Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:45:06

LOGOUT.hu

Megkésve bár, de törve nem végre bemutatkozott az LG várva várt zászlós hajója, az LG Optimus 4X HD.
Mint azt sokan tudjuk ebben az évben kicsit döcögősen indult el az LG hadjárata, kivételesen a HTC One X került először a piacra, ezután az Samsung csatahajója a Galaxy S3, majd ezt követően az LG 4X HD. Bár a bejelentés már ez év februárjában megtörtént, ami beszámolt a készülék specifikációiról is, és elhintett 1-2 fotót is, a megjelenésre ezúttal még sokat kellett várni.
De megtörtént, bár nem úgy ahogyan azt a Samsung tette a Galaxy S3-al, aminek persze visszhangja is volt, de lényeg hogy itt van, megvoltak az első tesztek, és már kis hazánkban is kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) Mitics


Mitics
tag

HELP!

Na gyerekek gáz van asszem :(
Éppen tegnap előtt mondtam, hogy még nem használom a telót állandóan, csak este nyomkodom, amúgy meg bekapcsolva alszik a polcon. 4 napig bírta is egy feltöltéssel. Mikor lemerült, újra feltöltöttem és tegnap reggel óta minden ment tovább. Vagy is ma estére úgy 80% körül kellett volna itthon várnia. Az előbb haza értem, éppen üdvözölni akartam a kicsikét :D meg hogy hiányzott stb :) erre se kép, se hang és azóta se tudom működésre bírni :O :O :O
Hogy mit csinálni? Töltő nélkül semmit. Ha töltőre rakom, akkor meg egy rezgés, LG embléma és off. Majd pár mp és újra, aztán újra, és újra és újra. Akku nem merülhetett le elvileg, hiszen előzőleg 4 napig bírta. Amúgy meg ha le is merült volna, na és. Amúgy volt akku ki-be is, meg hosszasan ki-be kapcs gomb nyomás...
2x sikerült odáig eljutnom, hogy az animált LG embléma jelenjen meg, ugye animálva be, zene, majd animálva el balra és éppen, mikor elhagyná a képernyőt, az elsuhanó piros köd farka vége halványan látszik, megáll, alig láthatóan villog és közben nyöszörgő hangot ad a teló. éééééés kezdődik minden előről... egy rezgés, LG embléma és off. Majd pár mp és újra, aztán újra, és újra és újra. :O :O :O :O :O :O :O

HELP!!!!!!!!

új: most feldugtam usb-n keresztül, hát ha a hálózati töltő szar (már nincs jobb ötletem), erre semmi, csak a 3 gombom villog folyamatosan, ennyi :O

[ Szerkesztve ]

(#11752) Naras válasza Mitics (#11751) üzenetére


Naras
őstag

Aksi/érintkezési hiba lehet, sztem szervíz... a 4 nap meg elég sok, bár, ha nem lógott neten, meg nem nagyon nyomogattad, akkor lehetséges...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#11753) Mitics válasza Naras (#11752) üzenetére


Mitics
tag

ha sok, ha nem sok, annyi volt :) Esténként fél óra nyomkodás, amúgy meg itthon hagytam és éjjel-nappal folyamatos szinkronizáció. Más nem ment :)

Én is attól félek, hogy szervíz lesz :O olyan, mint ha el se tudna kezdeni bootolni, ha meg igen (2x elkezdte), akkor mindig ugyanannál a pontnál, még az elején meghal :O

(#11754) Wieder12 válasza Mitics (#11751) üzenetére


Wieder12
tag

Recovery-be lépj be így [link] és wipe, ha akkor se lesz jó akkor szervíz, vagy új szoft!

(#11755) Mitics válasza Wieder12 (#11754) üzenetére


Mitics
tag

Eszembe jutott, csak gondoltam várok még, hát ha jön szelídebb ötlet :) (kicsit parázok)

De ha hard resetet nyomok, akkor ki tudja, milyen nyelven fog fogadni utána nem? :) Azt se tudom majd, mit hol keressek :) Mert gondolom a magyart egyből eldobja

[ Szerkesztve ]

(#11756) Wieder12 válasza Wieder12 (#11754) üzenetére


Wieder12
tag

Most próbáltam SII-őn is a játékot és szebben fut rajta, elég viccesnek tartom! Remélem javítják a hibát!

Vissza lehet rá varázsolni, ha elmenne, de szerintem nem fog mert wipe-al a szoftver ugyan az marad! Segítek neked benne, még mindig jobban jársz mintha szervízbe viszed és nem látod 3 hétig

[ Szerkesztve ]

(#11757) pumukli23 válasza Mitics (#11755) üzenetére


pumukli23
senior tag

Ha felteszed töltőre bejön az elem, hogy tölti?
Bekapcs gombot nyomd nagyon hosszan (45sec), vagy a fel/le gombot egyszerre.
Pl itt Nexus 7-tel fordult elő hasonló...

(#11758) Tex válasza Mitics (#11755) üzenetére


Tex
senior tag

Esetleg próbáld meg akku nélkül töltőn bekapcsolni. Ha úgy elindult utána már az akkut is tölteni fogja.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#11759) Naras válasza Mitics (#11755) üzenetére


Naras
őstag

Nekem úgy tűnik, hogy fullra merült a cucc, és valamiért nem kap áramot, amikor feldugod... amit néha sikerül produkálnia, azt az aksin maradt kevéske kis energiából facsarja ki, vagy talán épp valami átmegy a töltőből, de az nem sok... ezen kéne sztem elindulni... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#11760) Mitics válasza pumukli23 (#11757) üzenetére


Mitics
tag

nem jön be az elem. Csak az LG logó, mint amikor bekapcsolod, de ott meg is áll és kezdi előről folyamatosan, míg töltőn van. Ha lehúzom, semmi. Megpróbálom a 45 mp-et is most :(

megpróbáltam mindkettőt, semmi

[ Szerkesztve ]

(#11761) TTTotya válasza Mitics (#11755) üzenetére


TTTotya
senior tag

Magyar hard reset leírás az 1.hsz-ben és v10h val indul újra úgyhogy tudni fog magyarul....

(#11762) Naras válasza Mitics (#11760) üzenetére


Naras
őstag

Van esetleg másik MicroUSB kábeled?

Hard Reset sztem felesleges, én úgy gondolom ez nem SW gond lesz, csak nem kap áramot a cucc... legalábbis nem eleget... ha aksit kiveszed, és úgy dugod fel, mit produkál?

Ha semmi nem jön össze míg feküdnél, akkor dugd fel egész éjjelre, aztán lesd meg reggel...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#11763) Wieder12 válasza Mitics (#11760) üzenetére


Wieder12
tag

Azt próbáld amit én linkeltem! hátha recovery-be belép még!

(#11764) Mitics válasza Naras (#11759) üzenetére


Mitics
tag

Sajnos nem jó volna :( akku nélkül is meg van hülyülve teljesen, ha áramot kap. Nem merülhetett fullra, mert előtte 4 napig bírta, most ugyanolyan használattal 1 nap után kaput.
Úgy néz ki nem akku, hanem a teló halt be. Most akku nélkül 1x csinált olyat, hogy megjelent az akku logo, majd elkezdett szellemként viselkedni, szivárványozni, majd lassan eltűnni és világos szürke képernyővel befagyott. Haldoklik :O :O :O

(#11765) Naras válasza Mitics (#11764) üzenetére


Naras
őstag

Enegiahiány... amiatt is színeződhet... kéne egy másik USB... első körben...
Aksi nélkül feldugva is mennie kéne, itt valami érintkezési hibára tudok gondolni...
Bár, ki tudja, hogy egy Hard Reset mit tud variálni, végül is abban is lehet valami, de el kéne jutni odáig...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#11766) TTTotya válasza Mitics (#11764) üzenetére


TTTotya
senior tag

Előfordulhat attól, hogy eddig 4 napig bírta, hogy beakadt valami program és leszívta az akksit, asszem volt már ilyen valakinél mindenesetre az érdekes, hogy nem.akarja felvenni a töltést. Én megpróbálnám a hard resetet ha az sem csinál semmit akkor sajnos sztem vissza kell vinned.

(#11767) Mitics válasza Naras (#11765) üzenetére


Mitics
tag

Töltő nélkül semmi. Ha kapott áramot, akkor nagy nehezen sikerült hard resetet csinálnom és elsőre úgy tűnt, menni fog a reboot, de ugyanannál a pontnál minden kezdődött előről :O :O :O

(#11768) Tex válasza Mitics (#11767) üzenetére


Tex
senior tag

Az Arc usb kábelével is próbáltad tölteni?

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#11769) Mitics válasza Mitics (#11767) üzenetére


Mitics
tag

Második hard resetre ugyanez :O nem tud bebootolni, már a legelején behal

Mintha egyszerre halt volna be az akku is és a rendszer is :F

[ Szerkesztve ]

(#11770) Mitics válasza Tex (#11768) üzenetére


Mitics
tag

igen, azzal is. Hálózatival sikerült hard resetelni, usb-vel még azt sem. :(

(#11771) TTTotya válasza Mitics (#11770) üzenetére


TTTotya
senior tag

Próbáld meg hosszabb ideig hálózati töltőn hagyni, és utána hard resetelni. Ezek szerint csak valami energiahiány miatti gond lehet sztem, mert az usbn nem tud csak kevesebb áramot felvenni, és ott még a hard resetett sem kezdi el mert kevés a nafta....

(#11772) Tex válasza Mitics (#11770) üzenetére


Tex
senior tag

Arra gondoltam hogy az Arc usb kábelét az LG hálózati töltőjébe dugtad és úgy próbáltad-e tölteni.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#11773) Naras válasza Mitics (#11769) üzenetére


Naras
őstag

Mondtam, hogy HR nem fog segíteni, nem kap áramot, valahol megszakad a dolog, amikor terhelés lépne fel... most tedd fel, éjszakára hagyd fenn, el tudom képzelni, hogy az aksi fel fog venni annyit, hogy valami legyen, de ha reggel be is kapcsol, akkor is teszteld le, akkumulátor ki, és úgy rádugva kapcsold be, ha megint vacakol, akkor szerviz... másik kábellel próbáltad már?

Egyébként itt megjegyezném, hogy nekem is produkált már olyat, hogy rádugtam töltőre, ki is írta, hogy töltés, lassú töltés jelzés nem volt, de mikor egy óra múlva ránéztem, ugyanannyi % volt, kicsit nyomkodtam, és még merült is... nem tudom, mi okozhatta, lehúztam, majd rádugtam még párszor, és jó lett, azóta (kopp-kopp) rendben van... :F

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#11774) HAX


HAX
tag

Ma átvettem a telefont CWT régiós (teszteket lefutattam eddig hibátlan darab). Rányomtam a V10H-t közbe dobott valami hibaüzit de sikeresen frissült a rendszer. :D B-teltől rendeltem PPP-n keresztül, ajánlom őket mindenkinek nagyon gyorsak és minden kiegészítő benne volt a csomagban (a töltőhöz átalakító is).
A telefonnal meg vagyok elégedve, nyomogattam haverom S3-asát is rendesen szerintem nem éri meg a többlett pénzt + a TW rendesen be tud akadni az anyaghasználat pedig a 4X-nél sokkal jobb. Aki 4X és S3 között vacilál annak üzenem, hogy nem jár rosszul a 4X-el sem.

Kérdés:
-Ez a program jó valamire?: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domenukk&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5kb21lbnVrayJd

(#11775) Mitics válasza TTTotya (#11771) üzenetére


Mitics
tag

az a baj, hogy ha töltőre rakom, nem tölteni akar, hanem folyamatosan újra és újra elindulni. Ezt egész éjszaka nem hagyhatom, mert elfüstlne :( Párszor megpróbálom feldugni, ha egyszer is nem elindulni akar, hanem tölteno, akkor rajta hagyom. Végül is már nincs veszteni valóm :( Szerintem reggel hívhatom a szervízt :(

(#11776) Tex válasza HAX (#11774) üzenetére


Tex
senior tag

Üdv a klubban! :C
Én próbáltam annó, de nem láttam különbséget, le is töröltem.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#11777) stickrs válasza Mitics (#11775) üzenetére


stickrs
senior tag

esetleg megpróbálhatod ujrarakni a v10h-t,hátha az segit. vedd ki az aksit,dugd rá a gépre hangerő +le-vel,és akk tedd vissza az aksit,ha kijön a sw update. hátha csak behülyült..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#11778) Mitics válasza stickrs (#11777) üzenetére


Mitics
tag

ja, még azt megpróbálom most, aztán annyi

(#11779) Quqesz válasza stickrs (#11777) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1 én is erre gondoltam.ez az beboototlási ismétlődés inkább a program sérülésére utal...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11780) TrueWhitee válasza HAX (#11774) üzenetére


TrueWhitee
tag

Általában ezek a programok arra lennének hivatottak, hogy kicsit visszafogja a teljesítményt, azaz a magok számát állítgatja, üzemidő növelés céljából, de maximum pár százalékkal növeli csak meg azt, így értelme nem sok van ezeknek. Van egy ilyen program, hogy Deep Sleep, kb ez is ugyanezt a célt szolgálja.. akkumulátor üzemidő növelést.

Azt nem értem Mitics, hogy miért nem használod ki a telefon adta lehetőségeket, ahelyett, hogy "könyvtartónak" használod? Lehet besértődött rád... ;)

[ Szerkesztve ]

(#11781) Mitics válasza stickrs (#11777) üzenetére


Mitics
tag

Megpróbáltam, semmi :( Elsőre megjelent az S/W, de pár mp után eltűnt. És azóta bárhányszor próbáltam, csak a 3 gob világít 5 mp-ig, majd elalszik és off. És mindez akku nélkül. Akkuval abszolút semmi reakció. Mintha az akku szart volna be, de a telóban is elcseszett valamit nagyon. :F :O

Most megpróbálom töltőre dugni

(#11782) stickrs válasza Mitics (#11781) üzenetére


stickrs
senior tag

Hát akkor ez sajnos szerviz lesz..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#11783) Mitics válasza Mitics (#11781) üzenetére


Mitics
tag

UPDATE: feldugtam töltőre, de ugyanaz, újra és újra indulni akar magától. Majd amikor én akartam elindítani, most ELINDULT!!!!!!!!!!! Gyorsan végig pörgettem a kezdő lépéseket, fiókot most nem regisztráltam.
Akku 74%, ahogy lennie kell!!!! Tehát nem merült le!
Viszont a hálózati töltőt rádugom, egy pillanatra indul csak el a töltés, majd le is áll. Az USB-ről tölt. A hálózati töltőnek nincs baja, a másik telóm tölti. Valami nagy gebasz van. Inkább ne indult volna el újra, így vissza se küldhetem a szervízbe :W

Update: usb-ről le, leugrik 56%-ra, hálózatira fel, egy pillanat és 54%. Majd eszembe jutott, hogy megpróbálom újra indítani, hogy akkor most megjavult-e vagy csak éppen valami életjelet mutat csak. Hát minden kezdődik előről. Holnap hívom a szervízt :( Valami nagyon összegubancolódott magától és ráadásul még használatba se vettem. Még SIM kártyát se látott, csak netezés volt vele egy kevés :(

[ Szerkesztve ]

(#11784) Ferenczi Áko válasza Mitics (#11781) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én hallottam már hasonló esetről. 30-45 perc a töltőn megoldotta! Sok sikert!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#11785) Mitics válasza Ferenczi Áko (#11784) üzenetére


Mitics
tag

ennek lenne is értelme, ha az lenne a baj, hogy lemerült az akku, de nem merült le! 70-80% között halt be a teló. :( De azért köszönöm, és természetesen megpróbálom tölteni reggelig, hát ha...

úgy néz ki, el kezdett tölteni anélkül, hogy be akarna kapcsolni. Reggel kiderül, de asszem jobb lenne, ha már nem javulna meg, mert az az érzésem, ez nem kicsi hiba és nincs kedvem visszatérő hibával használatba venni :(

Köszi srácok! Holnap jelentkezem a fejleményekkel! Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

(#11786) Ferenczi Áko válasza Mitics (#11785) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hát sajnálom, pedig mondhatni, hogy bejárarós új a telefonod! Remélem rendbe jön!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#11787) Quqesz válasza Mitics (#11783) üzenetére


Quqesz
nagyúr

hagyd fenn töltőn éjszaka.Ha nem javul meg,lehet az aksid xar vagy a feszmérőd a telefonban.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11788) dozsabalint


dozsabalint
senior tag

Új V20a került fel:

:~$ curl -I http://165.244.64.201:9002/swdata/WDLSW/LGP880/ADEUBK/V20a_00/V20A_00.kdz
HTTP/1.1 200 OK
Server: Oracle-iPlanet-Web-Server/7.0
Date: Thu, 28 Feb 2013 22:32:15 GMT
Content-type: text/plain
Last-modified: Thu, 28 Feb 2013 21:20:06 GMT
Content-length: 631936092
Etag: "25aa945c-512fca06"
Accept-ranges: bytes
Connection: close

[ Szerkesztve ]

(#11789) ghoszty válasza dozsabalint (#11788) üzenetére


ghoszty
tag

remelem valami utolso hotfix mielott hivatalos lenne :P

(#11790) Naras válasza Mitics (#11785) üzenetére


Naras
őstag

Nah, mi lett a kicsikével? :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#11791) Mitics válasza Naras (#11790) üzenetére


Mitics
tag

Hát srácok nem örülök. Megjavult reggelre, de ez akkor sem volt kicsi hiba és érzem is rajta, hogy nem százas teljesen. Most minden működik. Annyi hibát tapasztaltam reggel, hogy kivettem az akkut és úgy dugtam töltőre. Tudjátok ilyenkor is szépen meg kell (kéne) jelennie az akku képnek és egy nagy sárga felkiáltó jellel szólnia, hogy nincs bent. Na ezt meg is csinálta, de másodszorra. Elsőre úgy mint tegnap, akku embléma össze-vissza színt vált egy halványabban majd vilásos szürke képernyő és lefagy. Ennyi volt, azóta semmi hibát nem produkál.
Az a szar ebben, hogy tudom, hogy valami szar a telefonomban, de szervízbe se tudom küldeni, mert "megjavult" :( Ezért "reménykedtem", hogy szar marad és akkor nem kell küzdenem a szervízzel, hogy bizonygassam, hogy igen is van baja. Így most marad és várom, hogy mikor szarik be megint.
Behoztam most magammal a melóba, nem hagytam otthon betegen :DDD És néha ránézek, hogy él-e még.

De tudjátok mi a legrosszabb az ilyen hibákban? Hogy mostantól nem tudok megbízni a telefonban, minden nap rettegek, hogy mikor hagy majd szarban, amikor a legkevésbé hiányzik :(
Azt hiszem nem adom el még jó darabig Arc-omat, mert az akárhogy döcög, még sose hagyott szarban és ahogy nézem, még szükségem lesz rá :O

(#11792) Naras válasza Mitics (#11791) üzenetére


Naras
őstag

Pedig ez is egy stabil, gyors, megbízható telefon alapvetően... lehet az a 4 nap koplalás tett be neki, és most már meg is javul. Nekem jelenleg 403 órája megy újraindítás, meg minden egyéb nélkül, de naponta legalább kétszer kap enni... tudom neked is ajánlani, mindenesetre ha újabb anomáliákat tapasztalnál, azért szerintem vidd be szervizbe és mesélj el mindent töviről hegyire... :U
Ugyanakkor én nem aggódnék, és megbíznék benne, ne arra gondolj, hogy valami nem jó, lehet, hogy a töltésvezérlő elektronikával volt valami, de mostanra magához tért, mint azt írta is valaki, hallott hasonló esetről, de pár óra a töltőn megoldotta... ;)

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#11793) Ferenczi Áko válasza Mitics (#11791) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én a helyedben Iont vettem volna! Engem Sony telefon még nem hagyott ott! Amúgy ha nekem lenne hasonló panaszom, nekem is elmenne a kedvem a dolgoktól..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#11794) Naras válasza Ferenczi Áko (#11793) üzenetére


Naras
őstag

A többségnek meg ezzel nincs semmi baja, 1-1 hibás darab akármelyik márkánál előfordulhat, és sajna elő is fordul :((( sztem hagyjuk ezt a témát... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#11795) Mitics válasza Ferenczi Áko (#11793) üzenetére


Mitics
tag

Szerintem is hagyjuk! Ez nem az a hely. Engem sem hagyott még cserben Sony teló, most is Sony párti vagyok és az is maradok. Éppen ezért tartom meg az Arc-ot is még egy darabig, biztos ami biztos.
De most az Optimusom lett az első számú telefon és vele kell összebarátkoznom :)

(#11796) Mitics válasza Mitics (#11791) üzenetére


Mitics
tag

Egyébként lehet, hogy nem várok tovább a tokokra még 1-2 hetet, hanem átrakom a SIM kártyát este és el kezdem használni rendesen, hogy ha tényleg szar, akkor még most jöjjön ki rajta, amíg van csere telefonom, amit bármikor hadrendbe tudok állítani :)

(#11797) Ferenczi Áko válasza Naras (#11794) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem 2szer is volt 4x-em és egyszer sem volt bajom velük! Csak túl elfogult vagyok a Sonyk felé..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#11798) Mitics válasza Ferenczi Áko (#11797) üzenetére


Mitics
tag

Én is elfogult vagyok a Sonyval, de ha elköltök ennyi pénzt, akkor a józan eszem dönt, nem az elfogultságom és a józan ész egyértelműen a 4X melett dönt, de ezt már milliószor kitárgyaltuk, kár is folytatni :)
Ha jól fog működni, akkor megtartom a 4X-et és várom, hogy jövő karácsonyra lemenjen az Xperia Z ára :D
Ha nem csinál több ilyen gebaszt a 4X, akkor ezt is imádni fogom, mert oltári jó telefon! (már akinek jól működik) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11799) Naras válasza Mitics (#11798) üzenetére


Naras
őstag

Ámen :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#11800) DJ. Ru$y válasza Ferenczi Áko (#11793) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Te vettél is Ion-t, ő meg vett egy 4X-et. Előbbi szerintem nem ebbe a topikba tartozik.

Dozsab!
Ezeket a lekérdezéseket másolod, vagy te csinálod? Linux alól?

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.