Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) alázógyík válasza ZS3NI (#13400) üzenetére


alázógyík
őstag

Ami alattad van, nem jó? 1,5 hét...

[ Szerkesztve ]

(#13402) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Autóba rendeltem fényszóró szettet ismerősnek, de az egyik oldalon nem megy az ego.
Nyitottam egy requestet az eladonal, hogy esetleg kuldje vissza a pénz egy részét, vagy küldjön egy új egot.

Most válaszolt hogy zarjam a requestet, és utána megoldjuk. Ez miért lehet? Valahogy ki akar játszani?

Koszi

yo

(#13403) ittakary válasza ZS3NI (#13400) üzenetére


ittakary
nagyúr

Milyen telefon?

(#13404) ZS3NI válasza ittakary (#13403) üzenetére


ZS3NI
őstag

xiaomi redmi note

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13405) Silent77 válasza kenny123 (#13402) üzenetére


Silent77
veterán

Pontosan!
Ne zárd semmiképp!
Utalja vissza az árát, és esetleg rendeld újra.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13406) kenny123 válasza Silent77 (#13405) üzenetére


kenny123
addikt

Akkor jól sejtettem, köszi. :R Meg is írtam neki.

yo

(#13407) batagy válasza batagy (#13372) üzenetére


batagy
őstag

Megbeszéltem az rack tulajdonosával (ez az Outlander féle "vinyó evő" rack), az említett user esetében az USB kábel okozta a vinyó tönkremenetelét, nem a rack. Azóta másik HDD-t használ ugyanabban a rackben és annak semmi baja egy másik USB kábellel.

Szóval témát lezárom. Ettől még persze előfordulhatnak hibás darabok mindenhol, nem azt mondom, csak tisztázni akartam ezt az esetet.

(#13408) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Vett már valaki ilyet?

Xiaomi WiFi Wireless Network Adapter Mini USB

Mert az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy ez valamiért csak routerként tud működni, vevőként nem tudom, hogy hogyan kéne beállítani.

Aki jártas ebben tudna segíteni?

:R

(#13409) KaiotEch válasza Vasinger! (#13408) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mert ez router csak.

(#13410) Vasinger! válasza KaiotEch (#13409) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Értem. És ebből a leírásból ennek hol kéne kiderülnie?

(#13411) KaiotEch válasza Vasinger! (#13410) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ahogy látom sehol. Eredetinél kiderül.

(#13412) Tim82 válasza mm89 (#13398) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek általában 12 V/2A vagy 12V/3A-s tápokkal jönnek, 12V/5A-s tápot javasolnak hozzájuk külföldi fórumokon.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13413) mm89 válasza Tim82 (#13412) üzenetére


mm89
őstag

Köszönöm.
A teljesítményt megtippelni se tudod kb, hogy mennyire szolgálná ki a meglévő hangfalakat?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#13414) esox2


esox2
tag

Bár ez Aliexpress, innen rendeltem egy Xiaomi 16000mAh powerbankot Fizetés után jött track number (singapore post). Két napra rá egy üzenet az eladótól hogy nem bizik a singapore post kézbesítésében (először küldött velük árut), ezért feladja a hongkong poston is. Ha megérkezik mindkettő, a másodikat tekintsem ajándéknak. Hétfőn megérkezett az első, ma pedig a második powerbank. Bár volt néhány üzletem már az ebay is, ilyen eladóval még nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#13415) htc07 válasza esox2 (#13414) üzenetére


htc07
addikt

ha ez így megy akkor én is rendelek tőle egyet :D

(#13416) havri1 válasza esox2 (#13414) üzenetére


havri1
félisten

Ez ennyiért elég necces, nem?
30$ felett látom biztos helyeken, azért ez nem 1-2 dodó különbség.
Eredetiség teszt?

havri

(#13417) XtremLor válasza htc07 (#13415) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem ez nagyon meseszeru...hitetlen vagyok nincs mese! :U

"Legen...Wait for it...Dary"

(#13418) esox2 válasza havri1 (#13416) üzenetére


esox2
tag

Amit én meg tudok állapítani, hogy a csomagolása (dobozos, kívülről rajta egy matrica, elég nehéznek tűnik - ha csak nem ólommal töltötték teljesen, alul kínai feliratok) látszólag rendben van, viszont fogalmam sincs, hogy lehetne az eredetiséget tesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#13419) havri1 válasza esox2 (#13418) üzenetére


havri1
félisten

A dobozon lévő matricán van egy lekaparható réteg (mint régen a kaparós sorsjegyeken), ami alatt egy számsor van.
Ezt a számsort a xiaomi eredetiség ellenőrző lapján beírva kiadja, eredeti e vagy sem (legalábbis a csomagolás...hehe).
Amúgy fehér ledek, fehér usb csatlakozó belül, meg ránézésre semmi gagyi.
Na meg a teljesítmény.

havri

(#13420) havri1


havri1
félisten

Megérkezett a 2 db GU10-es ledes lámpám.

GU10 MR16 E27 B22 15W 12W 9W LED Bulbs Lights Epistar LED Cool/Warm White Lamps

15W-osak, warm white, emit elbasztam, nem ilyet akartam, de sebaj.
Csináltam pár képet, hátha látszik valamiannak,akit érdekelne a cucc.
Igényes csomagolás, igényes összerakás. Szétkaptam, alumínium a nyák alja, talán egy jó pont. Nem zárt, a lamellák között a hő szabadon távozhat!
A lamellák csak festett műanyag, nem alu, bár...most jobban megnézve, lehet mégis. :DDD Szer.: ALU!

Egyik led, másik tungsram 50W-os spot halogén, egyszerre, több módon fotózva, zársebesség értékekkel.

[ Szerkesztve ]

havri

(#13421) spidersoft válasza trebrona (#13392) üzenetére


spidersoft
senior tag

Hagyján, hogy a mindigtévé, (nyilván megkötésekkel) de általában elboldogulnak az mkv filmekkel is, míg a DVD játékosok csak ritkán (DVD-hez mpeg2 elég, DVB-T-hez meg mpeg4 kell, meg h.264 dekódolás, úgyhogy egy DVD lejátszóba külön chipet kell rakni, ha azt akarják, hogy vigye a h.26x kódolású filmeket is). Érdemes megnézni a kiszemelt kütyü adatlapját, hogy milyen konténereket, milyen kodekeket támogat. Sok fel is tudja venni a digitális adást ;)

(#13422) esox2 válasza havri1 (#13419) üzenetére


esox2
tag

Valóban, kaparás után négy számsor egymás alatt. Fehér ledek, fehér usb, a csomagolásban egy kínai nyelvű "használati", Rövidre zárást követően a ledek nem villannak fel. A teljesítményről még nem tudok beszámolni.

[ Szerkesztve ]

(#13423) havri1 válasza esox2 (#13422) üzenetére


havri1
félisten

(#13424) esox2 válasza havri1 (#13423) üzenetére


esox2
tag

A kód ellenőrzést a kínai írásjelek miatt feladtam, az angol szövegre átállításnál, elnavigál az oldalról. Az "ajándék" powerbank dobozán ellenőrző kód nincs, az biztosan fake. De hát ajándék lónak..

(#13425) szakalistvan válasza spidersoft (#13421) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Ezeket nem filmnézésre találták ki,lásd "Milyen asztali médialejátszót" topic. Fél óra után elkezd csúszni a hang,nem játssza le,melegszik,stb,használtan WD TV Live,10körül,nincs jobb alternatíva:)
Vagyis van,aki szereti a szodómiát,az használjon DVD játékost filmnézésre.

(#13426) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Srácok!nem témába vág, de ez az USB-s EASYCap digitalizáló motyóü nem igazán akar nekem működni., win 7 64 bit, felteszem a lemezen lévő drivert és programot, de semmit nem mutat a képen. nem látom a (jelen esetben) videófilmet a monitoron.
Szopott már valaki ezzel?

(#13427) havri1 válasza esox2 (#13424) üzenetére


havri1
félisten

Azt hiszem ez az, de valahol van angol is :)

[link]

havri

(#13428) Minstrel válasza esox2 (#13424) üzenetére


Minstrel
senior tag

nem kell hozzá nyelvtudás, írd be a számokat és enter, vagy küldjed rá a google fordítót ha úgy jobban megy

(#13429) esox2 válasza Minstrel (#13428) üzenetére


esox2
tag

Persze, a számsort én is be tudtam írni, de az ellenőrző képkód kínai karakterei már problémát okoztak. De ha valaki kedvet érez hozzá, a doboz kódja: 96594 41970 28875 41604

[ Szerkesztve ]

(#13430) Minstrel válasza esox2 (#13429) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ja, elnézést, azt nem is vettem észre, régen nem kellett. Tényleg kacifántos :DDD

(#13431) spidersoft válasza AndrewTdi (#13426) üzenetére


spidersoft
senior tag

Egyik bemenetén se?

(#13432) htc07 válasza havri1 (#13427) üzenetére


htc07
addikt

ezt a captchát fejtsétek meg ;]

(#13433) kerekfej válasza havri1 (#13420) üzenetére


kerekfej
addikt

warm white miért nem jó neked?

(#13434) havri1 válasza kerekfej (#13433) üzenetére


havri1
félisten

Egyelőre csak képen láttam, de kékesebb fehér színe van ( a cool whitenak), talán jobban mutatna. Kipróbáltam volna milyen.
De nem rossz ez sem, meg vagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

havri

(#13435) trebrona válasza szakalistvan (#13425) üzenetére


trebrona
nagyúr

CRC tévével majdnem mindegy. :) Gondolom nem 1080-as mkv-kat szeretne egész nap nézni...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13436) wwenigma válasza esox2 (#13424) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem feltetlenul fake, nem tul regota van ez az ellenorzes. Azonositsd be a többi jelből. Egyebkent a 20$ elég határeset mert ennyibol a cellak nem jonnek ki nagytételben, szerintem nagyon alaposan meg kell nezni a kód ellenére...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13437) kerekfej válasza havri1 (#13434) üzenetére


kerekfej
addikt

cool white az borzasztó

(#13438) Minstrel


Minstrel
senior tag

Melyik gorillapod másolat jó? Látok mindenféle árban, de nem akarok 2000-ért olyat venni ami ugyanolyan, mint az 500-as csak épp valaki drágábban adja.

(#13439) Degeczi válasza Minstrel (#13438) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pár használat után kilazulós vackok... esetleg nagyon könnyű vázhoz (különösen kompakthoz) beválhat, de picit is nehezebbhez nemigen

(#13440) kovisoft válasza kerekfej (#13437) üzenetére


kovisoft
őstag

warm white az borzasztó

(#13441) Gépötty


Gépötty
senior tag

Bocsánat, hogy nem eBay, de ezt látnotok kell :))

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#13442) Silent77 válasza Gépötty (#13441) üzenetére


Silent77
veterán

Láttam már régebben is, de venni nem mertem belőle. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13443) spidersoft válasza Gépötty (#13441) üzenetére


spidersoft
senior tag

Úgy tudom, hogy gerincsérült, vagy mozgásában más módon korlátozott embereknek lett ez kitalálva, szóval nem is biztos, hogy lazy glassesnek kéne hívni. Ebajon is van ugyanolyan csak olcsóbban, illetve még egy sör árával olcsóbban egy másik típus (aminek pl. nincs az az értelmetlennek tűnő ablak az oldalán, lehet másban, pl. üveg minőségben is eltér, nem tudni).

(#13444) M_o_g_y_i válasza batagy (#13368) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

ASM1051 vezérlő van az enyémben. :))

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13445) just


just
aktív tag

Olcsó mp3-as lejátszót vett már valaki használhatót? Lényeg hogy kiírja hogy milyen szám megy és a minősége se legyen gagyi. Kocsiba kellene.

Two things what i hate. People that can't count...

(#13446) Silent77 válasza just (#13445) üzenetére


Silent77
veterán

Sansa clip ajánlott, bár annyira nem olcsó.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13447) pumi1980


pumi1980
tag

Üdv.
Adódott egy problémám egy HDMI/DVI-D kábellel.
Sajnos nincs lehetőségem hogy a monitort és a kábelt külön-külön letesztelve eldöntsem melyik okozza a hibát. Az is előfordulhat, hogy a hiba oka a monitor HDCP támogatásának hiánya. 3( PC videókártya: AMD HD6800, EVOLVE Blade Media Player, ORION 5600 DVD Player) különböző HDMI forrásból hajtva a monitort a hiba ugyanaz.
A hiba okozójától függetlenül, szerintetek jogos lenne refundot kérni a kábelra, a csatlakozó hibája miatt (az egyik pin 1mm-rel rövidebb a többinél)?
Eddig 57 rendelésből csak 4 refundom volt.

(#13448) trebrona válasza pumi1980 (#13447) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szerintem az az egy pin mindig rövidebb, az a normális, enyém is így néz ki:

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13449) Siriusb


Siriusb
veterán

Bocs, hogy nem kerestem ilyet az ebay-en (biztos ott is van), de belinkelem, mert hasznos cuccnak tűnik: Damaged Screw Extractor

Hogy ne legyek off:
http://www.ebay.com/itm/4-Screw-Extractor-Drill-Bits-Guide-Set-Broken-Damaged-Bolt-Remover-Easy-Out-Set-/171575096448

[ Szerkesztve ]

(#13450) Archer válasza Tim82 (#13367) üzenetére


Archer
őstag

Üdv!

Ez az RCA-s cucc fordítva is működhet? Nekem olyan kellene, hogy a hangkártyáról amin 2 RCA van, kétfelé vinni a jelet, hogy lehessen köztük váltani. Illetve nagyon gagyi, úgy értve mennyire romlik a jel minősége?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.