát szerintem megér!

(#7421) Lacikaaa


Lacikaaa
csendes tag

Varom a teszted SShadow.....mar nagyon meguntam a razui romot, cserelni szeretnek, remelem aksi-ido is jo lesz. nagyon szep rom.

Android

(#7422) SShadow válasza Lacikaaa (#7421) üzenetére


SShadow
aktív tag

nekem is a razr rom volt ezelőtt az az egyik leg stabilabb nagyon ritkán tudott megfagyni.
Egy pár nap és mindent leírok!
Még annyi hogy mig a razrnál az volt a gond hogy kikapcsol ha töltőn volt nem tudtad bekapcsolni mig nem húztad ki addig itt ha ki van kapcsolva és rádugod valamire gép, tőltő egyböl bekapcsolt:(

(#7423) HSasa7903


HSasa7903
csendes tag

Köszönöm mindenkinek aki segített!
Sikerült feltennem a "cm-7-20120902-NIGHTLY" ROM-ot és a hozzá tartozó kernert,ráadásul a titaniummal minden progimat vissza tudtam rakni.
Egyenlőre nagyon tetszik a ROM! (marha gyors)

(#7424) "ati76" válasza HSasa7903 (#7423) üzenetére


"ati76"
tag

Egy pár nap múlva írnál egy pár sort a romról?
Engem az érdekelne, hogy mennyire stabil maga a rom, a fényképező, az fm rádió, a gps nem -e akad, fagy.
Már szemeztem én is azzal a rommal, de most, hogy Te feltetted, így várok egy pár napot.
Köszi.

(#7425) HSasa7903


HSasa7903
csendes tag

Persze,írok majd véleményt ha valakit érdekel!
Előljáróban annyit hogy 1 napnyi aktív nyúzás után még nem találtam semmit ami ne működött volna,és még 1 fagyásom se volt.
Használtam Wifit,mobilnetet,bluetooth-ot.
Számomra egyenlőre tökéletes!
pl mikor rányomok a mobilnet gombra 1-2 mp után már ott is az ikon.....
A GPS az necces lesz nekem mert a régi rendszerrel is sz.rakodott!
Mikor megvettem a telót rengeteget használtam a GPS-t és azonnal talált jelet,és jól működött,de kb 1 hónapja szinte jelet is allig talál...(még a régi rendszeremen)
Esetleg erre a problémára nem lenne tippetek?

(#7426) "ati76" válasza HSasa7903 (#7425) üzenetére


"ati76"
tag

Én a google playröl ingyen letölthető gps státusz nevű programot használom. A progi képes előre letölteni a műholdak aktuális helyzetét és nálam azóta mindig hamarabb talál jelet. Úgyhogy mielőtt elindítanám a navigációt előtte ezzel a programmal letöltőm a műholdak helyzetét azután már ki is kapcsolom az adatforgalmat.

(#7427) HSasa7903 válasza "ati76" (#7426) üzenetére


HSasa7903
csendes tag

Akkor lehet hogy csak itt nállunk vannak gondok,mert nekem a progival se jó!

(#7428) SShadow válasza "ati76" (#7426) üzenetére


SShadow
aktív tag

Ha olyat akarsz ami tényleg tökéletesen müxik és stabil akkor ajánlom a Razr Ui-t!

Nekem !!!TÖBB HÓNAPI NYÚZÁS UTÁN!!!! az volt amelyik a legjobban bevállt.
Egyszer szarakodott a GPS hogy dobálta a jelet, de utánna ezzel sem volt gond.
Minden müxik fényképező,rádió,stb

Annyi hogy nekem a kinézete nem tetszett ezért felraktam egy Optimus Net témát és egy Nemus Launchert. Így már kinézetre is LG lett:))))

Eddig az volt a legjobb bár asszem az is CM7-re lett rávasalva:)

(#7429) Lacikaaa válasza SShadow (#7428) üzenetére


Lacikaaa
csendes tag

Szia , sikerult megnezned a romot komolyabb baja van-e? lefagyas ujraindulas....ebren marad-e? random kikapcs? a razr tenyleg stabil kozbe beragadt az ebrenlet s hamar merult de ha eszrevettem egy telo reset megoldotta a problemat.

Android

(#7430) SShadow válasza Lacikaaa (#7429) üzenetére


SShadow
aktív tag

Szia 44órát ment folyamatosan mindenféle hiba újraindulás,stb nélkül!
Stabil bizton állíthatom, annyi van ha sok minden fut a háttérbe kicsit gondolkozik de nem fagy le!

indításnál a launcher összeomolhat, de újraindítja magát utánna semmi gond:))))

Mivel ez Cm9-re épül van benne GPU gyorsítás (ha jól tudom) parádés!
Csak akkor sikerült megakasztanom ha pl Wifire csatlakozott közbe vagy valami háttérbe futó nagyobb dolgot csinál!

Olyan gördülékeny mint állat próbálkoztam azzal hogy elindítok egy Mp3-at és elkezdem telerakni a főképernyőket Widgetekkel röccenés sem volt:)))))

Amit észrevettem a gyári böngésző egy kicsit lassúbb szerintem mint a Razr-be.

Hibák:

-Youtube Hq nálam a sima Youtube semm ment:((((
-Kamera 600MHZ felett nálam vibrált, de fényképezésnél vagy videó visszajátszánál nem jelentkezett.
-Panoráma funkció nem megy mert lefagy a kamera app
-A galéria nem tudja megjeleníteni a videókat
Megoldás: én töröltem és helyette az MXPlayert és a QuickPic-et használtam mindkettő ment hibátlanul:))))
-Az ébresztő néha vacakol ha az óra menüpont alól próbálod elindítani nem indul rá kell nyomni 2-3szor
Megoldás: ezt a hibát észre sem vettem mert én az Xperia Clock nevű órát használom widgetnek és ha ott ráböksz akkor bejön az ébresztés minden gond nélkül müxik, szóval nekem nem volt vele bajom csak olvastam róla kipróbáltam és akkor derült ki:)))
-A Gps nekem nem talált jelet de lehet hogy csak én voltam türelmetlen
-A számomra legnagyobb hiba a GooglePlay: valami ráheggesztett lehet mert egy csomó alkalmazás nincs benne pl: Viber, Adidas miCoach, ezeket próbáltam
A gond hogy a miCoacht letöltöttem a gépre de nem is lehetett telepíteni:(((

Akkuidő: szerintem kicsit jobb mit a Razr
Az UI viszont kárpótol mindenért gyönyörű ráadásul úgy van megcsinálva hogy kisebbek a betűk így olyan mintha nagyobb lenne a felbontás kicsit furcsa volt megszokni de nagyon jó:)) Nincsenek recék,élek stb!!!

Szerintem megéri kipróbálni!

[ Szerkesztve ]

(#7431) "ati76" válasza SShadow (#7428) üzenetére


"ati76"
tag

Tudnál nekem egy olyan linket adni ahonnan elérhetném a romot? Az xda-ról leszedtem a 7.1 et, de nem telepíti, mert valami gebasz van a zip-el Állandóan megszakítja a telepítést. Köszi

(#7432) "ati76" válasza "ati76" (#7431) üzenetére


"ati76"
tag

Igazából az se lenne baj, hogy ha a Moto RAZR-UI V6.5 linkjét megtudná nekem adni valaki, mert az itt [link]található link halott már sajnos.

(#7433) SShadow válasza "ati76" (#7432) üzenetére


SShadow
aktív tag

Nekem megvan a 7es ha dobsz egy mailcimet privibe átküldöm!

[ Szerkesztve ]

(#7434) "ati76" válasza SShadow (#7433) üzenetére


"ati76"
tag

Helló!

Köszi szépen előre is, ment pü.

(#7435) zso73


zso73
veterán

Ginger Snap 2.0 | 310812 | LG 2.0 UI
vélemény erről valakinek ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7436) SShadow


SShadow
aktív tag

Razor Rom link:

http://www.mediafire.com/?zv4hf9v60nvfcwb

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1614449

Ati76 a 7.0át mailbe megy majd:))

[ Szerkesztve ]

(#7437) zso73 válasza SShadow (#7436) üzenetére


zso73
veterán

Kérhetném én is a romot ? Köszi. Mélcím az adatoknál. :R

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7438) "ati76" válasza SShadow (#7436) üzenetére


"ati76"
tag

Köszi szépen, le töltöttem. De mielőtt megérkezett volna feltoltam azt amit Te használsz és kipróbálom, hogy mit is tud.

(#7439) "ati76" válasza SShadow (#7430) üzenetére


"ati76"
tag

SShadow!
Ez a lg3ui neked nem indít el mindenféle alkalmazást feleslegesen? Nálam van mikor csak 80 mb marad hiába lövöm ki folyamatosan az appokat. Már egy részét lefagyasztottam a feleslegeseknek, de még így is olyanok indulnak újra el maguktól mint például a titanium backup, facebook, galéria.... Van valami megoldás szerinted?

(#7440) SShadow válasza "ati76" (#7439) üzenetére


SShadow
aktív tag

Szia bevallom én nem is néztem de nem hiszem bár se a facebook se a titanium nem votl fent.
Most leszedtem mert kipróbáltam az új ginger Snap-et ami egész jó annyi hibát találtam benne hogy az OI file Manager valamiért nem lép be az álltalam létrehozott dovnload könyvtárba????
amúgy minden müxik és eléggé stabil:))

Megtaláltam a komplett RAZR UI-t

6.0 ez a legjobb szerintem
6.5
7.0
7.1

Tudnátok valami dropbox v. hasonlót filemegosztót mondani mert akkor felraknám az egészet!!

(#7441) "ati76" válasza SShadow (#7440) üzenetére


"ati76"
tag

Én még nyúzom hétvégéig az biztos, mert nagyon tetszik, hogy nagyon gyorsan talál gps jelet. Még nálam sem fagyott le, csak furcsa, hogy olyan programokat indít el amit én is csak ritkán szoktam.
Személy szerint én a dropboxot, vagy még a boxot ajánlanám. A boxnak volt valamilyen akciója múltkor és mivel lg-m van így ingyenesen 50 gb tárhelyet kaptam. Az már.elég jó. Képeket is találtál a romok mellé?

(#7442) SShadow válasza "ati76" (#7441) üzenetére


SShadow
aktív tag

Találtam egy másik verziót:

HeHappy 9.1 Final Cm9

Ez egy picit frissebb mint amit az Lg UI 3-ba használ a srác.

Működik a panoráma mód
Van youtube és müxik is (csak HQ-ba szaggat nálam)
Nálam itt normális a Play megtalál minden alkalmazást (viber,stb)
Müxik a Viber Hanggal (nálam a Razr Rom-ba nem ment a hang)

Ha van egyéb majd megírom!!

(#7443) klambi


klambi
addikt

szevasztok!
gyári romot szeretném cserélni mert nem valami gyors...
milyen romot ajánlotok melyik gyors és stabil rom?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#7444) samael81 válasza dandroid95 (#7404) üzenetére


samael81
tag

szerintem nekem van egy :-) kéred?

(#7445) 313313 válasza klambi (#7443) üzenetére


313313
addikt

Mire használod a készüléket?
Mert szinte minden romnál/kernelnél kell kötni valami kompromisszumot. Nem sok romot próbáltam ki, de gyorsan a gyárinál maradtam.
Hogy miért? : Működik a kamera, gps és egyéb kütyük. Bár ez minden rom végére oda van biggyesztve, hogy mi nem és mi nem. Amit viszont elfelejtenek az a GSM modul, nálam ha csak kernelt cseréltem, már nem hallottam ill alig, recsegve, néha bontotta is a másik felet.
Igen én telefonálásra is használom a készüléket, napi 40-60 perc erejéig, számomra az az elsődleges, hogy értsem a másik felet a vonal végén....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#7446) SShadow válasza klambi (#7443) üzenetére


SShadow
aktív tag

Próbáld ki a LG UI3.0-át vagy a HeHappy 9.1 Final-t a kettő majdnem ugyanaz bár az utóbbi kicsit stabilabb (müxik a kamera,panoráma mód,videó MX playerel,stb)

Vagy ha olyan kell ami szerintem tényleg tökéletes tehát minden úgy működik mint a gyárin és nincsenek bugok meg újraindulások akkor a Razr Ui 6-ot javasolnám nekem ez jött be a legjobban a összes release közül.

Egyetlen egy bug van benne ha kikapcsolva töltöd a telót csak úgy tudod visszakapcsolni ha lehúzod a töltőröl!Meg gyorsabban merül mint a gyári!

Egyébként minden megy rajta remekül:
GPS,Bluetooth,USb Mass,Wifi,lehet telefonálni jó a hangminőség, müxik minden progi nincs kilépés v. hibaüzenet.
Én több hónapi teszt után biztosan állítom hogy elégedett leszel vele mert szinte nem kell kompromisszumot kötni és nem megy a felhasználhatóság rovására a használat!

Más:
Valaki adjon legyenszíves egy olyan oldal címet ahová könnyen mindenféle reggelés meg stb nélkül tölthetek fel mert akkor felrakom az összes Razr Romot!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#7447) samael81 válasza dandroid95 (#7406) üzenetére


samael81
tag

Látom megoldódott :-)

(#7448) samael81


samael81
tag

a legújabb Franco kernelre lenne szükségem, valaki be tudja linkelni pontosan?

(#7449) samael81


samael81
tag

De ha valaki tud ajánlani egy jó kernelt, azt is szívesen veszem. :-)

(#7450) klambi válasza SShadow (#7446) üzenetére


klambi
addikt

köszi, ezen a véleményen vagyok énis hogy a kompromisszum nem nagyon igaz, mert 1 desire-re raktam 1 miui romot ami 100 jobb a gyárinál, stabilabb több funkció van beleépítve, és nem is merül jobban sőt! Szóval azért azzzz nagyon király lett, jó persze az a telefon azért népszerűbb sokkal több rom van rá elismerem...
tudsz adni valami linket hogy holt toom leszedni és mi kell hozzá, ami ajánlott pl?
mert 1 havernak csinálom és szerintem root is kéne...(ne ennyi előnye pl a desire-s miui nak helyből van rajta root és proxy stb minden olyan ami azért praktikus...)
:R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.