Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Örülök, hogy nem vártam meg. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) Gabesz11 válasza GALARDO (#1) üzenetére


Gabesz11
tag

Én is :)

(#3) amanoba


amanoba
őstag

az akkuidő meglepően jóra sikerült, máshol azt hozta, amit előzőleg vártam. :)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Nem lett valami szép de annyiból jobb S4 mininél hogy HD. Viszont itt is snapi 400 :U

Iphone 7

(#5) Bagira01


Bagira01
veterán

Hungarian Tuba Concert :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#6) korpicschess


korpicschess
veterán

Hááát... Komolyan nem értem azokat akik ezt vagy az S4 minit veszik meg mondjuk egy Nexus 4 helyett... Na de ennyit tesz a marketing. :F

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#7) Nigér válasza Bagira01 (#5) üzenetére


Nigér
őstag

Hasítottszemű Telefongyártó Cég

(#8) satz18


satz18
őstag

Sztem rendkívül drága, sokáig lehetne sorolni a jobb ár/érték arányú készülékeket.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#9) |AP|


|AP|
veterán

Én sem vártam meg, P6 lett belőle. Amikor az első összehasonlításokat megláttam és kiderült, hogy "mini" létére gyakorlatilag akkora mint egy 4,7"-os P6, akkor el is dőlt a kérdés.

(#10) Mokó


Mokó
aktív tag

4,3 hüvelyk,azért nem is annyira mini,bőven használható...belső hardvertől meg nem kell csodát várni,aminek mennie kell rajta az megy is :R

(#11) kezdő


kezdő
senior tag

Cikk végén:

"mert hamarosan a ZTE és az Alcatel is erőt ezen a területen"

Na meg bent maradt egy "A" betű is a legvégén.

Amúgy jó teszt, köszi! :)

(#12) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Sajnos túl sok benne a kompromisszum.

Nincs micro sd (már itt kiesne nálam).
Nincs LTE (enélkül 2013-14-ben már nem vennék telefont).
Nincs NFC.
Pocsék kamera (én sokat használom a mobilban).

Ezek alapján ez nem hogy nem nekem való, de számomra kategóriájának anti-telefonja.
Lassan kezd unalmassá válni számomra samsung, de úgy tűnik, hogy az S4 mini a fenti 4 dologban mindenben a pozitív ellentéte ennek a telefonnak, olcsóbb árral.

Na de nem baj, a design majd talál neki pár vevőt. A használtpiaci ára (az újraeladhatósága) viszont szerintem gyengécske lesz.

(#13) ben11


ben11
őstag

Külsőre a tökéletes telefon lenne számomra. A belső és az árcédula viszont totálisan az ellenkezőjét váltja ki belőlem. :(

(#14) lacuspapus


lacuspapus
tag

Nem kötekedésből, de ha a az S4 Mini kijelzője 8 pont, akkor ez miért csak 9? Mert a samsunghoz képest tuti nem 1 ponttal jobb...

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#15) O N E válasza ben11 (#13) üzenetére


O N E
tag

Nálam is ez van, az ára remélhetőleg hamar lejjebb megy majd

Mobilinternetet nem használok, úgyhogy nem fájó pont az LTE hiánya, az akkuidő viszont meglepett

(#16) NoMagix


NoMagix
addikt

És még csodálkoznak a HTC-nél, hogy nem megy a szekér?
Amúgy nekem tetszik a telefon!

(#17) FragMaster


FragMaster
addikt

"A termék pozicionálása szempontjából viszont nagyon fontos, hogy ugyanez az SoC dolgozik a nagy konkurens Samsung Galaxy S4 Miniben is."

Azért azt is meg kéne említeni, hogy az s4 miniben 1,7 ghz-en ketyeg, plusz több a ram is, tehát nem csak a kijelző felbontása a különbség oka.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#18) Nigér


Nigér
őstag

"de a működés elég folyamatmentes ahhoz, hogy ne okozzon sok bosszúságot. "

Ízlések és pofonok, de ha az én telóm folyamatmentesen működne, én is laggolnék a pipától... ;]

(#19) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szerintem tök fain a reklám :D ,olyan elvont , főképp a végén a szlogenek miatt is bejön

A telefon mérete ideális

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

A HTC meg mindig nem ter eszhez... ezen fognak elverezni
1, normalis kamerat
2, normalis arazast...

Ennek a keszuleknek kb 100 ropi lenne szerintem a normalis ara...

(#21) BloodRay


BloodRay
veterán

OTG-t tud a készülék? Továbbra is kérném, hogy ezt írjátok már bele a cikkekbe, nem tart semeddig sem letesztelni és egy ilyen nem bővíthető készüléknél pláne szempont lehet.

"GLONASS hálózaton is tud működni, ha netán Oroszországot szelnénk át autóval" -> A GLONASS úgy alapból javítja a pontosságot én eddig úgy tudtam, ehhez nem kell Oroszországba menni.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#22) LonGleY válasza Graphics (#19) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerintem is, másodjára megértettem. Pont a HTC jelentését próbálják kitalálni, ezért a sok random jelenet. :]

[ Szerkesztve ]

(#23) bteebi


bteebi
veterán

Ez (hardverben) majdnem egy SGS2, annyi, hogy új Android van rajta. Ennek fényében a 130k-t megdöbbentően soknak tartom érte még akkor is, ha HTC :U. Biztos nagyon jó telefon, de nem ennyiért. 80k-nál többet nem adnék érte, sőt talán még annyit se.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#24) Probber


Probber
őstag

Korrekt cucc, tetszik, de sajnos jó nagy batárra sikerült ez a "mini" is.
Egy 4,3-as kijelzőt azért ennél jóval kisebb házba is bele lehet zsúfolni.
Tudom-tudom a nagy tesó, a márkaarculat, a dizájn oltárán, stb...

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#25) tibiubi1986


tibiubi1986
csendes tag

......hanem a méret a lényeg. A 4,3 hüvelykes kijelzőt egy 132 x 63,2 x 9,25 milliméteres kiterjedésű, 122 grammos búrába tudták belerakni a mérnökök, az eredmény pedig egy teljesen unisex eszköz lett, mely nem csak színvilága, hanem fogása miatt is tökéletesen beleillik szinte minden ember kezébe......

Hát srácok. Ezen a pár soron jót derultem, de egyben elszomorító is. LG 4XHD ->132.4 x 68.1 x 8.9 mm. Jó Igaz. Egy kicsit szélesebb. Mar tobbszor olvastam az uj 4.3 as kijelzoju telefonok tesztjenel h mien cool a meret. De az folott elsiklik minden szerzo, hogy 2x nagyobb hazban van a kis kijelzo mint kellene. Majdnemhogy akkora a haz mint a csucstelefonoknal. A zsebed ugyanugy huzza, aterni a haz miatt ugyanugy nehez.

Ez a telefon draga, a kijelzohoz kepest nagy, nem bovitheto. Ha szigorú akarok lenni akkor ideszurom az s4 mereteit: 5" kijelzo, 136.6 x 69.8 x 7.9 mm, 130g. És ez nagyon nagy UGYE?

A HTC utolso jo telefonja szamaomra a one X volt. De az sem bovitheto. Szeretnenek nyeresegesse valni, de velemenyem szerint a szent cel eleresehez tobb kell ettol a produkciotol..

(#26) bteebi válasza Probber (#24) üzenetére


bteebi
veterán

Hát van benne valami. Amúgy a "Mini" szerintem maximum 4"-os kellene, hogy legyen. Az még szerintem a "vállalható" méret: nem túl nagy, a legtöbb zsebben még elfér, de már netezéshez se annyira kényelmetlen. Régebben a nem minik voltak 4"-osak :U.

#27: Lehet, hogy a 4 Mpixel valójában a videó felbontására vonatkozik ;]. Amúgy csak szoftver kérdése, interpolálva tudna ez is 8 Mpixelt is simán, sőt még többet is.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#27) mediumgecso


mediumgecso
őstag

HTC: Bye-bye!!!! Ezt is jól elba***ták, ilyen kamerát, bakker!!!
Maguk alatt vágják a fát....nem csodálnám, ha végük lenne!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#28) AdlerAdam


AdlerAdam
csendes tag

Nagyon vártam ezt a telefont... Óriási csalódás.. :W

Majdnem ugyanakkora mint az Xperia Z, csak abban mondjuk 5-ös kijelző van... No meg magentáéknál webshoppos kedvezménnyel 129k. Akkor már inkább az..

"Per aspera ad astra" Motorola M3888 > Nokia 3410 > Sony Ericsson K310i > Motorola V360 > Samsung J700 > Sony Ericsson Xperia x10 Mini Pro > Sony Xperia SP

(#29) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem akarom állandóan szapulni a HTCt. Elégszer küldtem el őket már a Desire 200 meg 600 kapcsán. Ráadásul a One agyonhájpolt dizájnjáért sem vagyok oda meg vissza. És úgy tűnik ez sem az a készülék lesz, ami miatt a keblemre fogom őket ölelni (bár mondjuk RDJ jópontnak számít nálam :D )

Nesze nekünk Ultrapixel. Hát a One-ban sem domborított akkorát, itt meg kifejezetten égő képket csinál, ahhoz képest mennyit kóstál. Remélem vagy csiszolnak a technológián, vagy kukázzák ezt az egész koncepciót, mert ez így nem lesz jó....

De ez a telefon is min hasal el leginkább? Hogy már megint jóval drágább mint a konkurencia. Persze lehet azt mondani hogy majd megy le az ára, de a büdös igazság az, hogy ez soha nem lesz olcsóbb mint a Galaxy S4 Mini,a P6, vagy akár az Xperia SP. Azaz megint a tipikus HTC anomália van jelen: megint drágábban adják a terméküket mint a konkurencia. De ha még jobb lenne náluk. De nem az. :F

Nem lesz ennek így jó vége, egyszer el fog szakadni az a pohár :U

All→M8

(#30) korpicschess válasza BloodRay (#21) üzenetére


korpicschess
veterán

+1

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31) Petya88


Petya88
tag

Jót derültem a méretén! Ekkora házba mekkora kijelzőt lehet ma már beletenni? Ennél biztos nagyobbat...
Nincs NFC, itt abbahagytam az olvasást, ez vicc!

(#32) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Sok sikert kisöcsi, bár ehhez valszeg kisebb csoda kell majd. Ha az S4 mini és ez között kellene választanom, akkor könnyen lehet hogy a Samut venném. Van egy olyan a barátomnak és hát nem nagyon tudok belekötni.
Persze ez is frankó, csak tényleg úgy tűnik hogy elkésett. Ha leejtenék az árát 40ezerrel, akkó bitang jó vétel lenne, de ennyiért túl sok.

No megyek, vár Bocha hogy elfenekeljen összegöngyölt újságpapírral!

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#33) pezs89


pezs89
tag

Remélem ez a mini kicsit jobban fog sikerülni, ha nem fake... Honami mini

(#34) Robertoq válasza Probber (#24) üzenetére


Robertoq
őstag

5mm-el rövidebb és keskenyebb mint a One, miközben ugyanolyan vastag. Ennél szerintem is ki lehetett volna hozni kisebb méretet ekkora képátlóval figyelembe véve az általad felsoroltakat.

(#35) martin1369


martin1369
aktív tag

hát szerintem az s4 mini jobb pl:micro sd,nfc,ha jól tudom lte is nekem az egyetlen htc ami tetszik az a butterfly s

(#36) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

kszelsz barátunk mindjárt jön aztán lehurrog mindenkit aki nem ért egyet az eredet tanításaival ,mert igazából ez egy remekbe szabott készülék csak mi vagyunk ennyire szűk látókörűek és negatívak.. ;]

A készülék szép, akárcsak az eredeti variáns, viszont az árcédula ugyancsak vastagon fogott.

16 GB belső tárhely amiből a User éppen hogy 11 Gb-t használhat szabadon fel...hát..

One x+-n éppen hogy 9 GB szabad helyem van, pedig 64 55GB-ból gazdálkodhatok.
Akkor egy ilyen készüléken pedig 10+ GB-ból kell a usernek feltalálnia magát ráadásul micro SD slot nélkül, mert hötöcönél nem módi már az ilyen oldschool megoldás :D

Félreértés ne essék.. az S4 mini-t sem tartom aztán egy hű de jó készüléknek, de a bővíthetőség lehetősége, az akkumulátor cserélhetősége (igen vannak akik nem 0.5-1-1.5-2 évre vesznek telefont) és a prémium garancia mind mind a koreai modell felé billentik a mérleget.

Ami dicséretes hogy HD panelt pakoltak 4.3 inchre, bár megjegyzendő hogy alig kisebb a sima One-nál a mini.

Ennyiért már sokkalta jobb vétel kicsit drágábban LG Optimus G pro, esetleg Huawei Ascend P6, Nexus négyről nem is beszélve, vagy a több mint 1 éves LG Optimus 4X HD a maga kártyás, 76.000 forintos árával...és hivatalos 2 év LG garijával.

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#37) O_L_I


O_L_I
őstag

Azt hiszem nem ez a telefon fogja kihúzni a HTC-t a kakából. (na majd Robert...)
Amúgy egyet kell értenem az előttem szólókkal. Nekem One S-em van a kollegának One és az enyém alig kisebb mint az övé.
Amúgy ha sokat játszol és netezel akkor a 4,7-is kevés ha nem akkor a 4,3 is sok.

Ja igen és a GLONASS (Globalnaya navigatsionnaya sputnikovaya sistema) nem csak Oroszországban működik.

(#38) danikollar


danikollar
őstag

Nekem nagyon bejön ez a telefon. Sokkal jobb szerintem, mint egy S4 mini. Ha lejjebb megy az ára, akkor lehet benevezek rá majd, mert most sokallom az árát.

(#39) Xaels válasza tibiubi1986 (#25) üzenetére


Xaels
félisten

A HTC még nyereséges...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kár, hogy alig kisebb mint a nagy. Ezt így nem értem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) callmeakos válasza pezs89 (#33) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Még a rendes Honamit se mutatták be, de már jön a Mini. Azon az elmosott képen amúgy bármi lehet :D

All→M8

(#42) korpicschess válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


korpicschess
veterán

Így már hirtelen mindenki átéri, hidd el, rengeteg az 5mm szélesség. :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43) GALARDO válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


GALARDO
addikt

Sajnos a mini jelző, nem a külsőben valósul meg. :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44) Márkosz


Márkosz
tag

Talán ami előny: Sztereo hangszóró, 4,3"-on HD Felbontás és Super LCD2, jó üzemidő, gyönyörű designe!

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#45) Luser2000


Luser2000
addikt

Akik az NFC hiányát problémának tartják:
segítsetek pls nekem, mert ugyan már a harmadik olyan készülékem van, ami rendelkezik NFC képességgel de még soha nem használtam: MIRE JÓ? TI MIRE HASZNÁLJÁTOK? Miért hiányzik?

Előre is köszönöm!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#46) #13110016


#13110016
törölt tag

Komolyan mondom ez a HTC egy vicc. Ez 130k?
Xperia SP fele annyi, és megeszi reggelire. Nem lenne kár ezért a HTC-ért... túlárazott vacak.

(#47) roberto02 válasza #13110016 (#46) üzenetére


roberto02
tag

Ennél a telefonnál bármelyik jobb ennyi pénzért :K

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#48) Cyberpunk válasza korpicschess (#42) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát pedig vicces ez a jelző így. De persze a többinél is. Persze ha a belsőre utal, akkor rendben van. De akkor meg lehetne One Light is.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49) pezs89 válasza callmeakos (#41) üzenetére


pezs89
tag

Ezért remélem, hogy nem csak pletyka. :D

(#50) killerbee0


killerbee0
csendes tag

Azok a képek... borzalom. 130.000? A ZTE V987-em kamerája ezt keresztbe hosszába h.gyozza,de meg merem kockáztatni, hogy ezt azért jópár kínai belpiacos teló gagyi 8mpx-es kamerája is übereli. Vicc. Nem értem a HTC-t, hogy mer ilyet piacra dobni. A review siteokon mind ez fog megmaradni, hogy borzalom képeket csinál, amit a 130.000 hufos cimke mellé téve, menekülésre késztet minden vásárlót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.