Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Hieronymus:] Angela hol vagy? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#251) emvy válasza Vakegérke (#248) üzenetére


emvy
nagyúr

Uh, most latom, hogy _tenyleg_ van par ember, aki 888-t olvas. Kokemeny. :C Mondjuk ha jol latom, ez pont ugyanaz a kozonseg, aki valosagsokrol nyit topicot...

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#252) dugynok válasza Vakegérke (#250) üzenetére


dugynok
senior tag

Igen, ez itt a probléma, ezt nem látja át a sok menekült pártoló. Nem (csak) az 2-3-5 éves előrejelzést kéne nézni, hogy milyen jó, jön munkaerő (bár 1,5 év alatt sok menekültet nem sikerült integrálni), hanem, hogy ha ezek itt letelepülnek millió számra, pár generációt követően annyira elszaporodnak. hogy többen lesznek és nem beilleszkedés lesz a kultúránkba, hanem ők lesznek többen és mi leszünk a kisebbség a saját hazáinkba. Ahogy itt valaki már említett is példát Skandináv országra. A másik, hogy a nagy elszaporodásuknál a nők nem dolgoznak (vallás), csak segélyeken és az államon csüngnek. Többen lesznek, mint a dolgozók....

(#253) Lauda válasza t72killer (#249) üzenetére


Lauda
félisten

Az a kep! :W Felfordul a gyomrom ettol a notol!! :W

(#254) Vakegérke válasza emvy (#251) üzenetére


Vakegérke
veterán

A hír az hír, közölje bármelyik portál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#255) 8th válasza emvy (#251) üzenetére


8th
addikt

Kb. annyira hiteles oldal mint a 444 vagy az index. ;)

(#256) Lauda válasza 8th (#255) üzenetére


Lauda
félisten

Az a gond szerintem, hogy egyik oldal sem teljesen hiteles. Mindegyik ferdit valamerre.

(#257) emvy válasza 8th (#255) üzenetére


emvy
nagyúr

majdnem :D

while (!sleep) sheep++;

(#258) 8th válasza emvy (#257) üzenetére


8th
addikt

Az egyik a kúrmány szócsöve a másik az ellenzék és a háta mögött álló többnyire külföldi szervezetek és érdekcsoportok szócsöve. Mi a különbség? Semmi. Pont annyira hiteltelen mindkettő. Pont.

(#259) hNp88 válasza emvy (#251) üzenetére


hNp88
aktív tag

teszi ezt véresen komolyan véve az adott topicban kivesézett dolgot, ugye?...

személyeskedésen kívül esetleg valami?

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#260) t72killer válasza Vakegérke (#250) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Megerőszakolt egy négyéves kisfiút egy afgán menekült Németországban"

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#261) Lauda válasza t72killer (#260) üzenetére


Lauda
félisten

Kemeny. Bennem az merult fel kerdeskent, hogy mit kerestek ezek ott? A lenyegen persze nem valtoztat.

(#262) t72killer válasza Lauda (#261) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Németországban a migránsok ki vannak eresztve a general population közé, oda nem mennek, ahova nem akarnak.

Nagyon távol álljon tőlem az áldozathibáztatás, de a szülők eszméletlenül felelőtlenek voltak. Nekem is van egy majd' 4évesem, egyetlen percre nem hagyom a látóteremből elmászkálni. Persze ezt nem lehet a végtelenségig csinálni, 8-10évesen már tuti egyedül megy be a dolgát végezni és akkor is erősebb lesz nála egy - pláne kettő - "menekült".

A pár HSZ-el fentebb elhangzottakhoz: az ilyenből is baj, ha cápacsali készül???!!

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#263) dugo_ válasza Lauda (#261) üzenetére


dugo_
veterán

Kik és hol? Iraki volt a gyerek, menekültszálláson történt az eset.

(#265) t72killer válasza dugo_ (#263) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szállásról egyébként kész csoda, hogy egyáltalán kiderült:(, nagyon gyakori az ilyesmi a migránsok között. Kérdés amúgy tényleg, mi lesz az afgánnal és az "őrrel"? Egyértelmű lenne a sipircvissza egy kabuli börtönbe WC-t pucolni a következő 40évben (ami mondjuk tényleg büntetést jelent egy ilyen állatnak). Ehelyett kap majd vmi terápiát és egy nagyobb szobát vmelyik kellemes délnémet büntivégrehajtási intézetben.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#266) 8th válasza t72killer (#260) üzenetére


8th
addikt

Inkább nem mondok semmit... :W

(#267) t72killer válasza 8th (#266) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Próbáltam komment nélkül linkelni, de ha kiskorúak az áldozatok, nehéz megállni. "akkor is, ha migráns a szenvedő fél"

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#268) Lauda válasza t72killer (#267) üzenetére


Lauda
félisten

Ezek tenyleg allatok. Legyen az fiu-lany, gyerek vagy idos neni, megeroszakolja es kesz. :Y

(#269) Thome válasza Lauda (#268) üzenetére


Thome
addikt

Kishíján mondhatók ezekre is hogy kecskeb*szók.

Ezeknek hogy a k*rva anyjukban vannak jogaik? Ezek nem emberek, hanem állatok... :W

[ Szerkesztve ]

(#270) t72killer válasza Lauda (#268) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A "kultúrájuk" része, volt szó róla amikor a bengázi amerikai nagykövetet erőszakolták.

Ahogy nézem, háromféle bűnözőkategóriát sikerült jelentős számban importálnia Angi néninek:

#1: sima tesztoszterongombócok, akik a fogdosnak-erőszakolnak (számuk jelentős, a hajlam szvsz a 10-50éves hímnemű populációjuk min 20%-ában megvan)
#2: kisstílű bűnözők (bolti szarka, rongáló-szemetelő, stb)
#3: a radikális iszlám különbüző szintű követői, a 8éves lányát 80éves papához hozzáadó családtól az önrobbantóig.

A 3 csoport között vannak átfedések, de különböző kategóriák.

#269: onnantól kezdve, hogy áteresztették őket a (zöd, tengeri, stb) határon, "homo sapiens" besorolás alatt jogokat is kaptak automatikusan. Ráadásképp simán kieresztették nagyrészüket a normál népesség közé ellenőrzés nélkül - most meg sápítozik az EU populáció, hogy ugyanazt csinálják, amit otthon. Mitől is viselkedne másképp egy épp idepottyantott, ráadásul a hosszú út alatt alaposan "kondicionált" migráns, mint korábban?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#271) Avicularia válasza t72killer (#270) üzenetére


Avicularia
veterán

Otthon annyira nem mernek ilyeneket csinálni, mert a vérbosszú intézménye még mindig működik.
Idejőve viszont pontosan tudják, hogy jogaik vannak, ráadásul a megerőszakoltak családtagjai semmit nem fognak csinálni, mert súlyosabb büntetést kapnak önbíráskodásért mint az erőszaktevő.
Ráadásul ezeknek a szemében a nők semmit nem jelentenek, sok kezet sem akar fogni nőkkel, annyira lenézik őket.
Érdekes látni, hogy a feminista szervezetek a legnagyobb bevándorláspártiak, mintha a két dolog nem lenne szöges ellentétben egymással.

(#272) Eastman


Eastman
őstag

Pedig Angela apja mindig tudta, hogy hol a határ. :D

Nemtom melyik a jobb, ha nyugdíjas ügynökök, vagy ex kiszesek terelgetik Európát. "A múltat végképp eltörölni... (...) ...nemzetközivé lesz egy napon a világ."

Ennyi.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#273) 8th válasza Avicularia (#271) üzenetére


8th
addikt

Mert debilek. Az ő torkukat fogják átvágni először de azért grat. pátyolgassák csak őket továbbra is.

(#274) Avicularia válasza 8th (#273) üzenetére


Avicularia
veterán

Érdekes, hogy liberális gondolkodású emberek akik főként bevándorláspártiak, pedig az iszlám meg a liberalizmus elég távol esik egymástól. Dehát milyen szép gay pride-ok lesznek 50-100 év múlva nyugat európában muszlim többség mellett. :D

(#275) 8th válasza Avicularia (#274) üzenetére


8th
addikt

Maguk alatt vágják a fát de annyira sötétek szegények, hogy tényleg nem látják. Mire ráeszmélnek rég késő lesz. Ezek az emberek jellemzően olyan helyről érkeznek ahol az emberélet nem sokat ér ahol a nő nem ember és ha a férfinak úgy tartja kedve feleségül vehet egy gyereket ha nem akarja, hogy bezárják amiért megerőszakolta. Hogy mást ne mondjak nézd meg a vallásukat. Egy vicc kb. úgy ahogy van.

(#276) Avicularia válasza 8th (#275) üzenetére


Avicularia
veterán

Elég sok muszlimmal és arabbal beszélgettem már. Pld. állandóan felmerül ez a kézfogás dolog, hogy nem akarnak kezet fogni. Múltkor dumáltam erről egy albán muszlimmal. Azt mondta, hogy oda vissza már nagyon sokszor elolvasta a koránt, de sehol nincs leírva benne, hogy ne lehetne kezet fogni más vallásúakkal.
Pedig volt per itt svédben, hogy egy munkavállaló beperelte a főnökét, mert szerinte az kézfogásra kényszerítette és a bíróság valami 20-25 ezer korona kártérítést ítélt meg a muszlimnak.
Pld. asszony idősek otthonában dolgozik magáncégnél és oda nem vesznek fel fejkendős nőt dolgozni, mert az öregek utálják őket és mivel fizetnek nem keveset így a cég nem is vesz fel ilyeneket dolgozónak, pedig erős munkaerő hiánnyal küszködnek.
Amikor Malmö városnál dolgozott ugyanezt, az állami cég, ott voltak néha fejkendős dolgozók is.

(#277) Vakegérke válasza Avicularia (#276) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha jól tudom, a muszlimoknál nem szokás a kézfogás. A másik meg az, hogy aki nem muszlim, az nem ember számukra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#278) emvy válasza Vakegérke (#277) üzenetére


emvy
nagyúr

Kivancsi vagyok egyebkent, hogy hany muszlimot ismersz szemelyesen? Rengeteg muszlimmal dolgoztam egyutt, es szo sem volt rola, hogy nem lettem volna ember szamukra.

while (!sleep) sheep++;

(#279) Avicularia válasza Vakegérke (#277) üzenetére


Avicularia
veterán

Többet látok kezet fogni, mint nem. Persze, hogy a saját országukban mit csinálnak, azt nem tudom.
Van közöttük sok aki normális és ha így is gondolkodik jól titkolja.
A probléma nem ezekkel van, hanem hogy egyre többen vannak és hangosan követelik, hogy toleráljuk a hülyeségeiket, de arról senki sem beszél, hogy ők jöttek ide, szóval minimum nekik is tiszteletben kellene tartaniuk a mi szokásainkat.
Egymást is képesek leállatozni. Múltkor egy libanoni arab mondta a jemeniekre meg a szaúd-arábiaiakra hogy állatok. Vannak ugye szunniták és siiták, nem annyira komálják egymást.

(#280) dabadab válasza Vakegérke (#277) üzenetére


dabadab
titán

"A másik meg az, hogy aki nem muszlim, az nem ember számukra."

Ez mondjuk konkrétan nem igaz.

Azt viszont látom, hogy a topikban többek számára az, aki muszlim ésvagy menekült, az nem ember. Erről mi a véleményed?

DRM is theft

(#281) 8th


8th
addikt

(#282) t72killer válasza Avicularia (#276) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mondjuk azóta, mióta nagyon magasan kvalifikált, "nagyon úriember" tősgyökeres nyugatiakat láttam a WC-ből kézmosás nélkül távozni hugyozás után, én nem vagyok biztos benne, hogy akárkivel kezet akarok fogni.

Itt jön a kérdés, hogy mi az a különböző kultúrákban, ami kompatibilis egymással és mi az ami nem. Nyilván európában a személyi szabadság, egyenlőség (NŐ, GYEREK, férfi, másvallású, stb) alaptétel. Éppen annyira nem szabad engednünk belőle, amennyire egy Rijádi utcán nem vezethet nyitott autót egy bikinis nő (hogy halmozzam a tabuikat). Viszont át is lehet esni a ló túloldalára, én "előítéletes magyarként" pl sose értettem a fejkendőtilalmat (olyat, ami az arcot nem takarja). Onnantól kezdve, hogy az illető azonosítható és az eszköz nem akadályozza a látását közlekedés közben, engem nem zavar, milyen sapkát hord, nem fogok megilyedni egy 15éves kendős kislánytól... Másik kérdés viszont, mi van akkor, ha az a kislány nem akarja hordani a kendőt és az apja elveri otthon, ha levette! Vagy mint gyakran előfordul, megtiltja neki, hogy a suliban alap úszásórára elmenjen - Ez már bizony a személyi szabadság megsértése.

"Azt viszont látom, hogy a topikban többek számára az, aki muszlim ésvagy menekült, az nem ember. "
Kevés hozzászólótól láttam az iszlámot direktben, alapjaiban elítélő hozzászólást. A menekültekkel konkrétan nekem sincs semmi bajom - viszont kérdés, ki a menekült? Az, akinek az életét egészen a mi határunkig veszély fenyegeti. Ilyenek voltak a délszláv menekültek a jugoszláv háború idején, ilyenek lehetnek az ukrán-orosz konfliktus elöl menekülők, még talán a líbiaiakra lehetne ezt ráfogni. Az összes többi gazdasági migráns, akinek - ha Afrika mélyéből jött - nem fűlik a foga pl Egyiptomhoz, Marokkóhoz, Kenyához, stb, ha Szíriából-Afganisztánból, akkor a törökországi segélyt kevesli és németre akarja cserélni.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#283) 8th válasza emvy (#278) üzenetére


8th
addikt

Én négy muszlimot ismerek. Három orvos és egy közgazdász. Mindnyájan évtizedek óta az országban élnek itt tanultak itt házasodtak a gyerekeik itt születtek. Halál normális mind. Erre most az összes megszállás párti elégedetten csettinthetne, hogy na ugye én megmondtam. Kár, hogy a határon vérben forgó szemmel kerítést tépő jogokat követelő rendőrt dobáló csőcselék pont nem ilyen. De nagyon nem... sőt. :U

(#284) dabadab válasza t72killer (#282) üzenetére


dabadab
titán

"Kevés hozzászólótól láttam az iszlámot direktben, alapjaiban elítélő hozzászólást"

Csak a mostaniak közül a durvábbak: #264, #267.

DRM is theft

(#285) t72killer válasza 8th (#283) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

És tegyük hozzá, hogy a határokat tépők kegyetlenül megnehezítik az általad ismert mondjuk 90% körüli beilleszkedésnél tartó és tovább igyekvő hasznos emberek életét. A számolatlan, ellenőrizetlen beáramlás, majd az azt követő terrortámadások és "muszlim vonzatú" bűncselekmények sorozata automatikusan szítja az őshonos, eddig bőven zajszint alatt lévő szélsőségeket. A "már beilleszkedett" családokból kikerülő rosszfiúk pedig már a normál állampolgárban is felébreszthetik az előítéletet a régóta itt dolgozókkal (!) szemben. Pedig lefogadom, hogy az általad ismert 4 családban nem a 80éves haverhoz adják a gyereklányokat, de ha a statisztikák többezres számokat jelentenek kényszerházasság témában, az ember elkezd óvatos lenni. A végeredmény pedig az lesz, hogy az illető családok beilleszkedése megakad, a fiatalok munkavállalási, társkeresési opciói ellehetetlenülnek, a szitu pedig a radikalizmus melegágyává válik. Angi néni ezzel a lépéssel többet ment a fasizmus irányába, mint amennyit a legjobban szervezett szélsőjobb párt a legügyesebb politikai marketinggel bármikor mehetett volna.

#284: #267:F?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#286) dabadab válasza t72killer (#285) üzenetére


dabadab
titán

"akkor is, ha migráns a szenvedő fél"

Ez valahogy nem úgy hangzik, mintha őket pont ugyanolyan embereknek tekintenéd, mint mondjuk magadat.

DRM is theft

(#287) t72killer válasza dabadab (#286) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor ez nagyon félrement, mert pont az volt a célom a kiemeléssel, hogy az előítéletekkel szemben ezeket a bűncselekményeket is a legszigorúbban kell szankcionálni.

SzVSz aki ilyet csinál, legyen akár migráns, akár "tőzsgyökeres európai" az áldozat, azonnal deportálni kell, sőt, átadni azon ország hatóságainak, ahonnan "menekül".

Alapvető probléma az egész migránsválság kezelésében a bűncselekmények nem megfelelő/nem elriasztó erejű szankcionálása. Olyan embertömegek érkeztek, akiknél "otthon" tyúklopásért kézlevágás jár - ez tartotta vissza otthon a tyúklopástól. Itt egy luxusbörtön, pláne egy darab papír nem fogja visszatartani.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#288) Thome válasza dabadab (#286) üzenetére


Thome
addikt

Nem jól értelmezed, a cselekedetet ítéli el, s még ha nem is szereti a migránsokat, azok csemetéinek sem kívánja ezt (nem egyenlő az egész iszlám utálással, hogy a bevándorlókat nem szereti).

[ Szerkesztve ]

(#289) Def26 válasza t72killer (#285) üzenetére


Def26
félisten

Férfiakat be sem engedném eu -ba. Takarodjon haza és védje mag az országát.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#290) Lauda válasza Def26 (#289) üzenetére


Lauda
félisten

Te meg tudnad vedeni az orszagodat? Mert en nem.

(#291) Avicularia válasza t72killer (#282) üzenetére


Avicularia
veterán

Van a svéd tévében egy műsor, kalla fakta a címe (hideg tények)
Volt egy rész, ahol azzal foglalkoztak, hogy elmentek rejtett kamerával különböző háziorvosokhoz egy úgymond még 18 évét be nem töltött lánnyal és szüzességi vizsgálatot akartak végeztetni az orvossal, mert a házassághoz az kell ezeknél. Ha jól emlékszem 3 orvosnak kell aláírnia, csak úgy érvényes. Na most ilyet 18 év alatt törvénytelen csinálni, főleg hogy a lány keményen tiltakozott (mindenki színész volt, csak eljátszották)
a vizsgálat ellen.18 felett legális saját kérésre, de a lány még nem volt nagykorú.
Ha jól emlékszem mindhárom helyen meg tudtak végül állapodni, hogy megcsinálják a vizsgálatot, pedig az törvénytelen.
Az illetékes elvtárs meg ki volt akadva a felvétel leadása után, hogy ez hogy lehetséges Svédországban.
Simán telibesz@rják a törvényeket, rengeteg lánynak meg is csonkítják a csiklóját és utána nem engedik orvoshoz, nehogy kiderüljön, csak saját orvoshoz, mert az nem értesíti a hatóságokat.

(#292) t72killer válasza Def26 (#289) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, ez egy alapkérdés: a legtöbb menekültkibocsátó országot tudtommal nem külső hatalom szállta meg, hanem az ott élő emberek maguknak csinálják a fesztivált. Eritrea, Líbia, Szíria, Afganisztán. Alkalmasint még viszonylag demokratikus elveket támogató katonai erők is léteznek - kellene nekik az ember.

A férfiakkal ha be is engedjük őket, hazugságvizsgáló mellett interjút kellene lefolytatni, hogy kimennének-e a családdal a strandra vasárnap délután, és nem szólnának-e rá az asszonyra vagy a 18éves leánykájukra, ha annak monokinizni támad kedve. Aki ezen a teszten átmegy, jöhet.

#288: pontosan. Mégpontosabban a segélyért kuncsorgó, ráadásképp a bűnözéshez is nagy tételben hozzájáruló migránsokkal van bajom. Ez nem csak a "déli áramlatra" vonatkozik, hanem az amúgy békés nyugati országokban (Kanada, Svájc, stb) megtelepedő emberkereskedelemből és egyéb alvilági tevékenységből megélő, főleg az északkeleti országrészből származó "honfitársainkra" is.

#290: ha Magyarország hadban állna valamelyik szomszédjával és elindulna a sorozás, akkor K. Józsi vajon továbbra is szabadon korzózhatna Bécsben, miután postázták neki a behívót, vagy hazaküldenék EU-s elfogatóparancs alapján?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#293) Vakegérke válasza dabadab (#280) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem igaz amit mondtam, akkor nekem is hazudott valaki. Konkrétan egy iraki, akivel egy munkahelyen dolgoztam. No, szóval rá mertem szólni, hogy szorgoskodhatna egy kicsit, ha már munkaidő van, ne csak a napot lopja. Kikelt magából, úgy ordította, hogy keresztény vagyok, számára nem ember, mert ő muzulmán, és ha valaki parancsolhat a másiknak, az ő, nem pedig én.

Azt, hogy kinézetre mindenki ember, azt nem vitatom. Azt viszont nem tartom teljes értékű embernek, aki beleharap a neki ételt adó kézbe, a befogadókon élősködik, zaklatja, sőt, megerőszakolja a befogadók asszonyait, lányait, gyermekeit, lop, gyilkol, rá akarja kényszeríteni saját törvényeit a helyiekre.

Nézd, nekem mondhatja mindenki, hogy minden ember egyforma, ez egyszerűen nem igaz. Ahogy az állatvilágban, az emberek közt is sok fajta van. Egész más a mentalitása egy skandinávnak, mint egy forró égövinek. Lehetne ezt még ragozni, semmi értelme.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#294) Def26 válasza Lauda (#290) üzenetére


Def26
félisten

Hiszek abban, hogy igen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#295) frem1790 válasza Lauda (#290) üzenetére


frem1790
tag

Én sem vagyok benne biztos, hogy meg tudnám védeni, de, hogy harcolnák amíg bele nem döglök - ebben biztos vagyok.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#296) 8th válasza t72killer (#285) üzenetére


8th
addikt

"lefogadom, hogy az általad ismert 4 családban nem a 80éves haverhoz adják a gyereklányokat"

Hát nem. [link] :)

(#297) 8th válasza dabadab (#286) üzenetére


8th
addikt

Szerintem mindenkinek lejött, hogy értette de legalább sikerült ebbe is belekötnie valakinek. Grat.

(#298) #51736960 válasza frem1790 (#295) üzenetére


#51736960
törölt tag

Te feláldoznád magad ezekért a vezetőkért? Mert én aztán nem, dezertálnék az első alkalommal. Vérezzek el a barikádon egy Lázárért vagy Rogánért? Kösz, nem. Inkább fognám a lányomat és húznék minél messzebbre...

(#299) 8th válasza #51736960 (#298) üzenetére


8th
addikt

Miről beszélsz ember? :W

(#300) Def26 válasza #51736960 (#298) üzenetére


Def26
félisten

Gondolok van olyan aki a politikusokért harcolna? lol

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Hieronymus:] Angela hol vagy? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.