Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) baitsee23


baitsee23
őstag

Srácok! Annyi mindent lehet állítani a telón, de nem találom, hogy telefonálás közben kikapcsolja a kijelzőt. :O

Samsung Galaxy S24

(#2152) jata108 válasza Lecs@ (#2150) üzenetére


jata108
csendes tag

Úgy olvasom hamarosan kijön a 2.0, jó hangzással, működő gps-el, és egyéb finomhangolásokkal.
Szerintem jövőhéten már a hétköznapokon is teljesen jól használható 5.1-ünk lesz.

(#2153) PirosHello válasza Lecs@ (#2150) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen, a GPS nem megy még, a hangszórónál vannak recsegések, a bluetooth nem minden eszközzel kapcsolódik, gyengébb lefedettségnél a teló eldobja a jelet.
Ha ezeket kijavítják, akkor már valóban elég használható lesz, bár most sem rossz, a srácok gőzerővel dolgoznak. Olvastam a topikban, hogy pl. az összes nyelvre való lefordítást éjszakánként csinálta a srác, úgyhogy eléggé motíváltnak tűnnek :R :R :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#2154) egykettő válasza baitsee23 (#2151) üzenetére


egykettő
aktív tag

Ennek működnie kéne alapból.
Ezzel tudod tesztelni: https://play.google.com/store/apps/details?id=imoblife.androidsensorbox&hl=hu
Itt a proximity sensor(kétlevelű palánta) nevűt indítsd el és nyúlj az előlapi kamera felé.

(#2155) baitsee23 válasza egykettő (#2154) üzenetére


baitsee23
őstag

Elsatnyul a zöldség, mikor közelítek. :) Egyébként már működik. :R

Samsung Galaxy S24

(#2156) egykettő válasza baitsee23 (#2155) üzenetére


egykettő
aktív tag

állítottál valamit, vagy magától(restart)?

(#2157) baitsee23 válasza egykettő (#2156) üzenetére


baitsee23
őstag

Rájöttem a bujaságomra... :B

Samsung Galaxy S24

(#2158) baitsee23 válasza baitsee23 (#2157) üzenetére


baitsee23
őstag

Bénaságomra...
Idióta billentyűzet! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24

(#2159) Lecs@ válasza baitsee23 (#2157) üzenetére


Lecs@
addikt

Te kis buja :C

512 GB

(#2160) egykettő válasza baitsee23 (#2158) üzenetére


egykettő
aktív tag

Engem is gyakran hoz kellemetlen helyzetbe az autókiegészítés, de nem kapcsolnám ki :W

(#2161) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok itt többen írtátok hogy szar a GPS. Na az előbb kipróbáltam. Nekem álltalában aaz energiatakarékos van bekapcsolva. Megnyitottam az IGO-ot 5perc semmi-na mondom igaza van a fiúknak, szar a GPS. Átkapcsoltam csak GPS-re 5 másodperc s már láttam hol vagyok. Hazementem a betonfalak + a ház mellet vagy 60 méteres vasbeton telefontorony, 5másodperc s látom a telefonon hogy itthon vagyok., s műholdak ragyognak az égen. Pedig tok is van a telefonon. Kipróbáltam gyári flipp ill. gyári szilikon tokkalDettó klasz :C :C :C :C :C :C Igaz én itthon Webshop-ban vettem, igaz kicsit drágábban mint aki Kínából vette. De van rajta 1 év garancia, s ha elromlik mondjuk a hangszórója akkor aki nem tudja megcsinálni annak borsossabb a gariztatás.( De elképzelhető hogy amit Európába Amerikába azok a minőségiek, amit hazai (Kínai) piacra az.............. :U :U )

Üdv. Feri!!

(#2162) BullZeye válasza pusihusi (#2161) üzenetére


BullZeye
veterán

Nekem 3 európai és 1 kínai van. :) Tökéletesen ugyanolyan minőség mindkettő, erről biztosíthatlak :)

Telefonon GPS nélkül is látod, hogy otthon vagy, cellainformációkból és wifiből, ahhoz még a GPS-t se kell bekapcsolni, és betonfalak között nekem is mutatja a kínai műholdakat (de mint írtam, itt nincs szükségem rá). Ettől függetlenül amikor élesben használnám, meglehetősen gyakran 1-2 utcával arrébb rak 1-1 pillanatra, majd vissza, ezt ha olyan helyen csinálja, ahol még sosem jártam, és címre megyek, és elkezd a kereszteződések között ugrálni, akkor konkrétan dobtam volna ki az ablakon. De hát ha neked ennyi elég, élj boldogan vele :) és híreszteld, hogy milyen szupi a GPS benne, hátha egyszer elhiszem. :)

Garidról meg annyit, hogy pont ugyanolyan szopás lesz neked is, mint itt akárki másnak, ha tönkre megy, mert azt is kiküldik kínába, vagy itthon egy sufni szervizbe, akik beleraknak egy refurbished alaplapot, ami megy fél évig megint. :)

[ Szerkesztve ]

(#2163) Lecs@


Lecs@
addikt

Valamelyik szaki ötlet ? [link] ( köv 2 hsz is az enyém )

512 GB

(#2164) pusihusi válasza BullZeye (#2162) üzenetére


pusihusi
addikt

Nem kell elhinned, Mint írtam se adat sem wifi. Érdekes most az előbb megkérdeztem az ismerősömet ő is itthon vette, napi szinten használja Autóban, neki nem ugrál Kínáig meg vissza :N :( :U Úgyhogy akkor dobd ki az ablakon, s hátha megtalálja valaki aki ért is hozzá :U

Üdv. Feri!!

(#2165) baitsee23 válasza BullZeye (#2162) üzenetére


baitsee23
őstag

Ma én is jobban tudtam tesztelni a GPS-t. Többször is úgy „elvesztett”, hogy kellett néhány 100m, mire újra megtalált.
Nem hittem, hogy tok nélkül jobb a szitu, de tényleg határozottabb. Olykor felmegy 1 m-re a pontossága. Így csak 1x botlott meg a Budafoki út - Rákóczi híd kereszteződésénél.
A teló egy Advanced 20150507-083407-es ROM-mal, és az ajándék szilikon tokkal használom. Ha gyári Jiayu tokot rendelnék, jobb lenne? Az mitől lenne más anyagból?!

Samsung Galaxy S24

(#2166) Lecs@ válasza BullZeye (#2162) üzenetére


Lecs@
addikt

Napi szinten navizok gond nélkül. Sztem is tanuld meg kezelni a készüléket, vagy ne hazudj ! Köszi ! :U

Nem sufni szerviz is foglalkozik kínai telefon javítással. Újra a hozzáértésed..

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2167) baitsee23


baitsee23
őstag

20150507-083407-es ROM-ban érdemes keresni a dupla koppos ébresztést?
Hol? :F

Pusihusi, Lecs@ ,milyen GPS-t használtok?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24

(#2168) baitsee23


baitsee23
őstag

Az iGO Szülinapp még mindíg letölthető, ha megtalájátok a linkjét! :))

Samsung Galaxy S24

(#2169) pusihusi válasza baitsee23 (#2167) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia most az IGO jogtiszta! A varezzel :N :(

Üdv. Feri!!

(#2170) k.zozo.


k.zozo.
tag

Sziasztok! Csatlakozok én is hozzátok egy három gigás verzióval. ☺ Jelenleg 0314 nemzetközi rom van rajta. Érdemes frissítenem, van valami probléma vele? Illetve jobbak az újabbak?

(#2171) baitsee23 válasza pusihusi (#2169) üzenetére


baitsee23
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24

(#2172) _GT_


_GT_
csendes tag

Sziasztok!

Néhány hete használok egy S3-t, 2 GB-os verzió. Semmi gond nem volt eddig, azonban 2 napja panaszkodnak akikkel beszélek, hogy rosszul hallanak. Nagyon halkan és rossz minőségben lehet hallani. Ha rádugok egy headsetet akkor minden ok, jól hallanak a másik oldalon.

Találkoztatok már ilyennel, tudtok segíteni mi lehet a gond?

Köszönöm!

(#2173) baitsee23 válasza baitsee23 (#2171) üzenetére


baitsee23
őstag

Nem kapcsoltad be a kettős nijrofonos zajcsökkentést?

Samsung Galaxy S24

(#2174) _GT_ válasza baitsee23 (#2173) üzenetére


_GT_
csendes tag

Nem (ha ezt nekem címezted). Amúgy hol tudom beállítani/megnézni, hogy be van-e kapcsolva?

(#2175) d_laca válasza baitsee23 (#2173) üzenetére


d_laca
újonc

Nálam be van kapcsolva, ezzel együtt is remekül hallanak, nem lehet, hogy lefedettségi probléma van?

Szerk: tárcsázó-> beállítások->egyéb-> kettős mikrofonos zajcsökketés

[ Szerkesztve ]

(#2176) _GT_ válasza _GT_ (#2174) üzenetére


_GT_
csendes tag

Újraindítottam a telefont, mintha már utána is jobb lett volna, és kivettem a zajcsökkentést, így most teljesen ok.

Köszönöm a segítséget!

(#2177) BullZeye válasza Lecs@ (#2166) üzenetére


BullZeye
veterán

Engem meg lehet győzni :)

Ha mész 1 órát Budapesten, 2-6-7-8 kerületekben, és egyszer sem tér le, akkor csodakészüléked van :)
Én is tudok csinálni olyan 20 perces tracket, ahol sosem tervez újra, és tökéletesen jó, ettől még nem lesz jobb a készülék, és tudom, hogy mik a korlátai.

És jah, ahhoz tényleg meg kell tanulni a készüléket használni, hogy bekapcsoljam GPS-t egyszer, elindítsam progit, és felrakjam. Vagy ezek szerint számotokra ez igazi kihívás? :)

Sufni szerviz = Vizsgák nélküli, ISO minősítés és ESD védelem nélküli szerviz. Ilyet még kínai telefonokra szakosodottat nem találtam, az meg, hogy valaki meg tudja csinálni még nem lesz kvalifikált szervizes. :D
De várok elérhetőséget.

(#2178) pusihusi


pusihusi
addikt

:Y [link]Szervíz! Kincsüng-Bencsüng :DD

Üdv. Feri!!

(#2179) Lecs@


Lecs@
addikt

Nekem személy szerint a FasterGps progi Playből letöltve is segített. Root jog, kontinens Europa legközelebbi régió : Germany ( németben élek ) . Vannak finomhangolások is, de azt nem osztanám meg, mert lehet jelentéktelenek. Én ezt mindig megcsinálom, vagy egyes telóknál a gps .conf - t írom át.

512 GB

(#2180) Lecs@


Lecs@
addikt

Kb 2 óra és fent van a V2 . 5.1 lolli a spanyol dual simen.

512 GB

(#2181) Balage700 válasza BullZeye (#2177) üzenetére


Balage700
tag

Ember, már annyiszor beírtad ugyanazt a sirámodat, hogy nem tudom, komolyan gondolod, vagy csak trollkodsz. :N

Más: Telekom mobil internetet hogy kell beállítani a menüben? Próbáltam a telekom honlapjáról a beállításokat, de nem sikerült eddig működésre bízni, azon is elgondolkodtam, lehet a sim kártya rossz :( Kinek milyen beállítása van a mobilszolgáltató menübe beírva? :O

(#2182) baitsee23 válasza Balage700 (#2181) üzenetére


baitsee23
őstag

Csináltam screenshotokat, de nem tudom feltölteni. Itt megnézheted őket. :D
Nekem nem kellett beállítani, és megy a 4G is. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24

(#2183) baitsee23


baitsee23
őstag

NAGYON részletes adatlap!
Ha valakiben még felmerülnének kérdések... ;)

Samsung Galaxy S24

(#2184) pusihusi válasza baitsee23 (#2183) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia a súly :N :( 185 kb. Lemértem :K Ram 3GB.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2185) BullZeye válasza pusihusi (#2184) üzenetére


BullZeye
veterán

Akksi nélkül nézzd meg.

(#2186) pusihusi válasza BullZeye (#2185) üzenetére


pusihusi
addikt

Úgy kb., de teljes súly 185 kb.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2187) Balage700 válasza baitsee23 (#2182) üzenetére


Balage700
tag

Köszi, beállítottam ezeket az értékeket. :R
Azonban így sem működik. Biztos feltöltőkártyás vagyok, és amikor kicseréltettem a simet valami ratyi kártyát adtak, vagy nincs beállítva nekem, hogy használhatom az internetforgalmat a Telefosnál... :(

(#2188) janaman01 válasza Balage700 (#2187) üzenetére


janaman01
addikt

Mikor cseréltél simet, illetve alapállapotban ott van a 4G jelzés a térerő mellett? A telekom oldalán lehet ingyen igényelni 4g s simet viszi majd a futár teljesen ingyé, én is igy cseréltem a kártyásomat

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2189) Lecs@


Lecs@
addikt

Na kérem. Késő este óta fent van a V2 - s verza 5.1. Vajsima, eddig okés. Ha gps is oké ( később tesztelem ), akkor tuti marad. Még élvezhetőbb a műszer :)

512 GB

(#2190) pusihusi válasza Lecs@ (#2189) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia hol van a letőltő link, nem találom. Köszi.A Spanyol oldalon nincs.?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2191) pusihusi válasza pusihusi (#2190) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] vagy csak itt van? Ez oké.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2192) Balage700 válasza janaman01 (#2188) üzenetére


Balage700
tag

Csak 3G-t jelzi most a teló, Telenoros simmel működik a 4G. Tavaly cseréltem simet, de úgy tűnik akkor régit adtak. :( Ma úgyis be akartam menni a telekomhoz, de szűkül akkor a hibák köre. :C :R

(#2193) baitsee23 válasza Balage700 (#2187) üzenetére


baitsee23
őstag

Hívd fel az üsz-ot! Nagyon segítőkészek.

Pusihusi, te nagyon pihent vagy. :D

Samsung Galaxy S24

(#2194) pusihusi válasza baitsee23 (#2193) üzenetére


pusihusi
addikt

Mert?

Üdv. Feri!!

(#2195) baitsee23 válasza pusihusi (#2194) üzenetére


baitsee23
őstag

Képes voltál lemérni a súlyát? :D

Samsung Galaxy S24

(#2196) whoever70 válasza baitsee23 (#2182) üzenetére


whoever70
tag

én úgy tudtam a Telekom APN-nek internet.telekom-nak kell lennie

(#2197) baitsee23 válasza whoever70 (#2196) üzenetére


baitsee23
őstag

Átállítottam. Ugyanúgy működik. :U

Samsung Galaxy S24

(#2198) egykettő


egykettő
aktív tag

Valaki próbálta már a a jiayu.es programban drivers-tools -> "fichero gps.conf AGPS y EPO" nevű cuccot? Akinek gondja van a gps-el hátha segít.

(#2199) baitsee23 válasza egykettő (#2198) üzenetére


baitsee23
őstag

Szerintem ez is csak a gyors pozíció találásban segít, amivel eddig sem volt gond.
Azt kellene javítani, hogy ha már megvagy, egy pillanatig se engedje el a jeleket.

Samsung Galaxy S24

(#2200) k.zozo.


k.zozo.
tag

TWRP 2.8.6.0-al csináltam backupot a telóról. NVram és Boot mentés volt bepipálva. 3Gb lett a vége és nyolc fájlt kaptam: data.ext4, system.ext4, data.ext4, boot.emmc, nvram.emmc, ezeknek win a kiterjesztésük ezeken kívül van még egy recovery ami log fájl, és egy data és system ami info. Ez a mentés rendben van így ha később vissza kell esetleg állítanom valamit belőle? Nehogy későn érjen majd meglepetés mert esetleg nem jó a backup. TWRP azt írta hogy sikeres.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.