Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Lecs@ válasza janaman01 (#2650) üzenetére


Lecs@
addikt

igen, igen :D Tolom rá a V4 Sound cuccost is.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2652) janaman01 válasza Lecs@ (#2651) üzenetére


janaman01
addikt

azt viszont még nem ismerem, van értelme? illetve mi is az ? :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2653) pusihusi válasza Lecs@ (#2649) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia a V6-nál jobb?

Üdv. Feri!!

(#2654) Lecs@ válasza janaman01 (#2652) üzenetére


Lecs@
addikt

Ez az : [link]

(#2653) pusihusi : hát ezt nem tudom sajna így megmondani ilyen hamar.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2655) janaman01 válasza Lecs@ (#2654) üzenetére


janaman01
addikt

aha és ez mi tulajdonképpen, be kell állitgatni valamit rajta, vagy fellököm twrp böl azt csókolom? gondolom nekünk a v4 es kell, tapasztalat hangzásban ? javulás valamiben ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2656) Lecs@ válasza janaman01 (#2655) üzenetére


Lecs@
addikt

wipe nélkül feltol. Én V2 óta használom. Nincs összehasonlitási tapasztalatom, de gondom sincs semmi hanggal.

512 GB

(#2657) janaman01 válasza Lecs@ (#2656) üzenetére


janaman01
addikt

ja feltoltam én is , egy biztos, a kis egércincogás eltűnt azaz valamit ártott neki,
egy dolgot nem találok, az akku százalékos kijelzést be lehet benne állitani, vagy az halott ügy ? :N

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2658) janaman01 válasza janaman01 (#2657) üzenetére


janaman01
addikt

Nah egyelőre ez marad fent aztán majd látjuk 😀

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2659) RVR400


RVR400
veterán

Egy kis érdekesség. Végülis kiderült, hogy amúgy senkit nem rendelt a hívószámhoz. :D Csináltam egy wipe-ot TWRP alól, aztán szar lett az egész. Jött a sokaknak szokásos Play áruház leáll, és stb üzenet. Nos, ez azért van, mert a teló tárhelyéből konkrétan semmit sem látott a rendszer. Aztán fullra feltoltam a gyári lollit, feltettem TWRP alól a V6-ot, feltettem a gyári recoveryt, nyomtam egy gyári visszaállítást, és voilá, fasza a V6 teljesen. A TWRP-vel valami nagyon nem kerek.

(#2660) janaman01 válasza RVR400 (#2659) üzenetére


janaman01
addikt

Ez igencsak érdekes mert ez az xda s rom se látja a teló tárhelyét....na megnézem én is visszatolom a gyari recoveryt....még jo hogy leirtad fel sem tűnt...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2661) janaman01 válasza janaman01 (#2660) üzenetére


janaman01
addikt

na véletlenül a twrpt flasheltem fl, gyári visszaállitás , és jól el is baxta nekem is :D
rakhatom újra de már a gyari recoveryvel flashelem eleve az xda s romot na majd meglátjukez mit szól a gyari visszaállitáshoz :K

ha nem müködik , akkor feltolom a cunami hatot én is a hng pecsel ...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2662) janaman01 válasza janaman01 (#2661) üzenetére


janaman01
addikt

ja nem csoda hogy a twrp t flasheltem vissza hisz mindkét romban az van van..ehhh te most melyik recoveryt nyomtad vissza a 4.4 ét ? vagy az 5.1 nek is van gyári recoveryje? azt belinkelnéd gyorsba? :)

JYS3_OFFICIAL_LLBETA3 ebbe is a twrp van alapból nem ?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2663) Lecs@ válasza janaman01 (#2662) üzenetére


Lecs@
addikt

Mi ez a tárhely, és recovery dolog ? Nekem lát mindent. Névjegyeket is szinkonizálja. Mit teszteljek , mi nem működik nektek ?

512 GB

(#2664) janaman01 válasza Lecs@ (#2663) üzenetére


janaman01
addikt

mondjuk belemész beállitásokba, tárhely,....alapból a z sd van bejelölve a belsőt nem is látja

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2665) janaman01 válasza janaman01 (#2664) üzenetére


janaman01
addikt

vagy mondjuk a fájlkezelővel megnézed a belsőt , csak egy obb meg egy data mappa van fent

komolyan mondom agylobot kapok, má leszedtem az összes romot de mindegyikben a teamwines twrp van..ehhh melyikben van benne a hivatalos gyari 5.1 es recovery?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2666) Lecs@ válasza janaman01 (#2665) üzenetére


Lecs@
addikt

Bocsi a sok képért. Az upgrade ugye teljesen lemorzsolja. Én egy zipet raktam eddig rá.

512 GB

(#2667) Lecs@ válasza janaman01 (#2665) üzenetére


Lecs@
addikt

Bocsi a sok képért. Az upgrade ugye teljesen lemorzsolja. Én egy zipet raktam eddig rá. PC is látja mind2 - t.

512 GB

(#2668) RVR400 válasza janaman01 (#2662) üzenetére


RVR400
veterán

Ebben talán az van. Feltölteném,de most jöttem dolgozni. :D

(#2669) Lecs@


Lecs@
addikt

Sőt beállítottam a kamerát teló tárhely útvonalra, lőttem egy képet és okés. Oda került amit megadtam :

512 GB

(#2670) janaman01 válasza Lecs@ (#2667) üzenetére


janaman01
addikt

oké megvan .....az kavart be hogy root explorerben ugye van a legacy meg a 0 könyvtár és a 0 át nem láttam...de ezekszerint a lali másképp megy mint a 4.4

mindegy közben lejött a gyari is amiben benne a recovery, nyomtam egy factoryt, majd vissza a twrp ,
ártani nem ártottam neki ehehehe

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2671) Lecs@ válasza janaman01 (#2670) üzenetére


Lecs@
addikt

:D

512 GB

(#2672) janaman01 válasza Lecs@ (#2671) üzenetére


janaman01
addikt

Kissé kiestem a gyakorlatból, a meizut nem lehetett romozgatni :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2673) janaman01


janaman01
addikt

nah belöttem mindent frankón , mióta volt ez a beszédhangszoró mizériám, a gyári sph 120 as érték nekem marha halk...jó mondom átállitom gyorsan és kész is..erre mit ad isten nem lehet egyik métnöki programmal se átállitani marad 120 on ( beállitja de miután kilépek nem jegyzi meg )az meg nálam marha halk :W :W :W :W
szép lesz ha ez miatt nem tudok majd lalit használni ....most megy vissza a 4.4 hogy legalább holnap tudjak telefonálni

vagy megszerkesztem magamnak az Audio_ver1_Vol_custom ot
de egyelőre azt se tudom hogy kell...nah majd ebbe is beleásom magam..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2674) janaman01 válasza janaman01 (#2673) üzenetére


janaman01
addikt

Beleolvastam needromon ebbe az auido patch be , sokan irják hogy utána nem engedi átirni az audio részt...akkor ott lesz a bibi, mindegy majd holnap próbálkozok...mára elég ;)
Mondjuk a lolliban a kamera is elég fosh , azzal kellene valamit fabrikálni:)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2675) janaman01 válasza RVR400 (#2668) üzenetére


janaman01
addikt

Köszi , és bocsánat még most vettem észre , elveszett a h.sz. ek közt a tied:)
Most találtam magamnak már mást , az audio patch egész jó hangzást ad a lalinak viszont az sph t onnantól kezdve nem tudom állitani
Feszt találok magamnak elfoglaltságot :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2676) menyuskahh


menyuskahh
tag

Janaman ha visszatévedsz color felé akkor írj már pár sort a kanról meg a videóról illetve a slow motionról, hogy változott e vagy kivették : Barátnőmnél nem tudok romolni.

[ Szerkesztve ]

(#2677) menyuskahh válasza menyuskahh (#2676) üzenetére


menyuskahh
tag

kamról :( letelt a szerkesztési idő

(#2678) janaman01 válasza menyuskahh (#2676) üzenetére


janaman01
addikt

Slow motiont kivették , és csak 13, 10 mpx kam beállitás volt benne, a videózás rész romlott az elözőökhez képestvszerintem

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2679) PirosHello válasza RVR400 (#2645) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen, a Tsunami v6-nak ez a hibája, hogy nem társítja a neveket a teló memóriájában lévőkkel, ezért nem azonosítja a hívót, csak számot ír ki. De ha te hívod telókönyvből, akkor is a hívás közben nem a neve, csak száma jelenik meg a kijelzőn.
Ráadásul a gyári kamera (elöl-hátul) sötét képeket lő, most a "legbejövősebb" ROM nálam a Tsunami V5. Vissza is tettem, egyelőre jól működik. :K :K :K

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#2680) RVR400 válasza PirosHello (#2679) üzenetére


RVR400
veterán

RC Lollira feltéve a V6 tökéletesen üzemel, a neveket is kiírja, és a kamera is tökéletes.

(#2681) janaman01 válasza RVR400 (#2680) üzenetére


janaman01
addikt

Miba hogy RC lollira feltéve?
Bocs az idétlen kérdésekért, de még nem vagyok képben ezekkel az újdonságokkal, volt egy kis kiesésem:D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2682) RVR400 válasza janaman01 (#2681) üzenetére


RVR400
veterán

RC=Release Candidate, ez volt a 06.16-i LL. Viszont a hang tényleg gyalázatos a V6 alatt így, már a leggagyibb játék is idegesítően szarul szól. :D Hogyan raktad rendb végül a hangot? Én leszedtem a Dolby Atmos cuccokat is, de nem segített. Fülest meg már bele sem merek dugni. :DDD

(#2683) PirosHello válasza RVR400 (#2682) üzenetére


PirosHello
senior tag

Az lehet..... :R Én a V5-re "frissítésként" tettem fel, az adatokat nem formáztam, csalk a system, dalwik, cache lett wipolva.
Már elegem van a sok adat visszatöltésből, ráadásul a Titanium valamiért fel sem megy, mert hibára fut (mióta a Tsunami V.4.2-ben full verziós Titanium Backup volt, azaz Pro, azóta nem tudtam telepíteni a sima verziót sem, mert azt írja ki, hogy a "telepítés sikertelen volt" csak a "bezár" gombra bökhetek.) Ugyanezt csinálja Playről, vagy letöltött apk-ból is... :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#2684) janaman01 válasza RVR400 (#2682) üzenetére


janaman01
addikt

az xda s rom alatt is szörnyű a hang, ezzel lehet rendbe rakni, de vigyázz mert ha feltolod utána már a mernökiben smmit nem tudsz bütykölni a hangokkal...simán twrp ből feltolod csak úgy natur installal..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2685) Kasu80


Kasu80
csendes tag

Waze javítva! :DD

(#2686) janaman01


janaman01
addikt

Kinaiaknál fent van az 5.1 flyme os, abban jó volt a kamera , stb csak a 4g vel voltak problémái annak is...
Ha eszembe jut a jelszó akkor kipróbálom ehehehe

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2687) janaman01 válasza PirosHello (#2683) üzenetére


janaman01
addikt

A V5 ben milyen hibák vannak ? Illetve a hang minős milyen?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2688) janaman01


janaman01
addikt

na meglett a jelszó viszont a flyme 5.1 et törölték a szerverről...viszont a 4.4 flyme 4.2.05 ös fent van ami a meizun elég stabil volt, az tuti hogy a flyme os el csinált a legszebb videókat és képeket a jiayu...szedem le és kipróbálom :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2689) patiati válasza Kasu80 (#2685) üzenetére


patiati
csendes tag

THX! Kipróbáltam, csak így álló helyzetben, tényleg jónak tünik. :)

(#2690) wííí


wííí
csendes tag

Hello valakit nem érdekel egy alig használt fóliás, tokban tartott darab? :)

(#2691) Lecs@ válasza janaman01 (#2688) üzenetére


Lecs@
addikt

Tegnap én is keresgéltem Flymet :D 2.8 Lenovo UI - t felraktsm, felejtös

512 GB

(#2692) janaman01 válasza Lecs@ (#2691) üzenetére


janaman01
addikt

kicsit már fáradt vagyok, a flyme ból ugye csak a C s verziót tudtam letölteni , lévén kinaiak csinálták gapp nincs benne, de a google installerell, 2 perc, furi viszont látni a jiayun megint :) videó rész tökéletes, ( lassitott felvételt kiszedték belöle valamiért) még tesztelem eddig megy minden kivéve a dupla koppos ébresztést..mint lehetőség benne van de nem müködik....flyme alapban benne van a home gomb hosszan nyomásásra altatás , az mviszont müködik :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2693) Lecs@


Lecs@
addikt

(#2694) janaman01 válasza Lecs@ (#2693) üzenetére


janaman01
addikt

Ilyen van a coolpad f1 en is :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2695) RVR400 válasza janaman01 (#2694) üzenetére


RVR400
veterán

Kocsit homis, bár ugye a szivárványszín biztosan nem véletlen. :DDD

Amúgy köszi, jó lett a hang, de most azon gondolkoztam, hogy ezzel az erővel ki lehetett volna másolni a V5-ből ugyanezeket a fájlokat, akkor lehet, hogy még át is lehetne írni Engineer mode-ban az értékeket. Mert amúgy leghalkabbon is kiszabott hangos a teló nekem

(#2696) robi1979


robi1979
aktív tag

Egy kis segítségre lenne szükségem: egy jóideje már olvasgatom a fórumot, tetszik is a teló, legfőképpen a felszereltsége (NFC, micro sd stb.) és nem a kinézete. Egy kicsit aggaszt amiket írtok, mármint hogy hang problémák vannak a telóval, visszhangos stb+Janaman szerint a hátsó hagszóró is xar. Szerintetek merjem ezt a típust választani? Ez a visszhangos xar hívásközbeni hangminőség mindenkinél meg van? Igazából nem nagyon szeretnék custom romolgatni, olyan gyári rom van amiben minden jól működik? A hang problémákon kívül van még más típushibája is? Sürgős lenne már a telefon csere, csak nem tudom hogy ezekkel a gyári típushibákkal be merjem e vállalni. Leginkább az alap dolgok mellett VOIP-ra kellene, és ez tudja a B20-at is azaz a 800mHz-t. Vagy inkább más típust nézzek? Hasonló felszereltséggel mi van még a Jiayu S3-on kívül?

Meizu m1, m2 note mennyivel jobb választás? Igaz, ott nincs B20...

[ Szerkesztve ]

(#2697) janaman01 válasza RVR400 (#2695) üzenetére


janaman01
addikt

Na erre vártam, köszi, szóval , akkor a v5 ben elvileg jó a hang ..akkor igen , az lesz a megoldás , abból kimásolom, és próba :D

Robi: nem nem , a hátsó hangszóró nem xar sőt kifejezetten jó, csak az új custom lalipop nál kissé karcos :D
A wifije is nagyon jó , jobb pl mint a meizué..stb...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2698) MB1983 válasza robi1979 (#2696) üzenetére


MB1983
újonc

Szia, nekem egy alap változat van, amikor megjött májusban mivel belpiacos változat volt, kapott Gmail appokat és egy frissítést. Tökéletesen működik, csak használom, sosem nyúltam bele, nem változtattam semmin.
Nem értek hozzá sajnos és időm sincs rá,ezért nem piszkálom,nekem a gyári 4.4 is tökéletes.
Fényképezőnek az FV-5 appot használom, kamera felvételhez a gyári programot.
Nálam a telefon tökéletesen működik, szerintem megfelelő képeket és videót készít. Hangjával bajom sosem volt, szerintem egy szuper telefon. Az aksi üzemideje is megfelelő.
Volt már egy-két készülék használatban nálam, de ez a legjobb idáig.
Olvasgatom a fórumot és csodálom mennyi munkát és energiát fektetnek bele a fórumozók, hogy még jobb legyen ez a készülék!

[ Szerkesztve ]

(#2699) MB1983 válasza janaman01 (#2697) üzenetére


MB1983
újonc

Igen, a wifije is szuper, ezt elfelejtettem.:-)

(#2700) PirosHello válasza janaman01 (#2687) üzenetére


PirosHello
senior tag

Amiket én tapasztaltam:
- egyedi csengő- és jelzőhangot csak úgy lehet hozzáadni, ha bemásolod a "system/audio/ringtones" mappába
- nincs gesztusvezérlés, de SW már jól működik benne

Amúgy a hangminőség ugyanolyan, mint a gyári 4.4.2-ben, csak nincs "visszhang" hatás.
Nekem napi használatra megfelel. Persze nem vagyok "ROM tesztelő" csak végfelhasználó, így biztos vannak még olyan apró bugok, amelyekkel még nem találkoztam :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.