Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) bubus66 válasza Anubis_9 (#2850) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Utána is csínálhatsz factory resetet Nekem a PCSuite vágta tönkre (ez csak jó tanács) lehet, hogy neked semmi gondod nem lesz. Ajánlanám a gyári frissítőt inkább.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2852) kengyel válasza bucsupeti (#2840) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem mai napig tetszik az LG. Az biztos hogy sokat ülnek egy frissítésen, de ha kiadják a kezükből az tuti működő verzió. De nem bántam meg a Samsungot, és most már továbbra is abban gondolkozom.

kengyel

(#2853) bubus66 válasza kengyel (#2852) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#2852) kengyel

Na na nem vagyok én abban olyan biztos, akkor az F szériával mi lesz?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2854) kengyel válasza bubus66 (#2853) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az kifejezetten tetszik :) Meglátjuk mit hoz a jövő. :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2855) bubus66 válasza kengyel (#2854) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Úgy is csak a év második felében érkezik addig még van idő dönteni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2856) kengyel válasza bubus66 (#2855) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha úgy beválna mint a Black, akkor biztos LG lenne. Vagy az L9 -ből nem lehet levágni ? :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2857) bubus66 válasza kengyel (#2856) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Dehogy nem lehet levágni belőle, mekkorára vágjam le 4"-ra?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2858) kengyel válasza bubus66 (#2857) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen az a méret tökéletes lenne :)

kengyel

(#2859) bubus66 válasza kengyel (#2858) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Miért a 4,3" már nem is lenne jó?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2860) kengyel válasza bubus66 (#2859) üzenetére


kengyel
nagyúr

De az még határeset :)

kengyel

(#2861) bubus66 válasza kengyel (#2860) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem tudom miért nem kell nagyobb neked.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2862) kengyel válasza bubus66 (#2861) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez a 4-es kijelző nekem még pont kézreálló ,minden funkciót kényelmesen elérek. Már egy nagyobbat itt mondjuk az L9-et csúsztatni kellene a kezemben lefele hogy az állapotsávot lenyissam :) És ez így teljesen számomra kényelmetlen. De ha még nyúlik a kezem, akkor megígérem váltok :)

kengyel

(#2863) bubus66 válasza kengyel (#2862) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Majd nyújtunk rajta.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2864) prannk


prannk
őstag

Smart RAM Booster az minden képernyő lezárás után magtisztitja magától a ramot?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2865) bubus66 válasza prannk (#2864) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen ha beállítottad akkor törli, kilehet kapcsolni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2866) planbmokus válasza bubus66 (#2847) üzenetére


planbmokus
senior tag

win7 ultimate x64

egy zte driver van még fent, de lekapom, aztán megpróbálom

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#2867) bubus66 válasza planbmokus (#2866) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen szedd le meg az LG drivereket is indítsd újra a gépet, majd telepítsd fel a LG drivereket vissza még egy újra indítás és úgy próbáld meg.

Még annyit próbálj meg, hogy ezt a fájlt mfc42.dll kiveszed a KDZ updater mappájából.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2868) Anubis_9 válasza bubus66 (#2849) üzenetére


Anubis_9
őstag

Még nem csináltam meg a TL-WR642G routerem resetelését, de érdekes módon a céges V4.2-es TL-WR740N routerrel hibátlanul működik a wifim. Otthon meg fél/1 perc, mire bejön egy oldal, vagy a Google Play, ha bejön egyáltalán. Ezek szerint nem minden TP-Linket nem szeret az LG? Ha nem jön össze a resetelés, akkor veszek otthonra is egy 740N-est. 4-5000 Ft csak.

Amúgy leszedtem a USB-ILLESZTŐPROGRAM-ot és az LG MOBILTÁMOGATÓ ESZKÖZ-t, hogy frissítsem a szoftvert, de nem volt egyértelmű nekem az egész. Azt mutatta, hogy 10A van rajta, de azt nem, hogy 10H-ra vinné fel. Inkább kiléptem, mire a progi szabálytalanul állt le hibaüzenettel. Ezt utána úgyan úgy megcsinálta. Hát, így nem szívesen állok neki, ha a gyári LG szoftverfrissítő ilyen instabil. Win7 64bit-et használok, friss telepítés, maga a win tökéletesen működik. Nem lenne jobb a PC Suite szoftverfirssítésre?

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2869) optimuslg


optimuslg
tag

Valaki próbálta a Sandisk ultra 32gb memóriakártyát hogy kompatibilis-e vele? mer elvileg ez 30mb/s tud. a többi class 10 meg 10mb/s kb egy forma áron, köszi.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#2870) planbmokus válasza bubus66 (#2867) üzenetére


planbmokus
senior tag

Megpróbáltam mindent, továbbra is ugyanezt a hibát dobja.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#2871) bubus66 válasza Anubis_9 (#2868) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#2868) Anubis_9

Azt majd csak akkor fogja mutatni, ha fel frissítetted a V10H-ra, a frissítő nem mutaja csak akkor ha a KDZ updaterrel csinálod. A routren, hátul van egy kis lyuk fogpiszkálóval, vagy gyufa szálal benyomod és nyomva tartod 10 másodpercig, utána újra be kell állítani mindent. A gyári frissitő nem írta, hogy ne húzd ki (látom téglázni akarsz) az USB kábelt,stabil az csak idő igényes. A PC Suites még lassabb ha még egyszer kihúzod telepítés közben akkor lehet, hogy letéglázod. Hol hallatod ez, hogy frissítés közben kihúzom az USB kábelt?

(#2870) planbmokus

Minden drivert fel tettél mit akarsz csinálni a KDZ updatert használod?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2872) bubus66 válasza planbmokus (#2870) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#2870) planbmokus

Van a KDZ updater mappába egy msmxl.msi fájl azt is telepítsd fel. Meg a kapcsoltok menü pont alatt mindegyiken menj végig, hogy a telefon fel telepítse a drivert.

(#2869) optimuslg

Mit kell azon ki próbálni, 32 Gb bővíthető akkor menni kell neki.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2873) Anubis_9 válasza bubus66 (#2871) üzenetére


Anubis_9
őstag

Félreértettél: nem húztam le frissítés közben. :D Nem nyomtam rá a frissítés gombra, csak rádugtam a telót, hogy láttam, mit mutat a progi.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2874) bubus66 válasza Anubis_9 (#2873) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A program neked nem írja ki a V10H nyugodtan fel teheted, majd ha feltetted akkor fogod látni, hogy v10H a szoftver

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2875) Anubis_9 válasza bubus66 (#2874) üzenetére


Anubis_9
őstag

Rendben, köszi! Ma megcsinálom, és rá is nyomok a frissítés gombra. :D

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2876) Pantal


Pantal
senior tag

Hihetetlen, tegnap este óta próbálok downgradelni, mindent a leírás alapján csinálok, mindent rendszergazdaként futtatok, mégis ilyen hibával leáll a KDZ updater: MOD Up testEX MFC Application működés közben leállt. Hozzáteszem, hogy egy nappal ezelőtt egy L7-t sikeresen downgradeltem, szóval nem hinném, hogy velem lenne a probléma. Olvastam, hogy szűz gépen kell megpróbálni, ezért megpróbáltam egy tök szűz Win8-as laptoppal is, azzal is ugyan ezt a hibát dobja. Valami ötlet? A gépen, amin sikeresen downgradeltem az L7-t, azon is Win8 fut, szóval azt, mint hiba ok, kizárnám.

(#2877) bubus66 válasza Pantal (#2876) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Melyik KDZ updaterrel csinálod az L7 ne számold ehez, milyen módba tetted a KDZ updatert?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2878) Pantal válasza bubus66 (#2877) üzenetére


Pantal
senior tag

Természetesen az L9 leírásában lévőt használtam, és próbáltam emergency/cs_emergency módban is.

(#2879) bubus66 válasza Pantal (#2878) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem tudom mi lehet én 4 KDZ is kipróbáltam, és egyikkel sem megy. Az L7-nél azért könnyebb mert azt dz fájlba bontja ki. Az l9-ét meg wdb-be. most néztem, és ott fagy le.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2880) Pantal válasza bubus66 (#2879) üzenetére


Pantal
senior tag

Akkor legalább megnyugodtam, hogy nem csak nálam van a hiba. De akkor másoknak hogyan sikerült, itt a fórumon, a leírás alapján?

(#2881) bubus66 válasza Pantal (#2880) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

megpróbálok mást letiltom a netet és ugy

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2882) Pantal válasza bubus66 (#2881) üzenetére


Pantal
senior tag

Oké, köszi, hogy utána nézel, remélem rájössz, hogy mi a hiba.

(#2883) #94793472


#94793472
törölt tag

Sziasztok!

Előfordulhat, hogy ezen a készüléken nem működik a T-Mobile MobilTV szolgáltatása?

Előre is köszi a választ.

(#2884) bubus66 válasza Pantal (#2882) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ezzel működik rendessen

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2885) Pantal válasza bubus66 (#2884) üzenetére


Pantal
senior tag

Vendégem vagy egy sörre, komolyan, minden tiszteletem a Tiéd. :R

(#2886) bubus66 válasza Pantal (#2885) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ezzel működött? Akkor ezek szerint sikerült? Melyik ROM-ot tetted fel.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2887) Pantal válasza bubus66 (#2886) üzenetére


Pantal
senior tag

V10A, aztán rootoltam, recoveryt raktam fel, és most cyanogenmod 9 van a telefonomon. Kicsit kacifántos volt, mert elindult a frissítés, de 15%-nál kiírta, hogy baj van, vegyem le a kábelről, rakjam be az aksit, és indítsam újra a telepítést. Ezt megcsináltam, bekapcsoltam, rádugtam, amikor a gép felismerte a telót, akkor restartoltam a szoftverfrissítést, akkor kikapcsolt a telefon, betette magát s/w update-be és onnan megcsinálta.

[ Szerkesztve ]

(#2888) benny23 válasza optimuslg (#2869) üzenetére


benny23
tag

Nekem ilyenem van és tökéletesen működik!

(#2889) bubus66 válasza Pantal (#2887) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én nem vettem ki az aksit. Miért nem a bin fájl cserével csináltad meg. Abban elvan cseszve a forgatás a süket gyerek giroszcop hw rakott be az accelerometer helyett meg nézte, van egy két hibája még én megcsináltam, a V10H ennek alapján.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2890) Pantal válasza bubus66 (#2889) üzenetére


Pantal
senior tag

Mit értesz ez alatt? Ha a Bin4ry metódusra gondolsz, akkor azzal csináltam, csak ahhoz kellett a V10A. Meg a CyanogenMod-ot is csak V10A-ra lehet felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#2891) bubus66 válasza Pantal (#2890) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én nem arra gondoltam erre gondoltam itta P760_AP.bin fájlt kell telepítés közben kicserélni,Programdata/LGMOBILEAX/Phone mappában kb olyan 8%-nál.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2892) Pantal válasza bubus66 (#2891) üzenetére


Pantal
senior tag

Egyszerűbbnek tűnt a másik verzió nekem. Láttam ezt is, de ezt fel se fogtam, miről szól. :)

(#2893) bubus66 válasza Pantal (#2892) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az arról, hogy a bin fájlt kell kicserélni, meg hátha könnyebb vele téglázni. Különben szerintem se egyszerűbb ez a bin fájl cserés, mint a másik.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2894) optimuslg válasza bubus66 (#2872) üzenetére


optimuslg
tag

Tudom hogy kezeli a 32gb-ot, a sebességre vagyok kíváncsi mer a sandisk 30mb tud a 10mb szemben.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#2895) planbmokus válasza bubus66 (#2872) üzenetére


planbmokus
senior tag

V10A ->V10H
Lett volna a tervem, de sehogy nem kaar összejönni.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#2896) bubus66 válasza optimuslg (#2894) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mi class10-es kártya 30 mb másol hát ez kicsit hihetetlen Nekem is class10-sem van és 12 mg többeel még nem másolt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2897) optimuslg válasza bubus66 (#2896) üzenetére


optimuslg
tag

Itt van hogy ha kompatibilis akkor 30mb-ot tud elvileg

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#2898) bubus66 válasza optimuslg (#2894) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#2894) optimuslg

Class 2-es modellek legalább 2 MB/s

Class 4-esek legalább 4 MB/S

Class 6-osok legalább 6 MB/s,

Class 10-esek pedig legalább 10 MB/s

Igen a SanDisk Extreme is, de ott „csak” 30 MB/s és 200-szoros sebesség szerepel; de ez nem micro SD hanem SD kártya a kettő nem egy és ugyan az.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2899) optimuslg válasza bubus66 (#2898) üzenetére


optimuslg
tag

Fent linkeltem, ez micro sd.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#2900) bubus66 válasza optimuslg (#2899) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kicsit hihetetlen, hogy 30 mg-val másoljon, de nem telefonba szerintem, hanem mondjuk egy kártya olvasóba. Hát legyen szerencséd vele. Mondjuk csak ezen az egy oldalon olvastam, máshol nem találtam meg.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.