Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32201) SharpSA válasza Rockland (#32199) üzenetére


SharpSA
veterán

Akkor nézd meg az alkalmazás beállításokban, hogy mely appoknak van engedélyezve a megjelenítés más alkalmazások felett és azok közül melyik működik.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#32202) toto0569 válasza Rockland (#32195) üzenetére


toto0569
addikt

A Sony Z2-ről,ott is ez volt a hiba az egyik srácnál.

Olvasd el!

(#32203) Rockland válasza toto0569 (#32202) üzenetére


Rockland
tag

Köszi!
SharpSA és neked is köszi!

A CM Locker volt a bűnös.. :U

(#32204) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Hát... Ez novával sem sokkal másabb, csak kevésbé szögletes. Viszont az órát a toronyhoz igazítottam :D

(#32205) pappkarcsi válasza pappkarcsi (#32200) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Az lemaradt, hogy "Telenorra" jött.

Regisztrált: 2007 - 101 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#32206) brd válasza Laca0 (#32150) üzenetére


brd
nagyúr

Ha figyelmesebben olvasod az ezzel kapcsolatos hozzászólásokat, az értelmesebb részük olyan, amelyben azt kifogásolják, hogy a hasonló teljesítményű, de más HW-rel bíró készülékek többet bírnak, (én is erre jutottam a méricskéléseimmel), valami a HW-ben (vagy esetleg az engeriamanagementben, vagy valamelyik driverben) nem oké, valamiért többet fogyaszt, mint a hasonló teljesítménykategóriájú telefonok.

The only real valuable thing is intuition.

(#32207) lukacsik válasza Reinkz (#32189) üzenetére


lukacsik
tag

Én ma tényleg szét nyomkodtam. Nekem mindig megy vagy a WiFi vagy a 4g. Megy a GPS, szinkron,a kijelző automata ha nem látom feljebb húzom. Böngésztem ma sokat hírek YouTube 43perc telefon hívás. 4 óra 11perc kijelző idő és 14% Ez nekem több mint kitűnő.

(#32208) #86973952 válasza Rockland (#32199) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pedig valami ilyesmi lesz. A gyári felületen felül futó alkalmazás. Képernyő kezelő, valamilyen lebegő gomb, automatizáló, esetleg záróképernyős program, vagy valamelyik launcher, háttérkép/felületkezelő app...stb.

Szerk.:
Most látom már meg van, csak nekem nem hozott le minden hozzászólást... Akkor a záróképernyő a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#32209) Aryon87 válasza Rockland (#32195) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugyanakkor a messenger chatja is okozhatja. Multkor nekem csinalta. Igaz G5 eseteben, de jelen esetben ez mellekes info.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32210) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Egy friss eredmenyek.apk-t tud nekem valaki dobni , mivel régiós nem tudom letölteni ... Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#32211) SybenX


SybenX
őstag

Ez a V20g brutálisan jó.53%-al raktam le este és 10 óra múlva ugyanennyi maradt, tehát 10 óra alatt 1%-ot sem merült, ilyennel még nexusnál sem találkoztam.
Most 51% és 2 óra 20 perc a SOT,napról napra jobb az üzemidő :D

[ Szerkesztve ]

(#32212) Vikooo válasza Aryon87 (#32209) üzenetére


Vikooo
addikt

Nem telefon fuggo, Android 6.0 -nal elofordul ha olyan alkalmazasnak adsz engedelyt ami felulirhat mas alkalmazast (Facebook Messenger chat feje pont ilyen es az osszes kepernyo szin, fenyero stb modosito alkalmazas).

[ Szerkesztve ]

(#32213) Zaji válasza cicaslany86 (#32204) üzenetére


Zaji
őstag

Viszont az órát a toronyhoz igazítottam
:)

(#32214) jimmedly válasza cicaslany86 (#32204) üzenetére


jimmedly
senior tag

Az óratorony nagyon nyertes! 😀

(#32215) ToniSoprano válasza SybenX (#32211) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nem tűnik rossznak a 20g üzemidő szempontjából. Mondjuk önmagában a százalékos érték sokat nem mutat, akár be is ragadhat kicsit utána meg gyorsabban merül. Milyen appok mennek online nálad? Majd teljes merülésig írd lett ennyi lett a képernyőidőd mettől meddig.

(#32216) pit stop válasza vigyori78 (#32151) üzenetére


pit stop
addikt

Az elsőnél az a keret tényleg fém? Csak mert vettem én is egy tokot, ami fémnek látszik, aztán mire megjött rá kellett jönnöm, hogy nem az.

Nekem van egy S-line tokom, meglepően jó a fogása vele a készüléknek, ajánlani tudom.
Van 1 M&M's tokom is, azt nem ajánlom, mert könnyen lejön (de ha nem business telefon mindenkinek bejön, főleg nőknek ;] )

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#32217) Quqesz válasza SybenX (#32211) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A doze nagyon jól müxik benne nekem is, hiába van bekapcsolva állandó szinkronra a mail/gmail/időjárás appok. Meg is jön minden rendesen,de a teló szinte nem is merül egész éjszaka(max 1-2%). Na ha ennyit kellett várni,de jó a frissítés engem nem zavar. :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#32218) Gyick


Gyick
őstag

üdv!

A v20g-t én miért nem tudom felrakni?Lg bridge is fota is azt írja hogy a legfrissebb verzió van fent...V20d

(#32219) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Üdv mindenki!
Hol érdemes eredeti töltőt vennem?nagyjabol mennyi az ara?
Neten nem talalok :(

[ Szerkesztve ]

(#32220) Sandra86 válasza Vikooo (#32180) üzenetére


Sandra86
csendes újonc

Az oké,azt tudom :) Az érdekelne,hogy konkrétan mire használható? Mikre lehet beprogramozni?

LG G4 32 GB Brown Leather

(#32221) sajby válasza Gyick (#32218) üzenetére


sajby
senior tag

Mert még nem adták ki arra a régióra,amilyen a telód. :)

(#32222) cicaslany86 válasza Sandra86 (#32220) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

12(az 1, a 2, a 3... 9 rövid vagy 1, 2, 3 hosszú gombnyomáshoz) dolgot be tudsz állítani, hogy mi induljon el ha pl. 3x roviden megnyomod, vagy ha 1x hosszan. Nem csak a gyári, a telepített alkalmazások, a könyvjelzők is hozzárendelhetőek, meg a különböző kapcsolók is, mint wifi, gps, flash lampa stb.

(#32223) Quqesz válasza Gyick (#32218) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyikre nekünk sem jött meg, holland független. Még nem adták ki.

monroe
Sztem a márkaszervízt hívd fel. Asszem fej 3500,- kábelt nem tudom.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#32224) vigyori78 válasza pit stop (#32216) üzenetére


vigyori78
őstag

Nem fém :N nem is írják, hogy az. Hard PC Bumper+Soft TPU Hybrid = polimer hátlapját körbeveszi egy kemény, polikarbonát keret.

Ennek a másolata.

(#32225) Sandra86 válasza cicaslany86 (#32222) üzenetére


Sandra86
csendes újonc

Köszönöm szépen! :) Ez szuper,be kell szereznem egy ilyet! ;)

LG G4 32 GB Brown Leather

(#32226) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Erre senki semmit ? :O

(#32227) toto0569 válasza ToomyC (#32226) üzenetére


toto0569
addikt

(#32228) SybenX válasza ToniSoprano (#32215) üzenetére


SybenX
őstag

4 és fél óra SOT lett 27 óra alatt.
Ebbe volt chrome,viber,messenger,youtube,subway surf,gmail,időkép,fotók szinkronizálás wifivel 30-50% fényerővel.Ilyen utoljára nálam akkor volt mikor megvettem a telefont egy rövid ideg utána általában 3 órát tudtam elérni.Most tökéletes a telefon,nem melegszik,nem döcög játékok alatt sem,minden folyamatos,gyors,akksi hozza az elvártat.

[ Szerkesztve ]

(#32229) zetecR


zetecR
addikt

Halihó,

a QuickRemote-nak megtanított custom távirányítót le lehet valahogy menteni?

Tehát ha egyszer a jövőben valamiért FR-t kell csinálni, utána ne kelljen újra tanítani. Ami leginkább azért problémás, mert egy ritka, kölcsönkapott távirányítóról lenne szó.

(#32230) ToomyC válasza toto0569 (#32227) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Köszi , múltkor kerestem de nem találtam frisset ...

(#32231) DaDa válasza zetecR (#32229) üzenetére


DaDa
senior tag

99,9%-hogy az LG backup jól lementi adatokkal együtt.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#32232) akos727


akos727
senior tag

Üdv! Hol cserélik a legolcsóbban az alaplapot és ott mennyibe kerül? (Nem garanciálisan)

(#32233) TeeJay


TeeJay
félisten

nálunk is tesztelve kettő G4-en a V20g szoftver és tökéletesen fut
igaz még akkuról nem tudok nyilatkozni mert nem merült le azóta hogy frissítettem :D
pörög szépen és nincs gondom vele :R
simán frissítettem wifi-n és utána nem történt semmi reset vagy hasonlók használom tovább mint előtte V20d-n

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#32234) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Valaki le tudja írni, hogy hol lehet megnézni, hogy melyik verzió van fent a telón? Mert barátnőm lassan beadja szervízbe (bootloop) és lehet nem a legfrissebb rendszert rakják rá. Ő spanyol, és ott is él, így neki kellene elmagyaráznom, hogy mi merre.

Hol lehet megnézni, hogy melyik van rajta? (V20D,G stb)
Milyen programmal lehet egyszerűen frissíteni? (analfabéta ezekhez a dolgokhoz, minél egyszerűbb kell, nem vagyok ott sajna)

Gyári program jó? Tudtok linket adni hozzá?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#32235) sajby válasza holozis_HUN (#32234) üzenetére


sajby
senior tag

Beállitás-A telefonról-Szoftver adatok

(#32236) Quqesz válasza holozis_HUN (#32234) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A legegyszerűbb ha megvárja az ota frissítést. Az kb 2 klikk és fent van. A bridge bonyibb picit.
Meg kell neki mondani: nyomd meg a frissítés gombot...ha nem érti: nnyyyooommmddd mmmmeeeggg aaaa fffrrriiisssiiitttééésss gggoommmbbbooottt!!!!!
Persze lassan és hangosan mond, hogy értse! :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#32237) Mikemend


Mikemend
senior tag

(#32204) cicaslany86: Ez a toronyóra tetszett! :D Már csak lánc kell hozzá :D

Akkor én is dicsőítem a V20g-t: ma "csak" 231 képet készítettem vele, de összesen 15%-ot merült a telefon (100-ról 85-re). Persze helymeghatározás, adat vagy wifi nem ment, de ez is szép teljesítmény, régebben gyorsabban merült.

Viszont más dolog, amin nem tudom, hogyan lehetne segíteni: a fényképező automata módban van, viszont első indulás után nehezen találja a fókuszt. Megnyomom a fotózás gombját, erre kell neki 1-2 másodperc (!) mire ellövi a képet. Azután már rendben van, de ha kikapcsolom a kijelzőt és újra fotózni akarok utána, akkor ismét eljátssza. Miért nem tudja jól belőni ilyenkor a végtelen távolságot? Min gondolkodik ennyit? :F

[ Szerkesztve ]

(#32238) Bass válasza Quqesz (#32236) üzenetére


Bass
addikt

Már akinek jön mert a telenor ül a hátsóján 😄

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#32239) #86973952 válasza Bass (#32238) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nekem egyből jelzett Telenor -nál.

(#32240) Bass válasza #86973952 (#32239) üzenetére


Bass
addikt

Azt meg hogy , akkor nalam mi a ...

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#32241) #86973952 válasza Bass (#32240) üzenetére


#86973952
törölt tag

Hivatalosan érkezett v20d van fent? Újraindítás? Wifi alatt keresel rá manuálisan?

(#32242) jimmedly válasza Bass (#32240) üzenetére


jimmedly
senior tag

Az enyém is Telenoros, már le van frissítve. Jelzett szépen.

(#32243) Zaji válasza Bass (#32238) üzenetére


Zaji
őstag

Nálam már frissített és Telenor-os.

(#32244) neo_xperia válasza Bass (#32240) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Szerintem nálad nem a hivatalos v20d van fent. Nálam is v20h volt, visszaraktam a 20d-t és egyből jött a frissítés rá. Szintén Telenoros.

(#32245) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

H815 20g verziót használ valaki? Lg bridge jelezte.A teló még nem jelzett

(#32246) Bass


Bass
addikt

V20d opt1-yt nem reg raktam fel a hatodik havi biztonsagi javitas miatt mert ezt sem jelezte a telenor.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#32247) Vikooo válasza Bass (#32246) üzenetére


Vikooo
addikt

Az TWN regios, ezert nem jelez neked. Telenor a magyar fuggetlennel egyutt jott ki. Rakd fel LGUP-al.

(#32248) Bass válasza Vikooo (#32247) üzenetére


Bass
addikt

Ha segitenel megkoszonnem,hol talalom a nekem valo romot?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#32249) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Sziaztok! A "H"-nál frissebb ez a " G" ? Mert májusi a biztonsági szint.(V20h-OPT2-SI)Érdemes lecserélni? Illetve elég frissteni vagy tiszta telepítés legyen.Bocs a sok kérdésért:)

(#32250) Sátán44 válasza Sátán44 (#25281) üzenetére


Sátán44
addikt

Múlt hétfőn személyesen vittem be a telefont az Lg Váci úti szervizbe, ahol javítási időnek 1 hetet mondtak. Ma felhívtam őket, hogy hol tart a folyamat, kis várakozást követően közölte a szervizes, hogy még nem jött vissza a telemaxból. Leadáskor egy szóval sem említették, hogy kiadják külsős cégnek. :(

Bekapcsolt wifi mellett felvétel közben, illetve aktív telefon beszélgetés közben halk kattogó hang hallatszott a hangszóróból. Ezért adtam le.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.