Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Hieronymus:] Angela hol vagy? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#351) dabadab válasza Avicularia (#337) üzenetére


dabadab
titán

"majd évek múlva inkább visszamenekült Szomáliába"

Ha már hazudsz, akkor nem lehetne, hogy kevésbé feltűnően csinálod?

DRM is theft

(#352) Avicularia válasza dabadab (#351) üzenetére


Avicularia
veterán

Személyeskedünk :C
Nem ment vissza Szomáliába? Vagy miért hazudok?

(#353) dabadab válasza Avicularia (#352) üzenetére


dabadab
titán

"Nem ment vissza Szomáliába?"

Mert úgy nézett ki az a kávézó, mint ami Szomáliában van? Mondott egyáltalán olyat, hogy vissza akar menni Szomáliában? Dehogy.

Illetve neked nyilván nem probléma az ilyen történeteket a helyi sajtóban követni, ott is olvashattad volna, hogy Svédországban maradt.

Tényleg, legalább a teljesen nyilvánvaló marhaságokon el kellene gondolkodni, hogy ezt azért lehet, hogy nem kellene elsütni.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#354) Avicularia válasza dabadab (#353) üzenetére


Avicularia
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#355) Avicularia


Avicularia
veterán

Vajon miért rekordszámú az elvándorlás Svédországból?
More Swedes than ever are moving abroad

(#356) Vakegérke válasza Воланд (#350) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tisztáznunk kéne valamit. Egyik médiának sem vagyok állandó olvasója, így a 888-nak sem. Nem kéne beskatulyázni. Ha odavet a véletlen, vagy odavisz a kereső, akkor persze elolvasom azt a hírt amely érdekel egyáltalán.

Sajnálatos, hogy az első hír arról szól, hogy a hős megmentő sem más, mint illegális bevándorló.
No persze életeket mentett, szép tőle. Ezt komolyan mondom.

A második oldal szintén illegális bevándorlóról szól, akit kimentett egy norvég teherhajó. A kitartása rendben, de mit kéne benne becsülnöm?

A harmadik igen, le a kalappal előtte.

A negyedik eset nem egyedi. Itt a lakótelepen is van egy giroszos, aki még mindig töri a magyart. Na és? Vannak, dolgoznak, de ettől még nem kell őket piedesztálra emelni.

Tudod, én őszintén sajnálom a horgosi gazdákat, akiknek megzabálta a termését a csőcselék. Bőven többen vannak, mint ahány pozitív példát fel lehet hozni a bevándorlókkal kapcsolatban. És ez csak egy apró szelete ennek az egész hercehurcának.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#357) Воланд válasza Vakegérke (#356) üzenetére


Воланд
titán

Jól van, látom falra hányt borsó, továbbra is csak az általánosítás megy a részedről.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#358) Vakegérke válasza Воланд (#357) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérlek, ne vesd a szememre. A kivételek tisztelendők, de neked is be kell látnod, csepp a tengerben.

Mondd, kik a hibásak? Azok, aki elítélik a mocskot, vagy azok, akik csinálják?
Ha már mocsok. Láttál olyan riportot a menekült táborokról, ahol nem volt szemét? Az egyik riport a hegyeshalmi átkelőnél zajlott. Valami kaját, meg műanyag pohárban teát osztogattak a segélyszolgálatosok a bevándorlóknak. Az egyik elvette a poharat, odébb lépett, megitta a teát, majd nemes egyszerűséggel eldobta a poharat, pedig ahogy visszalépett a másikért, kéznél lett volna a kuka.
Igénytelen csőcselék, de követelőzni tud.

Maradjunk annyiban, hogy ha módomban állna, én is megmenteném bárki életét, ahogy már volt is rá példa. Nem nézném származását, bőrszínét. Azonban ne kívánja el tőlem senki, pláne kötelező ne legyen, hogy szeretnem kelljen a migránsokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#359) dugynok válasza Vakegérke (#358) üzenetére


dugynok
senior tag

Ühüm, vagy mikor a Nyugatinál táboroztak és a nekik vitt élelmiszert a kukába dobták... Na meg a szemét, amit ott is hagytak...

(#360) Воланд válasza Vakegérke (#358) üzenetére


Воланд
titán

Mikor jártál te utoljára bármilyen fesztiválon Magyarországon? Vagy esetleg láttad már, hogy hogyan néz ki Budapest január elsején reggel? Megint az egyén cselekedetéből itéled meg a tömeget. Nem valami okos dolog.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#361) barni1122 válasza Воланд (#357) üzenetére


barni1122
tag

Akkor én nem csak cikkekből mondom, hogy ne jöjjenek ide. Az orrom előtt vonultak ausztria felé százak, az összes szemetelt, nem kérte a számukra felajánlott ételt és italt. Mondom, százak-ezrek vonultak itt el előttem. Egyikben sem merült fel, hogy öhm, nem is olyan rossz ez a kisváros, megtanulok angolul, megpróbálok beilleszkedni ebbe az országba, mivel közel a határ, ha nem találok állást, megpróbálom Ausztriában. Igen, persze, honnan is tudnám, hogy nem gondoltak erre. De akkor is, milyen jogon szemetelik össze az egész várost. Aki meg ennyire szereti a menekülteket, az miért itt védi őket, ahelyett, hogy segítene nekik, támogatná, elszállásolná őket, munkát adna nekik...

(#362) Воланд válasza dugynok (#359) üzenetére


Воланд
titán

Jah, nyilván arra sem volt példa, amikor a menekültek szedték a szemetet. Komolyan mondom, szánalmas ez az általánosítás, amit csináltok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#363) Vakegérke válasza Воланд (#360) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem nem tudjuk meggyőzni egymást, bár nekem nem is áll szándékomban. Tisztelem benned a humánumot, bár szerintem érdemtelenekre pazarolod.

Pacsi indul, ha akarod, elfogadod. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#364) dugynok válasza Воланд (#362) üzenetére


dugynok
senior tag

Költözz Szíriába, kiváncsi vagyok milyen véleménnyel vagy utána róluk. Nekem csak negatív tapasztalatom és jövőképem van róluk...
Azért ne felejtsd el, hogy a fesztiválok drága belépőikbe bele van építve a takarítási és rendrakási összeg.

[ Szerkesztve ]

(#365) Воланд válasza barni1122 (#361) üzenetére


Воланд
titán

Nah, mesélj hol védtem őket? Vagy ebben a remek közösségben az már védésnek számít, hogy emberként tekintek rájuk és nem "csőcseléknek", "tetveknek", meg "cápaeledelnek" nevezem őket egytől egyig, tekintet nélkül arra, hogy ki, honnan jött? Ugyan úgy vannak a magyarok, franciák, németek között bűnözök, meg "parasztok", ahogy a menekültek, vagy pl a romák között normális emberek. Az, hogy itt kollektíven kijelentik egyesek, hogy minden menekült anyagyilkosgyermekmegrontó koránt sem normális.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#366) Воланд válasza dugynok (#364) üzenetére


Воланд
titán

Lol és akkor ez azt jelenti, hogy nyugodtan lehet szemetelni? Ez milyen érv akart lenni? :DDD :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#367) dugynok válasza Воланд (#366) üzenetére


dugynok
senior tag

Nem illik sehol, de a fesztivál területén belül kifizetem azt a szolgáltatást - a belépő árába - , hogy takarítanak utánam. Az étteremben te elmosogatod magad után a tányért? Vagy otthon a komunális hulladékot magad rendezed el, vagy fizetsz a szemétszállítónak az elszállításért és megsemmisítésért? Naugye...

[ Szerkesztve ]

(#368) Воланд válasza dugynok (#367) üzenetére


Воланд
titán

És Budapest belvárosában szilveszter éjjel te mit fizetsz ki? Vagy az angol turisták egy jól sikerült budapesti nyári este alatt mit fizetnek ki? Naugye... Ez megint csak ostoba általánosítás, hogy minden egyes menekült szemetel.

Szíriába meg köszi, de nem megyek. Gondolom majd ha ő, meg a szülei elindulnak Európába, akkor ők is csak tetvek lesznek.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#369) dugynok válasza Воланд (#368) üzenetére


dugynok
senior tag

Nem azt mondtam, hogy szemeteljen mindenki, mert az milyen jó. Utálom is, nem is megyek be Szilveszterkor. Egyébként meg, ha látom, hogy valaki szemetel, rászólok, elhiheted... Volt, hogy elmenntünk Szalajka-völgybe (tájvédelmi körzet) és láttam, hogy elöttünk egy nyugdíjjas pár hölgy tagja elszívva a cigit eldibta a csikket, pedig kb 15 méterenként kuka van. Rászoltam. Azt felelte más is eldobja. Úgy bepöccentem, hogy nagyon durván leoltottam a többi sétáló elött, vén létére ilyet csinál és mond... A férje is rászolt, hogy igazam van...
Egyébiránt az itt lakóktól sem szép, hogy szemetelnek, a túristáktól főleg, de ők azért sok sok pénzt hagynak itt a gazdaságban. Nem szép egyik sem, de ne mennjünk bele, hogy gazdaságilag melyik általad említett csoport szemetelése elfogadhatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#371) t72killer válasza Воланд (#365) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezzel teljesen egyet tudok érteni (szökőév van;]), kollektíve, en bloc nem lehet elítélni egy csoportot sem. Főleg, hogy elég sokszor leírtam már az álláspontomat, h az érkezők közül sztem 1 ezrelék körüli a terrorista/ilyen hajlamú egyén (ez is rengeteg, 1000 feletti létszámról beszélünk) és 2-10% közötti a különböző kisebb fajsúlyú "kulturális" bűncselekményekre hajlamos személy (=uszodában leánygyereket fogdosótól kezdve a saját nő családtagot "helytelen" burkaviselet miatt legyilkoló vadbaromig széles a skála). Tehát mondjuk adott kb 80-90%-nyi tényleg ártatlan ember.

A probléma ott kezdődik, hogy szűröd ki a 20-10% bajkeverőt, belőlük kiemelt fontossággal az 1 ezrelék körüli nagyon nagy bajt keverőket:F?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#372) Воланд válasza t72killer (#371) üzenetére


Воланд
titán

Melyik országban szűrik ki a lakosságból a bűnözőket a bűn elkövetése előtt?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#373) dugynok válasza Воланд (#372) üzenetére


dugynok
senior tag

Te miért akarod, hogy ezek idetelepüljenek?

(#374) t72killer válasza Воланд (#372) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Elég sokban. Feljutsz pl repülőgépre, bejutsz komolyabb bulihelyre fegyverrel? Ott se követtél el semmit még, csak adott konstellációból kikövetkeztetik, hogy azzal a félliteres ásványvízzel amit a kézipoggyászodban felejtettél, kísérleti fúziós robbantásra készülsz.

Nem mellesleg a schengeni vízumot se puszira adták, mielőtt csak úgy át lehetett mászkálni a határokon.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#375) Воланд válasza t72killer (#374) üzenetére


Воланд
titán

Ez nem igazán válasz a kérdésemre. Ha én azt mondom, hogy most kimegyek az utcára és megkéselek valakit, vagy valami ilyesmi, akkor engem mégis hogyan szűrnél ki? Amiről te beszélsz azzal nem igazán szűrőd ki a bűnözőket, azok közbiztonsági szabályok. Értem én hogy a szélsőséges elemeket nem akarod beengedni Európába, de amíg nem csinált semmit akkor mégis mi alapján szűrőd ki? Tudtommal pl egyetlen egy menekültet sem kaptak el azért mert fegyverrel lépte át a határt.

A schengeni vízumot meg most sem puszira adják, lehet venni jó kis letelepedési kötvényt, vagy mi a fenét.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#376) Arpee78


Arpee78
senior tag

Gondolom valahol Németországban van, talán Berlinben.

A topikban tárgyaltok más kérdésről is? Mert úgy tűnik szétoffoljátok a topikot. Mi itt az alapkérdés, ha van ilyen.

(#377) t72killer válasza Воланд (#375) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy részüknek otthonról van már vaj a füle mögött, ill még a magyar zöldhatárátjárós korszakból rémlenek szélsőséges anyagok a telókon és hasonlók. Nem mondom, hogy ezzel az utolsó gyerekbántalmazót kiszeded, de lehet, hogy 10 robbantóból 6ot megfogtál. Másik igencsak gyanús viselkedésminta a hamis útlevelekkel taktikázás. Sorry hogy "ártatlan" családok is csinálják, de az legyen már alap, ha vki DIREKT át akarja b&szni a hatóságokat, az rövidúton repüljön kifelé a schengeni területről...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#378) Eastman válasza Arpee78 (#376) üzenetére


Eastman
őstag

Hát, hogy hol van Angéla...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#379) Воланд válasza t72killer (#377) üzenetére


Воланд
titán

Az otthonról van vaj a füle mögött alátámasztásához sok sikert pl a szétbombázott Szíria esetében. A szélsőséges anyagok a telefonokon az a kurucinfos szint volt emlékeim szerint. A 10 robbantóból 6-ot megfogtál csak azért vicces, mert emlékeim szerint - javíts ki ha tévedek - összesen nem volt 10 merénylő az elmúlt egy évben Európában aki a menekülttekkel együtt jutott be. A közel kétmillióból. A többség második vagy harmadik generációs, Európában élő szülők gyereke volt. Itt csak a hamis útlevél az amivel egyet tudok érteni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#380) t72killer válasza Воланд (#379) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A hamis útlevél idejében elcsípésével ha jól rémlik, az egyik Bataclan-os főkolompost tudták volna lekapcsolni, ha az sikerül, lehet nincs is merénylet.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#381) Lauda válasza Eastman (#378) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

Tegnap lattam egy boxmeccsen:

:C

[ Szerkesztve ]

(#382) Воланд válasza t72killer (#380) üzenetére


Воланд
titán

Maga az útlevél nem volt hamis, még regisztrálták is.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#383) Thome válasza Воланд (#372) üzenetére


Thome
addikt

Nyilván van nem menekült bűnözés is. De kinek hiányzik az, hogy még egy potenciális veszélyforrás kerüljön magyarországra?

A szemetelés más téma, azok mindenütt szemetelnek mindenbe beleszarva, szilveszterkor meg események esetén bele van kalkulálva hogy akkor szarnak az emberek a dologba és másnap utcatisztítás. Igen, mindkettő szemetel, de míg az egyik csak 1-1 nap, addig a másik mindig, mindenhol.

(#384) Воланд válasza Thome (#383) üzenetére


Воланд
titán

Szerintem először nézz meg egy két képet amik mondjuk Aleppo-ban készültek a háború előtt, aztán ennek az ostoba általánosításnak fuss neki még egyszer.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#385) Thome válasza Воланд (#384) üzenetére


Thome
addikt

Rendicsek! Sajnálom hogy nem vagyok objektív!

(#386) Arpee78


Arpee78
senior tag

Két hónap múlva népszavazás lesz, itt csereberélitek az eszmét, hogy vajh hová tegyétek az ikszet?

(#387) Воланд válasza Thome (#385) üzenetére


Воланд
titán

Várj, levezetem egy egyszerű példán:

Én sem írom mindenkire ebben a topicban, hogy rasszista, csak azért, mert nem egyezik a véleményünk. Csak arra írom azt, hogy rasszista, akiről köztudott a fórumon, hogy az, és nem egyszer volt már kivágva innen a megnyilvánulásai miatt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#388) emvy válasza dugynok (#364) üzenetére


emvy
nagyúr

Bar nem 'laktam' Sziriaban, de korbejartam az orszagot. A kornyekhez (Kozel-Kelet) kepest egy rendezett, mukodo hely volt. Csak most epp ugy esett, hogy porig romboltak.

while (!sleep) sheep++;

(#389) 8th


8th
addikt

Migránsok támadtak meg kiskorúakat. A hét végén, a város központjában történt az incidens – Ok nélkül, egy szikével vágták meg egy tizenhat éves fiú fejét és fülét.

Kézigránát végzett egy kisfiúval Svédországban

Beteg szar európa. Ahelyett, hogy a vezetőink akik elviekben minket képviselnek az emberek akaratának megfelelően kivágná a kontinensről ezeket mint a macskát szarni ahelyett itt pátyolgatják tutujgatják őket. Mert jaj szegény-szegény migránsok. Totál agyrém bazdki.

(#391) Vakegérke válasza Def26 (#390) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én azt mondom, ezért SE kéne őket beengedni. Van útleveled, vízumod? Nincs. Akkor menj haza, szevasz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#392) 8th válasza Vakegérke (#391) üzenetére


8th
addikt

Amíg nekem a kutyámat chipeltetni kell, hogy beazonosítható legyen és hivatalos útlevelet kell, hogy csináltassak neki ha el akarom vinni magammal a külföldi nyaralásomra addig nekem ne pofázzon senki a magas lóról az illegálisan beözönlő gazdasági paraziták jogairól. Senkinek halvány fingja sincs, róla hogy ki kicsoda honnan jött legfőképp, hogy miért. Varázslatos módon a menedékkérők zöme véletlenül ali meg mohamed és valami csoda folytán mind 15éves szíriai "menekült" még az aggastyán földig érő szakállú botra görnyedt afrikai fekete öregember is. És beengedik mindet és ők szabadon lődöröghetnek szerte európában amerre csak a kedvük tartja. Ezeket soha a büdös életbe ne zavarják már ki európából. Hová küldjék/vigyék őket hiszen azt sem tudják honnan jött eleve azt sem tudják melyik hol tartózkodik. Százezer emberről fogalma sincs a hatóságoknak, hogy merre járnak. Beengedni nem kellett volna őket. Egyetlen egyet sem. A karján bömbölő gyerekkel a határon ácsorgó nőket sem. Senkit. Ott vannak a háborútól nem sújtott szomszédos arab országok vagy a szintén muszlim vallású törökország lehet szépen odamenni. De ezek nagy ijedtükben számtalan országon keresztül "menekülve" (gigalol) meg sem álltak egészen a biztonságos svédországig. És ott persze folytatják azt amit otthon elkezdtek. Európa vezetői súlyos történelmi hibát vétettek amit jelen pillanatban úgy fest lehetetlen lesz helyrehozni. :(((

(#393) Arpee78 válasza 8th (#389) üzenetére


Arpee78
senior tag

A szikés történet valahogy nem kerek, az a tini srác talán nem a teljes igazságot mondta. Ha egy migráns rabolni vagy épp terrorizálni akar, akkor pont a leírtaknak megfelelően cselekszik?

(#394) 8th


8th
addikt

[link] Az eltérő kultúra szépségei.

(#395) Vakegérke válasza 8th (#394) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy ilyen horda ellen még egy rendőr járőrnek sincs esélye.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#396) radi8tor válasza Def26 (#390) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne dőlj be a médiának. A média arról ír, amit szívesen olvasnak az emberek. Naponta többszáz baleset történik Európa-szerte ami mások miatt történik. Kit érdekel? Nem sok mindenkit, ezért nem adják le. Tele lehetne pakolni ezekkel a híradót minden este.

⭐ Stella

(#397) Eastman


Eastman
őstag

2016.08.27. 14:19

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#398) Vakegérke válasza Eastman (#397) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csókoltatom a rendőröket. Hárman kísérték az afgánt, mégis el tudta venni egyikük fegyverét. Percekig dulakodtak, mire ki tudták a kezéből csavarni. Miféle anyámasszony katonái az ilyenek?

Az afgán állítólag saját magát akarta lelőni, de ki se biztosította, fel se húzta a pisztolyt, de még az elsütő billentyűt se húzta meg. Az első két hiányosság még hihető lenne, (bár Afganisztánban talán még a gyerekek is értenek a fegyverekhez,) de azt már nem hiszem el, hogy azt sem tudta, hogy az elsütő billentyűt meg kell húzni, ha lőni akar.
Állítólag nyolc évet is kaphat. Hurrá, de jó nekünk. Jó sokáig etetjük a magyar emberek pénzéből.

Az ilyen esetek is hozzájárulnak ahhoz, hogy a bevándorlók ne féljenek semmitől. Nekimehetnek a rendőröknek is, hajuk szála se görbül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#399) Воланд válasza Eastman (#397) üzenetére


Воланд
titán

Nahát, hogy mik vannak. Pedig itt egyesek fejében az a tévképzet él, hogy minden menekült életerős, harcedzett Rambo, ez meg még egy pisztolyt sem tud használni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#400) Vakegérke válasza Воланд (#399) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt nem gondolhatod komolyan.

"... nem hiszem el, hogy azt sem tudta, hogy az elsütő billentyűt meg kell húzni, ha lőni akar."
Kamu akció volt részéről.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Hieronymus:] Angela hol vagy? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.