Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Mister_1234


Mister_1234
tag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a 3G alig üzemel a telefonomon. Telenor netem van a 100 megás csomag, de még nem léptem túl, tehát nem lassithatták le nekem. Állandóan dobálja a hálózatot, vagy ha megis tartja, akkoris piszok lassú a net.. 2 mbps helyett jó ha van 20-30 kbps. :((
Legfrissebb AGA-ROM van fennt. Próbálkoztam már kernel cserével, cache, dalvik cahche wipe-al, de semmi javulás. :/ Meglehet oldani anélkül, hogy újra kelljen telepítenem a romot?

ui.: Kellemes ünnepeket mindenkinek! :P

[ Szerkesztve ]

(#5002) picur220 válasza Mister_1234 (#5001) üzenetére


picur220
veterán

Tedd csak 2G-re, és nem lesz gond. Szerintem 3G-cella szélén állsz, ez lehet a gond. Mindenhol csinálja?

(#5003) Mister_1234 válasza picur220 (#5002) üzenetére


Mister_1234
tag

Igen, jól látod, mert falun élek, itt általában csak EDGE jel szokott lenni, néha van HSPA jel is.. de viszont városban tanulok, ahol van rendes állandó HSPA jel, és ottis csak 20-30 kilobitet mérek.. ezzel korábban pedig nem volt gond. :(

(#5004) picur220 válasza Mister_1234 (#5003) üzenetére


picur220
veterán

Nem okozza vmi program ezt? Mik vannak fenn?

(#5005) Mister_1234 válasza picur220 (#5004) üzenetére


Mister_1234
tag

PM ment.. :)

(#5006) bubimaci válasza zso73 (#4993) üzenetére


bubimaci
csendes tag

Segits kérlek!
Odáig eljutottam,hogy telepítettem a flash player 10,3-at,létrehoztam a lib könyvtárat,ebbe kicsomagoltam a lib-zip tartalmát,de innen hogyan tovább?Nem tudom megnyitni ezeket a so.fájlokat.

(#5007) zso73 válasza bubimaci (#5006) üzenetére


zso73
veterán

A 10.3 simán települ. A 11 a gáz.
A so fájlok nem futtathatóak. Csak azért vannak, hogy a flash futtassa. ( Gondolom) Linux alatt fut a so. (szerintem.)

Silver: Telepítése, magyarul van ? Valami gázt látok átfutva a leírást.
"I didn't include this in the ROM Package because it will give you a bootloop on first bootup..so flash this..."
Miért a 3 fájl ?

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5008) mobal válasza zso73 (#5007) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

linux és a telefonod kernelében sok a közös. a telefon is képes futtatni. nem más a galiba?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5009) Mister_1234


Mister_1234
tag

Az efféle tevékenységre mi a magyarázat? [kép] Tegnap este 89%-on tettem le magam mellé az ágyra... ma reggel már be se kapcsolt, fennt kelletett hagyni töltőn. Valami program "beakadhatott" vagy mi történt? Nem értem..

(#5010) zso73 válasza mobal (#5008) üzenetére


zso73
veterán

Nekem nincs gond a 10.3-al. A 11 ne települ. Kéziben nem is próbáltam telepíteni, mert a könyvtárban nem hozta létre a telepítő a fájlok helyét. Gondolom ez azért is van, mert a telepítő nem jól rakja fel a flash progit. A 10.3 meg nem oda teszi a fájlokat.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5011) dandroid95 válasza Mister_1234 (#5009) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Aztarohadt! :Y
Hat nem tudom..eleg fura lenne hogy par perc alatt esik 80%ot egy program miatt
Ha be is ragad valami akkor az folyamastosan fogyasztja az aksit,de ilyet :Y
Szerintem erre ertelmes magyarazat nem nagyon van

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#5012) ben11 válasza dandroid95 (#5011) üzenetére


ben11
őstag

Egyértelműen valami hiba. A kérdés hogy sw vagy hw, azaz hogy maga a rendszer mérte el a töltöttséget(velem is fordult már elő ilyesmi, bár nem ilyen mértékben), vagy az akku hibásodott meg.

(#5013) Mister_1234 válasza dandroid95 (#5011) üzenetére


Mister_1234
tag

Nagyon újratelepítés szaga van a dolognak.. kezdenek halmozódni a gondok. Fagyások, alig kezeli a 3G-t, most meg ezis.. pedig nincs nagy gond az AGA rommal. Az akksinak nemhiszem, h baja lenne, ezenkívül 1x fordult még elő, hogy koppra lemerült a telefon. Próbálok rá vigyázni, de ez azért ilyesztő volt igy reggelre.

(#5014) samael81


samael81
tag

Sok olvasás után megpróbáltam a rom cserét. Sikerült. Most a következő van fent:
Nessy #Hypnos2 + fserve Goldenleaf.v111206 kernel /Froyo 2.2.2/
Eddig csak jókat tudok írni róla, pedig még nagyon friss az ismeretség.

[ Szerkesztve ]

(#5015) Lacikaaa


Lacikaaa
csendes tag

Sziasztok, lenne egy kerdesem , mar 2xer teglaztam a telot most mar ovatosabb vagyok ,de amiota felraktam utolag KDZ-vel a v20G szoftot nagy ritkan lefagy a telo , a fizikai gombok vilagitanak es a kepernyo fekete :) ez mitol van vajon? Valami program zavarna be? mit javasoltok hardware/reset? Minden tippet megkoszonnek :D :K

Android

(#5016) picur220 válasza samael81 (#5014) üzenetére


picur220
veterán

A hypnos2 tényleg nem rossz :D Nekem is fenn volt kb fél évvel ezelőtt, amíg nem volt hivatalos 2.3.3.

(#5017) silvergod válasza zso73 (#5007) üzenetére


silvergod
őstag

azért mert a status bar kinézetét nem tudta belerakni a romba.
de most nekem sikerült azt is felraknom,igen csúnya vele mert van fent egy fehér sáv,és nem szép. ezért csak simán fel a rom-ot és kész.
a gapps az meg a google alkalmazások (market,gmail,youtube stb.) ilyen már cm7-nél is volt nekem szokványos hogy külön kell feldobni. :D
a telepítése az recoveryből,és le van írva mit kell format,wipe stb.
nem tudom a magyar alatt mit értesz.a romban van magyar nyelv ha esetleg ezt.
na de persze előtte mindent ments! ha gáz van akkor csak visszaállítod a régit,recoveryből :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#5018) zso73 válasza silvergod (#5017) üzenetére


zso73
veterán

Köszi az infókat ! :R
Magyar leírást kerestem volna. Jobban megnézve nem bonyolult. Kipróbálom, ha lesz időm rá.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5019) ertz


ertz
aktív tag

Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Minden Fórumtársnak! :)

(#5020) zso73 válasza ertz (#5019) üzenetére


zso73
veterán

Én is Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5021) picur220


picur220
veterán

Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

(#5022) sbernardo86


sbernardo86
csendes tag

Sziasztok!
Boldog Karacsonyt Mindenkinek!

Velemenyeteket szeretnem kerni, hogy szerintetek One-t vagy Samsung Gio-t vegyek?
A One-nak milyen bug-jai, hibai vannak? Az akku max mennyit birja? Foleg azok velemenyet varom akik mar regebb hasznalnak One-t.

Koszonom elore is!

(#5023) ertz válasza sbernardo86 (#5022) üzenetére


ertz
aktív tag

Szia!

Nekem jó fél éve van meg. A 2.3-mas rommal már nem tudok róla, hogy komolyabb 'bug' lenne benne. Anno régen volt, hogy ha megértintetted 100%on ment a proci, de ez már a múlt.

A két telefon összehasonlításában nagyon fontos szempont, hogy míg az Optimus One-ban 512Mb ram van, addig a Gio-ban csak 278Mb. És hidd el ez szinte mindennél fontosabb...
A kijelző mérete és felbontása teljesen ugyan az, a kamera is teljesen hasonló, csak az OO egy kicsivel jobb videót tud felvenni. A processzora a Gio-nak alapból 800Mhz-en teljesít, de ha megnézed ugyanazt a procit 'turbózták' fel ott is, ami az OO-ban is van. Ennek köszönhetően a mi kis 600Mhz-ünket olyan szépen lehet húzni a SetCPU programmal, mint a mesében... :)
Nekem ha most kéne döntenem a kettő közül, akkor is az Optimus One-t venném.

[ Szerkesztve ]

(#5024) zso73 válasza sbernardo86 (#5022) üzenetére


zso73
veterán

Egy éve nyúzom. Hibája nincs. Néha lassan ébred az álomból, de más nincs. Gyári cuccokka használom, mert sok launcher,háttér bugos szar. És ettől megfekszik..............Hiába a fizetős SPB 3D shell......

A gio jobb! Proci 800 MHz. És a support is jobb. A szervíz ugyanaz.

Okostelefonéknál az 1 nap lemerülés az normális. Kevés használat mellett 3-4 napot is kibír Lg

Se Neo nem fér bele ? Próbálj 1 GHz körüli telót venni. És ha lehet újabb procival.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5025) Mister_1234 válasza ertz (#5023) üzenetére


Mister_1234
tag

Kiegészítésképpen pedig a Gioban 1350 mAh-s az akksi, az Optimusban pedig 1500!

(#5026) Lasy válasza dandroid95 (#5011) üzenetére


Lasy
veterán

sziaszok.
megvan még valahol a régi root leírás.
szereztem egy c660at de semmi nem kezeli.
tuti azzal menne,de most nem találom :(

+36702778032

(#5027) zso73 válasza Lasy (#5026) üzenetére


zso73
veterán

Itt

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5028) Lasy válasza zso73 (#5027) üzenetére


Lasy
veterán

ha ezzel menne nem porobalnám a manual root megoldást.
nekem is mint mindenki másnak ugyan ott akad el. :(

+36702778032

(#5029) zso73 válasza Lasy (#5028) üzenetére


zso73
veterán

Hol ? A 7. pontnál ?
A hibaelhárítást menet közben, az elakadás után ki, és bekapcsolni próbáltad ?

A gyerekem galaxy minijén nem akad az új market. Az én masinámon meg diavetítés.... :W Ez mitől van ?

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5030) dandroid95 válasza Lasy (#5026) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Pontosabban melyikre gondolsz?
Volt egy manualis amit szanaszet copyztal,masrol meg nem tudok!
z4root,universal root,gingerbreak ezeket probaltad?vagy 2.3.x van a telon?
Lgmdp-vel nem lehet ra recoveryt flashelni?

zso73: ugyanaz a verzio van fennt?ugyanaz a net?
probald meg atmasolni az overol az apkt a tiedre es telepitsd azt

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#5031) Lasy válasza zso73 (#5029) üzenetére


Lasy
veterán

igen probáltam,
és meg is találtam a hibát.
echo 1 > /data/local/lge_adb.conf
ez a helyes szoveg,és nem a sok szókoz.
mint látható az ékezeteket még nem találtam meg.

bevallom orulnék egy recovery-nek is,de azt még nem találtam. pontosabban az lg oldalán van valami,de nem tudom az jó-e.

még csak 2napja van nálam,de sok felesleges app megy és kevés a 188mega neki.
ha sok progi megy akkor jó a memória,de ha kevés akkor nem tetszik neki.
amúgy nem rossz kis kutyu.
android 2.3.4 alapból.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#5032) zso73 válasza dandroid95 (#5030) üzenetére


zso73
veterán

25/5MB-es net van Wifire. Arról megy mind a két telefon. Napi frissítéssel a market. Volt már uninstallálva a market, és újra, volt már gyári visszaállítás utáni frissítés, és minden. Tetű lassú. Az old markettel használom a gépet. Kijött a lagújabb market most a múlt héten. Az sem jó....Megpróbálom, amit írtál. :K

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5033) Lasy válasza zso73 (#5032) üzenetére


Lasy
veterán

a 3.4.4et is próbáltad már.

+36702778032

(#5034) zso73 válasza Lasy (#5033) üzenetére


zso73
veterán

olt az s, de az Androidportálos linkről.........Most újraraktam, és jónak néz ki a 3.4.4. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5035) Lasy válasza zso73 (#5034) üzenetére


Lasy
veterán

ennek orulok.

+36702778032

(#5036) zso73 válasza Lasy (#5035) üzenetére


zso73
veterán

Én is. Köszi az infót ! :R

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5037) Mister_1234


Mister_1234
tag

Srácok, van egy kis problémám! Feltettem a CM7-es romot, de a böngészőben, és egyéb helyeken /konkrétan sehol/ nem fordul el a kijelző. Üritettem /cache , /Dalvik-cache , tettem fel új kernelt, de semmi. Valaki ötlet? Vagy tehetem vissza a gyári romot?

(#5038) Lasy válasza Mister_1234 (#5037) üzenetére


Lasy
veterán

a cyanogen beállításokban is bekapcsoltad?

+36702778032

(#5039) Mister_1234 válasza Lasy (#5038) üzenetére


Mister_1234
tag

be!

(#5040) akoska07


akoska07
nagyúr

Sziasztok!

Melyik a legujabb használható sw a p500-ra ?

nekem jelenleg 2.2 van rajta v10D
ma rádugtam talál-e ujabb sw-t,de semmi,
gondoltam Ti többet tudtok :)

semmi nincs még alakitva a telón unlock-on kivül.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5041) zso73 válasza Mister_1234 (#5039) üzenetére


zso73
veterán

Factory reset ?

Akoska: 2.3.3 V20G
IMEI számot beírtad ?

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5042) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok

Ingyen letölthető 100 népszerű fizetős Android alkalmazás

2011. december 26. hétfő 13:25

Remek ajánlattal állt elő a GetJar: karácsony alkalmából a legkeresettebb fizetős alkalmazások ingyen letölthetőek az oldalukról.

Ez nem warez, az akció valóban ingyenes. Nem kell mást tenni, mint – gyorsan! - felkeresni a GetJar oldalát és kiválasztani a száz felkínált alkalmazás, játék közül, bármelyikből a nekünk tetszőket. Először érdemes korrekt módon megadni a mobilunk típusát, aztán kiválasztott applikációnál a „Download” gombra kell kattintani.

Samsung Galaxy A52S

(#5043) akoska07 válasza zso73 (#5041) üzenetére


akoska07
nagyúr

imei-t,hová ?

balazs blogjában linkelt V20F-t töltöm.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5044) akoska07


akoska07
nagyúr

ez alapján felraktam a V20F sw-t.
gond nélkül megcsinálta.

még a root-olást kell megcsinálnom.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5045) akoska07 válasza akoska07 (#5044) üzenetére


akoska07
nagyúr

ez alapján csinálnám a root-olást,és elég régóta azt irja ki hogy gigerbreak running.
a telefonon sem ir ki semmit hogy vmit tennem kellene.

meddig kell azzal várni ?
olvastam hogy 2 kérdést kellene feltennie,de még nem jöttek.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5046) silvergod válasza Gloob (#5042) üzenetére


silvergod
őstag

Azért ügyeltek rá hogy ne legyen benne sok hasznos program vagy játék :)
100ból ha 2-3 ér valamit,de többször kellene ilyet nekik csinálni...bár mondjuk eddig sem ez volt a jó programok beszerzésének tárháza :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#5047) Gloob válasza silvergod (#5046) üzenetére


Gloob
addikt

Naná! Azért gondolhatod, hogy egy SPB 3D-t nem adnak oda csak úgy! Ennek ellenére azért van bent jó is. Beweather, beautifulwidgets. smartoffice pro, ToDo, agenda plus, meg ezt a wavelaunchert is próbálgattam. Valóban többször lehetne, hátha egyszer befutna az SPB 3D Shell is.

Samsung Galaxy A52S

(#5048) akoska07 válasza akoska07 (#5045) üzenetére


akoska07
nagyúr

hiába várok nem történik semmi...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5049) Gloob válasza akoska07 (#5048) üzenetére


Gloob
addikt

Nem akarok nagy hülyeséget mondani, de az nem lesz jó hozzá. Olvasd el azt az oldalt amit linkeltél! A 2.3.3 V20F-hez a SuperOneClick! De szerintem dandroid kolléga oldalát ha megnéznéd, ott nagyon jól össze van szedve minden.

Samsung Galaxy A52S

(#5050) picur220 válasza akoska07 (#5045) üzenetére


picur220
veterán

A gingerbreadeket Superoneclick 1.9.5-tel kell rootolni az xda-dev szerint. Én inkább hiszek egy komoly fejlesztőcsapatnak, mint egy ilyen összetákolt oldalnak... (mondjuk nekem sose ment a superoneclick rendesen, de mindegy :D)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.