Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10062) FearTomi


FearTomi
őstag

A Media Marktos garanciaintézést hagyjuk már. Visszavittem karácsonykor egy tv-t mert hiányzott az adapter a dobozból, szóval használhatatlan volt. Folyamatosan húzta a száját az ügyfélszolgálatos gyerek, azt hittem képen vágom. Amúgy a garancia ellenére is olyanokkal próbálkoztak, hogy hoznak nekem egy kábelt valami leselejtezett darab dobozából, pedig azt hiszem 3 napig cserélni kötelesek. Azt mondta a gyerek, hogy túl sok papírmunka lenne neki ezt kicserélni úgyhogy megpróbálja így megoldani. De mivel közöltem vele érthetően, hogy ha hiányzik belőle valami, akkor valszeg nyitva volt már úgyhogy egy másikat szeretnék, 2 és fél óra szájhúzás után kaptam egy másikat. Szóval sanszos, hogy megoldható a garancia, csak mivel dolgozniuk kellene, ezért nem foglalkoznak vele és elküldenek...

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.