Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:45:06

LOGOUT.hu

Megkésve bár, de törve nem végre bemutatkozott az LG várva várt zászlós hajója, az LG Optimus 4X HD.
Mint azt sokan tudjuk ebben az évben kicsit döcögősen indult el az LG hadjárata, kivételesen a HTC One X került először a piacra, ezután az Samsung csatahajója a Galaxy S3, majd ezt követően az LG 4X HD. Bár a bejelentés már ez év februárjában megtörtént, ami beszámolt a készülék specifikációiról is, és elhintett 1-2 fotót is, a megjelenésre ezúttal még sokat kellett várni.
De megtörtént, bár nem úgy ahogyan azt a Samsung tette a Galaxy S3-al, aminek persze visszhangja is volt, de lényeg hogy itt van, megvoltak az első tesztek, és már kis hazánkban is kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) Mitics


Mitics
tag

HELP!

Na gyerekek gáz van asszem :(
Éppen tegnap előtt mondtam, hogy még nem használom a telót állandóan, csak este nyomkodom, amúgy meg bekapcsolva alszik a polcon. 4 napig bírta is egy feltöltéssel. Mikor lemerült, újra feltöltöttem és tegnap reggel óta minden ment tovább. Vagy is ma estére úgy 80% körül kellett volna itthon várnia. Az előbb haza értem, éppen üdvözölni akartam a kicsikét :D meg hogy hiányzott stb :) erre se kép, se hang és azóta se tudom működésre bírni :O :O :O
Hogy mit csinálni? Töltő nélkül semmit. Ha töltőre rakom, akkor meg egy rezgés, LG embléma és off. Majd pár mp és újra, aztán újra, és újra és újra. Akku nem merülhetett le elvileg, hiszen előzőleg 4 napig bírta. Amúgy meg ha le is merült volna, na és. Amúgy volt akku ki-be is, meg hosszasan ki-be kapcs gomb nyomás...
2x sikerült odáig eljutnom, hogy az animált LG embléma jelenjen meg, ugye animálva be, zene, majd animálva el balra és éppen, mikor elhagyná a képernyőt, az elsuhanó piros köd farka vége halványan látszik, megáll, alig láthatóan villog és közben nyöszörgő hangot ad a teló. éééééés kezdődik minden előről... egy rezgés, LG embléma és off. Majd pár mp és újra, aztán újra, és újra és újra. :O :O :O :O :O :O :O

HELP!!!!!!!!

új: most feldugtam usb-n keresztül, hát ha a hálózati töltő szar (már nincs jobb ötletem), erre semmi, csak a 3 gombom villog folyamatosan, ennyi :O

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.