Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) steve1977 válasza quint (#4000) üzenetére


steve1977
tag

Szia, semmiképpen se válaszd a format allt. Használatával eltűnne az IMEI, Mac adress stb. A download onlyt állítsd át firmware upgrade-re. A lollipopban a 4.4-hez képest más méretűek a partíciók, ezért kell a fw upgrade, ha esetleg később az RC 1-et frissíted RC 2-re, akkor már ok a download only.

[ Szerkesztve ]

(#4002) quint válasza steve1977 (#4001) üzenetére


quint
aktív tag

Valami hasonló aggodalmaim támadtak az "ALL" láttán :) Köszönöm a segítségedet, így már tökéletesen működött :R

(#4003) RVR400 válasza quint (#4000) üzenetére


RVR400
veterán

Az RC2-t tedd fel, és Firmware Upgrade opcióval.

Szark: Jah, az utolsó 2 hsz-ról lemaradtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4004) quint válasza RVR400 (#4003) üzenetére


quint
aktív tag

Azért neked is köszönöm :R RC2-höz tudsz adni FlashTool-hoz használható linket?

(#4005) steve1977 válasza quint (#4004) üzenetére


steve1977
tag

Nem kell flashelni, recoveryből simán lehet telepíteni. Needromon fent van.

(#4006) quint válasza steve1977 (#4005) üzenetére


quint
aktív tag

Megtaláltam, simán felszaladt. Első benyomás az, hogy szokni kell az 5.1-et...
Köszi a segítséget :R

(#4007) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

Másnak is elmossa a az optika a kép szélét? Közepén szép tiszta a kép, de a széleken homályos. Lenovo(3.6.7) appot használok.
Főleg a bal oldalon látható bele nagyítva.

[ Szerkesztve ]

(#4008) quint


quint
aktív tag

A jiayu.de RC2-re való frissítés után visszapakoltam minden számomra érdekes alkalmazást, sikerült ismét "belaknom" a telefont. Aztán eszembe jutott az Antutu. Tudom, hogy túl sokat nem jelent, de a v6.0.1-gyel 49179 pontot hozott. A 4.4.4-nél sokkal kevesebbre (~41-42 ezerre) emlékszem. Mindegy, eddig sem voltak gondjaim a sebességével.

(#4009) robi1979


robi1979
aktív tag

Sziasztok! Az alábbi problémával küzdök, ebben kérném a segÍtségetek:

Vettem egy polar m400 órát, ami tud notifications kijelzést. Viszont, csak android 5.x-től fölfelé támogatott az órában ez a funkció. Jiayu s3 3gb/16gb-m van, a build számnál ezt Írja: S3SW 20150812-212343 azaz 4.4.4-es android van rajta. Tudnátok ajánlani olyan 5.x-es androidot a készülékhez amely jól működik?

A ROM frissÍtéshez hogyan kezdjek neki? Már elolvastam az összefoglalót párszor, de már a legelején elakadtam a jelenlegi ROM mentésénél illetve az IMEI szám lementésénél. Nincs valahol egy STEP by STEP ami pontosan leÍrja a ROM frissÍtés menetét egyértelműen mert nem szeretném kockásÍtani a készüléket. Illetve teljes mentéshez: névjegyek, programok stb milyen program ajánlott? Vagy ezt TWRP-ből lehet megcsinálni és utána vissza tudom tenni az 5.x-es androidra?

(#4010) RVR400 válasza robi1979 (#4009) üzenetére


RVR400
veterán

Jiayu.de S3 RC2, amiből a Flashtoolos verziót kell letöltened. Aztán kell egy MTK driver csomag, meg kell egy SPFlashtool .
Ha ez megvan ,akkor a telót kikapcsolva rádugod gépre, a Preloader drivert felteszed. Ha a driver rendben, lehúzod a telótt a gépről. Ezután az SPflastoolba betöltöd a kitömörített scattert, majd Firmware Upgrade a lenyíló fülön. Ezután download, és ismét feldugod a telót kikapcsolva.

Fontos: SEMMI FORMAT, csakis FIRMWARE UPGRADE.

(#4011) robi1979 válasza RVR400 (#4010) üzenetére


robi1979
aktív tag

Ok, de teljes mentést - névjegyek, programok, amiket utána vissza is tudok tenni az 5.xes androidra - illetve IMEI mentést hogyan csináljak? Az összefoglalóban ajánlott program linkje nem működik. MobiluncleTools vagy mi ez NVRAM. Mert itt olvastam hogy van hogy ezek a telefonok elfelejtik az IMEI-t. Win 8 alá is jók ezek a driverek?

[ Szerkesztve ]

(#4012) baitsee23


baitsee23
őstag

Srácok!
Sorra próbálom a zenelejátszó appokat, de egyik sem jeleníti meg a számok szövegét. Még azok sem, melyek régebbi telefonomon igen. Valami beállítás kellene, vagy az Xtreme ROM nem tartalmaz valamit?

[ Szerkesztve ]

小米 12 - 8/256GB

(#4013) ZX-6R


ZX-6R
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek! Ma próbálgattam a különböző romokat az S3-asomon, de mivel nem tetszettek a needromon lévő lollipop romok, vissza szerettem volna tenni a kitkatet. Elkövettem azt a hibát, amit itt olvastam, hogy hiába ajánlja fel megoldásnak a fomat all-t, nem szabad. Persze én ezt később olvastam. A telepítésnél kiírt valami hibát, kifagyott 83 százaléknál. Azóta se kép, se hang. Hiába akarom újra flashelni, nem látja a gép, hogy rá van dugva a telefon. Van valami megoldás erre a problémára? A kijelző teljesen fekete, nem indul bekapcsolásra sem. :(
Tudnátok valami tippet adni?

(#4014) quint válasza baitsee23 (#4012) üzenetére


quint
aktív tag

Tegnap pár óráig az enyémen is volt Xtreme, de pár dologgal nem boldogultam, többek közt a 4.4.4 backup-jával mentett cuccokat sem tudtam visszaállítani. Aztán felraktam a németek RC2-jét, azzal kikerekedtek a dolgok. Szvsz alapban bűn ronda, de legalább működik. Ma nyúztam, telepítgettem, teszteket futtattam, most van 46 százalékon az akku és 5 óra 3 perc a képernyő működési idő.

(#4015) baitsee23 válasza quint (#4014) üzenetére


baitsee23
őstag

Én leragadtam az Xtreme-nél, mert a Needromon a legjobb az értékelése, és elég stabil. A mentésre Titanium Backup Pro-t használok - eddig probléma mentesen.

小米 12 - 8/256GB

(#4016) Balage700 válasza baitsee23 (#4015) üzenetére


Balage700
tag

Én több romot is kipróbáltam, de a Xtreme a legjobb eddig. Már befejeztem a kísérletezgetést, felnyomtam a play store-ból a ZenUI-t launchernek és helló. Remélem azért jön még frissítés. :))

(#4017) robi1979 válasza RVR400 (#4010) üzenetére


robi1979
aktív tag

Idáig meg vagyok, sőt már a TWRP-t is felraktam - 2.8 vagy mi a szar és nem a MobileUncleToolsal mert az egy rakat szar, pedig ez van az összefoglalóban -, de ezt akkor sem értem amit Írsz: "Ha ez megvan ,akkor a telót kikapcsolva rádugod gépre, a Preloader drivert felteszed. Ha a driver rendben, lehúzod a telótt a gépről. " - HOGYAN??????

Janaman is csak ennyit Ír a flashes blogjában hogy: "és ami a lényeg nem tudod elrontani, mert ha elindul a flash, akkor jó...ha nem indul el, akkor meg nincs jól feltéve a driver!" - kössz...Pedig leszedtem az összes drivert és fel is raktam ami a Janaman blogjában van és jóvak nagyobb a mérete annak az MTK-s driver paknak mint amit Írtál. Szóval nem értem: mit hová hogyan???????

[ Szerkesztve ]

(#4018) hargitomi


hargitomi
tag

Kint van az RC4 srácok, aki gondolja töltse aztán írjon róla pár sort! Lehet még ma felrakom én is.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#4019) dfdfdf válasza RVR400 (#4010) üzenetére


dfdfdf
őstag

Köszi a segítséged így már nekem is RC2 van fent :) :R

(#4020) quint válasza hargitomi (#4018) üzenetére


quint
aktív tag

Izgatottan várom az élménybeszámolót + a linket az RC4-hez :)

(#4021) ZX-6R válasza hargitomi (#4018) üzenetére


ZX-6R
csendes tag

Mit rontok el a recovery telepítésnél? Feltettem próbaképp mind a 3 recoveryt, de mikor indítom, ugyanaz jön be mind a háromnál. Miniatűr betűkkel választhatok 3 lehetőségből: Recovery, fastboot vagy normal. Ha rámegyek a recoveryre, újraindul a telefon, és bebootol a dojcsos 5.1.1 RC2 :(
Flash tool downloadon van, és csak a recovery van bepipálva.

(#4022) RVR400 válasza quint (#4020) üzenetére


RVR400
veterán

(#4023) hargitomi


hargitomi
tag

Clean installt nyomtam, de a Wi-Fivel néha továbbra is gond van, hiába vagyok rácsatlakozva nem megy. Ha kikapcsolom gyorsan meg vissza egy ideig megint jó, de ez nálam a korábbi RC-knél is így volt. Fontos, hogy nem TWRP recovery van alatta, de fel lehet rá ügyeskedni. Eddig gyors, minden oké, de még nem tudok érdemlegeset mondani róla.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#4024) RVR400 válasza hargitomi (#4023) üzenetére


RVR400
veterán

Nekem a router lenne gyanús, tolj rajta egy FW frissítést.

(#4025) Balage700 válasza hargitomi (#4023) üzenetére


Balage700
tag

Ez az RC4-nél van neked? Én is tapasztaltam hasonlót Xtreme rommal, abban reménykedtem hogy ez a ROM Megoldja a wifi problémát. :( Lehet a kitkatet kellene visszarakni, mert azzal nem tapasztaltam ilyet. :(((

(#4026) hargitomi


hargitomi
tag

#4024: Köszi, megpróbálom.
#4025: RC4-nél, de RC2-nél is előjött. Bár előtte hetekig jó volt, próbáltam összefüggést keresni különböző beállítások, alkalmazások között is, egyelőre kevés sikerrel. Kitkaten nálam is rendben volt még minden.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#4027) droti25


droti25
őstag

Úgylátom még mindig a Kitkat a nyerő. Csak nem fogok lollipoposítani :)

(#4028) RVR400 válasza droti25 (#4027) üzenetére


RVR400
veterán

Végülis így is meg lehet közelíteni. :D De pl nekem sosem volt wifi gondom egyetlen wifi hálózaton sem egyetlen RC-vel sem. Bár, ha ez a probléma jelen lenne, akkor sem jelenteném ki, hogy a Kitkat a nyerő, nem véletlenül nem váltottam vissza rá. ;)

(#4029) droti25 válasza RVR400 (#4028) üzenetére


droti25
őstag

Ha mégis kipróbálnám és nem válna be Flashtool-al ugyanúgy vissza tudom tenni a kitkatot mint ahogy a lollipopot is kell?

(#4030) Balage700 válasza RVR400 (#4028) üzenetére


Balage700
tag

Én is a routerre gyanakszom, mert occó wifi, Tenda gyártmányú. :D

(#4031) RVR400 válasza Balage700 (#4030) üzenetére


RVR400
veterán

A TP-Link sem sokkal drágább. :D

(#4032) RVR400


RVR400
veterán

Jut eszembe. Aki jobb akksin gondolkozik, mint a gyári, az ezt az akksit NE VEGYE MEG!

Talán 2000 mAh körül lehet, most nincs itthon a mérőm, de majd rámérek. Az 5 órás kijelzőidő maximum 3 óra vele a 3. töltési ciklus után is.

(#4033) gonorrea


gonorrea
senior tag

rc4ben nincs twrp bacca meg
xposedet rakott fel már vki gravityvel, mert ami nekem van nem megy

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#4034) RVR400 válasza gonorrea (#4033) üzenetére


RVR400
veterán

Speciel nekem TWRP van benne... Flash után első indításra beléptem, simán az indult. Meg most is. gondolom az eslő indulásnál, ha nem lépsz be, akkor visszaíródik a gyári recovery a systemből, az első indításnál meg ha engedélyezed a módosítást, akkor törli a visszíró scriptet.

[ Szerkesztve ]

(#4035) gonorrea válasza RVR400 (#4034) üzenetére


gonorrea
senior tag

fasza :) na majd flashelek fel egyet
xposed gravity megy?

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#4036) quint válasza RVR400 (#4022) üzenetére


quint
aktív tag

Köszönöm! Felraktad? Milyen?

(#4037) Nighthunter


Nighthunter
csendes tag

Sziasztok lenne egy ojan kérdésem van egy jiayu s3 telóm is ojan problémája van ha rádugom töltőre egy pillanatra felvillan a töltés utána semmi nem tölti és töltőről sem megy a telo de usb kapcsolat működik csak nincs töltés milehet a probléma oka ?

(#4038) hargitomi válasza Nighthunter (#4037) üzenetére


hargitomi
tag

Ez így elég kevés, de első körben próbáld meg egy másik töltővel. A gyári egy f*s.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#4039) Nighthunter válasza hargitomi (#4038) üzenetére


Nighthunter
csendes tag

probáltam már másikkal is ha rádugom töltőre akkkor nem tőlti hanem inkábbe meríti xd másik telóba be rakom az aksit ott 70% van vissza rakom ebbe és 1%

(#4040) Nighthunter


Nighthunter
csendes tag

nem tudom frissíteni 4.4.4 van fenn fel akarom rakni pl R2 flash toll fel is rakja minden rendben de mikor be akarom kapcsolni akkor csak rezeg egyet és nem indul el mi lehet a gond ?

(#4041) Nighthunter


Nighthunter
csendes tag

vissza rakom a 4.4.4 akkor meg elindul .

(#4042) steve1977 válasza Nighthunter (#4041) üzenetére


steve1977
tag

Először flasheld az RC1-et, firmware upgrade-vel, arra mehet az RC2, akár recoveryből is, bár én a helyedben, amíg hardveresen gond van a telóval, nem flashelgetnék.

(#4043) Balage700 válasza RVR400 (#4031) üzenetére


Balage700
tag

Ehhez nem értek, csak megfogtam az első dobozt még anno, amiben router volt. :))
Az lenne a kérdésem, hogy akinek bajos a wifi, az lenémítva használja a telót? Vagy normál módban. Most nyomkodtam egy kicsit és elgondolkodtam ezen.
Az audio profilt átállítóttam némából normálra, és most nem szórakozott a wifi. Play store és hírek applikációk azonnal bejöttek. :N

(#4044) RVR400 válasza Balage700 (#4043) üzenetére


RVR400
veterán

Nekem mindig csak rezgőn van, hangot sosem ad.

(#4045) hargitomi


hargitomi
tag

Rc4ben gmail szinkronizacio istenert se akar menni...+ ebreszto tovabbra sem csorog semmilyen beallitassal nema uzemmod mellett, de ez eddig is igy volt nalam. Minden mas OK.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#4046) droti25


droti25
őstag

Ti milyen kamera app beállításokat használtok,a lehető legjobb képminőség elérése érdekében?
Kíváncsi lennék rá.
Aki ért hozzá írjon már pár tippet!
Előre is köszi

(#4047) RVR400 válasza hargitomi (#4045) üzenetére


RVR400
veterán

Nálam simán szinkronizál a G-mail. Bekapcsoltad a beállításokban?

Az ébresztésre a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#4048) vizimento


vizimento
senior tag

A wifi nekem is csinál olyat, hogy van kapcsolat a routerrel, a routeren van net mert más eszközökön megy, de a telón 0 a sebesség. Gyári romom van.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#4049) robi1979 válasza RVR400 (#4034) üzenetére


robi1979
aktív tag

Végre megörültem hogy megértettem a nagy bonyodalomba hogy hogyan kell felrakni az RC2-t, most meg megint KÍNAI amit Írsz mert TWRP-m nekem sincs. :) Pontosabban van, de kifagy, volume gombokkal nem tudom léptetni és újra indÍtani is csak az akku kivételével tudtam. Ilyenkor mi a megoldás?

(#4050) SZACSKO


SZACSKO
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy ilyen telót, ebben kérnék tanácsot egy hozzáértőtől.
Nem nagyon értek hozzá, ezért nem is szeretnék molyolni vele semmit. Ezt a típust néztem ki:
http://www.jiayu-store.com/eu-warehouse-jiayu-s3-mt6752-3gb-smartphone.html
Az érdekelne, hogy: amennyiben innen rendelem, valóban nem kell-e ÁFÁ-t fizetni? Telón beállítom a magyar nyelvet, és használhatom nyugodtan, vagy kell telepíteni mindenféle okosságokat?
Köszönettel a segítséget - egy telefon dilettáns

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.