Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) gabika318 válasza janaman01 (#2600) üzenetére


gabika318
aktív tag

Igen, de ugyanúgy vissza kell flashelni a 4.4 preloadert is. (mint 5-nél a LP preloadert)

[ Szerkesztve ]

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#2602) janaman01 válasza gabika318 (#2601) üzenetére


janaman01
addikt

igen közben már rájöttem,
most felraktam ezt : JYS3_OFFICIAL_LLBETA3_FullyMOD_16062015
a ++TsUnAmI LoLLiPoP v.6 MDSTeam++ jobb a fent emlitettnél ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2603) pusihusi válasza Kasu80 (#2593) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia igazad vot az imeik mentek el. De a kijelzőn meg voltak! janaman01: Igen így lehet, igaz nekem elszálltak az imeik, de most már rájöttem és most már jók! :K :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2604) nash2 válasza janaman01 (#2600) üzenetére


nash2
tag

Bocs, látom megelőztek...

[ Szerkesztve ]

Nash

(#2605) janaman01


janaman01
addikt

csodálatos ez a lalipop... a szinkronizálásnál nem engedi bejelölni mit akarok ,mit nem ,szinkronizálni...a gmailt alapból nem szinkronizálja csak ha agmail alkalmazásban belemászok a beállitásokba és ott engedélyezem..dupla kopp nincs :( jó pár dolog hiánzik a 4.4 ből..)
:) nah még tesztelgetem azért :)
tudom ti már túl vagytok rajta...mi az ami esetleg nem megy még a lalipop ban?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2606) janaman01 válasza janaman01 (#2602) üzenetére


janaman01
addikt

legjobb ha megnézem magam , most azt is fellököm :)
++TsUnAmI LoLLiPoP v.6 MDSTeam++

pusihusi : és az imei problémád hogy oldódótt meg , ? volt mentésed?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2607) Lecs@ válasza janaman01 (#2605) üzenetére


Lecs@
addikt

Nekem ami nem megy, az FB messengerbe videóüzenet küldése. Nem vagyok nagy facebookozó, de mivel külföldön tartózkodom huzamosabb ideig, szívesen küldök naponta videóüzenetet a szerelmemnek :)

Imeit a kódos okosság is visszahozza . Egyszerű visszaírás amit valahol a múltban olvashatsz.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2608) janaman01 válasza Lecs@ (#2607) üzenetére


janaman01
addikt

megnéztem mindkét lalit , a spanyolokéban van dupla kopp, viszont a hátsó hangszóró ....hát felröhögtem , mikor elinditottam valami médiát szörnyűűű :D szól eheheh
egyelőre megy vissza a 4.4...imei maradt igazából data format minden megvolt elötte...:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2609) whoever70 válasza janaman01 (#2608) üzenetére


whoever70
tag

janaman01: én megmondtam, ez szerintem még nagyon bét(n)a verziók, én mint írtam, visszatettem akkor a 4.4.4-et

[ Szerkesztve ]

(#2610) janaman01 válasza whoever70 (#2609) üzenetére


janaman01
addikt

már nálam is a 4.4 van fent most megy egy restore, és kész is:) csak belekukkantottam a laliba :) egyelőre elég is volt :) egyébként szép a felülete!

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2611) Lecs@ válasza janaman01 (#2610) üzenetére


Lecs@
addikt

Én 3 hétig használtam. Épp tegnap éreztem a KK hiányát, tehát visszaléptem :)

512 GB

(#2612) pusihusi válasza janaman01 (#2606) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia, igen van 1 eredeti 4.4.4. Azt visszaraktam s utána lementettem külön a számokat! Ilyen még nem történt velem-ezek után mindig lementem! :K :U Ja és egész nap szívatott, mert a telefon mutatta az imeket meg kérte a pint, de telefonálni meg fogadni azt nemk tudtam :( :N :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2613) janaman01 válasza Lecs@ (#2611) üzenetére


janaman01
addikt

egyébként a meizu m1 note is ebben a cipőben jár, kijött már hozzá az 5.1, de gyerekcipőben jár még az is..

pusihusi: köszi az infót, ha esetleg belefutok egy ilyenbe , legalább nem leszek szopóágon egy napig hogy mi van :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2614) gonorrea válasza janaman01 (#2613) üzenetére


gonorrea
senior tag

Nekem LL alatt mostanában eldobja mobiljelet random hívás közben, és vagy 3-4 perc amíg visszajön

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2615) janaman01 válasza gonorrea (#2614) üzenetére


janaman01
addikt

A cunami lalipop egyszercsak bekapcsolta a mobilnetet meglévő wifi net mellett, csak arra lettem figyelmes hogy a 4G adat elkezdett mozgolódni, kikapcsolni nem birtam csak reboot al..., mondjuk az se jobb ha megszakitja :D pláne mikor szükség van rá

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2616) janaman01


janaman01
addikt

az orosz új color os t próbálta már valaki ? (4.4)..szerintem ebben sincs magyar, bár ha jól müködik akkor tök mindegy, mindig is tetszett a color os..nah majd felpattintom :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2617) BullZeye válasza janaman01 (#2616) üzenetére


BullZeye
veterán

Azon nem működik Gravity Box, jól emlékszem?

(#2618) janaman01 válasza BullZeye (#2617) üzenetére


janaman01
addikt

igen én is úgy emlékszem, csrébe viszot szép os, stb, egy dolog miatt hagytam fel a colorral annó, a 4g t nem tudta, de eközben rájöttem ha a modem fájlokat kicserélem akkor viszi, modem_1_ltg_n.img stb ..

mellesleg van lehetőség a lalipop 5.1 modem részét felcsavarni 4.4 re recovery alól, egyesek azt mondják hogy jobb a 4g wifi kezelése, stb, de nekem semmi bajom nincs a 4.4 térerő wifi 4g részével..

de figyelem mielőtt kipróbálja valaki NVRAM mentés !!!!!!!!!!!!!! ;)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2619) janaman01 válasza janaman01 (#2618) üzenetére


janaman01
addikt

na felpattintottam ezt a colort, nagyon tetszik eddig, magyar nincs benne, viszont meglepő módon elég sok nyelv belekerült, gugli, root alapban benne, még azzal se kell bajlódni mint régen, képeket határozottan jobbakat lő, 4G szalad rajta szépen, egyelőre jónak tűnik, bővebben majd holnap :)

hoppá hoppá viszont more local 2 vel magyar lett az egész , még a beállitások is...nocsak nocsak akkor csak benne van a hun lokalizáció valahogy..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2620) baitsee23 válasza janaman01 (#2618) üzenetére


baitsee23
őstag

Annyi helyen olvasható ez az nvram mentés.
Leírnád, hogy kell csinálni? Az IMEI-t már lementettem...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24

(#2621) janaman01 válasza baitsee23 (#2620) üzenetére


janaman01
addikt

flash toolban hasonlóképp mikor flashelsz, csak itt a readback opcióval kell csinálni,
hozzáadsz egy új sort majd katt rá kétszer, megadod hová mentse, a neve legyen nvram
ezután bead egy ablakot

a region EMMC_USER
a kezdő érték strt adress legyen 0x380000
a length legyen 0x500000

majd felül read back ra katt, telót feldugod kikapcsolt állapotban gy hogy előtte akku ki majd vissza..
kb igy :)

a scatterből ki tudod szedni az összes értéket, és az egész romot le tudod menteni..itt már nem kell átváltogatni mint régen a scatterből az nvram pl igy néz ki:

partition_index: SYS3
partition_name: nvram
file_name: NONE
is_download: false
type: NORMAL_ROM
linear_start_addr: 0x380000
physical_start_addr: 0x380000
partition_size: 0x500000
region: EMMC_USER
storage: HW_STORAGE_EMMC
boundary_check: true
is_reserved: false
operation_type: BINREGION
reserve: 0x00

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2622) baitsee23 válasza janaman01 (#2621) üzenetére


baitsee23
őstag

:R Köszönöm!
Még nem flasheltem. :) Már csak ezért is összehom ezt az Spflashtols-os kapcsolatot...

Samsung Galaxy S24

(#2623) janaman01 válasza baitsee23 (#2622) üzenetére


janaman01
addikt

Jah..akkor a driverekkel kell kezdeni máskülönben nem fogja látni a telót..csakbtölti, és lehetőleg ne gyáribkábel legyen , engem ép ma opatott le....
Ha win 8.1 ed van akkor aláiratlan driverekbtelepitésével kell felrakniba drivereket keress rá a forumban ;)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2624) janaman01


janaman01
addikt

ui : itt egy flash tool

driverek 8.1 alá

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2625) baitsee23 válasza janaman01 (#2624) üzenetére


baitsee23
őstag

:R :R :R már le vannak töltve, csak buzulni kell velük. :D

Samsung Galaxy S24

(#2626) janaman01 válasza baitsee23 (#2625) üzenetére


janaman01
addikt

Ja jó, sok sikert;)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2627) Lecs@


Lecs@
addikt

Ma egész du nem volt hálózatom. Dolgoztam, nem tudtam vele foglalkozni. Imei ok. Repülőmódba került a zsebemben. Visszakapcsoltam. De semmi. Mi állíthatódott el ?

Piros jel a hálózatikonom is :

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2628) Lecs@ válasza janaman01 (#2619) üzenetére


Lecs@
addikt

Morelocale 2 sem magyarosítja HU hu kóddal ? Az Oppo find 7 készülékemen ment a dolog. ( hopp csak az első bekezdésed olvastam :D )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2629) janaman01 válasza Lecs@ (#2627) üzenetére


janaman01
addikt

Érdekes ez a térerő dolog , egy factory reset esetleg ?

Más: hangszóró ügyben...nos néha jó , teljesen jó , néha meg mintha vödörből szólna....jó lenne rájönni végre mitől van...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2630) Lecs@ válasza janaman01 (#2629) üzenetére


Lecs@
addikt

Persze, persze. Meg tudom oldani a dolgot. De pl ilyen történik út közben németben, svájcban stb ? Rezetelgetek ? :D

Kétszer raktam fel a Colort amit linkeltél 04.30 - ra.Mind2 x elszállt az IMEI. Sima TWRP backup ( 04.30 ) vissza is hozta. Sajna Coloron nem működik a visszaírás kóddal. Neked nem szállt el ?

512 GB

(#2631) jata108


jata108
csendes tag

Többen említettétek, hogy még nagyon béta a lolli, és inkább visszatértetek a kitkat-ra. Én a spanyolok romjait használom egy ideje (igaz az összes verziót tisztán telepítettem és nem "csak" frissítettem), de nem találkoztam semmi olyan rendellenességgel ami kizárná a használatukat. Se wifi, se mobilnet, se térerő/beszédhang probléma. A 6-os spanyol rom végre már az akku üzemidőt is rendesen mutatja. Talán az ébresztőóra hangereje idegesítő, ami a leghallkabbra állítva is beszakítja a dobhártyámat. A gmail szinkronizálását meg hogy külön kell beállítani, azt gondolom megintcsak nem az 5.1 hibája. Kérdésem volna, hogy milyen hibák jelentkeztek még nálatok, mert lecsekkolnám őket.
Üzemidőben és sebességben eléggé ráver a kitkat-ra. Szeretnék már végre rendesen belakni egy "végleges" verziót, és nem néhány hét múlva rálelni azokra a hibákra amik miatt tényleg használhatatlan a rom.

(#2632) janaman01 válasza Lecs@ (#2630) üzenetére


janaman01
addikt

Érdekes , nálam nem szállt el, factory reset előtte stb, mondjuk mióta megvan jópár bütykölés volt már ezen a telón , de imei még egyszer se szállt el, lehet hogy nálad összefüggésben van a térerő eldobálás az imei vesztésekkel is ?

Jata : a spanyol cunami 6 ban, a hátsó hangszóró minősége nevetséges , ezt azért lássuk be..cincog mint egy kisegér, mondjuk ez engem zavar...mert sokat médiázok, de aki nem annak nyilván elmegy...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2633) janaman01 válasza janaman01 (#2632) üzenetére


janaman01
addikt

Bár ha a beta gyáriból átraknám a
Audio_ver1_Vol_custom -t lehet változna...na majd megnézem, mert a spanyol rom valóban türhető...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2634) RVR400 válasza janaman01 (#2633) üzenetére


RVR400
veterán

Nem értem, hogy mit variálsz. A 6-os 5.1 teljesen jó. :)

(#2635) janaman01 válasza RVR400 (#2634) üzenetére


janaman01
addikt

Nem igaz hogy Te sem hallod a hátsó hangszóró minőségét a 4.4 hez képest egy fosh....nekem igy nem jó:)
Vannak oldalak amit sokkal laggosabban görget mint a 4.4 stb...apró kis dolgok...
Az hogy az antutu mit mutat azt magasan letojom

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2636) RVR400 válasza janaman01 (#2635) üzenetére


RVR400
veterán

A hátsó hangszóró? Azt ne mondd, hogy úgy csinálsz, mint errefelé egy bizonyos nemzetiség tizenéves tagjai... Bár azokat nem zavarja az sem, ha úgy szól, mint egy Sokol rádió ami a földbe van ásva. :DDD

(#2637) janaman01 válasza RVR400 (#2636) üzenetére


janaman01
addikt

Ehh...ezek részlet kérdések:) mindegy is inkább arra kellene rájönni hogy a beszédhangszóró minősége egyszer iiváló, máskor meg tök matyifosh...:D
Arra tippelek hogy térerő függő , most is olyan településen voltam ahol igaz volt 3g is de letölteni sebtudtam semmit pl..
Ahogy eljöttem onnan szinte érezhetően javult a telefonálás hangminősége...
Lehet visszalököm a lalipopot megnézem azzal is állitólag abban márvmásabb a modem rész...

Ui: na ja vonulok azbutcán azt csapatom közben :D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2638) kisszoli0707


kisszoli0707
tag

Gondolom nektek sincs még megoldásotok a problémámra,de azért megkérdezem,hogy a beszédhívás közbeni visszhangosodásra nincs valami megoldás?!Rohadt idegesítő,mikor szinte mindenki panaszkodik rá,hogy hallja a saját hangját is a telefonba,mikor beszélünk.Aki meg magától nem panaszkodik,azt elég megkérdeznem,hogy milyen a hívás,erre rögtön vágják,hogy jó-jó,csak hallják magukat is...
Kettős mikrofon zajszűrés alapból kivettem,de ami még felb.ssza az agyam,hogy naponta minimum 3-szor indítom újra a telót és még így is rendetlenkedik,finoman szólva.

(#2639) BullZeye válasza janaman01 (#2637) üzenetére


BullZeye
veterán

Nem hiszem, hogy térerő függő, Budapesten végig mindenhol van 4G, és mégis néha torz tompa szar a hang. :)

(#2640) janaman01 válasza BullZeye (#2639) üzenetére


janaman01
addikt

Értem.Hát akkor egyelőre nincs tippem..bár a 4G n csak adat jön , de pesten tuti van jó 3g mindenhol..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2641) minatomiray válasza kisszoli0707 (#2638) üzenetére


minatomiray
csendes tag

Állítgattál a MTK Engineer mode-ban a audio -> mic hangerején? Ha igen, állítsd vissza eredetire, ha nem esetleg ezt tedd fel TWRP-ből, majd reboot: http://www.needrom.com/download/patch-audio-optimizer/ szigorúan V3!!! vagy korábbi, a v4 Lolihoz van, nekem javított a dolgon, most elfogadható a hangminőség és a mic sem visszangzik. VISZONT a másik bug, hogy a videó felvételnél elállítódnak a mic beállítások és visszangos lesz,. ezen is csak a reboot segít (mondjuk nem sokat kamerázok ,ezzel együtt tudok élni).

[ Szerkesztve ]

(#2642) droti25


droti25
őstag

Sziasztok
Szeretnék egy ilyen telót rendelni és abban kérném a segítségeteket hogy honnan érdemes ezt megtenni. Hol a legolcsóbb és leggyorsabb, legmegbízhatóbb?
Illetve van e olyan hibája ami miatt felejtős vétel?

[ Szerkesztve ]

(#2643) menyuskahh válasza droti25 (#2642) üzenetére


menyuskahh
tag

Gari meg egyéb miatt ajánlom:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2644) droti25 válasza menyuskahh (#2643) üzenetére


droti25
őstag

weboldal nem elérhető

(#2645) RVR400


RVR400
veterán

Nah, érdekes probléma a V6-os Lollinál, hogy randomra nem ír ki neveket a névjegyzékből, akik hívnak. Minden telefonszám a gmailbe van szinkronizálva, így végképp érthetetlen a dolog.

(#2646) menyuskahh válasza droti25 (#2644) üzenetére


menyuskahh
tag

[link]
sorry

(#2647) kisszoli0707 válasza minatomiray (#2641) üzenetére


kisszoli0707
tag

Köszi a tippet,ha jól emlékszem,jó pár héttel ezelőtt mintha állítottam volna az engineer mode-ban,de a mikrofon hangerejéhez tuti nem nyúltam,mivel azzal nem is volt semmi bajom.Mindenesetre megpróbáltam visszaállítani az értékeket,most jön a próba! :) Egyébként a needrom-os patch 4.4.4-en nem működik?! Nekem az van még rajta,mivel nincs vele bajom és már be is laktam,sőt,nagyon szeretem is.Kamera is szuper,még a videófelvétel is remek.
Igaz a 2Gb-os verzióm van,de nekem bőven elég így is,egyedül ez a hívás dolog a bosszantó,de remélem sikerül kiküszöbölni.

(#2648) janaman01 válasza RVR400 (#2645) üzenetére


janaman01
addikt

Volt már ilyen ,most azt nem tudom hogy ennél a telónál egy custommal ,vagy másik telómon,de valami olyasmi volt hogy a számokat át kellett irni +36 ra

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2649) Lecs@


Lecs@
addikt

Utolsó esélyt adva LOLLINAK , felpattintottam superdragonpt legfrissebb Romját

Belakom..Gyorsmintállat. Az tutibiztos . Navigon nagy örömömre működik vele tökéletesen. Na meglátjuk :K ;)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2650) janaman01 válasza Lecs@ (#2649) üzenetére


janaman01
addikt

ez most flash toolos vagy twrp s?
ja látom flash toolos, akkor másik kérdés gapp benne van ? :)
ja látom benne...
nincs kérdésem, fellököm megnézem én is :D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.