Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) optimuslg válasza bubus66 (#2900) üzenetére


optimuslg
tag

Ezért kérdezem, akkor lehet jó lesz egy sima class 10es is. :)

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#2902) prannk


prannk
őstag

Mondanátok valami alap programokat?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2903) bubus66 válasza optimuslg (#2901) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem is ne akard szegény telefont meg szakítani.

(#2902) prannk

Milyen alap programokat akarsz?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2904) prannk válasza bubus66 (#2903) üzenetére


prannk
őstag

Hát ami hasznos.. Csinál is vmit nem csak a ramot meg a helyet eszi :D( Rendszer programok ) :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2905) bubus66 válasza prannk (#2904) üzenetére


bubus66
nagyúr

1Tapcleaner SMSBackup&Restore CalllogBackup&Restore EsFileExplorer, Maxton böngészö, ApexLauncher

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2906) cil101 válasza optimuslg (#2901) üzenetére


cil101
tag

Ez is csak az olvasásban tudja ezt, az írásnál is lényeg lenne a gyorsaság pl.: FHD videofelvételnél

(#2907) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

Múltkor már írtam, hogy az LGMobil Support tool program állandóan hibaüzenet jelenít meg, akimor be akarom zárni a programot. Kivétel nélkül mindig.

Ennek ellenére belevágtam egy szoftverfrissítésbe, aminek ez lett a vége.

Majdnem 1 órán át húzta a le a szoftvert, majd amikor elkezdett frissíteni, 5% után lecsatlakoztatta a készüléket és felugrott a kisablak, miszerint baj van az OMAP4430-cal. Ezután eltelt 5-10 perc és megkaptam a "Kommunikációs probléma..." kezdetű hibaüzenetet.

Lehúztam a kábelről, ahogy kérte, kivettem az aksit, majd visszaraktam, de bolond lettem volna újra belevágni ezzel a programmal. Szerencsére a telefon sértetlen, szépen újraindult, látszólag semmi baja.

Bárkinek lenne valami ötlete arra, hogy mi és miért történhetett? Lehet, jobb lenne mégis LG PC Suite-tal frissítenem?

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2908) Pantal válasza Anubis_9 (#2907) üzenetére


Pantal
senior tag

Szerintem vedd ki az aksit, és dugd fel USB-re úgy, hogy a hangerő+ gombot nyomva tartod. Ekkor kijön egy s/w upgrade írás. Várj, hogy feltelepítse az OMAP4430 drivert. Ha az feltelepült, akkor már nekivághatsz a programmal, utána meg fogja csinálni.

Hozzáteszem, a legegyszerűbb WIFI-n keresztül frissíteni, ha van rá lehetőség, én V10E-ről G-re, majd H-ra is úgy frissítettem, pár megás packokat szed csak le.

[ Szerkesztve ]

(#2909) Anubis_9 válasza Pantal (#2908) üzenetére


Anubis_9
őstag

Szerintem beviszem a T-mobile-ba és majd ők megcsinálják (feltételezem, ingyen), semmi kedvem hazárdírozni, mert ha elcseszem, hetekig garizás alatt lesz... :((

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2910) bubus66 válasza Anubis_9 (#2907) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2907) Anubis_9

Meg a driver sincs fent a gyári frissítőnél ott van USB driver telepítése. Azt tedd fel, és utána próbáld meg. Anélkül nem fog menni az biztos. Nem kell mindjárt szervizbe futni ott a KDZ updater az oldalamról letöltöd a V10H-t és a kdz updaterrel felteszed. A Leírást is meg találod az oldalamon. Az ugyan az mint ha a gyári frissítővel csinálnád. Vagy próbáld meg a PCSuitevel.

(#2908) Pantal

Ha fent van a USB driver amit a gyári frissitő kiír akkor az automatikusan a S/W módba teszi, és a OMAP drivert is telepíti

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2911) Anubis_9 válasza bubus66 (#2910) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én az LG oldalán a "Szoftverfrissítés és illesztőprogramok" menüpont alapján csináltam (4 lépés).
1. Az USB-ILLESZTŐPROGRAM telepítése
2. Az LG MOBILTÁMOGATÓ ESZKÖZ telepítése és végrehajtása
3. A telefont a csomagban mellé adott USB-kábellel csatlakoztassa a számítógéphez.
4. Az LG mobiltámogató eszközben kattintson a „Frissítés indítása” gombra az indításhoz.

Szóval természetesen feltettem a drivert, vagy másra gondolsz?

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2912) bubus66 válasza Anubis_9 (#2911) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem erre gondoltam én is, akkor is valami driver gondja van. van fent másik telefon vagy másnak a drivere? Vagy próbáld meg a PC Suitevel,vagy amit mondtam KDZ Updater.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2913) Anubis_9 válasza bubus66 (#2912) üzenetére


Anubis_9
őstag

Frissítés előtt uninstalláltam a Samsung drivert, mivel ilyen telóm volt korábban. Amúgy semmilyen más teló dolgai nincsenek fenn. Megpróbálom majd először a PC Suite progival. Köszi!

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2914) prannk


prannk
őstag

Feltettem a ram gyorsítót. Lezárás előtt a feladatkezelőbe leállítom az összes alkalmazást + a ram gyorsítóba is.Utána belemegyek az alkalmazásokba->összes fülre és remegyek pl facebook,gmail,temple run stb megy. Most azokan mérnem zárja be?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2915) bubus66 válasza prannk (#2914) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2914) prannk

Minek kell a Facebook alkalmazás öröké csak a sz@rt keveri. Azért mert a RAM gyorsító a gyári alkalmazásokat nem állítja le. A facebookot lehet böngészőn keresztül is használni nekem az az első alkalmazás ami megy a levesbe.

Az összes fülbe bemehetsz ott a letiltottakon kívül mindegyik futni fog a Futóalkalmazásokban is megy?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2916) prannk válasza bubus66 (#2915) üzenetére


prannk
őstag

Ott nem.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2917) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Akksi optimalizációra van valami tippetek? Vásárlás után 12 óra töltés kikapcsolva, fényerő 50%-on, APN kikapcsolva, futó alkalmazások mindig leállítva, napközben alig használom, max 15-20 perc telózás, esetleg melóból hazafelé a buszon 15-20 perc angry birds. reggel 4:30-kor vettem le töltőről most 37%.... :F

(#2918) polo5


polo5
tag

Hello!

Hát most már én is az L9 népes táborába tartozom. Előző telóm optimus GT540 volt.
Nekem 55.000 forintba fog kerülni ha kifizetem ( mert részletre vettem ) a csomagom maradt! Plusz kértem rá biztosítást.
Cefet jó a teló a 3 colos kijelző után hatalmas. És a sebesség is jóóóóóó ;] Majd meglátjuk hogyan muzsikál !!! :))
Nekem V10A van fent, mondtam a Trénél hogy frissítsék le nekem a szervizes faszi azt mondta hogy a V10A-ra tud frissíteni. Mondom az van fent. Fura hogy nekik nincs frissebb.
Azt szeretném kérdezni , hogy érdemes rá venni fóliát? Tokot milyet szoktatok rá venni?
Vagy nézzek ebay-en hozzá?

(#2919) H.Bencike válasza prannk (#2914) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Miért kell ilyen dolgokat használni? Android 2.3 vagy 2.2-től felfelé már tudja a rendszer azt hogy ha kevés a RAM akkor magától leállít egy alkalmazást amivel elég helyet nyer a RAM-ból :) Értelmetlenek ezek az alkalmazások, szerintem...

LG G3

(#2920) DiamondBack válasza polo5 (#2918) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Üdv :) Fóliát mindenképp vegyél rá ha neked is olyan teleirkált fólia volt rajta, ezt azért megoldhatták volna úgy hogy kétrétegűt raknak rá és mikor megveszi az ember akkor információhalmaz lehúz és alatta meg van egy másik, főleg úgy hogy neten kívül sehol sem találtam hozzávalót pedig egész Kecskemétet végigjártam...így szabtam rá univerzálisat (ami rettentően "szép" lett)...

(#2921) akcsy válasza DiamondBack (#2920) üzenetére


akcsy
tag

Én meg nem is vagyok egy nagy városban, és vettem rá kijelzőfóliát (mattot vettem anno, de szerintem fényesre cserélem majd le) és még szilikon átlátszó tokot is kettő volt 2300Huf és a fóliát is ráhelyezték :K

(#2922) bubus66 válasza DiamondBack (#2917) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2917) Boombasticc

Kimondat neked , hogy 12 órát kell tölteni?

(#2919) H.Bencike

Viszont a szemetet nem tünteti el. Van értelme azoknak a programoknak. Lehet, hogy neked nincs én sem szeretem, 150 MB szabad ram van a 450 helyett. Viszont, ha törölsz egy alkalmazást a szemetjét ott hagyja, már csak erre is jók ezek a programok. Én is használom őket engedelmeddel.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2923) DiamondBack válasza bubus66 (#2922) üzenetére


DiamondBack
senior tag

nem kellett volna? sablonszöveg minden telefon vételnél.. eddig akárhányszor vettem telot mindig végig hallgattam és így csináltam. rosszul tettem?

"Viszont a szemetet nem tünteti el. Van értelme azoknak a programoknak. Lehet, hogy neked nincs én sem szeretem, 150 MB szabad ram van a 450 helyett. Viszont, ha törölsz egy alkalmazást a szemetjét ott hagyja, már csak erre is jók ezek a programok. Én is használom őket engedelmeddel."

megszabad érdeklődni hogy ez melyik program lenne? mert amit te előszeretettel használsz az L9-en az nekem is csak jó lehet :D

[ Szerkesztve ]

(#2924) bubus66 válasza DiamondBack (#2923) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én az 1TapCleanert a használom, A Smart RAM Boosterm SmsBackup&Restore CallLogBackup&Restore Maxton böngésző, ESFileExplorer. AdobeFlashplayer. Meg jó pár alkalmazás kilőve ezek: GoogleMaps és a hozzátartózó szemetei. Google+ GoogleChrome, Pénzügy, SNS, FileSharem PolarisOffice stb.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2925) akcsy válasza DiamondBack (#2923) üzenetére


akcsy
tag

Figyu veszíteni nem veszítettél de elég lett volna a max 5-6 óra is...
Ezen kívül mint minden telefonnál, kell hogy beálljon az akksi, nem egyből fog pl. nekem ha összeszámolom max 3 óra után van 30-40%-on de még több mindent is használtam(beszélgetések, más alkalmazás, stb...)

(#2926) DiamondBack válasza bubus66 (#2924) üzenetére


DiamondBack
senior tag

"GoogleMaps és a hozzátartózó szemetei. Google+ GoogleChrome, Pénzügy, SNS, FileSharem PolarisOffice stb." ezek törölhetőek?

(#2925) akcsy:akkor semmi gáz :) köszi

[ Szerkesztve ]

(#2927) bubus66 válasza DiamondBack (#2926) üzenetére


bubus66
nagyúr

Törölni nem tudod ha nincs ROOT jogod csak letiltani. Van a 0.hsz-ben egy leírás az akkumulátorok töltéséről.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2928) prannk válasza polo5 (#2918) üzenetére


prannk
őstag

Gorilla Glass 2 edzett üveg van rajta. Minek fólia? nekem eddig semmi karc nincs rajta azt már 1.5 hónapos majdnem.. Fólia helyett vegyél tokot.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2929) akcsy válasza prannk (#2928) üzenetére


akcsy
tag

Háát figyeld, nekem van rajta fólia amivel benyeltem 1-2 karcot, jó ennyitől tuti nem lett volna karcos a kijelzőm, mert csak a fólia nyelhetett be ilyet, de veszíteni nem fogok vele semmit, mert sose tudni... Anno Galaxy Ace-nél ugyanígy voltam, háát be is nyeltem vele egy nagyobb karcot... :W

(#2930) planbmokus


planbmokus
senior tag

[link]
llyet rendeltem, 2 db kijelző fóliával ebayről ~2100 Ft-ért.
1-2 hét múlva jön.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#2931) sarkanyolo2 válasza planbmokus (#2930) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ugyan ilyenem van, a hozzá adott fólia No. 1, fényes, buborékmentesen felraktam, egyszerűen tökéletes!
(csak a telefon ne lenne egy hete szervízbe :D )

A Gorilla Glass miatt fóliát nem rakóknak üzenem, hogy aztán ne ide jöjjenek siratni azt a szép 4,7-es kijelzőt, mert karcos lett....

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2932) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv. Valaki feldobna nekem egy SNS.apk-t? Kíváncsi vagyok milyen az új, mert a régit nem tudom felrakni ICS óta.
Hátha ez már nem eszik annyi ramot.

(#2933) bubus66 válasza tzsolesz (#2932) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2932) tzsolesz

Tessék parancsolni uram. Itt az SNS.apk Hogy mennyire eszi a RAM-ot azt nem tudom mert én fel sem tettem

SNS.apk (3.4 MB)

(#2931) sarkanyolo2

Nekem mióta megvan nincs rajta semmi karc, meg ne is lesz rajta. Ha teszek is rá fóliát fényeset biztos, hogy nem fogok. Nem fog neked sírni senki sem mert ha normálisan van használva nem fog össze karcolódni. Ha megkeresed az OFF topicot a tzsolesz linkelt be egy videót, hogy cigarettával szórakoznak a Black kijelzőjén. Ha ráérek meg keresem neked.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2934) Anubis_9 válasza bubus66 (#2933) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én sem veszek rá fóliát: az előző Samsung Galaxy I5800-asom 2 évig volt meg, de gyakorlatilag karcmentesen adtam el, sosem raktam rá fóliát. Azon pedig nem Gorilla Glass 2 volt... Szerintem felesleges pénzkidobás. De az az én véleményem.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2935) bubus66 válasza tzsolesz (#2932) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2932) tzsolesz

tzsolesz linkeld be azt a videót légyszíves, ahol a Black kíjelzőjén szórakoznak a cigarettával. :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2936) cil101


cil101
tag

Némely fólia nem gyűjti annyira az ujjlenyomatokat ennyi értelme van, de én sem használok

(#2937) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Àtszamolva 1200ft ert vettem 2 tokot es 2 vedofoliat Kinabol ennyit csak megerdemel a telefon:-)

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2938) Manitou válasza bubus66 (#2933) üzenetére


Manitou
addikt

Ja, szerintem se kell rá fólia . Én se tettem rá. Már kb 4 hónapja használom az L9-et fólia nélkül , és teljesen karc mentes a kijelző. Tokom sincsen hozzá. Simán zsebben hordom.

(#2939) bubus66 válasza Manitou (#2938) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2938) Manitou

Főleg nem fényes fólia,még jobban össze gyűjti az új lenyomatokat mint a telefon kijelzője. Mondjuk egy tokot azt én is veszek majd rá.

(#2934) Anubis_9

Igen ebben igazad van. Csak egy kicsit kell rá vigyázni, és soha nem lesz karcos.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2940) tzsolesz válasza bubus66 (#2933) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Köszi megnézem. A videót meg megkeresem. :K

Optimus Black és a GG üveg

[ Szerkesztve ]

(#2941) bubus66 válasza tzsolesz (#2940) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2940) tzsolesz

Na ez az köszönöm. :R :R Nem tudom a fólia, hogy bírta volna ki parazsat? :C

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2942) polo5


polo5
tag

Hát mivel nekem win 8-am van nem tudom működne e a KDZ féle frissítés , mert windows enablert nem találtam benne sehol, tehát ott tartok hogy fel van telepítve a KDZ.
Az LG frissítője is fel van telepítve , fel is rakta az usb drivert , aztán kiírta hogy V10A van fent és van hozzá új szoftver, de nem mertem frissíteni még.
Csinálta már úgy valaki? Pc suitet írtátok hogy nem jó.
köszi

(#2943) tzsolesz válasza bubus66 (#2941) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az sehogyan sem.

Az SNS-est nem tudtam telepíteni, gondolom csak recoveryből menne, az meg nincs V30b alatt.
Bemásolós felejtős. Nem történik semmi.

(#2944) bubus66 válasza tzsolesz (#2943) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2943) tzsolesz

Pedig csak a bemásolós működik másképpen nem tudod telepíteni. Másold be a vendor/app mappába ás akkor az alkalmazás kezelővel elméletileg tudnod kell telepíteni.

KDZ_FW_UPD_EN.zip (3.1 MB) Ebben van Windows endabler

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2945) bubus66 válasza polo5 (#2942) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt be linkeltem neked amelyikbe bent van

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2946) Pantal válasza polo5 (#2942) üzenetére


Pantal
senior tag

Win8 van nekem is, simán lehet vele frissíteni.

(#2947) tzsolesz válasza bubus66 (#2944) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Így sem jó.
odex file nem kell hozzá?

(#2948) bubus66 válasza tzsolesz (#2947) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ehhez nem kell mert ez már deodexbe van akkor csak a másolás maradt.

(#2942) polo5

Igen csináltam ha frissítés piros akkor nyugodtan elkezdheted.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2949) bubus66 válasza tzsolesz (#2947) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2947) tzsolesz

Kettő vendor mappa van egyik a system után a másik meg a systembe. Meg van olyanod, hogy apps?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2950) tzsolesz válasza bubus66 (#2949) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Meglesem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.