Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) kridli válasza creesy360 (#350) üzenetére


kridli
tag

Igen, a T-nél vettem.

(#352) vicze válasza kridli (#349) üzenetére


vicze
félisten

Wow, akkor viszont LTE-s verzió van T-nél valóban. :) És hülyeséget írtam. :U
Akkor viszont sokkal jobban megéri. :)

[ Szerkesztve ]

(#353) Laci37 válasza vicze (#348) üzenetére


Laci37
csendes tag

Sziasztok!

T-nél vásárolt készülék dobozán 601n típus szerepel

[ Szerkesztve ]

(#354) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok
Van egy ilyenem, ha valaki érdekel, One-ra akartam rendelni, persze hogy One mini-t sikerült vennem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#355) csacsi67


csacsi67
addikt

Aki akar minit elég jó áron van.[link]

(#356) O N E válasza csacsi67 (#355) üzenetére


O N E
tag

tényleg nem rossz ár, de csak egy év garanciás,és ilyen van már 99 ezerért is valahol

(#357) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Valaki üzemidővel kapcsolatban tud mondani jót/rosszat?

Köszi

(#358) kridli válasza joefasalasso (#357) üzenetére


kridli
tag

Én nem nagyon szoktam figyelni az üzemidőre, ha merül, felrakom töltőre, és általában nem töltöm fel teljesen, mert valami miatt előbb leveszem. Úgyhogy nem tudnám megmondani, hogy egy full töltéssel meddig bírja. Nekem úgy tűnik, hogy a DS-emnél jobban bírja, de a DS-t sem tudtam mennyit bír egy teljes töltéssel :)

(#359) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Végül is vettem egy minit, nagyon atom. :)

Valaki meg tudja mondani, hogy hol lehet megadni a gmail alkalmazásnak, hogy mennyi időközönként szinkronizálja a leveleket? Igazából a push szolgáltatást keresem.

Köszi

(#360) csacsi67 válasza joefasalasso (#359) üzenetére


csacsi67
addikt

Nincs benne ilyen funkció automatikus magyarán szólva push.

(#361) pap válasza csacsi67 (#360) üzenetére


pap
senior tag

Így igaz

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#362) vicze


vicze
félisten

Esetleg T-től rendelt valaki feketét?
Ma adtam fel a rendelést és hát kíváncsi vagyok, hogy mikorra jeleznek vissza, hogy lesz-e egyáltalán. :(

(#363) joefasalasso válasza csacsi67 (#360) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Köszi szépen!

(#364) vicze


vicze
félisten

Na úgy néz ki még a héten csatlakozok a táborhoz: "Szállításra vár." :)
Viszont ahogy nézem feketét csak rendelésre szereznek be, szóval kár várni rá.

[ Szerkesztve ]

(#365) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Miért reped el a műanyag betét 1 nap alatt???

(#366) vicze válasza joefasalasso (#365) üzenetére


vicze
félisten

Így?
Akik XDA-n jelezték azoknak UK-ben cserélték a készüléket gariban.

Aki esetleg tapogatni akarja Aréna Pláza MM-ben ki van rakva egy fekete példány.

[ Szerkesztve ]

(#367) joefasalasso válasza vicze (#366) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Pontosan.

(#368) baliga válasza joefasalasso (#367) üzenetére


baliga
tag

Jól befagyott ez a fórum a repedés-hír után.

Amúgy a repedések észlelése után a ház v. a betét ugyanolyan fix maradt?
Visszaviszed?

(#369) O N E


O N E
tag

Na ma végre sikerült megtapiznom egy fekete példányt a győri Árkádban
Legyen már karácsony :D

(#370) kridli válasza O N E (#369) üzenetére


kridli
tag

egyébként a T webshop-on ha jól tudom most LTE-s telefonok 10% kedvezménnyel rendelhetők (talán egy hétig vagy ilyesmi)

(#371) kridli válasza kridli (#370) üzenetére


kridli
tag

rosszul mondtam, nem 10%, hanem 10ezer kedvezmény 14-ig.
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/1311_Dotcommerce_Day

(#372) vicze válasza kridli (#371) üzenetére


vicze
félisten

Tyűűűű, de örülök, hogy múlt héten rendeltem...

Továbbra is aki feketét akar T-től az csak rendeléssel tudja, alapból a boltokban nem lesz elérhető.
Sajna én csak hétfőn kapom kézhez, akkor írok egy szubjektív véleményt. (előre tudom, hogy sírok kicsit)

Esetleg más tapasztalat repedést?

(#373) kridli válasza vicze (#372) üzenetére


kridli
tag

Kifizetted előre? Ha nem, ott az opció, hogy nem veszed át, törlik a megrendelést, és megrendeled 10e-vel olcsóbban. Már ha ér neked ennyit.

(#374) vicze válasza kridli (#373) üzenetére


vicze
félisten

Nem fizettem előre, most én is ezen agyalok, hogy akkor lemondhatom.
Majd akkor ez holnap, csak még több idő lesz mire kihozzák... :(

(#375) baliga válasza O N E (#369) üzenetére


baliga
tag

Van a tapizásnak konklúziója?

(#376) O N E válasza baliga (#375) üzenetére


O N E
tag

Az, hogy élőben még szebb, mint képeken, és, hogy ilyet fogok venni ( bár kipróbálás nélkül is ilyet vettem volna, ez csak megerősített engem)

(#377) mightymo3


mightymo3
tag

Sziasztok érdekelne a véleményetek a telefonról!
a rendszer sebessége, megbízhatósága, támogatottsága, ram mennyiség, képek minősége, összességében van olyan megbízható ez az Android rendszer mint wp8 ?
esetleg ha valakit érdekel lumia 820 csere!

(#378) Begi válasza vicze (#374) üzenetére


Begi
senior tag

Esetleg még figyelmedbe ajánlom a MM-et. 150e kártyafüggetlenül és most 15e kedvezmény van rá.

(#379) vicze válasza Begi (#378) üzenetére


vicze
félisten

Köszi, de félórája meghozták úgyhogy tárgytalan. :)
10%-os kedvezményt nem tudtam a speckó tarifa konstrukció miatt érvényesíteni, így maradt a rendes ár.
MM-es ár amúgy még így is rosszabb mint a listaára T-nél. :)

[ Szerkesztve ]

(#380) Begi válasza vicze (#379) üzenetére


Begi
senior tag

No igen, azt nem is néztem. Bár azt is vedd figyelembe, hogy az függő.

(#381) kridli válasza Begi (#380) üzenetére


kridli
tag

Ha megveszed a T-nél dominóval ezzel a mostani 10e-s akcióval, és ha egyszer kell, akkor hivatalosan náluk feloldod 15e-ért, még akkor olcsóbb, mint az MM :)

(#382) Begi válasza kridli (#381) üzenetére


Begi
senior tag

Sosem értettem ezt a sort a T-nél:
Hálózati korlátozás feloldása (Az akció során igénybevett kedvezmény visszafizetésén felül.) 15000 Ft/alkalom/készülék
Mi is a kedvezmény amit vissza kell fizetni, jelen esetben?

(#383) vicze válasza kridli (#381) üzenetére


vicze
félisten

Olvasd el a feltételeket csak 2éves hűséggel lehet a kedvezmény + még pár dolog. Nekem végül listaáron lett (= Domino... ???), a hülye tarifacsomagom miatt, így fogalmam sincs hogy függő-e egyáltalán. Elég sokszor megesett már, hogy T a neten rendelt készülékeket függetlenül küldte ki.

Amúgy 4év alatt 1x nem cseréltem SIM-et szóval, nem érint a probléma, a microSIM miatt meg pláne nehézkes. :) (Épp végig kérdezgettem 30emberből senkinek sincs nem T-s microSIM, így tesztelni se tudom.)

@Begi: Hát ami egyre inkább nem létezik. :) A listaár és az előfizetés/domino-s készülékár közti különbözet. Persze ez épp a G2-nél elég tetemes összeg.

[ Szerkesztve ]

(#384) kridli válasza vicze (#383) üzenetére


kridli
tag

Mondjuk a T-nél két listaár van, egy akciós listaár, ami nagyjából a dominós és a sima 2 éves közelében van, és a normál listaár, ami viszont ennél a telefonnál 180e körül van. A webshop csak az akciós listaárat mutatja, a normál listaár valahol el van dugva valami dokumentumban.

(#385) vicze válasza kridli (#384) üzenetére


vicze
félisten

Hm... Az új honlap amúgy is olyan mocsok jó, de most hogy mondod tényleg "Meghatározzák a készülék akciós árát!", na a G2-ről lekerül a 20%-os akció.
Na akkor tényleges listaár. :)
HTC One Mini: 181414Ft
LG G2: 201 414Ft

Kis pluszinfó, hogy ne csak OFF legyen. Az én telóm már alapból1.32.401.2-es SW-vel jött, így valószínű újabb széria, mint az ezüstök.

[ Szerkesztve ]

(#386) hunter84


hunter84
aktív tag

Na, én még hétfőn délelőtt csaptam le az akcióra, így céges díjcsomaggal (1900,-Ft-os havidíj), 1 év hűséggel magkapom 115-ért a telefont. Azt hiszem ennyiért best buy. :)

(#387) Ghoost válasza hunter84 (#386) üzenetére


Ghoost
tag

Sziasztok!

Holnaptól én is "klubtag" leszek, Samsung Omnia 7-ről váltok :) Első androidos telefonom, remélem nem csalódok benne. Pár sorban majd írok élménybeszámolót.

Dani

Battle.net: Mcghoost#1381

(#388) vicze válasza Ghoost (#387) üzenetére


vicze
félisten

A szintén WP-ről váltani akaró korábbi kérdező biztos hálás lesz. :)

(#389) mightymo3 válasza Ghoost (#387) üzenetére


mightymo3
tag

Igen nagyon érdekelne majd a véleményed főleg wp váltásról mondjuk wp8-am van.

(#390) Ghoost


Ghoost
tag

Meg jött a telefon, viszont aggaszt egy apró dolog, mégpedig hogy ázsiai model. "Product: htc_asia_hk"
Mi hátrányom származik belőle? Nem fog menni az itthoni 3G/4G? Ha nem akkor máris küldöm vissza az üzletbe. Vásárlás előtt nem közölték velem hogy ázsiai verzió. :(

Battle.net: Mcghoost#1381

(#391) vicze válasza Ghoost (#390) üzenetére


vicze
félisten

Igazából nem számít, csak az LTE-ben lehet különbség lásd #348.
A doboz vonalkódos címkéjén a neve után kell legyen hogy "601?", vagy pedig a telefon hátoldalán lévő felirat utolsó sorának elején van írva, hogy "601?". Illetve ha network mode kiválasztásánál van LTE akkor n vagy s verzió.
Egyetlen hátrány annyi, hogyha hagyod stock-on, akkor a frissítések más időpontban fognak jönni.

(#392) Ghoost válasza vicze (#391) üzenetére


Ghoost
tag

601s. Holnap aktivizálódik a mobilnet előfizetésem. Ahogy nézem a #348-as hszt rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#393) mightymo3


mightymo3
tag

A telefon milyen kézbe véve? Az aluminium hátlap sokat dob az érzeten? A rendszer sebessége. Esetleg kilepked alkalmazásokból?

(#394) Ghoost válasza mightymo3 (#393) üzenetére


Ghoost
tag

Jó reggelt, szia!

Nincs nagy kezem, szerintem átlagos méretű és pont jó a telefon mérete. Nagyon jó a fogása, ad egy komfort érzetet ez az aluminium hátlap (amúgy is fém buzi vagyok, csak fémházas telefonjaim voltak). Pont azon gondolkodom hogy vegyek-e rá tokot mert nagyon tetszik így "csupaszon" :D.
Tegnap nyúztam a telefont 16:30-23-ig, wifi végig, minden programhoz a hangalapú keresést használtam, böngészés, alkalmazások telepítése, zene, 20 perc játék és 30-31%-on fejeztem be. Alkalmazásból egyszer se lépett ki, se facebookból se játékból se semmiből. Egy problémám van ami viszont zavar. Ugye WP7-nél az összes telefonszámot a windows live fiókkal szinkronizáltam. Feltettem az Outlook appot a kicsire, frankón le is szinkronizált mindent, viszont nem lehet ezeket a névjegyeket szerkeszteni. Fehér lesz a kép és semmi se látszik :( . Írok is egy bug reportot.

U.I.: Majd még írok :P

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#395) vicze válasza Ghoost (#394) üzenetére


vicze
félisten

Azt vedd figyelembe, hogy a wi-fi jóval kevesebbet fogyaszt mint a 3G. 3G-n 4-4,5óra a netezési idő.
Outlook gondra meg ezt. Exchange fiókként kell beállítani (végül is az), és akkor működik.

(#396) mightymo3 válasza Ghoost (#394) üzenetére


mightymo3
tag

Köszi a válaszokat nagyban segitenek! Szürke vagy fekete van neked? Nekem fekete tetszik nagyon!
ha lesz meg tapasztalat hallgatom.

(#397) Ghoost válasza mightymo3 (#396) üzenetére


Ghoost
tag

Fekete van. Szinte észrevehetetlen hogy a keret más anyagból van. Tökéletes a festés.

Battle.net: Mcghoost#1381

(#398) vicze válasza Ghoost (#397) üzenetére


vicze
félisten

Ilyen szempontból szerintem sokkal, de sokkal jobb mint az ezüst, ott nagyon csúnyán látszik, ezen pedig semmi. Az ezüstön nagyon ormótlannak néz ki a keret, de a feketén egyáltalán nem látszik és a műanyag keret is jó minőségű.

(#399) Faith


Faith
aktív tag

Üdv!

Gondolkozok egy ilyen telefon vásárlásán de nem tudom eldönteni, hogy szürke vagy a fekete legyen. A kérdésem, hogy a szürkén mennyire látszanak az ujjlenyomatok vagy esetleg a feketén is látszanak? Meg a feketénél kicsit zavar, hogy alig látható a hátulján a HTC felirat vagy ez csak videóknál nem látszik?

[ Szerkesztve ]

(#400) kridli válasza Faith (#399) üzenetére


kridli
tag

Nekem szürke/fehér van, ujjlenyomatok csak a kijelzőn látszanak, a többi részen nem, de az meg ugya minden telefonnál ilyen, és nem színtől függ.
Szerintem a fő különbség, hogy a szürkéne a fehér műanyag keret miatt kicsit gagyibbnak néz ki mint a fekete, a feketénél kevésbé különül el a műanyag keret, mivel színben egyezik a fém részekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.