Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94801) hcl válasza homerhamm (#94800) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Lehet, hogy létezik, de akárki kiírhatja, hogy valahol dolgozik.

Mutogatni való hater díszpinty

(#94802) homerhamm válasza hcl (#94801) üzenetére


homerhamm
addikt

Szrintem meg kamu az egész.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#94803) hcl válasza homerhamm (#94802) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ja, az alap, de kérdés, hogy teljesen kamu, vagy nepperek hirdetnek valami lomot, amit felpontoznak? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#94804) homerhamm válasza hcl (#94803) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt nem tudom, de érdemes megnézni az oláh család péksége oldalt, mert az egy hatalmas kamu. Meg Kolompár úr is.

Ha mégse, akkor Kolompár úrnak sok sikert kívánok az életbe, és céljai megvalósításához...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#94805) hcl válasza homerhamm (#94804) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ja hogy ez valami poén-fészbúkoldal, ért :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#94806) homerhamm válasza hcl (#94805) üzenetére


homerhamm
addikt

Pontosan, először nem tűnt fel, csak a pékségesnél. De hogy ennyire unatkozik, hogy 6 kamuprofilt is csinál magának. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#94807) Astroboy válasza mpo (#94788) üzenetére


Astroboy
őstag

:DDD

(Vagy a pék f@szára, amelyik szimpatikusabb)

(#94808) Astroboy válasza Astroboy (#94807) üzenetére


Astroboy
őstag

Na b+ megöltem a topikot. :D

(#94809) homerhamm válasza Astroboy (#94808) üzenetére


homerhamm
addikt

Csak komojj vevők jelentkezzenek.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#94810) Astroboy válasza homerhamm (#94809) üzenetére


Astroboy
őstag

Na már csak 5190 hsz. :DD

(#94811) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ilyen pilleszéket hol láttatok régen?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#94812) Trailblazer válasza Ciccuka (#94811) üzenetére


Trailblazer
addikt

Talán volt nekünk is, de a közvetlen szomszédunknak biztosan.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#94813) patomi válasza Ciccuka (#94811) üzenetére


patomi
őstag
LOGOUT blog

Anyámnak van 2db. Egy piros és egy zöld. Mai napig használjuk. Legalább 40 éves székek. :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#94814) TaaT válasza Ciccuka (#94811) üzenetére


TaaT
veterán

Isminek volt olyan, nekünk meg ilyen. [kép]

Give them hell Ukraine!

(#94815) koby11h válasza Ciccuka (#94811) üzenetére


koby11h
aktív tag

A szobámban az asztal mellet, kettőt is, pedig akkor még nem ittam :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#94816) Astroboy válasza patomi (#94813) üzenetére


Astroboy
őstag

Ráadásul a hangja is jó, emlékszem gyerekként istenieket kongáztam a rádió zenéjére konyha-stokin, miközben Mutter főzött.
Mármint isteni perceket, mert általában hamar jött a fenyegetés, hogy ha nem fejezem be rajtam töri el a fakanalat. :DDD

Szerk: ja a szomszéd Gézabáék lekapták a tetejét és muskátlit ültettek bele. A barbárok.

[ Szerkesztve ]

(#94817) fatpingvin válasza Ciccuka (#94811) üzenetére


fatpingvin
őstag

nagyanyámék telkén, legyen nekik könnyű a föld.

ugyanitt: ilyet még lehet valahonnan szerezni? :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#94818) patomi válasza Astroboy (#94816) üzenetére


patomi
őstag
LOGOUT blog

Nekünk meg volt egy szivacsfotel és abban ülve kamionost játszottunk vele. Ez volt s kormány és egy táskarádió antennája a váltó. Na meg az egyik, össze lett csavarozva középen, azon lehetett gurulni mert nem esett szét.
Mai gyerekekhez képest csodás gyermekkorom volt.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#94819) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Én ilyen műanyag pilleszékeket próbafülkékben láttam sokat a 90-es években.

Most újra divatba jöttek.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#94820) Ciccuka válasza TaaT (#94814) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez inkább műbőr puff. emag-on pont kb. 2 hete volt akciós (2490-)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#94821) BiP válasza patomi (#94818) üzenetére


BiP
nagyúr

Mai gyerekekhez képest csodás gyermekkorom volt.
A mai gyerekek ugyanúgy élvezik a gyerekkorukat. Más kérdés, hogy mi most felnőttként úgy látjuk, hogy a mi gyerekkorunkban több kaland, több fantázia, több társas élmény volt, mint a mai lélektelen szórakozást űző mobil/sz.gép/konzolnyomkodó gyerekeknek.

(#94822) patomi válasza BiP (#94821) üzenetére


patomi
őstag
LOGOUT blog

Lehet, mégis azt érzem, hogy több volt az élményem, mint az én gyerekeimnek (vagy a hasonló koru gyerekeknek) És nem a szüleimen múlott.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#94823) nullpoint válasza Ciccuka (#94811) üzenetére


nullpoint
senior tag

Nekünk volt pár ilyen. Némelyik kicsit meggyüngölt mert eldöntve, cirkuszi egyensúlyozó akrobatásat játszottunk vele. :D Egyikre meg nővérem rátette a vasalót. Nagyon szépen kiadta a formáját ahogy beleesett a belsejébe, ami amúgy tároló is lehet, csak ne forgasd . :D

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#94824) hcl válasza Ciccuka (#94811) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Otthon. Meg 20 évvel később a saját erkélyemen, virágvázaként hasznosítva :D (Nem ugyanazt, az előző tulaj hagyta ott.)

@patomi : Nekem meg pl. dögunalmas :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#94825) Chaser válasza TaaT (#94814) üzenetére


Chaser
titán

nekünk volt, ződ-kék' : )
a '90-es években

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#94826) Ciccuka válasza nullpoint (#94823) üzenetére


Ciccuka
veterán

Pont most került a kezem ügyébe a vasaló :D
De vissza is raktam a szekrénybe

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#94827) nullpoint válasza Ciccuka (#94826) üzenetére


nullpoint
senior tag

:DD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#94828) Astroboy válasza Ciccuka (#94826) üzenetére


Astroboy
őstag

Na puff. :D

(#94829) Stylewars_kp válasza Ciccuka (#94811) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Emlékszem egyik húsvétkor 90 valahányban a szomszéd úgy bevolt rúgva, mint a kirakat ablak. Le akart ülni erre az ülő alkalmatlanságra, de mellé ült és csattant akkorát. :DDD Nyert a gravitáció.

[ Szerkesztve ]

(#94830) #24845312 válasza #24845312 (#94433) üzenetére


#24845312
törölt tag

Mondtam én, hogy előre megyünk, nem hátra!
Európa legmagasabb inflációja, Európa egyik legrosszabb helyzetben lévő országa, mi kell még? Végre elsők vagyunk valamiben!
https://hvg.hu/gazdasag/20220926_jaksity_gyorgy_unios_penzek_valsag_recesszio_inflacio
https://telex.hu/gazdasag/2022/09/26/jaksity-gyorgy-magyarorszag-imf-deviza

(#94831) koko52 válasza #24845312 (#94830) üzenetére


koko52
veterán

Egy államcsőddel lehet csak kibillenteni a köpcöst a helyéről. Arra vigyáz hogy ez nem történjen meg, illetve az unió is. Nagy döfés lenne a közösségnek, ha egy tagország csődbe venne, elveszítené minden lényegét. Lást a görög példát! Megy a színjáték ezerrel, ursulánkat meg épp "elmarasztalják" 35 milliárd euró elherdálásáért [link] . Korrupt szar az egész. Nekem az egész eu-ból elegem van, ha lépnék elhagynám az egész eu pöcegödröt.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#94832) hcl válasza koko52 (#94831) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Na akkor lenne csak nagy szar, ha kilépnénk :D

(Egy KESMA-kiadványban mondjuk azt sem kell elhinni, amit kérdeznek. Ez volt az a Pfizer-beszerzés, amiben nem akartunk részt venni, aztán visszakönyörögtük magunkat? :D )

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#94833) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#94834) hcl válasza homerhamm (#94833) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Mindig remélem, hogy ezek trollok...
Múltkor akart valami csöves kinézetű arc venni telefont, persze azóta se jelentkezett, az írt minden után 3 röhögő smiley-t. Egy szavas üzenetekben kommunikált...

Mutogatni való hater díszpinty

(#94835) Syl válasza homerhamm (#94833) üzenetére


Syl
nagyúr

Igazi mordori nyelv...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#94836) koko52 válasza hcl (#94832) üzenetére


koko52
veterán

"Na akkor lenne csak nagy szar, ha kilépnénk"- ez egy érdekes kérdés. Ha valamiért nem kapunk majd pénzt akkor nettó befizetőkké válunk, onnantól nem sok értelme, több hátránya lenne mint haszna. Helyre állhatna a hazai mezőgazdaság és annak feldolgozó ipara, amit tönkretettek. A gazadag északi országok és Svájc nem véletlenül nem lép be és lépett ki Anglia. Valahogy nem látom a Font mélyrepülését és Anglia csődjét. Svájc és Norvégia is köszöni szépen de nem kér a bekebelezésből.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#94837) hcl válasza koko52 (#94836) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

"Ha valamiért nem kapunk majd pénzt akkor"
:D Na vajon miért jutottunk oda, hogy nem kapunk? Nem véletlen ám.

"A gazadag északi országok és Svájc nem véletlenül nem lép be"
Finnország és Svédország EU-tag, Norvégia EGT-tag. Svájc is elég jól be van ágyazva. Anglia meg nettó marhaságból lépett ki. :D (Komolyan, nem emlékszünk már arra, hogy mindenki a Brexiten való meglepődésen röhögött?)

A hazai ipar teljesen életképtelen lenne az EU és a külföldi cégek nélkül, köszönhetően a zseniális kormányainknak a rendszerváltás óta. (Érdekes, hogy a lengyelek, csehek, szlovákok nem küszködnek.) A hazai mezőgazdaság meg jelenleg is működhetne jobban.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#94838) koko52 válasza hcl (#94837) üzenetére


koko52
veterán

Ez a te véleményed amaz meg az enyém.
Azt tudod, hogy Norvégia elzárja a gázcsapot ugyan úgy mint putyin, ha 200 eurós ársapkát bevezetik ursuláék. Na ennyire eu barát.
Én azt látom hogy megszűnt a magyar feldolgozóipar. Bezártak a konzervgyárak, cukorgyárak. Amiben pénz van az csak az elitnek lehet (dohánytermesztés is pl) . nem vagyunk más mint rabszolgák, olcsó munkaerő, hulladékok felvásárló piaca. Hiába akarsz többet belelátni ez nem gazdasági közösség.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#94839) hcl válasza koko52 (#94838) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

"Azt tudod, hogy Norvégia elzárja a gázcsapot ugyan úgy mint putyin"
Linket (normális forrásból). Ennyire ugyanis nem hiszem, hogy hülyék. Elég közelről ismerem a tevékenységüket, elég sok norvég érdekeltség van az EU-ban.

"Én azt látom hogy megszűnt a magyar feldolgozóipar. Bezártak a konzervgyárak, cukorgyárak. "
Én is. Na de nem az volt, hogy az EU azt mondta, hogy márpedig zárjátok be, mert... hanem saját magunk kótyavetyéltük el, döntöttük be, egy része meg amúgy is életképtelen volt. Mondom, kb. minden máshol meg tudták tartani a saját iparukat, csak itt nem. Nyilván az EU okozza, nem a saját töketlenségünk. (A kedvencem, hogy a lengyelek a semmiből olyan buszgyártást rittyentettek, hogy a németek is veszik...)

"nem vagyunk más mint rabszolgák, olcsó munkaerő, hulladékok felvásárló piaca. "
Jaja, egy mostanra pocakot eresztett diktátor mondta a 2010-es évek elején, hogy munkaalapú társadalom, meg Európa összeszerelő üzeme. Meg olyat is, hogy nem leszünk gyarmat. Én látok némi összefüggést ezekkel az állapotokkal...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#94840) koko52 válasza hcl (#94839) üzenetére


koko52
veterán

[link]

Na de nem az volt, hogy az EU azt mondta, hogy márpedig zárjátok be,- pl cukorkvóta? Vagy a magyar márkák megvásárlása. Idetolták az olcsó árut, ellehetetlenítették a magyart, majd felvásárlás után megemelték az árakat.

A harmadikban akkor egyetértünk. Rabszolgák vagyunk az eu ban. És nem csak a törpecigány kormányzott itt eu tagságunk alatt ha jól rémlik.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#94841) hcl válasza koko52 (#94840) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

"A harmadikban akkor egyetértünk. Rabszolgák vagyunk az eu ban. És nem csak a törpecigány kormányzott itt eu tagságunk alatt ha jól rémlik"
A többi se volt jobb, csak nem voltak ilyen korlátlan lehetőségei :D

A linken a cikk nem egészen arról szól, hogy a norvég gázra plafont vezetnének be. Nem volt szó ilyesmiről a cikk szerint.
Amúgy látod, EU tagként sem kell meghunyászkodni, ők is védhetik a saját érdekeiket. Ahogyan mi is védhettük volna a saját iparunkat, ha lett volna rá komoly szándék :D (A cukorkvóta meg azért kissé több mint hogy a magyar cukoripart ellehetetlenítsék. 1968 óta az volt a terv, gondolom :D )

De komolyan, az EU csatlakozásra már 10 éve nem szocializmus volt, pontosan tudhattuk, mi várható. Addigra volt egy elb@szott privatizáció, abból se tanult itt senki. Min csodálkozunk? Persze, semmi nem a magyar zsenialitás hibája :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#94842) fatpingvin válasza koko52 (#94836) üzenetére


fatpingvin
őstag

a köpcös erre játszik sztem. ez a nettó befizető duma ez annyiról szól hogy a kötelezettséges korozatos nem teljesítése után mire végre elzárják a pénzcsapokat ahonnan két marékkal tömték zsebre a fejlesztésekre szánt pénzeket, onnantól persze, de a nettó befizető itt se azt jelenti hogy kis hazánk majd itt nagyban ellátná erőforrásokkal az uniót hanem azt hogy az uniónak elege lett abból hogy mindent is ellopnak a közösből. ezután elő lehet adni hogy csúnya EU, nem játszunk veletek többet.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#94843) koko52 válasza hcl (#94841) üzenetére


koko52
veterán

Amit keresel az a kapitalizmus. Fogták magukat a nagyok és alapítottak egy közösséget, majd a gyenge vagy kis országokat bekebelezték. Szerinted minek nekik a balkán még be nem léptetett országai? Piac, piac, piac...

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#94844) koko52 válasza fatpingvin (#94842) üzenetére


koko52
veterán

És? Adjuk vitya alá a lova? Adjuk! Akkor jó így nekünk nem? Megszavazták és meg is fogják 4 év múlva is. Mert nincs (még) alternatíva.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#94845) hcl válasza koko52 (#94843) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

" Fogták magukat a nagyok és alapítottak egy közösséget, majd a gyenge vagy kis országokat bekebelezték. "
Persze persze :D Évtizedekig elvoltak a keleti országok nélkül, majd amikor mi is, magunktól csatlakoztunk, akkor bekebeleztek :D
Ráadásul a többi új ország sem tanult a mi sorsunkból, és ők is csatlakozni akarnak :D
Véletlenül sem az volt, hogy mi elb*tuk a saját lehetőségeinket, mások meg nem...

Meg volt ugye az a nagy szabadságharc a 2010-es évek elején-közepén, csak olyasmiben nem szabadságharcolt az utcai harcos, aminek jelentősége is lett volna :D

" Mert nincs (még) alternatíva."
Ennek szerintem a 96 éves öreganyám is alternatívája, amit jelenleg művelnek :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#94846) fatpingvin válasza koko52 (#94844) üzenetére


fatpingvin
őstag

nekem ne mondd, én húzok el innen...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#94847) JanR válasza koko52 (#94844) üzenetére


JanR
addikt

Itt már nem csak alternatíva probléma van. Olyan mélyen benne van az emberekben a propaganda, hogy el sem hinnéd. A feleségem öregannyával már jóformán nem beszélek, mert olyan dolgokat állít biztosa, ami teljesen baromság és kikéri magának, hogy viktorkánál rátermettebb ember nincs, aki tudná irányítani ezt az országot.

(#94848) koko52 válasza hcl (#94845) üzenetére


koko52
veterán

Kinek lett jobb? A legjobb példa Szlovákia, ahol euró is lett. Most meg a lakosság nagy része szarabbnak érzi az életét. Az egész ország külföldi kézen van. Lengyelek, csehek jobban élnek? Vergődnek velünk. Horvát tengert megveszik most kilóra, ahogy Korzikát is megvették.

Beléptünk, mert úgy tolták az igét hogy megszavaztuk (ahogy benyeltük a fideszt is újabb 4 évre.) Én is a belépésre szavaztam, mert naiv voltam.

Aki elhiszi, hogy az EU alapítói segíteni szeretnének egy balkáni országon vagy ukrajnán az nagyon téved. Ez szigorúan üzlet!

Miért kellenek a kicsik a piacukon kívül? - agyelszívás, olcsó munkaerő.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#94849) F.E.K.. válasza koko52 (#94836) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"Valahogy nem látom a Font mélyrepülését és Anglia csődjét"

háát.. : [link]
[link]
[link]

(Jó, csőd az még túlzás)

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#94850) hcl válasza koko52 (#94848) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

"Kinek lett jobb? A legjobb példa Szlovákia, ahol euró is lett. Most meg a lakosság nagy része szarabbnak érzi az életét. "
Itt is, csak itt kicsit jobban be vagyunk zuhanva, mint a szlovákok :D Amúgy asszem az egész környéken cumi van a Covid+háború óta, szóval jóhogy szarabb lett csomó mindenkinek :D

"Miért kellenek a kicsik a piacukon kívül? - agyelszívás, olcsó munkaerő."
És akkor nem az van, hogy azonnal beengedik őket, hanem mindenféle feltételekhez kötik. Meg tolják a pénzt puszira. So logic :D
Nem kicsi szakadék van az állításaidban :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.