Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Hieronymus:] Angela hol vagy? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Topic törölve 3 ... 2 ... 1 ...

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az OEZ-ben 11 halott. Erősítette meg a Bajor televízió.

[ Szerkesztve ]

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) Hieronymus válasza Blindmouse (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Miért?

mod:
München teljes tömegközlekedést leállították.

[ Szerkesztve ]

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Megcsinalta az biztos. Gondolom szelfizik megint valahol az afganokkal.

Ennek pont ilyen robbantos feje van.

[ Szerkesztve ]

(#5) #81556480


#81556480
törölt tag

CNN élőben közvetíti az eseményeket.
Durva képek kerültek fel a netre, a bemondó azt kérte NE posztoljanak az emberek videókat és képeket az eseményről.

(#7) cskamacska válasza Blindmouse (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Lassulnak ilyen fülledt melegben a modik. :DDD

Lehetne erről beszélni eleget, de nem feltétlen úgy hogy még Orbán is belekönnyezzen. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#8) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Megint veszít pár 1000 szavazatot és nem történik semmi. Pár hasonló eset után jönnek majd a szigorítások, szabályok és szükségállapot, de a legtöbb csak látszat intézkedés lesz.

(#10) total90


total90
veterán

A durva az egészben, hogy 15 óra környéken ott voltam az Olympia bevásárlóközpontban, aztán haverokkal pár órával később ülünk a sörkertbe és halljuk a híreket, hogy mi van. Nem valami tuti érzés...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) f(x)=exp(x) válasza total90 (#10) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Durva lehetett az érzés...

(#12) total90 válasza f(x)=exp(x) (#11) üzenetére


total90
veterán

Hát nem valami tuti... tuti ma elmarad a péntek esti hepaj a haverokkal.
Valahogy senki nem akar ma bulizni. Most ki nem mozdítanak a házból...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#13) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Európa, ébredj már! Meddig tűrjük még ezt?

Huawei Mate 9

(#14) Hieronymus válasza H.Istvan25 (#13) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ezt nem kellene. Légyszives töröld, ha még lehet,

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#15) H.Istvan25 válasza Hieronymus (#14) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Nem népirtasra gondolok, hanem a kedves vezetőket kéne észheztéríteni

Huawei Mate 9

(#16) hNp88


hNp88
aktív tag

refugees welcome

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#17) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Állítólag vmi honi agyalágyult kapott napszúrást, akit a francia események miatt extra készültségben tartott szupercsapat még mindíg nem tudott elkapni.

Úgy tűnik, július a terroristák hava, jövő ilyenkor 1 hónapra elutazom Grönlandra, a híreket meg a végén, zanzásítva elolvasom.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18) total90 válasza t72killer (#17) üzenetére


total90
veterán

Érdekes amit a magyar sajtó ír.
Itt arról számolt be a sajtó, hogy német, de iraki felmenőkkel, tehát nem török.
A másik, hogy itt azt írják, hogy elkapták, - magyar sajtó meg, hogy öngyilkos lett.

Egyébként este már lehetett tudni az itteni sajtó kavarodásából, hogy ez inkább egy helyi idióta és nem terror támadás... csak ez utóbbi több nézőt vonz 🙄

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#19) petipetya


petipetya
nagyúr

Teljesen mindegy, hogy mikor fogadták be: idén, pár éve, a szülei migráltak stb. A lényeg az, hogy idegen volt és a helyi lakosok ellen fordult, ezt hiába akarják kinagyarázni.

"nincs rá lezsóidő"

(#20) 8th


8th
addikt

A legfájdalmasabb az, hogy ezeket a kis akciókat mindig az ártatlan emberek szívják meg. A politikusok akik az átlag polgár akarata ellenére a nyakukra hozták a bajt majd szánakozó könnyekig hatódott arccal mondanak néhány beszédet és minden megy tovább ahogy eddig. Nagyon sajnálom a németeket, hogy el kell tűrniük mindezt, hovatovább jópofát kell vágniuk a Merkeli politikához.

(#21) Hieronymus válasza total90 (#18) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez továbbra is terror támadás.
A lehető legrövidebb idő alatt, a lehető legmagasabb számú halálos áldozat és sérült elérése volt a cél.
hogyan lehetne másnak definiálni?

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#22) jksx válasza Hieronymus (#14) üzenetére


jksx
senior tag

Miért törölje?!?
Talán egy elhibázott és el nem ismert hibás brüsseli döntéssorozat folytatásaként továbbra is mindenfajta ellenőrzés nélkül be kell engedni Európába a migránsokat?
Hány embernek kell még meghalnia terrortámadások miatt, mire felébrednek az európai döntéshozók?
Netán a demokrácia és liberalizmus célja Európa iszlamizállása?

[ Szerkesztve ]

(#23) petipetya válasza jksx (#22) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mindig eszembe jut, amikor hazánkba települt kínai és más ázsiai emberrel utazom együtt: emberibbek, és udvariasabbak, mint sok mindenki. Ennyit tesz a kulturális háttér. Ők például be tudnak illeszkedni.

Itt most szigorúan csak az emberi, és nem a gazdasági oldalról közelítem meg a kérdést.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#24) cskamacska válasza petipetya (#19) üzenetére


cskamacska
addikt

Te, egyébként ez nem azt jelentené, hogy Total90-nek sem kell többet aggódnia a tenoristák miatt, mert ilyen alapon neki is bérelt helye lesz a marhavagonban, és várja haza a 100%-ig tenorista és emberevő idegen mentes széphazánk, ha nem tud igazolni 20 generációnyi szigorúan pacifista sváb felmenőt? :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#25) buherton válasza cskamacska (#24) üzenetére


buherton
őstag

Remélem ezt te sem gondolod komolyan. A német és a magyar eléggé hasonló kultúrkörből gyökeredzik, így nincsenek komolyabb ellentétek. Emiatt lehet az, hogy még nem hallottál arról, hogy Franciaországban/Németországban/Belgiumban/Angliában magyar/lengyel/román/bolgár robbantott/gyilkolt volna. Ellenben, akik Közel-Keletről és környékéről jöttek, ők nem sok jóval kecsegtetnek.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#26) proci985 válasza buherton (#25) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

Pándy András neve mond valamit?

Egyébként a logikád mentén elég nehéz levezetni, hogy az UKban miért ugrott meg a rasszista bűncselekmények száma Közép-európaiak ellen az utóbbi hetekben.

De javíts ki ha kint élsz / éltél huzamosabb ideig, és elsőkézből való tapasztalataid is vannak.

total90: örülök, hogy rendben vagytok.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27) f(x)=exp(x) válasza proci985 (#26) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Mondjuk az se mindegy, hogy 1000-ből 1, vagy 1000-ből 100...

[ Szerkesztve ]

(#28) jksx válasza proci985 (#26) üzenetére


jksx
senior tag

Lehetőleg ne mossuk össze egy sorozatgyilkost (aki a családja körében gyilkolt, elítélendő módon) egy iszlamista terroristával, aki válogatás nélkül öl.

[ Szerkesztve ]

(#29) 8th válasza cskamacska (#24) üzenetére


8th
addikt

Na na. Azért tegyünk különbséget európai gyökerű keresztény és közel-keleti gyökerű iszlám úgynevezett "menekült" között. Azért tegyünk különbséget mert különbséget KELL tenni! Egy nyugat európában dolgozó vagy ott letelepedő magyar sosem fog Belgiumban bombát robbantani a reptéren vagy Franciaországban teherautóval letaposni embereket allah dicsőségére. Azt mivel magyarázod, hogy mindig, ismétlem kivétel nélkül mindig csak az iszlám hitű közel-keletről származó emberek követik el az ilyen gyáva undorító tetteket? Az, hogy az elkövető most "menekült" (muhahahaaa) európába vagy az őseit hozták be a gyarmataikról olcsó munkaerőnek és ő már ide született és itt szocializálódott az teljesen mindegy. Egy iszlám hitű soha nem lesz európai ember. Egy végtelenül primitív csökött vallást követ fanatikusan akárcsak a zsidók a magukét. És ez minden bajok forrása.

(#30) buherton válasza proci985 (#26) üzenetére


buherton
őstag

Nem azt mondtam, hogy minden kelet-európai szent életű, csak azt hogy nem terroristák.

Miért növekedtek a rasszista bűncselekmények száma? Hallottam már én is, de nem tudom az okát.

Olvasgatni szoktam a bűnügyi jelentéseket és hogy kik szokták elkövetni azokat. Maradjunk annyiban, hogy jó részt szintén Ázsiából bevándorolt népcsoport követi el még akkor is, ha éppen magyar/román/bolgár az állampolgársága.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#31) dabadab


dabadab
titán

Azt megkérdezhetem, hogy mi köze Angela Merkel menekültpolitikájának egy olyan sráchoz, aki Németországban született, a szülei meg még akkor vándoroltak be, amikor Merkel még NDK-s állampolgár volt?

DRM is theft

(#32) f(x)=exp(x) válasza dabadab (#31) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Amikor ki írta még ezt nem lehetett tudni.
Valamint még úgy, hogy Merkel bevándorláspárti (és így utólag), és megmutatkozott hogy hogyan tudnak beilleszkedni a más vallást stb. gyakorló emberek.

[ Szerkesztve ]

(#33) Lauda válasza cskamacska (#24) üzenetére


Lauda
félisten

idegen volt és a helyi lakosok ellen fordult, A lenyeget kiemeltem. Mivel total90 nem szokott ilyet valoszinuleg, ezert ra ez nem vonatkozik.

(#34) Blindmouse válasza total90 (#18) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Persze. Ha egy szír vagy iraki németországban születik akkor német lesz.
Ha megy egy pocok akváriumban születik akkor pedig a pocok onnantól kezdve természetesen hal.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#35) dabadab válasza f(x)=exp(x) (#32) üzenetére


dabadab
titán

"Amikor ki írta még ezt nem lehetett tudni."

Ami ugye felveti annak a kérdését, hogy akkor meg a semmire minek kellett bármit is írni?

"Valamint még úgy, hogy Merkel bevándorláspárti (és így utólag), és megmutatkozott hogy hogyan tudnak beilleszkedni a más vallást stb. gyakorló emberek."

Valahogy van az az elképzelés, hogy Németországban úgy 2015-ig egyetlen menekültet vagy muszlimot vagy arabot se láttak, aztán akkor hirtelen lettek sokan - ezzel ellentétben az van, hogy már évtizedek óta ott élnek.

(#34) Blindmouse: és ezzel mit akarsz mondani?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#36) jksx válasza dabadab (#35) üzenetére


jksx
senior tag

Blindmouse kolléga azt akarta Neked bemutatni, hogy azért mert ott él pl. Németországban évek óta, nem igazán jelent sokat. Mára már több kevésbé elfogadott, hogy a nagy multi kulti elmélet megbukott. Olvasnod kellene pl. Charles de Gauelle miként vélekedett a (volt) gyarmatokról betelepített népcsoportról. Ők nem asszimilálódnak, a vallásuk szerint, mi hitetlenek azaz senkik vagyunk...

(#37) Areturus


Areturus
tag

Tegnap este családdal szerettünk volna Tollwoodra kilátogatni mint tavaly is, de aztán kedv hiányában nem tettük. Az Einkaufszentrumtól pedig csak pár percre van. Nem jó érzés.

(#38) Thome válasza dabadab (#35) üzenetére


Thome
addikt

2015-ig hányszor robbantottak, lövöldöztek plázákban, késeltek, erőszakoltak arabok-iszlamisták Európában?

Szerk: Na ehhez épp csak ennyi köze van a jelenlegi bevándorlási hullámnak, hogy a régebben betelepültek is "felébredtek".

[ Szerkesztve ]

(#39) dabadab válasza Thome (#38) üzenetére


dabadab
titán

Ha gondolod, állíts össze egy adatsort ezzel meg az Európában érő muszlimok számával.

DRM is theft

(#40) Thome válasza dabadab (#39) üzenetére


Thome
addikt

Nem nekem kell bizonyítanom ezt, mert engem igazol a jelenlegi állapot -sajnos-.
A jelenlegi helyzet előtt nem voltak ilyen cselekmények.

(#41) dabadab válasza Thome (#40) üzenetére


dabadab
titán

Éppen ezért érdekes az, hogy a muszlimok száma jelentősen nem változott, ellentétben a merényletek számával - ehhez képest elég meredek azt mondani, hogy mindez a muszlimok miatt van.

DRM is theft

(#42) mustang08 válasza 8th (#29) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

De azért te is tegyél különbséget egy közel-keleti állampolgár és egy vallási fanatikus között. Lemerném fogadni, hogy a menekültek 99,9%-a ugyanolyan egyszerű ember, mint te vagy én. Volt normális állásuk, egy szép családjuk, és boldogan éltek, amíg meg nem halt az egyik közeli hozzátartozójuk egy robbantásban. Persze, nem tagadom, hogy teljesen más a kultúrájuk és a vallásuk, és emiatt folyamatos a súrlódás a helyiek és a bevándorlók között. De erre nem az a megoldás, hogy elkezdünk példát statuálni és ezzel még nagyobb feszültség gerjesztünk, hanem a Közel-Keleten kell rendet rakni, hogy a menekült státuszt megszüntetve, szépen önszántukból, vagy kisebb unszolásra visszatérjenek az otthonukba.

(#43) Lauda


Lauda
félisten

Tenyleg azon megy a vita, hogy tobb-e a problema a nemeteknel miota elindult a hullam keletrol? Vicc emberek.

[ Szerkesztve ]

(#44) 8th válasza dabadab (#41) üzenetére


8th
addikt

Dehogy is miattuk. Hiszen ők csak szegény áldozatok... :W

(#45) dabadab válasza 8th (#44) üzenetére


dabadab
titán

Egyébként azt lehetne csinálni, hogy értelmesen beszélgetünk, vagy ragaszkodsz ahhoz, hogy a racionalitásnak még a látszatát is kerüljük és szurkálódó megjegyzésekkel helyettesítsünk bármiféle érvet?

(#43) Lauda: nem, miért gondolod ezt?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#46) Vladi válasza dabadab (#45) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

van mostmár európában 2-3. 1. és 0. generációs merénylő is. Lehet válogatni.
"wir schaffen das"
Így jön Angéla a képbe. Nem, nem fog menni. Máshogy kellene csinálni. Nekem lenne ötletem.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#47) hNp88 válasza dabadab (#41) üzenetére


hNp88
aktív tag

mert ha nem, akkor ki miatt? :U

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#48) dabadab válasza hNp88 (#47) üzenetére


dabadab
titán

Én se vagyok az a nagy világmegfejtő, csak látom, ha egy magyarázat nagy nem illeszkedik a tényekhez.
Én pl. jóval szorosabb összefüggést látok a merényletek és az ISIS megerősödése között, mint amit más magyarázatok kínálnak.

DRM is theft

(#49) hNp88 válasza dabadab (#48) üzenetére


hNp88
aktív tag

akik remek partnerre találtak ehhez az - akár évtizedek, generációk óta - Európában élő, végtelenül egyszerűen fanatizálható muszlim népességben

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#50) dabadab válasza hNp88 (#49) üzenetére


dabadab
titán

Az azért elég jól látszik, hogy a muszlim népesség úgy általában messze nem "végtelenül egyszerűen fanatizálható", csak van neki egy ilyen része is (mint általában bármelyik népességnek).

DRM is theft

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Hieronymus:] Angela hol vagy? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.