Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94551) JanR válasza opr (#94547) üzenetére


JanR
addikt

Azert ez ennyire nem egyszeru. Igaz, rengeteg masfele pow kripto van meg, DE! nem eri meg. A villany es az egyeb koltsegek maximum 0-ara hozzak ki es meg nem vettel riget sem. Van egy ismerosom aki ebben nagyon benne van es O is ezzel "kuzd". Azert nem sajnalom meg :DDD

(#94552) opr válasza JanR (#94551) üzenetére


opr
veterán

Ha tippelnem kene, elobb utobb az lesz, hogy "megegyeznek" egyben, amire a mindenki at fog nyergelni, aztan lesz hype ezerrel, ami az egekbe tolja az arat a kovetkezo bull marketnel, es kesz. Nagyon meglepne, ha kiszallna a sok banyasz, tul sokat oltek mar bele, hogy csak ugy hagyjak bedolni.

A masik oldalrol az van, hogy nagyon remelem, hogy nem lesz igazam, bedol az egesz a picsaba, es innentol kezdve nem PoS chain az gyakorlatilag eletkeptelen lesz. Nem hiszem, hogy igy lesz, de nagyon orulnek neki, ha de.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#94553) BiP válasza JanR (#94551) üzenetére


BiP
nagyúr

es meg nem vettel riget sem.
Beszállni más tészta.
De ha már ott a rig, akkor sokan elgondolkodnak azon, hogy mi legyen. Bontsa a bányát vagy átálljon másra.
Ha az áramot kitermeli, akkor már sokan úgy fognak dönteni, hogy kivárnak. Amíg nem durván minuszos, addig nem lépnek, hadd menjen.
Bár lassan az áram kitermelése is komoly eredménynek számít ilyen közüzemi díjak mellett :)

(#94554) JanR válasza BiP (#94553) üzenetére


JanR
addikt

De pont ezt irom, hogy ugy nullas a legjobb esetben, hogy mar van riged. Beszallni most nem szabad, aki megteszi meg is erdemli.

(#94555) Chaser válasza cof (#94542) üzenetére


Chaser
titán

arra próbáltam célozni, hogy ennél sokkal olcsóbban is vannak fenn 8gb-os 480-ak : )
ez kimagaslóan drága, és a strix felár nem ér annyit - pláne ilyen régi kártyánál -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#94556) pn4hvq válasza koby11h (#94511) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Próbáltad azt, hogy pianínót hirdetsz és hátha valakinek megtetszik? :DDD

(#94557) koby11h válasza pn4hvq (#94556) üzenetére


koby11h
aktív tag

:C
NEM! Kérnének fotót, ahogy rajta ülök, hogy elbír-e egy felnőtt embert!!! :W

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#94558) fatpingvin válasza JanR (#94554) üzenetére


fatpingvin
őstag

ha nullára kihozza magát akkor már fűtésként is megéri, főleg így télen... nyilván ez nem a hangárokra vonatkozik hanem a háztáji, 6-25 kártyás összeállításokra.

anno a F@H node-omat én is kiraktam a kerti házba ahol a kaktuszokat teleltettük. a hűtés meg volt oldva, a kaktuszgyjtemény meg nem fagyott meg. lehet ezt ésszel csinálni :)

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#94559) hcl válasza fatpingvin (#94558) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az AthlonII X4 945 (és a mostani A8-3850) virtuálhosttal én is be tudom lehelni a szobát... 125W és 100W fogyasztás, de ha amúgy is mennie kéne... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#94560) fatpingvin válasza hcl (#94559) üzenetére


fatpingvin
őstag

nekem van két G34-es Opteronom, nem mondom hogy nem gondolkoztam rajta hogy veszek alájuk egy dual socket (vagy két single-socket kínai desktop) alaplapot és igazítom a felhasználási területet ehhez :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#94561) KROK640 válasza szebe (#94540) üzenetére


KROK640
veterán

Nem egyszerű mostanság eladni egy pianinót, még akkor sem, ha olyan története van, mint az enyémnek. 100+ évesen mindenki egy lerobbant romot lát benne, nem pedig azt, hogy túlélt két világháborút, és még mindig működik.
Ma meghúztam képzeletben azt az árat amiért mehet, és ezalatt inkább maradjon itt, emelvén a lakás fényét. Bármennyire is útban van alapból (annyira nem is), és bármennyire is jó lenne az ára (annyira nem sürgős).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#94562) KROK640 válasza Chaser (#94541) üzenetére


KROK640
veterán

Ma körülnéztem az aprón, és 30 ezertől 40 ezerig vannak 4GB-os GTX960-ak. Senki nem szólt nekik, hogy 30 ezertől 4GB-os GTX970 is van??? :F
Ma helyben vehettem volna 30-ért GTX970-et, eléggé piszkálja a fatáziámat, pláne, hogy szerintem le tudom alkudni 25 környékére.
Sokan kissé nehezen és fájva reagálnak a VGA árcsökkenésre.
(Ugyanitt eladó több ezer órán át tesztelt, hibátlan GTX950, mindössze 65536ft-ért akciósan!)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#94563) KROK640 válasza cof (#94542) üzenetére


KROK640
veterán

"mostantól nem lehet a "köcsög bányászok"-ra fogni a magas VGA árakat" - mától nem, de idő még lecseng ez, szóval 2-3-4 hétig még szerintem tutira rájuk lehet fogni, elvégre az árereszkedés egy lassú folyamat. Ráadásul biztosra veszem, hogy lesznek olyan okos majmok, akik inkább veszteséggel bányásznak mást, csak ne kelljen leállni (nyilván nem sokan, de itt a fórumon is találkoztam ilyennel konkrétan. Tipikus munkahelyen üzemelteti a bányát, aztán ha havi 1000ftja van belőle az is extra, a számlát meg úgysem ő fizeti).

Onnan is lehet tudni, hogy a cripto bányászat vitte fel a VGA-k árát, hogy chiphiány, meg koronavírus, meg kevés gyártási kapacitás, ezzel szeretjük magyarázni a VGA hiányt, és a bányászokat lehetőség szerint meg sem említeni, de onnan tudom, hogy a bányászat a hunyó a VGAknál, hogyha nem így lenne, hanem a fentebb megnevezett okok lennének kizárólag, akkor csak akkora hiány és drágulás lenne mint most jelenleg, alaplapból/processzorból. Esetleg mobiltelefonból.
A másik oka amiért nyilvánvaló, hogy a bányászat tehet a magas VGA árakról, az, hogy amikor felröppent, hogy HDDvel is lehet bányászni, akkor a 25 ezerért vett 4TB-os HDDm ára kb 2 hét alatt lépte át az 50 ezres álomhatárt újonnan. Aztán amikor kiderült, hogy ez az egész dolog nem egészen úgy megy, meg felhőbe költözik stb, akkor megint 2 héten belül 25-30 ezer ft volt a 4TB-os HDD.

BTW, most MO-n egy csomó szénbányát újra akarnak nyitni, a kedves csákányos kollégák végre végezhetnének érdemi munkát is...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#94564) KROK640 válasza opr (#94547) üzenetére


KROK640
veterán

Pontosan ezért vagyok olyan radikális véleményen, hogy minden (legalább bányászós) cripto-t be kéne szántani a fhaszba, semmiféle kiskaput nem szabad engedni!
Mert amikor az ember csak lightosan ilyen-olyan javaslatokat tesz, akkor jönnek a kiskapuk, kerülőutak, és minden megy tovább. :(
A nagy halak tuti áttérnek másra (ha szerencsénk van különbözőekre, és így egyik sem lesz igazán erős), de remélem a hazai vér pistikék feladják, és jönnek az olcsó VGA-k, meg a rezsiszámlától kijózanodott Pistikék...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#94565) KROK640 válasza JanR (#94551) üzenetére


KROK640
veterán

És sajnos vannak akik ígyis folytatják, mert elv, meghiszi még mindig hogy van ingyen pénz... vagy munkahelyen van a bánya és leszarja, ha havi 1000ft jön az is több egy ezressel, a számlát úgysem ő fizeti.

na meg ugye a RIG is egy komoly befektetés, számomra ez is mutatja azt, hogy igazából nem is azok bányásznak akik tényleg rászorulnak., Ugyan a bányászok 2/3-a előadta, hogy Épp megújuló energiát használ, persze, hogy van napelem, az amúgyis lett volna. Nem kapzsi, csak megélhetési bányász, már rég hajléktalan lenne ha nem kezd bányászni, csak ezért vágott bele (azért volt pár száz ezre elindulni). / Amúgy dolgozik, ez csak fizu kiegészítés ami nélkül nem lenne meg .
Itt jut eszembe az a kedves bányász, aki elmondta az egyik fórumon, hogy ha ennyi idős koromra nincs 3-400 ezrem, hogy befektessek egy bányász gépbe (ami már akkor is édeskevés volt), akkor kössem fel magam. Aztán rövid eszmecsere után kiderült, hogy (kb egy idősek voltunk), nekem egy saját tehermentes családiházam van, ő meg albérletben lakva várja a kriptótól a csodát. Nem is tudom miért is nem küldtem neki egy kötelet? :DD Elképzelem ahogy csórikám majd ha kipukkan ez az egész, egy VGA-kból eszkábált kunyhóban, a híd alatt próbálja magát meghúzni, és megeszi a coinjait, hogy ne éhezzen :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#94566) Trailblazer válasza KROK640 (#94562) üzenetére


Trailblazer
addikt

Láttam minap 170-ért RTX 3070-et. Igaz, hogy ócska kivitelben (Asus Dual), de na.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#94567) TaaT válasza Trailblazer (#94566) üzenetére


TaaT
veterán

Emelkednek az árak? Ilyet vettem nemrég 180-ért. [link]

Give them hell Ukraine!

(#94568) #24845312 válasza KROK640 (#94565) üzenetére


#24845312
törölt tag

Add el a házad (most úgyis az egekben vannak az ingatlanárak), vegyél belőle kriptót (ott meg medvepiac van éppen), aztán amikor megint bikapiac lesz, veszel majd belőle 2 db házat (meg annyi videokártyát, amennyit csak akarsz). ;]
Már a Matolcsy is érdeklődik a téma iránt, szóval könnyen lehet, hogy hamarosan itt a Matolcsy-coin (esetleg Viktor-coin, vagy talán Lőrinc-coin):
https://index.hu/gazdasag/2022/09/06/fenntarthatosag-penzugyi-szektor-kriptovalutak-digitalis-penzpiac-technologiai-innovacio-peking/

(#94569) Trailblazer válasza TaaT (#94567) üzenetére


Trailblazer
addikt

Menő. MIvel magáneladó volt, biztos ő kért érte sokat.

#94568 Scorp2011: g..icoin. ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#94570) koby11h


koby11h
aktív tag

Leírok mindent a termékről, mennyibe kerül, hogyan tudom postázni, az ennyibe kerül minden módon, kérdésekre is válaszolok... ok kell Neki.
Elküldöm a számlaszámot, összeget, mindent összefoglalva.
És mit csinál? Nem, nem utal! Lájkolja!!! :U

Visszavonom, végül utalt is :)

[ Szerkesztve ]

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#94571) homerhamm válasza koby11h (#94570) üzenetére


homerhamm
addikt

Rá kellet volna ülnöd a termékre!! ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#94572) KROK640 válasza #24845312 (#94568) üzenetére


KROK640
veterán

Hát most hogy így mondod rohanok Sőt a Rolls Royce Silver Ghost is eladó hirtelen!!
Utóbbi ugyan haveré, de biztos értékelné, hogy eladom XD

Amúgy szólok, hog yez az egész cripto dolog egy nagy átk*rás.
2009ben beszállhattam volna, de azóta sem sikerült elmagyarázni a tényleges éréktermetést ... Elbhaszott vagyok tudom, de nem érzem, hogy ez lenne a nagy befektetés.
(volt criptom, 18% nyereséggel jöttem ki belőle, ennyi pont elég is volt - nem bányásztam csak kereskedtem, amiben nyivánvaló volt számomra, hogy át fgok bhaszni embereket, de mivel ezek javarsz "bányászok" voltak nem számít - )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#94573) #24845312 válasza KROK640 (#94572) üzenetére


#24845312
törölt tag

Ha csak a bányászat zavar, akkor vegyél olyan kriptovalutát, ami nem bányászható.

(#94574) koko52 válasza KROK640 (#94572) üzenetére


koko52
veterán

Én 6 számjegyű összeggel szálltam be anno és 8 számjegyűvel szálltam ki. Lett belőle álom nyaralás, autó és még egy lakás is. És még itt van xyz db VGA. Én nem adok el egyetlen darabot sem. Most állnak, ha nem lesz új bányászható coin akkor elosztogatom ismerősi körben, egyetlen véres szemű gémer sem kap olcsón belőle. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#94575) hcl válasza koby11h (#94570) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Érdekes lenne, hogy ilyenkor mi zajlik a másik oldalon :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#94576) BiP válasza hcl (#94575) üzenetére


BiP
nagyúr

Lájkolja=köszi az infót.
De nem tudjuk, mennyi ideig nem utalt, ami miatt koby visszavonta. Gondolom nem napok. Ha csak órák, lehet, hogy nem volt alkalma utalni. (Mondjuk melóban vot, akármi)
Persze ha tényleg napok, akkor valóban érthetetlen.

(#94577) koby11h válasza BiP (#94576) üzenetére


koby11h
aktív tag

Majdnem egy teljes nap volt. Ilyenkor az a gáz, hogy semmi info, hogy ok, holnap reggel, este, hétvégén utalok... mi van ha jön valaki aki vinné személyesen. Meddig várjak, hogy utal-e?

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#94578) zolka bolka válasza opr (#94552) üzenetére


zolka bolka
csendes tag

ez nem ilyen egyszerű... sok eth miner átmegy máshova (tökmindegy hova) úgy megnő a diff hogy semmit nem éri meg bányászni, 6db modern kártyával 1 dollárt hoz naponta most BÁRMI :D

Ha már írsz, és nem tetszik az üzlet, akkor legalább annyit írj vissza, hogy nem érdekel az üzlet, ahelyett hogy eltűnsz...

(#94579) opr válasza zolka bolka (#94578) üzenetére


opr
veterán

Dede. Pénz = hype. És ebben sok pénz van. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#94580) KROK640 válasza koby11h (#94570) üzenetére


KROK640
veterán

El se hiszem! Csak nem megvették végül? :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#94581) koby11h válasza KROK640 (#94580) üzenetére


koby11h
aktív tag

A labdát? Dehogy, az még meg van! Több más apróságot... de már ez is öröm!

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#94582) KROK640 válasza koko52 (#94574) üzenetére


KROK640
veterán

Hát igen, ez is azt mutatja, hogy ez szintén csak a gazdagabbakat tudja gazdaggá tenni. Akinek anno volt 6 számjegyű összege beszélni annak már akkor sem kenyérre kellett a megtermelt pénz. Mindenesetre te kiemelten szerencsés lehetsz, hogy még autó és lakás is lett belőle.
Bár úgy emlékszem nálad volt valami kaviát is ezzel, hogy munkahelyről üzemeltetted a bányát így ingyen volt, vagy te a napelemes voltál? Most hirtelen nem tudom, annyi bányásszal beszélgettem az elmúlt kb 2 évben...

Most, hogy sok bánya bomlik a környezetemben (és elég sokszor kaptam meg a "végülis igazad volt haver" mondatot) kiderül, hogy sokan 3-400 ezreket realizáltak mindössze tiszta haszonként, bár ebben sok volt a saját villanyszámlás relative későn beszálló.
Te jól jártál de nagyon sok olyat ismerek, aki nem. Ismerősi körben (pedig ő nem is bányászott csak adott vett criptot) volt olyan aki milliós tételt bukott nemrég. De volt itt a fórumon egy user, aki tanácsom ellenére hitelt is vett fel, hogy criptot vegyen, és ő rábhaszott.

Ugye tudod, hogy mi milyen jó ismerősök vagyunk sok éve? Te vagy a (nem létező) gyerekem keresztapja (Pistike, holnaptól Koko52 bácsi a keresztapád... ne nézzél ilyen hülyén!) szóval ha osztogatnál, akkor tudod itt vagyok :DDD XD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#94583) KROK640 válasza koby11h (#94581) üzenetére


KROK640
veterán

Pedig már kerestem a pezsgőt, hogy kibontsam :DDD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#94584) BiP válasza KROK640 (#94580) üzenetére


BiP
nagyúr

1. Vagy nem arról a termékről van szó
2. Mégiscsak ráült és kipukkanva is kellett a vevőnek :)

Szerk: későn válaszoltam

[ Szerkesztve ]

(#94585) KROK640 válasza BiP (#94584) üzenetére


KROK640
veterán

Ha ráül, akkor arról videót kérünk :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#94586) koby11h válasza KROK640 (#94585) üzenetére


koby11h
aktív tag

Még fénykép sem lesz... :D

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#94587) zolka bolka válasza KROK640 (#94582) üzenetére


zolka bolka
csendes tag

én 2021 elején szálltam be a bánya témába, és 2021 decemberben adtam el mikor az ETH 4000-4500 között mozgott, 2 millió volt a befektetett tőke (fizettem az áramért, itthon ment), decemberben eladtam mindent és realizáltam mindent, 6,5 millió lett belőle :R

Ha már írsz, és nem tetszik az üzlet, akkor legalább annyit írj vissza, hogy nem érdekel az üzlet, ahelyett hogy eltűnsz...

(#94588) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#94589) oriic válasza berek21 (#94588) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

9 személyes vonóhorog? :DDD

szerk: Másodpercre pontosan ugyanakkori a hsz, nice.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#94590) aprokaroka87 válasza berek21 (#94588) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

9 személyes vonóhorog?

Az szép.

Amúgy ha valaki keresne elérhető vagyok a nulla hat húsz 2 három hét 50 hetvenöt telefonszámon :)

(#94591) szebe


szebe
őstag

Marketplace:

100% minőségi garancia számlával
Szállítás 48 órán belül, kivéve ünnepnapokon
3 ~ 15 napos szállítás 60 napos értékesítés utáni szervizgarancia
Korlátozott darabszám Szállítás után fizet Szállítás az Ön házához
(nyitott doboz megtekinthető)

Ez épp almás óra az új árának harmadáért. De van Air Jordan, JBL hangszórók (amiknek még a csalós ára is vicc), bőrdzsekik, stb, hasonlóan jó magyarsággal és fetételekkel.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#94592) patomi válasza szebe (#94591) üzenetére


patomi
őstag
LOGOUT blog

Egyre nagyobb sz@rkupac az egész. Pedig sok érdekes tartalom is van.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#94593) hcl válasza KROK640 (#94582) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

") kiderül, hogy sokan 3-400 ezreket realizáltak mindössze tiszta haszonként, "
Azért én örülnék ennek is, főleg, ha úgy tudok kiszállni belőle, hogy igazából nullára kijön a hardver. Meg az se mindegy, mennyi volt a befektetés.

@patomi : Én elkezdtem a női ruhás hirdetésekre kattintgatni, így legalább érdekes látványban van részem, nem a sok kretén vackaiban :D
A Fb. meg mindig is szarkupac volt, miért pont a Marketplace lenne kivétel? De legalább ott van elérés...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#94594) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#94595) homerhamm válasza berek21 (#94594) üzenetére


homerhamm
addikt

"6 forint" ami 63 ezer.

ja,,,, meg,, a,,, sok,,,,, vessző.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#94596) TaaT válasza homerhamm (#94595) üzenetére


TaaT
veterán

A másik divat meg az árhoz egy nullával kevesebbet írnak (clickbait), a leírásban meg ott a rendes összeg. Autó és ingatlanhirdetések között elég elterjedt.

Give them hell Ukraine!

(#94597) szebe válasza TaaT (#94596) üzenetére


szebe
őstag

Az nem clickbait, hanem a marketplace hibája, hogy nem tudsz annyi számjegyet kiírni.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#94598) BiP válasza TaaT (#94596) üzenetére


BiP
nagyúr

Ott nem biztos, hogy kifér a rendes összeg. Régen legalábbis volt a Marketplacenek ilyen limitje.

Gyondér :C
Klasz
Lámbógyini
Nyúhola
Ferguzó

(#94599) koby11h válasza TaaT (#94596) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ne már! A 6 Ft-ért hirdetett BMW az szerinted nem 6 Ft??? :Y
Kinéztem kettőt, de akkor erre lehet nem lesz elég az összekuporgatott 6+8 Ft-om... :O

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#94600) hcl válasza szebe (#94597) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De ki tudtál, csak ügyesnek kell lenni :) Iletve már hónapokkal ezelőtt megszűnt. Most éppen a procit zabálja, mintha muszáj lenne.

@berek21 : Néztem a képen, hogy hol a gyondér, de csak egy John Deere traktor volt... :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.