Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) legiaap válasza domos (#700) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én anno találtam egyet, de sokan panaszkodtak, hogy reped, törik a széleken.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#702) lugosi válasza legiaap (#698) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egy Notate nevű Cydia tweakkel megoldható a dolog, hogy csak a home screen ne forduljon el, minden más app viszont igen. Ehhez azonban jailbreak kell.

(#703) Htibimor válasza domos (#700) üzenetére


Htibimor
senior tag

Igazad van. Tudtok valakit, akinél korrekt a biztosítás. Sajnos a Telenor-nál kell vennem készüléket, de ott nincs biztosítás.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#704) kali válasza Htibimor (#703) üzenetére


kali
legenda

szolgáltatósat nehéz máshol biztosítani - hacsak valami lakásbiztosításba nem fér például bele -, mert mindenki csak a saját értékesítettel foglakozik.
a telekom és a vodafone esetén adott biztosítási lehetőség, illetve amit még tudok, az az istyle, de ők is csak a náluk vásároltra engedik megkötni.

(#705) Dzsuri89 válasza Sipi1984 (#699) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én Nillkin üveget használok, mivel fehér a készülékem eleje, így semmi felvállást nem látok, meg szerintem alapból nagyon jól fekszik a kijelzőn, kosznak nyoma sincs a széleken.

[ Szerkesztve ]

(#706) dAnky


dAnky
aktív tag

Szoasztok. Tudok nekem ajanlani olyan tokot a 6s plushoz ami azert jol vedie a telefont de meg is megmarad valamilyen szinten a formaja? Egy holgynek kellene hozza es ugye lenyeges lenne h birja a strapat de azert ne legyen 3szor nagyobb vele a telefon. Ara lenyegtelen csak jo minosegu legyen

(#707) goku1991


goku1991
újonc

heló! nekem olyan problémám lenne hogy Iphone 4s megváltoztattam az Icloud kódot és el felejtettem a kódot
most meg nem tudok belépni a menübe a nyelv választásokon kívül nem tudok csinálni semmit rajta . esetleg valaki tudna valami ötletet adni esetleg egy újra rakás segítene ? ha igen hogyan lehet újra tenni . Előre is kösz4

(#708) domos válasza goku1991 (#707) üzenetére


domos
senior tag

Felhívod az Apple-t, vagy kérsz visszahívást, és megoldják. Nekem 5s-sel volt ilyen gondom és segítettek 10 perc alatt.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#709) goku1991 válasza domos (#708) üzenetére


goku1991
újonc

és nincs semmi megoldás valami program vagy valami ?? nincs kedvem fizetni 30 ezreket egy 10 perces dologért! múltkor párom telefonja elromlót 25 ezer ft csinálás és alig volt baja garanciás ! :W

(#710) kicsisean


kicsisean
tag

Sziasztok!
Van egy iPhone 6 64 gb-s arany színű készülékem, Telekomnál vásárolt 2014 dec 23án, next s csomagban.
betört és elhajlott a telefon, beadtam biztosításba.
tudja esetleg valaki hogy ha nincs már arany színű 64 gb-s i6, akkor 6s-t adnak vagy milyen választásom van?

(#711) domos válasza goku1991 (#709) üzenetére


domos
senior tag

Teljesen ingyen csinálják meg, és mivel ők hívnak így a hívásért sem fizetsz. Nincs rá egyszerűbb módszer. 10 perc az egész.

Azt meg ne mondd hogy garanciás telefont pénzért javítottak meg, mivel ez nettó baromság. Ha meg olyan sérülést okoztatok a telefonon ami nem tartozik a garanciális javításba, akkor nem tudom mit kell rinyálni rajta.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#712) goku1991 válasza domos (#711) üzenetére


goku1991
újonc

nem rinyálás vigyáz hogy beszélsz ! normálisan beszélj ! garanciális a telefon úgy volt hogy ingyen csinálják meg aztán meg mondták hogy fizetni kell érte nem tudod a sztorit ne irkálj hülyeséget ! azért megpróbálom amit mondasz !

(#713) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Nyugalom srácok, vegyük normálisra a beszélgetést.

(#714) Gadgetfan_ válasza goku1991 (#712) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Akkor fogalmazzál pontosabban, mert amit leírtál az bizony rinyálás. Kaptál normális választ a kérdésedre aztán meg höbörögsz.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#715) aquamist válasza kali (#704) üzenetére


aquamist
tag

Mindenre köthető biztosítás, bármilyen műszaki cikkre. Igen, szolgáltatósra is. Keress(etek) privátban, segítek.

Nem a repülés a veszélyes. A zuhanás. Az kellemetlen.

(#716) Jeanne d'Arc válasza aquamist (#715) üzenetére

Ezt jo tudni, gondolom feltétel hogy 1-2 napos legyen max a telefon?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#717) BeastMode


BeastMode
őstag

9.2.1. Beta 2: Multitasking görgetés és alkalmazás bezárás lényegesen reszponzívabb lett érzésem szerint.

(#718) aquamist válasza Jeanne d'Arc (#716) üzenetére


aquamist
tag

Nem, nem feltétel.

Nem a repülés a veszélyes. A zuhanás. Az kellemetlen.

(#719) BeastMode


BeastMode
őstag

Aki a 6S Plus üzemidejére kiváncsi, annak egy kis ízelítő.
Teljesen vegyes használat, Spotify, Podcast, YouTube, rengeteg Safari, volt egy kis Facebook és játék is.

(#720) kali válasza BeastMode (#719) üzenetére


kali
legenda

kár, hogy csak az utolsó 24 órádat mutatja, 40 óra alatt biztos jóval több volt a használat.
ritkán nézegetem, mert többszörösen bizonyította már a nagyon jó akkumulátoros üzemidőt a telefon a szűk 3 hónap alatt, mióta használom, de néha mentek el én is különböző eredményeket, mert az ismerősök szokták kérdezgetni elvétve, mire gyorsan el is rettentem őket - pozitív értelemben persze - ilyen képekkel, hogy még 20%-on áll, pedig megy már 3 napja és használtam is közben azért;

6s plus

[ Szerkesztve ]

(#721) BeastMode válasza kali (#720) üzenetére


BeastMode
őstag

Igen, volt bőven használat és a sor eleje nincs is rajta a képen:)
Ezért (is) említettem anno, hogy jó lenne egy "feltöltés óta" statisztika az akksi résznél.

(#722) felsál válasza kali (#720) üzenetére


felsál
tag

Hát ez az, neked nincs Viber meg egyéb chat applikáció. Azok qrvára szívják.
Egyébként szép eredmény.

(#723) kali válasza felsál (#722) üzenetére


kali
legenda

így igaz, nem élek velük - persze nem csak és kizárólag azért, mert minden platform alatt rendesen megkérik a részüket az akkumulátorból -, facebook is csak böngészőből megy, csevegés gmail útján - az kezeli a csevegős és hangouts üzeneteket is -, illetve imessage, valamint néha sms, telefonálás leginkább a hagyományos módon - annak megfelelő díjcsomagom -, ritkán facetime.
ritkán hagyom amúgy ennyire is lemerülni, mert ha indulok valahová, akkor szeretek teljesen feltöltött készülékkel menni, így olyankor akkor is feltöltöm, vagy minimum rátöltök, ha akár 70 - 80% töltöttséget mutat még, de a li-xx akkumulátorok pont erre lettek kitalálva.

(#724) Htibimor


Htibimor
senior tag

Hosszas tépelődés és rinyálás után(elnézést mindenkitől) megvettem a PLUS-t! Még ismerkedünk, de talán barátok leszünk! ;)

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#725) lugosi válasza kali (#723) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam viber, whatsapp, FB messenger van párhuzamosan, plusz persze az imessage, nem igazán veszem észre az akksin hogy megkérnék rendesen a részüket.

(#726) kali válasza lugosi (#725) üzenetére


kali
legenda

biztos éreznéd/látnád azért a különbséget, ha egyik sem lenne - külön megjegyzem, mert volt már, aki félreértette; ezzel nem azt mondom, hogy ne használj ilyen alkalmazásokat!

Htibimor; gratula, használd egészséggel!

[ Szerkesztve ]

(#727) Htibimor válasza kali (#726) üzenetére


Htibimor
senior tag

Igazán köszönöm!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#728) lugosi válasza kali (#726) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Biztos van valamennyi fogyasztásuk, de nem zavaró, vagy észrevehető. Most megnéztem, a viber 1%-ot fogyasztott (nem volt használva, csak ült és figyelt egész nap, hogy jön-e be üzenet).
A whatsapp 10%-ot, de az használva volt egész nap, nagyon sok üzenet lement rajta. Használva, képernyőn nyilván minden app fogyaszt, de háttérben az az 1% szerintem teljesen elhanyagolható. Sőt, megkockáztatom, hogy kevesebbet ki se tud írni a beállításokban az akku almenü.

(#730) Jeanne d'Arc

AppStore nálatok is behalt?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#731) BeastMode válasza Jeanne d'Arc (#730) üzenetére


BeastMode
őstag

Nálam működik.

(#732) lugosi válasza Jeanne d'Arc (#730) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az Apple music a cég twittere szerint biztosan leállt néhány felhasználónak egy időre. Lehet hogy a store is.

(#733) vrgb


vrgb
újonc

Sziasztok! Néha csinál olyant az iPhone-om (6s plus), hogy ha hívnak sötét marad a kijelző, vagy mire odaérek felvenni elsötétül, így nem tudom fogadni a hivást. Van valami ötletetek? Köszi.

(#734) Boss81 válasza vrgb (#733) üzenetére


Boss81
senior tag

Remélem ez csak véletlen , elvileg holnap érkezik meg az enyém is :F

(#735) kali válasza vrgb (#733) üzenetére


kali
legenda

szia,

home + power újraindítás, ha az nem segít, akkor itunes alól restore/visszaállítás, majd újnak beállítani a telefont és korábbi mentés visszahúzása nélkül tesztelni, mert ez szoftveres gondnak tűnik, viszont a korábbi, problémás rendszerről készült mentés hordozhatja a hibát.
nem telepítettél amúgy valami kapcsolódó külsős alkalmazást, amik a hívást vagy ilyesmit kezel?
olyan tokot vagy fóliát nem használsz esetleg, ami bezavarhat az előlapi érzékelő(k)nek?

morzsola; nem kell megijedni egyik vagy másik problémát olvasva, tudnál már róla, ha annyira jellemző hiba lenne.

[ Szerkesztve ]

(#736) Boss81 válasza kali (#735) üzenetére


Boss81
senior tag

Igazad van :)
A telefon csak sajna hétfőn érkezik , mert nincs raktáron , és csak online lehet rendelni :(((

Mint kiderült külön raktár van a Boltba szállítandó készülékeknek , és külön a webshopnak is :W

Telekom :U

[ Szerkesztve ]

(#737) kali válasza Boss81 (#736) üzenetére


kali
legenda

igen, elkülönül a raktárkészlet, a webshop a telekom sajátja, az üzletek meg külsősök.
én október közepén egyik nap megrendeltem a telekom webshop által a 6s plus-t, másnap délelőtt már átvehető is volt a közeli ppp-n.

(#738) Boss81 válasza kali (#737) üzenetére


Boss81
senior tag

Ma reggel rendeltem meg , a rendszer szerint hétfőn kapom meg mert a gls nem dolgozik hétvégén , a nyomon követő szerint viszont úton van .
Igazán kihozhatnák hamarabb is :DD

(#739) kali válasza Boss81 (#738) üzenetére


kali
legenda

pénteken délelőtt 24 órás nyitvatartású ppp-re kell rendelni, ha sürgős a dolog, mert olyankor esélyes, hogy szombaton hajnalban kiviszik és át is vehető - nekem is volt már rá példa anno -, de házhoz legkorábban csak hétfőn.

(#740) Boss81 válasza kali (#739) üzenetére


Boss81
senior tag

Már nem módosítom , meglesz az hétfőn is :) :K

(#741) Boss81


Boss81
senior tag

Esetleg valaki vett ilyen tokot ? :R

[ Szerkesztve ]

(#742) Sipi1984


Sipi1984
csendes tag

Tudna nekem valaki segíteni,hogy milyen üvegfólia kompatibilis i6+-al,mert eddig kettőt próbáltam,egy Xpro-t meg egy nonamet,de mind2nél a két felső saroknál elég nagy légbuborék van. Néztem van a Zagg nek egy Luxe típusú ami alul felül színezett,csak nem merem megrendelni,mert ahhoz meg elég drága,hogy kísérletezzek vele.

Válaszokat köszi.

(#743) Sipi1984 válasza Boss81 (#741) üzenetére


Sipi1984
csendes tag

Nekem ilyen van elég masszív jó minőség,csak ajánlani tudom.

(#744) BeastMode válasza Sipi1984 (#742) üzenetére


BeastMode
őstag

Én ilyet használok és sehol egy felválás vagy egy buborék.

[ Szerkesztve ]

(#745) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Fordult már valakinél olyan elő, hogy este leveszem a telefont a töltőről és reggelre 97%? Megnézem az akku használatot és 9:57 készenlét mellett, ugyanannyi aktív használatot ír. Olyan mintha valamilyen program nem engedné "aludni" a készüléket. Ha kilövök mindent és újraindítom, akkor normálisan visszaáll a telefon. Nem merül ennyire és olyankor éjszaka sem merül egy %-ot sem. Néha ezt csinálja, elég bosszantó. Most csináltam rajta egy gyári beállítások visszaállítását. Kíváncsi vagyok megoldja e a problémát.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#746) kali válasza Krisz0630 (#745) üzenetére


kali
legenda

folyamatosan dolgozott valamelyik alkalmazás, akár beragadás is lehet, jellemzően néhány külsős, utólag telepített alkalmazásnál fordul elő, home + power újraindítást érdemes csinálni.
amennyiben megoldható, úgy érdemes a gyári beállítások visszaállítása után nem minden külsős alkalmazást visszatelepíteni azonnal, hanem csak egyesével, kicsit tesztelve adott tekintetben mindegyik után, így talán kiszűrhető, hogy mi/melyik okozza.

(#747) Boss81 válasza Sipi1984 (#743) üzenetére


Boss81
senior tag

Szia

Meg tudod mondani hol vetted a tokot és milyen árban ? :R

(#748) Sipi1984 válasza BeastMode (#744) üzenetére


Sipi1984
csendes tag

Köszi,akkor rendelek egyet megpróbálom. :R

(#749) Sipi1984 válasza Boss81 (#747) üzenetére


Sipi1984
csendes tag

Azt hittem,hogy ez egy Spigen Ultra Hybrid,mert melóban szünet végén néztem meg a videót,de ahogy nézem ez nem az. Amúgy az Spigen is hasonló,mint ami a videón látható.
Spigen

(#750) Boss81 válasza Sipi1984 (#749) üzenetére


Boss81
senior tag

Köszi , közben ezt találtam én is :) :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.