Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Hieronymus:] Angela hol vagy? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) kenwood


kenwood
veterán

Nekem anno a fonokom mindig azt mondta, hogyha kritizalsz,akkor mutass alternativat is.
Mi lenne az az alternativa,ami az europai ertekrenddel osszeegyeztetheto ?
Ha nem vedik tuzparancsos katonak a hatarokat,akkor lenyegeben minden megoldas ugyanolyan,vagy rosszabb, mint ami most van.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#152) Lauda válasza Avicularia (#150) üzenetére


Lauda
félisten

Azert ez is eros tulzas amit irtal, bar nem tudom nalatok mi van. Itthon errol szo sincs szerencsere. Meg egyebkent is, ha agyonvernek 3 niggert attol mi fog valtozni> Holnap tizen keselnek agyon valakit.

(#153) Avicularia válasza Lauda (#152) üzenetére


Avicularia
veterán

Malmöben hivatalosan is kisebbségben vannak a svédek már kb. 2 éve. Gyere egyszer el és nézz körbe a városban és meglátod, hogy nem túloztam.

(#154) Chaser válasza mustang08 (#146) üzenetére


Chaser
titán

pedig nem mond hülyeséget, ha nem is ebben a formában lehetne az ideális megvalósítás
de vmelyik talán skandináv országban megoldották a családi pótlék kérdést, egy gyerekre x, kettőre, 2,5x, 3-ra 4x, valami ilyesmi arányok vannak, további gyerekre nincs
nem mondom melyik népcsoporton tudna ezzel a mi országunk hatalmasat spórolni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#155) Lauda válasza Avicularia (#153) üzenetére


Lauda
félisten

Ebben igazad van, innen az ember el sem tudja kepzelni milyen lehet ott. Szerintem ez mar felelmetes is lehet ennyi muszlim meg a rosseb tudja mi kozott maszkalni. Szerencsere mar reg nem lattam ilyen idegen jottmentet. Jol szetverik azt az orszagot, tudnam a sved kormanynak ez miert jo.

(#156) Vakegérke válasza Lauda (#155) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor képzeld el mi megy az olaszoknál, akik százszámra menekítik ki a tengerből a migránsokat.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a svédeknél fényes a helyzet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#157) Avicularia válasza Lauda (#155) üzenetére


Avicularia
veterán

Csak ezt tudom linkelni [link]
300K ember, 174 országból, 150 különféle nyelvet beszél a városban :U
Szánalmas multikulti város, remélem egyszer el tudok innen költözni olyan helyre ahol még többségben vannak a svédek.

(#158) Hieronymus válasza Vakegérke (#156) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Azok a kifogottak nem maradtak Olaszországban.
Megkérdezték hova akarnak menni, aztán feltolták őket a Németország felé közlekedő vonatokra.
Az osztrák sógorok lakosság arányosan több ajándék menekültet kaptak, mint a németek.

Apu, kezdődik.

Münchenben lezártak egy bevásárlóközpontot és a közelébe lévő vasútállomást.

Valószínűleg csak alaptalan telefonos fenyegetés. (Az állomáson nem találtak semmit.)

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#159) Vakegérke válasza Hieronymus (#158) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én úgy tudom, hogy az osztrákok nagyon odafigyelnek az olasz határra. Tévednék?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#160) mustang08 válasza Avicularia (#157) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Te egyébként svéd állampolgár vagy? Mert ha nem, akkor te is ennek a szánalmas multikultinak a része vagy. Persze tudom, hogy mire gondoltál, de ha nem tévedek, akkor te is azért mentél ki, hogy ott jobb életszínvonalon élhessél, mint Magyarországon. Ergo, te is gazdasági bevándorlónak számítasz a svédek részéről.
Szerintem nem az a probléma, hogy sok népcsoport él egy helyen, hanem inkább az, hogy ezek közül néhány nem tud beilleszkedni az ottani társadalomba.
Remélem nem sértettelek meg, mert nem volt szándékomban.

(#161) dugo_ válasza mustang08 (#160) üzenetére


dugo_
veterán

Én ezt kevésbé választékosan akartam megfogalmazni, köszi. :D

Annak fényében különösen vicces a migránstársakhoz képesti felsőbbrendűségtudat, hogy nem is olyan régen, nem is olyan messze elég markáns népszavazási eredmény született a k-európai bevándorlókról.

Másrészt a svédek több évtizeden át végigvitt szuverén döntése, hogy hogyan akarják fenntartani a gazdasági, demográfiai viszonyokat. Nem lennék meglepve, ha ott nem lesz probléma a nyugdíjkérdés 20-30 év múlva.
Nekünk meg marad a mutogatás a gödör aljáról, hogy itt legalább nincsenek Alik meg Musztafák.

(#162) Chaser válasza dugo_ (#161) üzenetére


Chaser
titán

"nincsenek Alik meg Musztafák." robbantgatósak nincsenek, de van egy másik népcsoport ami még talán rosszabb is, egy részük képtelen beilleszkedni és elég gyorsan előkapja a bicskát, kezelhetetlenek

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#163) 8th válasza dugo_ (#161) üzenetére


8th
addikt

Felsőbbrendűség tudat mi? Ilyen idióta kommentet rég olvastam itt. Jár a taps. :C

(#164) Hieronymus válasza Vakegérke (#159) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Most már igen.
Tavaly sokalltak be.

Felénk most bontják a túlnyomásos sátor, menekült tábort. Gondolom a többi sem fog sokáig állni a környéken.
Akik maradhattak, faházakban kaptak helyet.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#165) dugynok válasza dugo_ (#161) üzenetére


dugynok
senior tag

Azért azt te sem gondolhatod komolyan, hogy az Alik és Musztafák jelentik a gazdasági és demográfiai gondunkra a megoldást....

(#166) Chaser válasza dugynok (#165) üzenetére


Chaser
titán

nálunk itt semmi gond nem lenne, csak ki kellene használni a turisztikai lehetőségeket, gyógyvizeket, összekaparni bp-t egy kicsit jobban, termőföldeket nem eladni, kisebbségi kérdést rendbe tenni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#167) Vladi válasza kenwood (#151) üzenetére


Vladi
nagyúr

A tűzparanccsal határt védeni sem ellentétes az európai értékrenddel. A törvényeket be kell tartani, ehhez a hatalom erőszakot alkalmazhat.

Másik: van éppen elég alternatíva. Meg kell nézni az usát, Kanadát vagy akár Ausztráliát. Ezek is demokratikus országok, jogállammal ahol irdatlan bevándorló érkezik. Valahogy még is meg tudják oldani. ezeket a modelleket csak le kellene másolni.

(#165) dugynok:

Az is benne van a pakliban, hogy egész más bevándorláshoz szokott Svédország, Némteroszág meg mondjuk Hollandia. A kedvenc témám, mikor hozzánk vágják, hogy persze mi is bevándorlunk. Jah, csak a magyar mondjuk szakorvosi diplomával vándorol be. Nem írástudatlanul. :U 2 ilyen személyes ismerősöm is van. szakorvos mind a kettő, fiatalok, házasok. Az egyik kicsi gyerekekkel. Az egyik svédben van, a másik németbe. Ezt hívják bevándorlásnak nyugaton. Ehhez szoktak. Azért a bányász török se egészen az, ami az elmúlt 1 évben történt, aztán az se egyszerű történet.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#168) Avicularia válasza mustang08 (#160) üzenetére


Avicularia
veterán

Svéd állampolgár vagyok és nem azért mentem ki, hogy jobban éljek, hanem egy nő miatt. Szóval ez kurvára mellément. Magyarországon sem éltem sokkal rosszabbul, szóval hagyjuk ezt.
A muszlim bevándorlókat meg ne hasonlítgassuk az európai bevándorlókhoz, mert először is nekünk jogunk van egy másik európai országban élni, míg a muszlimoknak menedéket kell kérniük,nem jár alanyi jogon nekik az ideköltözés lehetősége.
Másodsorban a beilleszkedéshez és a munkához való viszonyunk is kicsit más nekünk európaiaknak, mint más népcsoportoknak.

(#169) Vladi válasza Avicularia (#168) üzenetére


Vladi
nagyúr

"Másodsorban a beilleszkedéshez és a munkához való viszonyunk is kicsit más nekünk európaiaknak, mint más népcsoportoknak."
Támaszd ezt alá lécives számadatokkal és tudományos mérésekkel, mer ha nem menvagyember. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#170) Avicularia válasza Vladi (#169) üzenetére


Avicularia
veterán

Erre csak annyit mondok, hogy aki szerint nincs különbség a muszlimok és az európai emberek között, annak legyen pár ilyen szomszédja, aztán majd rájön.
Vagy amikor megfenyegetnek a munkahelyeden, hogy be ne merd rakni a hűtőbe vagy a mikróba a kajádat, mert abban disznóhús van és az nekik nem tetszik. Kívánok sok ilyen kollégát :D

(#171) dugynok válasza Avicularia (#170) üzenetére


dugynok
senior tag

Itt van a gond. Ha már az embernek a saját országában kell félni... Ezt használják ki, a jóindulatot meg az európai "értékrendet".
Azért nagyon kiváncsi lennék, fordított helyzetben ezek mit csinálnának, ha ennyi európai, keresztény ember menne be hozzájuk és terrorizálna...

(#172) Vladi válasza dugynok (#171) üzenetére


Vladi
nagyúr

Lelőnék mind.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#173) mustang08 válasza Avicularia (#168) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Ahogy írtam, nem szerettelek volna megsérteni. Bevallom, hogy általánosítottam, csak többször hallottam már ezt a szöveget másoktól. Olyanoktól, akik általában segédmunkát végeznek, és még a nyelvet sem beszélik, de nem is hajlandóak azt megtanulni, sőt az ott lakó helyieket még le is nézik, és szidják őket.
Azt, hogy egy muszlimnak milyen a munkához való viszonya nem tudom, nem éltem közöttük. Csak két arab orvost ismerek, de mindkettő jól végzi a munkáját, sőt az egyik tovább is állt nyugatabbra pár évvel ezelőtt.
Itt szerintem nem az a fő gond, hogy ő most arab, mert lehetne vietnami, afrikai vagy bármilyen más származású, hanem inkább az, hogy nagy tömegben, főként alul iskolázott, teljesen más kultúrájú ember özönlött be. Ha ebből a három problémából csak kettő valósult volna meg, akkor most semmi gond sem volna.

(#174) Avicularia válasza mustang08 (#173) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem sértettél meg. Ha megnézed, nem négert vagy arabot írtam, hanem muszlimot. Pld. egy keresztény afrikai négernek teljesen más a hozzáállása hozzánk, mint pld. egy szomáliai négernek (akik mind muszlimok) akik sokszor úgy néznek az emberre mint a véres rongyra.
Természetesen van nem kevés kivétel, én is ismerek nem egyet.

(#175) mickemoto válasza Vladi (#169) üzenetére


mickemoto
őstag

http://888.hu/article-otven-migranst-sikerult-eddig-munkaba-allitani-a-2-milliobol-nemetorszagban?source=hirstart

[ Szerkesztve ]

(#177) dabadab válasza mickemoto (#175) üzenetére


dabadab
titán

Vajon a 888-nal tényleg egy büdös szót sem tudnak németül vagy direkt hazudnak?

DRM is theft

(#178) t72killer válasza 8th (#176) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Oszoljunk kérem, az elkövetőnek nem volt érvényes IÁ kártyája, sőt, még világrengető videós fenyegetést se hagyott hátra, ergo ez egy szegény ártatlan menekült teljesen érthető reakciója. Node, nehogy ilyen előforduljon, adjunk neki havi 3kEUR segélyt+lakoltassunk ki egy családot vmelyik leánygimnázium mellől, hogy a fiatalúrnak minden estére meglegyen a betevője.

:W

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#180) Vakegérke válasza Lauda (#179) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy rákattintok a play gombra, fekete lesz a terület, lejátszás nuku.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#181) t72killer válasza Lauda (#179) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem csodálom, tavaly a teljes helyi termést lelegelte a horda még zölden. Amúgy ezeket a gazdákat (és a tömeg útjában lévő (görög-olasz-macedón-szerb-magyar stb) családok ezreit, akiknek a földjeiket letaposták, falvaikat összesz@rták esetleg tervezi kártalanítani Angi néni?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#182) Vakegérke válasza Lauda (#179) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megnéztem máshol. Nem tudok ezekre mást mondani, élősködő sáskahad. Fene a nagy emberszeretetbe, a gazdáknak sóspuskát kéne a kezébe adni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#183) dugo_ válasza t72killer (#181) üzenetére


dugo_
veterán

Plakátkampányok árából kijött volna, csak ugye itthon mások a prioritások.

(#184) t72killer válasza dugo_ (#183) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Plakátoktól függetlenül fizetnie a kár okozójának kell.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#185) dabadab válasza t72killer (#184) üzenetére


dabadab
titán

És nyilván Angela Merkel saját maga okozta ott a kárt.

A rióival párhuzamosan itt valami hülyeség-olimpia zajlik?

DRM is theft

(#186) t72killer válasza dabadab (#185) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Visszakérdezek: mint Európa legerősebb gazdaságának főmuftija mit szólt volna, ha a balkáni országok (incl. Mo.) texasi farmer módjára védik meg a területüket a betolakodóktól? A II.vh-ban a németeknek egész hadosztályokat kellett a Balkánon állomásoztatni, h az történjen, amit az elitjük akar, ma ez a brüsszeli €-főcsap kezelésével fényévekkel 1xerűbb. (Nem kell a bukott Faymann folyamatos fúrására emlékeztetni, aki a "gonosz kerítésépítőktől" eu-forrásokat akart elvenni)

A kritikus időszakban elhangzott nyilatkozatai ("minden szírt befogadunk") elég meredek irányba mutattak, főleg úgy, hogy a bíztatás mellé zéró logisztikai segítséget küldtek.

Amúgy a plakátmutyi és a horgosi gazdák/görög-macedón falvak lakóinak kálváriája között nem sok összefüggést vélek felfedezni.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#187) 8th


8th
addikt

(#188) Lauda válasza 8th (#187) üzenetére


Lauda
félisten

:Y

(#189) Vakegérke válasza 8th (#187) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezaz! Ez kellett Angélának!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#190) Avicularia válasza Lauda (#188) üzenetére


Avicularia
veterán

Szegény ez is pszichológiailag beteg, meg gyorsan radikalizálódott, ahogy mostanában mentegetik őket. Szerencsére ez csak a honfitársának a képét kaszabolta össze azzal a bökővel.

(#191) 8th válasza Vakegérke (#189) üzenetére


8th
addikt

Ez van. Mondanám, hogy a németek megérdemlik amiért ennyire ostobák, hogy mindezek után még mindig az idióta merkelt támogatják de nem, mert ezt senki sem érdemli meg. Még ha segg hülye akkor sem. Néhány maréknyi egyébként senki által meg nem választott és a valóságtól teljes mértékben elszakadt brüsszeli pöcsfej miatt és egy az országon basáskodó gyakorló elmebeteg nő miatt a nagyvárosi német embereknek megszűnt a biztonságérzete. És továbbra is tapsikolnak a merkel féle sleppnek, fantasztikus. Vicces, hogy immár évek óta kivétel nélkül az összes európai - a jobboldali és a baloldali érzelműek egyaránt - biztonságpolitikai szakértő figyelmeztette a politikai döntéshozókat, hogy ez így nagyon de nagyon nem lesz jó de mint ha a falnak beszélnének. Csak idén eddig hány áldozatot követelt az az iszlamista őrjöngés amit ezek a kecskepásztorok művelnek szerte európában? És hol van még az év vége! Bírom, hogy a tetvedék politikusok akik erről az egészről tehetnek élükön merkellel ha megtörténik a baj könnybe lábadt szemmel szomorú pofát vágva mondanak egy szívhez szóló beszédet majd beülnek szépen a testőreik mellé és elhajtanak. Másnap folytatódik minden mint ha mi sem történt volna. Nekik könnyű rájuk és a családjukra hivatalból vigyáznak. Az átlag embereket pedig véletlenszerűen halomra ölik a saját hazájukban a nyílt utcán. Vagy étteremben. Vagy a bevásárló központban. Vagy lekaszabolják a vonaton munkába menet. Tök jó. Éljen soká a multikulti európa. Ki a tököm akar olyan európában élni ahol nem engedheted el a 12éves lányodat a barátnőivel strandra/uszodába mert felnőtt arabok molesztálják? Egy fejletlen testű gyereket! Ki akar olyan helyen élni ahová az esti mozi előtt nem mehetsz be egy mekibe a gyerekeddel mert mi van ha lekaszabol valami iszlamista fasz? Kinek kell ez? Össze kell fogni az EU hadseregeknek szárazföldi erőkkel meg kell tisztítani azon országokat ahol a drágalátos usa évek kitartó munkájával óriási szart kavart. Ha ez megvan egytől egyig össze kell szépen szedni az összes 'jajjdemenekültet' és ki kell vágni őket mint a taknyot EU területéről. Nincs más járható út út csak ez. Csak azt nem értem mire várnak még?!

[ Szerkesztve ]

(#192) Vakegérke válasza 8th (#191) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az elefántcsont toronyból könnyű a pórnép feje fölött döntéseket hozni. "Nekik könnyű rájuk és a családjukra hivatalból vigyáznak." Már csak az a kérdés, hogy ebből az egészből mi a hasznuk a döntéshozóknak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#193) 8th válasza Vakegérke (#192) üzenetére


8th
addikt

Udo Ulfkotte a menekültipar című könyvében hosszan fejtegeti mindezt. Ha csak a fele igaz annak amit ebben a könyvben állít már az is hajmeresztő.

(#194) Avicularia válasza 8th (#191) üzenetére


Avicularia
veterán

Össze kéne hívni egy nagy sajtótájékoztatót, ahol az EU vezetők és különböző politikusok mint merkel szembenéznének az utóbbi idők terrortámadásaiban meghalt emberek családtagjaival, és beszámolnának róla, hogy mit tesznek a további vérrontások elkerülésére. Természetesen testőrök nélkül, ahogy ők hagyják a polgárokat a mindennapi életben.

(#195) Vakegérke válasza 8th (#193) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rákerestem, megdöbbentem. Naiv vagyok, el nem tudtam volna képzelni, hogy ennyien, és ekkora hasznot húznak, kockáztatva a nép biztonságát, egészségét, lakhatását. Eddig azt hittem, hogy a haza nem eladó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#196) dabadab válasza Avicularia (#194) üzenetére


dabadab
titán

Például azt teszik, hogy befogadják azokat, akik a terrortámadások elől menekülnek.

DRM is theft

(#197) 8th válasza Avicularia (#194) üzenetére


8th
addikt

Szarnak bele. Nincs politikai akarat. Ennyim múlik az egész. Pénz, paripa, fegyver. Minden megvan. Akarat. Az nincs. Nemzetközi összefogással két de maximum három éven belül rendet lehetne tenni a közel-keleten. De amíg csak bombákat dobálnak rájuk biztonságos magasságból addig megette a fene az egészet a sáskahad meg csak jön és jön. :W

#196: örvendezzünk!

[ Szerkesztve ]

(#198) Vakegérke válasza dabadab (#196) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hálás is nekik a nép, egyre hálásabb...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#199) Avicularia válasza dabadab (#196) üzenetére


Avicularia
veterán

Aha, ki menekül a terror elől? Hagyjuk már..
Akik Európába jönnek, azoknak kb.1%-a tényleg menekült. A többi gazdasági migráns.

[ Szerkesztve ]

(#200) dabadab válasza 8th (#197) üzenetére


dabadab
titán

"Nemzetközi összefogással két de maximum három éven belül rendet lehetne tenni a közel-keleten."

Én ezt valahogy nem láttam sikerülni Afganisztánban sem.

DRM is theft

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Hieronymus:] Angela hol vagy? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.