Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) zuioch válasza eladogeppc (#1450) üzenetére


zuioch
aktív tag

Ebbe a "zene felmásolása"-ba úton-útfélen belebotlok, és egyszerűen nem jövök rá hogy miért mondják sokan. iTunes megnyit, zene behúz, még kábelt sem használok hiszen wifin már pakolja is a telóra. Vagy másra gondoltál?

(#1452) eladogeppc válasza zuioch (#1451) üzenetére


eladogeppc
veterán

Na az iTunes az a másik fele.
Én, mivel a számokat nem ismerem, mappákba van minden rendezve. Az iTunes meg valami sajátságos módon albumokba rendezi.
Ezt mondjuk nem értem.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1453) MichaelScott


MichaelScott
csendes tag

Koszi a válaszokat, most már biztosan ezt választom :)

(#1454) D4ni


D4ni
őstag

Public béta 5 tesvéreim ;]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1455) MichaelScott


MichaelScott
csendes tag

Sziasztok!
Ma meg is jött a mobil, és rögtön lenne is egy kérdésem, ha iTunesra feltöltöm a zenéim, az megoldható hogy onnan online hallgassam a mobilon és ne vesszen el a tárhelyem fele? 64 GB-am van, de nem szeretnem ha a fele zenével telne meg.
Bocsi ha hülye kérdés, androidon ez könnyen ment, itt hirtelen nem találtam.

(#1456) lugosi válasza MichaelScott (#1455) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Van egy ilyen hogy Apple Music előfizetés, havi 1500 Ft. Ha elindítod az előfizetést, akkor az első 3 hónap ingyenes, ki tudod próbálni. Ez az Apple saját streaming szolgáltatása, a kezdetek óta használom. Szerintem nagyon jó. Ezzel minden zenét, ami fent van az Apple Musicon (nem csak a saját zenéidet, hanem minden ami fent van a streaming szolgáltatónál, és streamelhető) meg tudod hallgatni, akár mobilhálózaton keresztül is (ez alapból ki van kapcsolva, be kell kapcsolni a beállításokban). Szerintem próbáld ki, nem fogod lemondani.
Innentől fogva nem nagyon vettem CD-t, mióta ez megvan. Csak 1-2 olyat, ami annyira megtetszett, hogy azt mondtam hogy ennek veszteségmentesben is meg kell lennie.

(#1457) m@xsys válasza lugosi (#1456) üzenetére


m@xsys
senior tag

Csak helyeselni tudok. A megjelenes utan mar Apple Music elofizeto vagyok, nagyon bejott, pedig Spotify-t is hasznaltam eleg sokaig. Voltak itt is nehezsegek indulaskor, de osszessegeben nagyon szeretem es megeri az arat. Amiota megvan kevesebb Lp-t veszek ugyan (3-4-et szoktam, 2-3 CD-t), de egyaltalan nem torrentezem a zenet (csak neha orosz testverektol), leszoktam rola. Akinek ajanlottam en is, az ingyenesseg utan is megtartottak az elofizetest. Egy probat meger.

Milyen edzett uveget erdemes venni? xPRO 0,2-t hasznal valaki? mattot?

(#1458) Dzsuri89 válasza m@xsys (#1457) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nillkin Pro, az is 0.2 mm-es, hibátlan minőség.

(#1459) m@xsys válasza Dzsuri89 (#1458) üzenetére


m@xsys
senior tag

:R koszi. Budapesten megveheto link esetleg, ahol nem hamisitvanyt arulnak?

(#1460) Dzsuri89 válasza m@xsys (#1459) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ebayről rendelem mindig. Egyszer nem kaptam kamut még, pedig minden fajta telóra rendeltem kb összesen 30 db-ot.

(#1461) m@xsys válasza Dzsuri89 (#1460) üzenetére


m@xsys
senior tag

Sziasztok, ha usa-bol vasarolt a hasznalt keszulek, jelent e problemat szervizelesi oldalrol? iStyleba ha pl. beviszem?Gyors valaszt kernek. Koszi

(#1462) D4ni


D4ni
őstag

Public béta 6 rakható!

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1463) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Jött valami tényleges új feature az IOS 10-el ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1464) silmatauki válasza eladogeppc (#1463) üzenetére


silmatauki
őstag

Sok emoji. Igazán fantasztikus és forradalmi, a külōnbözö szinu Apple Watch oraszijak mellett...

(#1465) m@xsys


m@xsys
senior tag

Nem birtam kivarni a 7-es megjeleneset, nekem szukseges a jack, igy inkabb egy uj 6S+ mellett dontottem es remelem jol tettem. Persze kivancsian varom, hogy almaek mivel allnak elo. Szokni kell ezt a meretet, egyelore nagyon furcsa. Viszont tok nelkul nagyon csuszos a telefon, tok nelkul nem is mernem hasznalni. Thule X3 tokbol be is vasaroltam, Nillkin Pro edzett uvegem meg mar postan. Na majd meglatom, egyelore orulok neki.
5S marad a csaladba, oroklodes van.

A vodafone meg tartsa meg a 303 ezer Ft aron ezt a keszuleket, persze idoszeru lesz, hogy megkeresnek, hogy miert nem veszek telefot, hiszen lejart az egyik elofizetesem 😬 Hat a magas arert!

[ Szerkesztve ]

(#1466) D4ni válasza m@xsys (#1465) üzenetére


D4ni
őstag

Ha redben veszel akkor kapsz hozza alap biztosítást

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1467) m@xsys válasza D4ni (#1466) üzenetére


m@xsys
senior tag

Ezen kivul mas ervet nem is tudnak felhozni mellette. Redbe is kifizettetik veled a 300ezret :(((

(#1468) domos válasza m@xsys (#1467) üzenetére


domos
senior tag

Ki, de legalább ingyen telefonálhatsz... :DDD Mondjuk én személy szerint jobban értékelnék egy korlátlan mobilnetet hozzá. Manapság több értelme lenne.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1469) D4ni válasza m@xsys (#1467) üzenetére


D4ni
őstag

De legalább a csomag jobb azért az árért. Én mivel biztosítást mindenképp kötnék ezért az a 3 kiló ígyis úgyis elmegy. De nyilván ez én vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1470) eladogeppc


eladogeppc
veterán

LG G5-el bepróbálkoztam visszatérni androidékhoz, de visszajöttem. Nem jött be.
Akkuidő kaka, olyan 2,5-3 óra. Kamerát hagyjuk. Sötétben jobban lát, csak épp zajosabb is a kép, tiszta mák.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1471) eladogeppc


eladogeppc
veterán

beta 6 fent. Picit röcög a BoomBeach, de egyébként nagyon jó az akku idő is tőle !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1472) *Mukeey* válasza eladogeppc (#1470) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Droidnál nem is fogsz soha kapni ilyen kijelzőidőket😉
Nagyon jól optimalizált az ios,takarékos az akkuval.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1473) D4ni


D4ni
őstag

Public béta 7 tölthető

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1474) eladogeppc válasza D4ni (#1473) üzenetére


eladogeppc
veterán

Pörög nagyon.
A public béta 6 nem volt jó exchange szinkronnal. Nem lehetett beállítani .

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1475) D4ni válasza eladogeppc (#1474) üzenetére


D4ni
őstag

Ez pont nem érintett , nem vettem észre :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1476) Eclips21


Eclips21
őstag

Sziasztok, gondolkodok egy ilyen teló vásárlásán(használtan) alapból 64GB-t akartam venni, de nem nagyon árulnak, nincs választási lehetőség. A kérdés az lenne 16GB-os mennyire elég? Jelenleg 16GB a telóm, de van benne SD hely is, mondjuk elférek csak a telefonon. HeartStone meg max 10-15 app (nem játék) után kb mennyi hely marad fotoknak videóknak? :D Elég hülye kérdés de hátha tud valaki válaszolni :DDD Előre is köszi.

(#1477) silmatauki válasza Eclips21 (#1476) üzenetére


silmatauki
őstag

Vard meg az iPhone 7-et, valszeg ez mar 32G-val indul. (legalabbis egyesek ezt rebesgetik.)

[ Szerkesztve ]

(#1478) Eclips21 válasza silmatauki (#1477) üzenetére


Eclips21
őstag

igen én is gondoltam rá(meg is várom már az áresés miatt), de az az igazság csak ki akarom próbálni az iphone-t :D ha komolyan gondolom majd akkor jövőre megveszem az amoled kijelzőset (hülye samsung fan) XD :DDD

(#1479) Gomba válasza Eclips21 (#1478) üzenetére


Gomba
senior tag

Én nem vennék 16GB-osat semmiképp. Inkább várj, míg a 7-esre váltók elkezdik árulni a 64/128GB-s változatokat.

Ép hardverben ép szoftver

(#1480) Eclips21 válasza Gomba (#1479) üzenetére


Eclips21
őstag

Igazad van, lehet akkor eladják sokan :D mikor is jelenik meg? :D

(#1481) Gomba válasza Eclips21 (#1480) üzenetére


Gomba
senior tag

Még nem küldték ki a meghívókat a bemutató eseményre sem, de szeptember közepe-második fele legkorábban néz ki most. (meg amíg ezután elkezdenek váltani az emberek, meg lesz belőle elérhető készlet ststst)

Ép hardverben ép szoftver

(#1482) lugosi válasza Gomba (#1481) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Épp most küldték ki, szept.7. 19:00 magyar idő szerint.

(#1483) Gomba válasza lugosi (#1482) üzenetére


Gomba
senior tag

igen, pont most jöttem vissza írni miatta én is :) köszi

Ép hardverben ép szoftver

(#1484) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Végleges iOS 10-et valaki felrakta már?

(#1485) *Mukeey* válasza Dzsuri89 (#1484) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én felraktam,mai ota update-et!Egyenlőre sokat nem tudok mondani,de jónak tűnik!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1486) D4ni válasza Dzsuri89 (#1484) üzenetére


D4ni
őstag

Fürge , legalábbis én ennyit tapasztaltam .

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1487) D4ni


D4ni
őstag

Lenne nekem is egy kérdésem : Apple music, biztonsági mentés visszaállítás után megvannak a zenék de nem offline. Most komolyan egyesével kellene végig mennem a zenéken és rákattintani a kikúrt kicsi felhőkre? :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1488) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Egy kis iOS-es kérdésem lenne, ami már egy jó ideje nyomja a szívemet és nem találtam rá megoldást, remélem ti tudtok segíteni. Kezdem is az alapsztorival.
Gondolom mindenki életlében megfordult már Androidos készülék. Az a rendszer úgy menti el a fotókat, hogy magának a képnek az aktuális kép készítési dátumot adja névként, például "201609202045.jpg". Ez azért jó, mert ha felmásolom a gépre, akkor látom mikor készült a kép és a képek nem akarják egymást felülírni, mert létezik ugyan ilyen nevű fájl.

iOS alatt be lehet állítani valami képmentési logikát? Hogyha esetleg újrarakja az ember a telefon ne a legelejétől kezdje el számolgatni a képeket megint a fényképező? Iszonyat idegesítő, hogy egyesével kell nekem a képeket átneveznem a gépen, hogy minden meglegyen és ráadásul idősorrendben amikor biztonsági mentést csinálok kábel segytségével a számítógépem merevlemezére. (NEM iCloudba töltöm a képeket).
Másik dolog, hogyha egy képet feltöltök pl Googe Drive-ba, akkor minden egyes feltöltésre nyomásnál az első képet "Fajl_001" névvel látja el.... Aztán ha mondjuk 10x nyomok a feltöltésre külön képeknél lesz 10 másolatom ebből a fájlnévből...

Valakinek valami okos ötelte van? Köszönöm

(#1489) silmatauki válasza Dzsuri89 (#1488) üzenetére


silmatauki
őstag

Az Exiftool (minden desktop platformon fut) segítségével a fájlokat a deszktopon átnevezheted a fájlbeli EXIF-adatokban szereplő dátum/idő szerinti formátumra. Anno ezt sokat csináltam; ha kell, előkeresem a beállításokat.

(#1490) Dzsuri89 válasza silmatauki (#1489) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Hazaérek munkából, akkor meglesem, de nagyon jól hangzik. Ha nem sikerül, akkor egy igazán férfiasat fogok sikítani.... :DD
Köszi szépen

[ Szerkesztve ]

(#1491) silmatauki válasza Dzsuri89 (#1490) üzenetére


silmatauki
őstag

Naszóval, ezt kell majd használnod:

exiftool "-FileName<CreateDate" -d "%Y%m%d_%H%M%S.%%e" .

Ahol az utsó '.' a kurrens dirt jelöli.

Lásd: http://www.sno.phy.queensu.ca/~phil/exiftool/#filename

[ Szerkesztve ]

(#1492) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Sziasztok, tapasztalt valaki olyat, hogy ios 10-re frissítés után nem akar menni a touch id?

Meg sem áll a toch ID beállító képernyő. Aztán azt írja ki hogy nem sikerült befejezni a beállítást lépjen vissza próbálja újra, de ugyan ez a menet a végtelenségig. Ha csinálok restore-t rajta akkor már indulásnál kiírja, h ezen a készüléken nem lehet aktiválni a touch ID-t.

(#1493) lugosi válasza SUPREME7 (#1492) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tapasztaltam ilyet.

(#1494) sacsabi69


sacsabi69
csendes tag

Most ne nézzetek hülyének, de nem tudom, hogy itt feltehetem-e ezt a kérdést, vagy sem, de valahogy szeretnék segíteni a fiamnak.
Szóval Németben vett egy O2-es előfizetésre egy 6s plus-t. 6 hónapja hazajött, és nem fizeti az előfizetését, és az O2 letiltotta. Csak wifi-n tud vele adatkapcsolaton lenni, és nyilván telefonálni nem.
Nekünk Telekom-os flottánk van, és jó lenne ha lehetne ezt a készüléket " használni tudná" itthon is, mivel most tulajdonképpen semmire nem jó.
Az a kérdésem, hogy "van-e rá lehetőség, hogy itthon is használja"..... Vagy esetleg valakinek eladni, és venni egy függetlent, vagy egy Telekom-ost..

(#1495) koxkids válasza sacsabi69 (#1494) üzenetére


koxkids
őstag

Illene befizetni a tartozást. Remélem nem gondoltad komolyan a kérdésed..

(#1496) lugosi válasza sacsabi69 (#1494) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem ezt így csak nagyon csökkentett áron lehet eladni, alkatrésznek.
Esetleg az O2-vel kéne alkudozni.

(#1497) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

IOS 10 óta nálatok se villan fel a kijelző, mikor fülest dugtok a jackbe?
Beats UrBeatset használok és a 9-es iOS-szel ha csatlakoztattam a fülest majd megnyomtam a gombot rajta elindult a zene, 10 alatt nem csinál semmit.

(#1498) *Mukeey* válasza sacsabi69 (#1494) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez elég furcsa bejegyzés...először is,mielött hazajött,miért nem rendezte kinnt a dolgokat🤔"Használni tudni" pedig nem fogja,ha le van tiltva!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1499) Phili


Phili
tag

Bocsi ha off.Sziasztok segítséget szeretnék kérni,párom 6 plusa azt a jelenséget produlkálja hogy a kijelző egy nagyobb részben elszürkül,ez kijelző vagy más hiba lehet?Boltból vásárolt "0 perces" telo...köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#1500) lugosi válasza Phili (#1499) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez gariztatás kell hogy legyen szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.