Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) vicze válasza TIT (#900) üzenetére


vicze
félisten

Sok minden ki lett véve az utóbbi idők során a Sense 4-ehez képet, kb. az volt a "max." funkcionalitásban, azóta megy az "optimalizálás" és "egyszerűsítés".

(#902) TIT válasza vicze (#901) üzenetére


TIT
veterán

De ennyire nem kéne,mert ez már nem jó.
Nekem ez az első,úgyhogy a 4-et nem ismerem,de legalább lehetne választani és nem elvenni mindent.

(#903) TIT


TIT
veterán

Beállítottam én is háttérnek az időjárást de nem a reális időt mutatja(szép napsütés,kint meg vihar),úgyhogy nem sokat ér.

(#904) szekelybacsi válasza vicze (#899) üzenetére


szekelybacsi
csendes tag

Köszi a segítséget, kis is próbálta a párom.
Szép, de valóban jelentkezik a fentebb említett probléma, hogy manuálisan kell átállítanom az időjárást, éjjel a legnagyobb viharban is felhős eget mutatott mindaddig, míg a beállításokban nem korrigáltam.

(#905) Ghoost


Ghoost
tag

Megjött a frissítés az "ázsiai" CID-es telefonokra is! :DD 4.09.708.6 a verzió

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#906) TIT


TIT
veterán

Megjött az osztrákra is,viszont nagyon gagyi lett(képernyőzártól kezdve a wifi,gps-ig)és ez a zöldes téma is borzalom,kék jobb volt.
Az akku is maradt fehér,akkor csak a nem fogadott hívás lett színes?

(#907) vicze válasza TIT (#906) üzenetére


vicze
félisten

Igen...
Amúgy itt ott még kék, pl. a tárcsázóban. :D Szép konzisztens. :D

(#908) kiseper


kiseper
tag

Sziasztok,
Tudom ez kicsit erős lesz egy One mini fórumba, de fater gondolkozik most hogy milyen telefont vegyen. két teló van porondon egy One Mini ugye és egy LG P6 vagy P7
tudnátok írni pro kontra véleményeket, akik már használták mind2 telefont?

(#909) TIT


TIT
veterán

A nem fogadott is fehér,ezek szerint semmi jót nem csináltak,csak mindent kifehérítettek(beállításokban is az aksit)
Lg-t nem ismerem de elvből nem vennék,régen rossz híre volt.
Htc kezelőfelületbe veri az tuti.

(#910) JoHnni válasza kiseper (#908) üzenetére


JoHnni
senior tag

One mini ellen szól, hogy repedések jelennek meg a telefonon körbe, ennyit tudok felhozni ellene :)

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#911) TIT válasza JoHnni (#910) üzenetére


TIT
veterán

Nekem nincs semmiféle repedés pedig fehérem van és állítólag csak annál van,lg-nek meg más baja van(mondjuk az,hogy lg)

(#912) JoHnni válasza TIT (#911) üzenetére


JoHnni
senior tag

jó de neked 8 napot bír a mini-d, különleges példány... :Y

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#913) TIT válasza JoHnni (#912) üzenetére


TIT
veterán

Ja jól kifogtam,de ha játszom akkor az leszívja rendesen.

(#914) Juliuska válasza TIT (#913) üzenetére


Juliuska
senior tag

akkor úgy már csak 7 nap...? ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#915) TIT válasza Juliuska (#914) üzenetére


TIT
veterán

Nem,úgy 3-4 óra.

(#916) ottesz


ottesz
aktív tag

Megint jött egy frissítés...

(#917) marlboromen válasza ottesz (#916) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Miazmiaz? Nekünk nem jött.

(#918) kridli


kridli
tag

Érdekességként...
Bő két hete beadtam a T-hez szervízbe a telefonomat, mert a kijelző teteje nem érzékelt, konkrétan az értesítési sávot nem tudtam lehúzni.
Tegnap visszakaptam, láthatóan kicserélték az egész kijelzőt (teljesen karcmentes, fóliázva is volt), és ugyanúgy nem tudom lehúzni az értesítési sávot... Adtam is vissza a szervízbe...
Viszont ha már szervízben volt a repedéseket is mondtam nekik, és kicserélték az egész borítást, úgyhogy most teljesen repedésmentes telefonom van a szervízben :)

(#919) TIT válasza marlboromen (#917) üzenetére


TIT
veterán

Kis kiváncsi :) Mondjuk engem is érdekel.
Gondolom a 4.4.3 vagy színessé tették a nem fogadott hívást?Amit kellett volna,mégse tették meg :W

(#920) ottesz válasza ottesz (#916) üzenetére


ottesz
aktív tag

android 4.4.2 sense 6.0 softverszám:4.14.401.1 Annyira nem figyeltem de valami bugok javítása volt(wifi)

(#921) marlboromen válasza ottesz (#920) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Kozben megjott :) . 78 mega volt, nem vettem eszre semmilyen valtozast.

[ Szerkesztve ]

(#922) csanady97


csanady97
tag

Megéri ilyen telót venni? Mennyire vészes a kamera?

(#923) TIT válasza csanady97 (#922) üzenetére


TIT
veterán

Persze,hogy megéri,legjobb ennek a hangja.
Kamera nekem megfelel,galaxy s plusnál szebb.
Azért nem vettél észre változást mert csak bugokat javítottak.

[ Szerkesztve ]

(#924) próbakocka


próbakocka
senior tag

Hol érdemes most ezt a telefont korrekt garanciával, és gyári magyar nyelvvel megvenni?

Vincze írta korábban, hogy ilyet keressek:

"Ott érdemes vásárolni, ahol 2év gyártói EU garanciát kapsz, magyar menüvel, áfával. Ez úgy 90-95e között mozog épp"

vipphone saját garanciával adja ezeket vajon?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#925) TIT válasza próbakocka (#924) üzenetére


TIT
veterán

Jónak tűnik vagy még a speedshop jó állítólag.

(#926) próbakocka válasza TIT (#925) üzenetére


próbakocka
senior tag

A vipphone boltigaranciás, most hogy jobban utánaolvastam. néhány készülék van csak gyártói garival.

Más ötlet?

Még a német Mediamarkt-al is jobban járok?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#927) TIT válasza próbakocka (#926) üzenetére


TIT
veterán

Nem hiszem mert a benzin nem olcsó és ha gond van viheted oda.
Akkor marad a speedshop.
Végre nekem is csatizik 2,4Ghz-en állandóan.

[ Szerkesztve ]

(#928) baliga válasza ottesz (#920) üzenetére


baliga
tag

Igen pl. a wifit is javíthatták, mert nekem a wifi kapcsoló ikon néha nem reagált, a frissítés után most zsír megy ki-be.

(#929) kridli válasza próbakocka (#926) üzenetére


kridli
tag

A speedshop gyári garit ad. Drágább is mint a többi (most épp 100e), dehát valamit valamiért.

Nekem egyébként a telefonjaim elég jó része megjárta a garanciális szervízt, a One Minim is épp szervízben van, úgyhogy én tuti nem vennék bolti garanciásat.

(#930) TIT


TIT
veterán

Akku előzményeket nem lehet törölni?
Nem akarja töltés után nullázni.

(#931) próbakocka válasza kridli (#929) üzenetére


próbakocka
senior tag

Mennyi az átlagos javítási idő a HTC szervízben? 2-3 nap alatt visszakapnám a készüléket, vagy ennél több?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#932) TIT válasza próbakocka (#931) üzenetére


TIT
veterán

Biztos,hogy több..a csehek nem itt vannak.

(#933) kridli válasza próbakocka (#931) üzenetére


kridli
tag

Nekem először 16, másodszor 10 nap volt, de a második alkalommal csak bevizsgálták, én voltam a fasz, és már az első alkalom után javult.
Én szolgáltatónál adtam le (T), ráadásul partner boltban, nem T-Pontban, ahol kb hetente kétszer hozzák-viszik a készülékeket a központba, és onnan juttatják el a HTC-hez, úgyhogy ha közvetlenül a HTC szervízben adod le, akkor biztos gyorsabb 4-5 nappal, de 2-3 napra szerintem ne számíts.

(#934) próbakocka válasza kridli (#933) üzenetére


próbakocka
senior tag

Oké, ez szerintem aránylag jó, ahhoz képest, hogy nem az országban van a szervíz.

Köszi!

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#935) JoHnni


JoHnni
senior tag

Üdv!

Azokhoz lenne kérdésem akiknek már cserélték a burkolatot, az mennyire repedésálló? Javítottak vmit rajta? vagy ugyanúgy repedezik?

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#936) Laci37 válasza JoHnni (#935) üzenetére


Laci37
csendes tag

Nekem tavasszal cserélték, a cserélt műanyag rész is reped.

(#937) Hawaii2249


Hawaii2249
tag

Sziasztok!

A nem igazán találtam rá választ, de van benne MHL támogatás? A válaszokat előre is köszönöm! :)

(#938) vicze válasza Hawaii2249 (#937) üzenetére


vicze
félisten

Röviden: Nincs.
HTC saját vezeték nélküli megoldása van, amihez egy ilyen kell.

(#939) Hawaii2249 válasza vicze (#938) üzenetére


Hawaii2249
tag

Fasza, se a tablet se teló nem MHL-s.. Na mindegy akkor, köszi a gyors választ! :)

(#940) baliga


baliga
tag

Nem tudom észrevettétek-e de a Mini-t a Total Comm. is kezeli már, nem kell az MTP móddal bénázni.
Igaz nem meghajtóként látja, hanem nem tudom miként, itt jön elő a + jelnél:

[ Szerkesztve ]

(#941) baliga válasza baliga (#940) üzenetére


baliga
tag

Ez valamelyik frissítés vagy a TC érdeme-e?

[ Szerkesztve ]

(#942) vicze válasza baliga (#940) üzenetére


vicze
félisten

Ez TC fejlesztés, hogy a számítógépet tudod tallózni, így látod az MTP-vel felcsatolt meghatókat is. nem tudom mióta van.

(#943) TIT válasza vicze (#942) üzenetére


TIT
veterán

Ez nagyon megható :D
Lehet,hogy az új tc tudja(1-2 hónapja frissült)ez főleg a win 8-nál jó,ahol nem tudsz 2 mappát megnyitni intézőbe:W

[ Szerkesztve ]

(#944) hunter84


hunter84
aktív tag

Sziasztok! Sajna úgy alakult, hogy holnap le kell adnom a telefonomat egy T-pontban, mert beszart a beszédhangszórója, azaz senki nem hall engem telefon közben, emellett jelzem majd nekik a műanyag keret repedéseket is. Ilyenkor szerintetek javítás várható, vagy cserekészülék?

A másik kérdésem, hogy a gyári, telefonon is meglévő biztonsági mentés mennyire megbízható, azaz mennyire lesz újra olyan a készülékem (személyreszabás, egyéb beállítások, stb.) a szerviz után, mint előtte. Csak rányomok, hogy helyreállítás és minden megy magától?

(#945) TIT válasza hunter84 (#944) üzenetére


TIT
veterán

Szia!

Szerintem cserélik(kerettel nem szórakoznak)nem lesz olyan ha minden igaz,valakinek itt vagy facen volt ilyen gondja.
Fehéred van?

[ Szerkesztve ]

(#946) hunter84 válasza TIT (#945) üzenetére


hunter84
aktív tag

Köszi, igen, fehérem van, tavaly novemberben vettem, és már kb. 1 hónap után jöttek a repedések, csak engem igazából nem zavarnak. A mikrofon annál inkább. :)

A legfontosabb viszont egy jó és megbízható backup lenne, csak kérdés gyári vajon milyen. Mert még azon belül is két helyre tudok: google fiók és HTC fiók.

(#947) TIT válasza hunter84 (#946) üzenetére


TIT
veterán

Nekem is fehér van kari óta de megúsztam repedés nélkül.
Htc jobb szerintem de kérdezd meg a supporttól.

(#948) vicze válasza hunter84 (#946) üzenetére


vicze
félisten

Backupra root nélküli értelmes csak a Helium van.
Kell hozzá ADB és driverek, tehát USB debug is. De működik.

[ Szerkesztve ]

(#949) hunter84 válasza vicze (#948) üzenetére


hunter84
aktív tag

Köszi mindenkinek, lehet ezt a Heliumot is kipróbálom. Az előbb felhívtam a HTC támogatást, ott azt mondták a gyári backup nem sokat ér, fotókra használjam a Dropboxot (ez amúgy is van), egyébre a HTC Sync Managert, sms-ekre és híváslistára pedig keressek 3rd party appot. :(((

(#950) kridli válasza hunter84 (#944) üzenetére


kridli
tag

Javítani fogják, de a repedéseknél ez úgy értendő, hogy az egész hátlapot kerettel együtt cserélik újra (nálam érintőkijelzővel volt gond, és mondtam pluszba a repedéseket, és érintőkijelző és hátlap csere lett).
Annyi javaslat, hogy a T valamelyik T-pontjában add le, ne valamelyik partner boltban, mert a partner boltban ritkább hozzák/viszik a telefonokat, meg a rendes T pontban nagyobb eséllyel kapsz normális cserekészüléket a javítás idejére (ez egyébként megtévesztő tud lenni, vannak olyan partner boltok főleg plázákban, amiről ránézésre meg nem mondaná az ember, hogy csak egy partner bolt).

A backup/restore-t én próbáltam többször (én panaszkodtam rá ebben a topic-ban), visszaállítja a telepített alkalmazásokat, beállított account-okat, a home képernyők állapotát (alkalmazások, widget-ek stb.), sms-eket, talán még a beállított wifi hálózatokat is, de ez utóbbiban nem vagyok biztos, és nagyjából ennyi. Az alkalmazások beállításai közül semmit nem állít vissza, és a telefon beállításaiból is nagyjából annyi amennyit felsoroltam. Például nekem az a hálózati alapértelmezett beállítás, hogy a hivószámkijelzés tiltva van, a telefonon kell külön engedélyezni, hogy látszódjon a számom ha telefonálok, na ezt a beállítást is mindig meg kellett csinálnom a restore után.
Ja és a restore az nekem csak úgy működött, ha a reset utáni varázslóban választottam ki, hogy visszaállítás, a beállítások között már nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.