Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) makimakom válasza kali (#1100) üzenetére


makimakom
aktív tag

az lehetséges :K

(#1102) makimakom válasza makimakom (#1101) üzenetére


makimakom
aktív tag

miért nincs hívás elutasító gomb? :F

(#1103) kali válasza makimakom (#1102) üzenetére


kali
legenda

feloldott képernyőnél van az is, zároltnál meg ha egyszer megnyomod a főkapcsolót, akkor némítja a hívást, kétszerire pedig elutasítja.

(#1104) silmatauki válasza makimakom (#1077) üzenetére


silmatauki
őstag

Audio Recorder 2, kituno darab, de persze kell hozza JB.

(#1105) makimakom válasza silmatauki (#1104) üzenetére


makimakom
aktív tag

köszi! és van már jb 9.2 vagy 9.3.1-re?

[ Szerkesztve ]

(#1106) makimakom válasza kali (#1103) üzenetére


makimakom
aktív tag

szuper köszi! :R ezt nem tudtam!

(#1107) silmatauki válasza makimakom (#1105) üzenetére


silmatauki
őstag

nincs

(#1108) D4ni válasza kali (#1095) üzenetére


D4ni
őstag

Lefrissítettem 9.3-ra. Tulajdonképpen minden eddig észre vett probléma megszűnt. Holnap 6s plus vs s7 edge akksi teszt :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1109) makimakom válasza D4ni (#1108) üzenetére


makimakom
aktív tag

Király! Ez jó hír, ha lesz időm akkor felteszem majd én is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1110) makimakom válasza silmatauki (#1107) üzenetére


makimakom
aktív tag

:(

(#1111) D4ni válasza makimakom (#1109) üzenetére


D4ni
őstag

Mindenképp próbáld ki.

Mostmár a leg"nagyobb" problémám csak a clash of clans és mortal kombat x mentések áthozatala androidról , amit írnak módszereket nem működik ...

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1112) kali válasza D4ni (#1108) üzenetére


kali
legenda

nehéz összehasonlítani, mert eltérő a két rendszer, de papíron jobb az s7 edge, megfelelő körülmények mellett ez a gyakorlatban is kijön majd.
a sima s7-nél jobban bírja a 6s plus, ezt a gyakorlatból tudom, de az s7 edge más téma, az kiemelkedik a legjobbak közül is.

(#1113) makimakom


makimakom
aktív tag

Úgy néz ki meglesz a hiba a merülésre. Csináltam egy network resetet,utána nem is mentem fel a wifire és pár óra után is csak 1-2% ot merült és használatnál már nem is együtt haladt a készenlét és a használat idő mutató. Valamelyik alkalmazás leszívja a az akksit ha wifin fent van a telefon.Nekem az appstore gyanús mert azt írja,hogy 5 percet ment a kijelzőn és 29%ot ír neki. Holott a youtube vagy 1,5 óra kijelző időn volt és 25% csak. Én erre tippelek. De egyáltalán mit lehetne tenni vele,hogy ne menjen a háttérben?minden hozzá tartozó dolgot kikapcsoltam. Automata frissítés, még az accountombol is ki vagyok jelentkezve. De még is ez megy a legtöbbet a háttérben pedig meg sincs nyitva,nem is használom. :R
Így meg szinte olyan gyorsan merül most,ha használom mint az iPhone 6om volt.. Pár percenként 1% használat közben,pedig játék nem is ment még rajta. Jelenleg használat 3 óra 43perc készenlét 8 óra 30 perc és 49%-on vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1114) makimakom


makimakom
aktív tag

Érdekes még,most vettem észre,hogy a gyárilag Apple által rátett alkalmazásokat amiket le lehetett törölni róla, most tölti vissza őket magától.. :O pedig ki vagyok jelentkezve. Valami nem oké az appstore-al. Pl iMovie-t rajta hagytam és látom már magától le frissítette úgy,hogy az automata frissítés ki van kapcsolva..

[ Szerkesztve ]

(#1115) makimakom


makimakom
aktív tag

És szerintem melegebb is a telefon mint amilyennek lennie kéne

(#1116) D4ni válasza kali (#1112) üzenetére


D4ni
őstag

Akkor fog kijönni jobban a különbség mikor megszűnik a Samsung szoftveres támogatása

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1117) kali válasza makimakom (#1114) üzenetére


kali
legenda

itt mi a helyzet; beállítások -> itunes és app store?
ebből jelentkeztél ki, illetve a frissítéseket itt kapcsoltad ki?

D4ni; az nem mostanság lesz.
igaz, ilyen tekintetben nem szoktam nézni, mert ha megveszek egy új telefont, akkor maximum egy évig használom - de sokszor még addig sem -, olyan gyorsan meg egyik gyártó sem dobja el a csúcskategória támogatását.

(#1118) D4ni válasza kali (#1117) üzenetére


D4ni
őstag

Ebben teljesen igazad van, én sem tartom meg hosszú távon ezeket. Viszont van nehány idegesítő probléma a Samsungnál, ugyanis sokszor nem tudok hívni illetve elérni sem engem. Fórum alapján ez telefon hiba. Abban reménykedem ,hogy szoftveres . Egyelőre szimpatikus az iOS, csak szokni kell :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1119) kali válasza D4ni (#1118) üzenetére


kali
legenda

ameddig jobban követtem az s7 témákat, addig jellemzően a vodafone kapcsán írtak problémákat, meg néhánya azt, hogy a telekomos okés.
ami nálam volt, az telekomos volt (a készülék és a firmware verzió is), nem tapasztaltam problémát.
akit most hirtelen volt lehetőségem megkérdezni, a srácnak s7 edge, a párjának s7, mind a kettő telekomos készülék és szoftver, a megjelenéskor azonnal megrendelték és azóta használják, csak kibukott volna ennyi idő alatt...
igaz, az s6 kapcsán is beugrott ilyen probléma, a témájában írta is a haverom, hogy még alaplapot is cseréltetett ismerős útján a szervizben, mert sokszor problémás volt a hálózat kezelése a telefonon (vodafone) - ami más telefonnal nem jelentkezett azonos helyen és hálózati módban, adott sim kártyával -, de nem oldotta meg a gondot.
nekem samsung készülék egy note 4 volt a 6s plus előtt, sosem volt vele hálózati problémám. (telekomos volt a készülék és a szoftver is.)

az ios más azért, mint az android, de teljesen megszokható, akár meg is szerethető, nekem például nem okoz gondot, hogy sűrűn ugrálok a platformok között, de még a párom is gyorsan átszokott androidról, amikor először iphone-ja lett.

(#1120) makimakom válasza kali (#1117) üzenetére


makimakom
aktív tag

Igen, ki jelentkeztem és a frissítések is ki vannak kapcsolva. És még így is vissza töltötte magától az Apple alkalmazásokat egy idő után.. :DDD Most kapcsoltam vissza a wifit a telón közben írom itt a hozzászólásomat és már megint látom,hogy pörög a kis karika jobb fölül,és hát persze hogy megint egy Apple alkalmazást frissít. Vicc nem tudom mi ez.. Pedig kivagyok jelentkezve,reggel töltötte le magától most meg frissíti megint a numbers alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#1121) makimakom


makimakom
aktív tag

És most is folyamatosan dolgozik az appstore mert emelkedik a használatban a %-a nemrég még 33 volt már 34%.. Vicc komolyan és megint elkezdett merülni a teló is mert feltöltöttem 100-ra

[ Szerkesztve ]

(#1122) kazanka válasza makimakom (#1121) üzenetére


kazanka
őstag

Sziasztok! Nekem elég volt ennyi ebből az egyemberes fórumból.Majd ha valamit nem tudok,megkérdezem inkább privátban.

(#1123) makimakom


makimakom
aktív tag

Használat,készenlét is ugyan annyit ír még mindig hiába nem használom a telefont,ez akkor is csak merül melegszik.

(#1124) makimakom


makimakom
aktív tag

Kép

(#1125) kali válasza makimakom (#1120) üzenetére


kali
legenda

az icloud szinkronnal mi a helyzet?
nem mentésből pakolja véletlenül vissza?
nyomj rá itunes útján egy visszaállítást, aztán újnak állítsd be a telefont, ne tegyél vissza mentést és nézz rá úgy, az icloud szinkront külön kikapcsolva, legalábbis ideiglenes jelleggel.

kazanka; szia, nincs itt semmi goind, csak iphone esetén az egyetemes iphone témában tobzódnak inkább az emberek, a 6s plus meg pláne külön tojás, mivel először csak a 6s-nek volt sokáig téma és ott is, ez a 6s plus topik csak jóval később született meg.

[ Szerkesztve ]

(#1126) lugosi válasza kazanka (#1122) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A 6s topikban nagyobb a forgalom, szerintem inkább ott érdemes.

(#1127) makimakom válasza kali (#1125) üzenetére


makimakom
aktív tag

ICloud is ki van kapcsolva meg minden egyéb is.
Itt szerintem az appstore-al lesz a gond. Ahogy rá megyek a netre egyből elkezdi szívni az akksit és egyre kezd növekedni %-ban is a használata. Már 42% ot ír és csak 5 percet volt kijelzőn. Más meg sokkal tovább volt kijelzőn. Pl youtube 1,2 óra kijelző idő és csak 12%. Chrome 1,8 óra kijelző idő 21%. :F
Nem tudom mit csinál ez az appstore. De szerintem ha haza értem nyomok neki egy teljes restoret

(#1128) silmatauki válasza D4ni (#1118) üzenetére


silmatauki
őstag

Az S7 Edge-en semmi ilyen gondom nem volt.

Szerk: a finn DNA halozatan hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#1129) silmatauki válasza makimakom (#1110) üzenetére


silmatauki
őstag

Ha nem akarsz varni a JB-re (ami vagy lesz, vagy nem), vegyel egy droidot. Alig van olyan modell, amit az ingyenes ACR ne tamogatna - es semmi rootolas vagy ilyesmi nem kell. (En a Note4-en es az S7 Edge-en hasznaltam.)

(#1130) D4ni válasza silmatauki (#1128) üzenetére


D4ni
őstag

Furcsa , nálunk telekomosokkal is előfordult . Nekem független a telefon , vodás kártyával

Kali: ennek az akksija nem rossz , ezt már szeretem benne :D elég szépen bírta az internet megosztást pár órán keresztül . Egész nap nyomkodtam , reggel 6 körül 98%-nál húztam le, most vagyok 31-en, fél óra mortal kombat x után

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1131) makimakom


makimakom
aktív tag

vicc miket csinál ez a telefon... :D 1-2 órája 33%-on van sehogy nem akar merülni, azt hittem már megjavult és nem szívja már semmi, de már kicsit furcsának találtam ezért újra indítottam a telót.. és persze, hogy mikor bekapcsoltam már, csak 8%-on volt... :W :C

[ Szerkesztve ]

(#1132) kali válasza makimakom (#1131) üzenetére


kali
legenda

ennyi probléma a világon nincs, valamivel nagyon alá lett vágva, illetve az akkumulátoros kijelzési hiba adott volt bizonyos beállítások mellett a korábbi ios verzióban, de aztán javítva lett, azért is érdemes frissíteni; link
miért nem nyomtál még rá itunes alól egy teljes visszaállítást és állítottad be újnak, mellőzve a korábbi rendszeren készített mentés visszahúzását?!?!
sok idegeskedéstől megkímélhetnéd magad!

[ Szerkesztve ]

(#1133) makimakom válasza kali (#1132) üzenetére


makimakom
aktív tag

:DD ilyen bugos telóval még nem találkoztam.
egyébként eleve újnak állítottam be, de már akkor bugos volt, icloudot is kikapcsoltam mikor még aktiválásnál tartottam, de az valaminél fogva mégis bekapcsolta magát és szedte le a cuccokat a telóra.
jb miatt nem frissítettem még.

(#1134) kali válasza makimakom (#1133) üzenetére


kali
legenda

azért az csak furcsa lehet, hogy neked sok problémád van vele, sok más felhasználónak meg nincs, legalábbis nem annyi...
az első ios főverziókkal mindig több probléma van, ha nem is minden jelentkezik minden felhasználónál - gondolok itt például a korábban linkelt akkumulátoros töltöttség százalékos kijelzésére -, de ha kell a jb, akkor marad a kompromisszum, viszont az a szinkronizációs dolog valami beállítási vagy használati gond lehet inkább.
az aktiválás után alapban bekapcsolt lesz az icloud biztonsági mentés...stb., hiába van kikapcsolva az icloud drive, mert külön opciók.

[ Szerkesztve ]

(#1135) lugosi válasza makimakom (#1133) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Le kell cserélni. Ne szenvedj vele.

(#1136) makimakom válasza kali (#1134) üzenetére


makimakom
aktív tag

Na úgy néz ki,hogy megjavult.:D már nem merül olyan rohamosan és most már nem is az appstore van a legtöbbet használt alkalmazások között. Remélem,hogy marad is így. :))

[ Szerkesztve ]

(#1137) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Samsung S6 Edge+ -t vettem végül is meg, de úgy néz ki átpártolnék ide.
A kamera még mindig a riblingem.
Meg tudnátok osztani képeket nekem ?
Éjjeli / nappali / makró ?

Böngészés / Facebook-ot hogy bírja ? Mert az S6 Edge + jó ha 3 órát bír kijelző időn.

Köszi ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1138) kali válasza makimakom (#1136) üzenetére


kali
legenda

nyomtál gyári visszaállítást az új ios verzióra, vagy csak leszinkronizált már mindent és nincs további tennivalója az áruháznak?

eladogeppc; szia, a mobilokkal készült fotós témában találsz ilyen telefonnal készített képeket is.
a kijelzős üzemidőre hiába írunk bármit, mert az felhasználói szokások, beállítások (fényerő...stb.) függvénye, így mindenkinél más és más eredmények születnek, de valamennyivel jobban bírja a 6s plus, mint az s6 edge+.
nálam az s6 edge+ is jóval több böngészést bírt - pedig még be sem volt igazán állva az akkumulátor, második töltés volt, aztán vitte el a tulaj, én csak átvettem neki újonnan, frissítettem, beállítottam és tesztelgettem kicsit -, mint amennyit te írtál, a 6s plus meg pláne.

[ Szerkesztve ]

(#1139) makimakom válasza kali (#1138) üzenetére


makimakom
aktív tag

Nem állítottam vissza semmit még mindig 9.2 van. Igen szerintem befejezte az áruház bármit is csinált. :D Szerintem az lehetett a baja,hogy letöröltem az Apple alkalmazásokat és azokat folyton töltötte vissza,hiába töröltem le újra mindig vissza kerültek. Most már nem növekszik a használati idő,ha nem használom a telefont. Most használom 100%rol és nagyon jól bírja. Kicsit furcsáltam,hogy ilyen rohamosan merül mert volt már sima 6 plusom de az is alig akart merülni. Sima iphone 6 volt ilyen,hogy ilyen gyorsan merült,de annál érthető is volt kb majdnem fele ekkora akksija van. Ennél meg ez így nagyon szemet szúrt,hogy valami nem stimmel. Egyébként meg olvastam erről külföldi Apple oldalán,hogy másoknak is volt ilyen, ugyanígy beragadt az appstore :U

(#1140) makimakom válasza eladogeppc (#1137) üzenetére


makimakom
aktív tag

Az nem valami sok. Eddig 1,5 órája használom 5,5 óra készenlét mellett és 87%on van.

[ Szerkesztve ]

(#1141) D4ni


D4ni
őstag

Hol tudom átállítani az e-mail szinkron időt ?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1142) -secret- válasza D4ni (#1141) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beállítások -> Mail, Kontaktok, Naptárak

(#1143) zbotond


zbotond
csendes tag

Sziasztok! Múlt pénteken társultam a 6s plus gazdái közé :) eddig 5s - t használtam. A kérdésem az lenne, hogy üveg fóliát raktam és jön le... Ez a második s ugyan ott indul meg. Van valami típus amit tudtok ajánlani s nem jön le? :) vagy ezen nem igazán állnak meg?

BlackBerry 8520, Samsung Galaxy S lll, Samsung Galaxy Note 2, Sony Xperia Z, iPhone 4s, Nokia 1320, iPhone 5s, iPhone 6s plus, iPhone 8 plus, Samsung Galaxy S10e, iPhone Xs Max(használatban) :)

(#1144) -secret- válasza zbotond (#1143) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tok van rajt? Valószínűleg az tolja fel.

(#1145) zbotond válasza -secret- (#1144) üzenetére


zbotond
csendes tag

Van rajta de nem éri sehol... 5mm a távolság körbe.

BlackBerry 8520, Samsung Galaxy S lll, Samsung Galaxy Note 2, Sony Xperia Z, iPhone 4s, Nokia 1320, iPhone 5s, iPhone 6s plus, iPhone 8 plus, Samsung Galaxy S10e, iPhone Xs Max(használatban) :)

(#1146) -secret- válasza zbotond (#1145) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem a hatosomon úgy jött fel a fólia, hogy a zsebem széle elkapta. Egyébként személy szerint a Nillkin fóliát ajánlanám de mindegyiknek meg kellene rajt "állnia" hibátlanul.

(#1147) Jeanne d'Arc válasza eladogeppc (#1137) üzenetére

Nálam kb ugyanannyit bírt mindkettő, de mintha böngészés közben a 6s+ jobban merülne. Képeket tudok csinálni mindkettővel ha kell, összehasonlításként.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1148) D4ni válasza -secret- (#1142) üzenetére


D4ni
őstag

Köszönöm :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1149) eladogeppc válasza Jeanne d'Arc (#1147) üzenetére


eladogeppc
veterán

Sziiijjjaaa ! Köszi szépen ! Tök jó lenne !!!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1150) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Megvettem.....megvettemmmmmm. Szuper ez a kütyü.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.