Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) HawerKing


HawerKing
őstag

Rohadtul bejon ez a HTC :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#102) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Downey jr. ide vagy oda, most a Galaxy S széria a "menő", miután 3 év után rájöttek az emberek, hogy nem is olyan rosszak.
Előtte az iphone volt, hamarosan eljön a htc ideje is, csak várni kell 2-3 évet, hogy ez is eljusson az emberek agyáig, hogy mennyire jó készülékek ezek :K (nem konkrétan ez a készülék)
Egyedül az nagyon nem tetszik, és szerintem ezért nem lesz One-om sem, hogy power gomb a készülék tetején és azon belül is balról helyezkedik el, ez ergonómiai szempontjából nagy hátrány :F

(#103) lapa válasza DemonDani (#99) üzenetére


lapa
veterán

valami ilyesmit akartam kérdezni szoldídabban, mert én is úgy tudtam, hogy a gps globális*.

* a következő nagyobb háborúig. de akkor gondolom civil glonass se lesz.

(#104) vicze


vicze
félisten

"szabványos USB-tárhelyként sehogy sem tudtam beállítani a HTC újdonságát"

Ez most nem értem. :S Az MTP ezek szerint számotokra újdonság, simán fel kéne csattanjon, eszközként jelenik meg nem meghajtóként, ahogy a One is teszi. Mass-storage már lassan megszűnőben van a felső kategóriában, még Samsungnál van, ahogy Google diktálja. (Az hogy mennyire utálom az MTP, az kihagynám...)

@DemonDani: A megafacepalm a cikkíróra, vagy a megállapításra vonatkozik? :)
A wiki cikket idézném: "GLONASS constellation has reached global coverage", ennyit a cikkíró tájékozottságáról, szóval segít a pontos helymeghatározásban ez is.

[ Szerkesztve ]

(#105) <Adamsky> válasza DeathAdder (#102) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A HTC-nek szerintem nincs 2-3 éve, most kéne összeszedjék magukat!
Mondj kérlek egy jó HTC-t a One-on és mondjuk a "Butterfly S"-en kívül. Vagy mind csak szimplán túlárazott, vagy olyan problémákkal küzd, mint ez a "mini".

vicze1
Ja, ezt én is kérdezni szerettem volna: Még MTP üzemmódot sem ismeri?
Én egyébként már egy ideje Android ADB-t használok. Gyors, nem kell leválasztani az SD-t, és működik az MTP-s telefonokkal is.

[ Szerkesztve ]

(#106) jagelo


jagelo
aktív tag

Gyerekek ez a kamera vicc ennyi pénzért :W

(#107) Xaels válasza jagelo (#106) üzenetére


Xaels
félisten

Elég fátyolosak a képek, kicsit olyan mintha csupa maszat lett volna a lencse. Nem ez volna az első eset, hogy emiatt nem az elvárásoknak megfelelő a végeredmény.

(#108) jagelo: khmmm. Ezeknél ezerszer jobb képeket csináltam már a nagytesóval... Csak egy bizonyos felhasználási mód felett kevés a 4Mpx. Cserébe nagyon gyorsan fel tudja dolgozni a képet és az extra funkciók Zoe/Highlights is teljesen jól működnek. Beltérben/éjszaka is egész korrekt képeket lehet vele csinálni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#108) jagelo válasza Xaels (#107) üzenetére


jagelo
aktív tag

Sajnos ez ilyen mert a nagy tesóé sem jobb :((Meg amúgy is kevés a 4 pixel sajnos bármennyire is ultra meg minden

[ Szerkesztve ]

(#109) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nagyon finoman lett megfogalmazva a tesztben, hogy ez pofátlanul túl van árazva. Ennyi pénzért akkor sem kéne, ha i'm Watch-al fenyegetnének. :D

(#110) Cece04


Cece04
tag

Ilyen sokat kell pengetni a BL szponzorságért? ez az ár vicc.. :(
Pedig ez külsőre nálam simán 10, szvsz gyönyörű :K

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#111) DeathAdder válasza <Adamsky> (#105) üzenetére


DeathAdder
veterán

A One utód biztos vagyok benne, hogy hasonlóan kompromisszummentes lesz, Ott van még ahogyan mondod a Butterfly S, a One X ráncfelvarrt változata is előbb kellene, mint egy S3 abból az időből, de a OneS is egy nagyon jó készülék.

A legnagyobb baj ezen esetekben is a túlárazás, ebben teljesen igazad van :)

(#112) joey04


joey04
titán

Hiába, a HTC csak a csúcskategóriában tud alkotni. Arra kéne ráfeküdni. btw ez a mini dolog nagyon bejött a gyártóknak: van 2 ismerősöm. egyik s3, másik s3 mini tulaj. Utóbbi meg akart győzni, hogy az övé azt teljesen olyan készülék mint az s3, csak kisebb. Elmagyaráztam neki a különbségeket, hogy kb semmiben nem hasonlítanak a külsőn kívül, és erre ez volt a válasz: Jó, de ettől ez még S3, csak mini. :W
így aztán el lehet adni túlárazottként is, mert a sok hülye elhiszi, hogy jó üzletet csinált. És a legdurvább, hogy erre az eladók is rájátszanak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#113) nikilauda válasza jagelo (#108) üzenetére


nikilauda
senior tag

azért a nagytesó kamerája jobb. Nem egy S4, de a tesztképektől sokkal jobb.

(#114) O N E


O N E
tag

Desire 500 teszt lesz valamikor? Az lehet, hogy jobb nála, igaz, kicsit gyengébb, de van Dual SIM-es is, meg persze olcsóbb

(#115) Lomha 8V válasza joey04 (#112) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Így van, nagyon rámennek az emberi butaságra. Nincs nehéz dolguk, sajnos...

(#116) jagelo válasza nikilauda (#113) üzenetére


jagelo
aktív tag

Na jó de messze nem egy csúcsgépbe való engem ez tart vissza amúgy szép de …

(#117) xmaas


xmaas
őstag

Jo keszulek mondjuk az ara magas kicsit ennyi penzert mar lehet vasarolni a nagy 4.5"+ telefonokbol is ha mar" fullos legyen fullos minden szempontbol " mottoval legalabbis en igy gondolkodnek a penzemert hacsak nem direkt akarok ilyen meretu telefont , de akarhogy is egy jol sikerult keszulek S4 mini helyett biztos ezt valasztanam

(#118) Xaels válasza jagelo (#116) üzenetére


Xaels
félisten

Ha ennyire számít a fényképezés a többi funkcióval szemben akkor Lumia1020

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#119) batai15


batai15
félisten

A tesztet el olvasva tényleg nagyra képe van a htcnek ha ezt ennyiért meri adni. Forma nagyon jó de kb ennyi.

(#120) Rizzo


Rizzo
aktív tag

A cikk végén említett ZTE és Alcatel modellekről lehet valami konkrétabbat tudni? :U

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#121) <Adamsky> válasza joey04 (#112) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Igen, csak egy-két prémium modellből nem lehet megélni. Ennek a "mini" k. jól kellett volna sikerülni, és ha még lenne hozzá egy valamilyen tényleg olcsó készülékük, akkor végre megint lenne egy termékpaletta (mint anno a One X, S és V esetében)

(#122) eclipse006


eclipse006
őstag

A kamerát leszámítva minden tetszik rajta, csak ez az ár. Pedig a címet olvasva kezdtem reménykedni, hogy megvan az új telefon amire majd lecsapok...

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#123) Xaels válasza eclipse006 (#122) üzenetére


Xaels
félisten

Még egyelőre az Expansys-nál sincs csak előrendelhető. Talán ha hozzájuk bekerül akkor az ár is mérséklődik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#124) vicze válasza <Adamsky> (#121) üzenetére


vicze
félisten

"Igen, csak egy-két prémium modellből nem lehet megélni."
Erre mondom a varázsszót, hogy Apple. :P
Erre mondod, hogy de az más... :)

(#125) Xaels válasza vicze (#124) üzenetére


Xaels
félisten

Igen mivel ott nem csak a telefonból élnek. Ipodok, Mac-ek és a Store. A HTC meg csak telefonból. Sajnos az lesz, hogy azok a cégek akik főleg csak ezen a piacon vannak/voltak jelen vagy eltűnnek vagy felvásárolják őket előbb utóbb. Nem igazán tudják tartani azokkal a lépést akik több lábon állnak. A Motoból is mi lett? A RIM is nagy sz@rban van, a Nokia sincs még teljesen kint a vízből.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#126) eclipse006 válasza Xaels (#123) üzenetére


eclipse006
őstag

Remélem, bár engem a piros szolgáltatós verzió érdekelne igazán, abból is flottás előfizetéses. Türelmesen várok, aztán meg majd kiderül, hogy mi lesz. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#127) joey04 válasza Xaels (#125) üzenetére


joey04
titán

Az Applenek már elég rég az iPhone hozza a nagy lóvét.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#128) dreamdancer válasza vicze (#124) üzenetére


dreamdancer
őstag

Nekem is az Apple jutott eszembe a fenti hsz-ről, de az tényleg más, már csak az OS miatt is.

Szvsz azabaj a HTC-vel, hogy csak "szavakban" prémium, összeszerelési minőségben, szolgáltatásban, tudásban nem emelkedik ki a konkirens csúcsmodellek közül. És akkor még ott vannak a kamerái, egy prémium termék egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy valamely részében kifejezetten béna legyen.

Nem a lényeg a fontos.

(#129) babkukta


babkukta
senior tag

Miért van olyan érzésem, h a HTC hamarosan becsődől?? A ONE formatervét elkapták, de de, ez nem Mini kérem szépen. A 4,3" ok, de a többi... ezt az UltraPixeles sz.rságot meg eldobhatnák már, vagy csináljanak belőle egy 8asat. Az emberek akik vásárolni akarnak, azért sokan tisztában vannak itt a pixelekkel, és ha látják h 4 MP UltraPixel-es kamera, lefogják sz.rni h milyen HTC technológia van mögötte, mert a 4MP KEVÉS!!!!!! Nem kell 41, de a 4 qrva kevés :S Ha így folytatja a HTC, nem sok évet jósolok nekik. Az áráról ne is beszéljünk.. azt hiszik h abból gazdagodnak meg, ha drágán eladnak pár telót, pedig nem.. inkább adják 20-30 ezerrel olcsóbban, h méltó konkurenciának számítson, és többet el fognak adni, de így... 130ért már nem ilyen telót vennék

Üdvözlettel, Tibi

(#130) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Nem értem ezt, szerintem valami gáz volt a tesztben szereplő telefon kamerájával, mert ezek a képek szvsz igen jók. :K Ez például egy különösen faja kép, de ez is nagyon jó.

Meg lehet amúgy nézni más teszteket is, ott sem ilyen rossz.

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#131) Crucio válasza joey04 (#127) üzenetére


Crucio
aktív tag

De az Apple a HTC-vel ellentétben egy régóta létező cég, a HTC egy bérgyártóból alakult telefongyártó. Első, saját néven futó telefonjai mikor is jelentek meg? 2008, 2009? Igen, az Apple meg 2007, de egyrészt "megreformáltak" egy iparágat, másrészt előtte is ismerte őket szinte mindenki. a HTC-t nem ismeri az átlag ember. Ezért más.
Plusz az Apple nem csak terméket forgalmaz, hanem szolgáltatást is nyújt (Store, iTunes).
Ezen kívül az Apple azért az árért olyat nyújt, amit senki más (nem arra gondolok, hogy jobbat), az iOS rendszert. Egy túlárazott HTC-n ugyanúgy Android fut, mint egy más, kevésbé túlárazott telefonon, viszont akinek iOS kell, az Applet fog venni. (szerintem egyébként az Apple termékek is túlárazottak, de ez más)
Szóval igen, az hozza a nagy lóvét, de ez attól még más.

[ Szerkesztve ]

(#132) <Adamsky> válasza vicze (#124) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Félig-meddig jogos. Bár almáék valamit letettek az asztalra, valamint "házon belül" nincs olyan erős konkurenciájuk, mint a HTC-nek a Samsung (de már lassan az összes ismert, nem ismert kínai gyártót ide sorolhatnám)

eclipse006, és a többiek, akik szerint a kamerát leszámítva jó...
A gyenge WiFi és a borzasztó sérülékeny ház nem zavar? Illetve a 11 Gbyte-ot csak én érzem kevésnek?

[ Szerkesztve ]

(#133) GALARDO válasza Crucio (#131) üzenetére


GALARDO
addikt

2006

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#134) HaJózsi válasza HaJózsi (#130) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Ajj, nem azt a képet akartam, hanem ezt

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#135) eclipse006 válasza HaJózsi (#130) üzenetére


eclipse006
őstag

Tény, hogy extra gáz képek vannak a tesztben, kb. a mostani telefonom előlapi kamerája tud ilyet produkálni. Az általad linkeltek azért jobbak lényegesen.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#136) Zoli0726 válasza HaJózsi (#130) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

Ezek a képek tényleg klasszisokkal jobbak a tesztben szereplőknél. Valami sántít...

[ Szerkesztve ]

(#137) <Adamsky> válasza Zoli0726 (#136) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Igen, itt (ahogy korábban már én is írtam), valami nagyon nem kerek. Vagy egyedi hibáról van szó, vagy a tesztelő hibázott, vagy tényleg ennyire sz@r a készülék, bár ezt - a többi review ismeretében - nehezen hiszem.

(#138) joey04 válasza Crucio (#131) üzenetére


joey04
titán

Ezt én aláírom, de ha megnézem a HTC-t azt látom, hogy 1-2 fiaskótól eltekintve a csúcskategóriás készülékeik nagyon jól sikerülnek. A középkategóriás termékeik viszont maximum csak átlagosak a konkurenciához képest, de inkább gyengébbek. Az alsó-közép kategóriában meg egyenesen borzalmasak. Ezért arra kéne ráfeküdni, ami megy. No meg a marketingre, mert a samu azzal veri őket bucira a felsőkategóriában, semmi mással.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#139) Weeman1


Weeman1
veterán

Hát ezt sajnos most nem találták el a Htc mérnökei. :D

Xiaomi 11T Pro

(#140) vicze válasza Xaels (#125) üzenetére


vicze
félisten

Az általad felsoroltakból minimális hasznot realizál az Apple, meg azok eladását is inkább a iPhone húzza fel (márka hűség), ha az nem lett volna, most "kis" cég lenne az Apple.
A Moto próbálkozott (meg 10x-ezték a cég értékét amúgy Milestontól kezdve), de most olyan tetszhalott állapotnak tűnik, nem hinném, hogy a Moto X túl nagy siker lenne, de majd kiderül év végén.
BB (már átnevezek RIM-ről :) ), kb. az esélytelen kategória, totálisan, hiába jók a termékeik.

De van egy szép német szólás: "Totgesagte leben länger." :)

(#141) Xaels válasza vicze (#140) üzenetére


Xaels
félisten

Azért az ipod-al is elég nagyot durrantottak még az iphone előtt. Most persze más a helyzet, de simán tudnának támaszkodni más ágazatra ha az iphone nem muzsikálna úgy ahogy kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#142) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

nincs NFC?

Nagyon fura ez a nemlétező lobbi az NFC szabvány mögött. Holott tényleg jó dolog lehetne.

(#143) Stunts666 válasza dreamdancer (#128) üzenetére


Stunts666
őstag

Szvsz nem kedveled a HTC-t. Amig az S4 laggolgat a túlhúzott procival, addig a One teljesen sima. Fémet fogok és nem egy biliműanyagot, aminek olyan a hatása, hogy ha az ember erősebben megmarkolja összetörik. A Sense üti a Samsung idióta kezelőfelületét. Lehet jó képeket csinálni a One-al, csak picit kapizsgálni kell a fotózást.

(#129) babkukta
Nézőpont kérdése, hogy kevés vagy nem. Nekem elég.1920x1080-on nézem a 2688x1520. Erre untig elég. Ha távoli képeket akarok csinálni, akkor nem telefontól fogom várni a megváltást (inkább ettől: Nikon D5100). Megnézed a One topikot vannak szép képek.

(#144) #13110016 válasza Weeman1 (#139) üzenetére


#13110016
törölt tag

:D:D
Már nem először. Rezeg a léc alattuk ;] :D

(#145) dave666


dave666
aktív tag

Támadnak a minik :)
A bemutató alapján, jó kis telefont készítettek.
Jó kijelző, hosszú akkumulátor használat.
Az ára az nem mini :(

Dave666

(#146) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Az a kamera Te jó Isten :((( :(
A formaterv pedig még mindig szép, nem volt kétségtelen hogy kell belőle egy "normál" egy mini és egy max méretet csinálni :) Így lehet válogatni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#147) enginev3.0 válasza dreamdancer (#128) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mondj EGY olyan prémium készüléket amelyik semmilyen téren nem bénázik, csak egyet!

A kamerán pedig szoftveresen lehet javítani, ahogy a One-nál is javítottak nem keveset
Szerintem ugyan úgy a Butterfly-nál és a Mininél is fognak a későbbiek során

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#148) moleculez válasza bteebi (#26) üzenetére


moleculez
veterán

Nem egy komoly eresztés ez sem... Droidot tényleg nem érdemes venni csak felső kategóriából, és ez egy idő után nem biztos hogy kifizetődő lesz...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#149) moleculez válasza gekkoXT (#142) üzenetére


moleculez
veterán

Amugy van oldal ahol találok infot az NFC kihasznalasarol? Mert erdekel mikre lehet hasznalni eltero platormokon, pl wp meg droid kozott.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#150) Napfénysüti

Kár hogy megint elég vastagon fogott az árnál a ceruza. Korrekt készülék lett ami végre nem egy teppsi méretével rendelkezik. Viszont amit még nem tudok megérteni hogy miért erőlteti a HTC a felül elhelyezett bekapcsol/feloldó gombot? Nem lenne jobb oldalt felül? Már az előző 3,8-as HTC-men is zavart ez a dolog.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.